To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

3 хвиля мобілізації

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 mukexa

mukexa

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 23 сообщений

Отправлено 23 Июль 2014 - 18:48

Доброго здоров'я!

Підкажіть, будьте ласкаві, може хто був сьогодні у військоматі, реально наразі пройти мед.огляд? Бо знаю черга була не маленька... завтра хочу туди потрапити, але їхати і чекати день... мені не тяжко, просто дружина не в курсі, не хочу зайвий раз бентежити ) А так приїхати, пройти і отримати відповідь, то не дуже підозріло. Типу за шпаклівкою поїду )

#2 mukexa

mukexa

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 23 сообщений

Отправлено 24 Июль 2014 - 15:57

Загалом ситуація така. Поїхав я запізно, бо клієнти трішки помучали. Проте все ж таки потрапив, годин так в 11. Картинка наступна:

- черга неймовірна. Багато молодиків вже в стані алкогольному.

- аналізи робляться з 8 до 10 в поліклініці. Направлення треба брати в військоматі. Флюорографія і ЕКГ працюють до 12ї. Невже не можна було на ці дні продовжити на пару годин прийом аналізів?!. Люди змушені два дні їздити, бо за один, то нереально. Хіба ти не сам і ви з друзями тримаєте чергу біля кожного кабінету. Але то лиш побажання, не більше. Хоча зі слів працівників кількість люду лиш збільшується.

- порядок проходження комісії відповідає статусу нашої держави. Тре ходити не з 2 по 7 кабінети, а навпаки, з 7 по 2 )))

Останній(2й)  кабінет, то хірург та терапевт. Туди черга тягнеться з обох боків і важко оцінити час який тре витримати в черзі, щоб потрапити туди. Я не чекав, поїду завтра раніше.

Настрої різні. Одні кричать - "Забирайте мене", інші тихенько і розумно пояснюють, що їхні професії наразі вкрай необхідні. Решта мовчки проходять комісію і частина з них "воно мені треба? Жили собі мирно...". Але більша частина все ж готова допомогти державі.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru