To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Что ЭТО?


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 37

#21 Пользователь_К

Пользователь_К

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 115 сообщений

Отправлено 03 Август 2014 - 10:14

Ну походу жители Красноармейской(если бы это было возможно в теории даже), их то за что? Вот взять машину и потом вылить это все через окно директору водоканала, это по феншую, пусть не машину, так занести пару ведер, да разлить нечаянно.

Да дело даже не в том, вылить ведро или два.  Просто возмущает такое похабное отношения к жителям города, знают о сбросе стоков  все  - мэр, Полищук, отдел экологии.  Ну хотя бы предупредили людей, что так - то и так по вине машиниста произошла авария, был сброс, извините. Зачем скрывать и делать людей в очередной раз дураками.А директору водоканала ему по фиг - он регеонал,его прикрывает уже какой год Полищук, а живет он в Б.Церкви и ему абсолютно не стыдно смотреть в глаза своим соседям и знакомым, кто там знает, что он вытворяет в Фастове. 
Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#22 Пользователь_К

Пользователь_К

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 115 сообщений

Отправлено 04 Август 2014 - 08:21

вот видео

 #23 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 383 сообщений

Отправлено 11 Август 2014 - 11:13

Поскольку сотрудникам обсуждаемого предприятия очень сложно (а нашему форумчанину, видимо, запретили, ибо на форуме появляется, но ничего не пишет), ответить здесь, приведу ответ Ю.Заграничного (гл инженер) , из "Наш Городок":

"

Що ж там з тим проривом на КНС №7?

Минулого тижня фастівчан сколихнула аварія, яка сталася на КНС № 7: у соцмережах з’явилися відео та фото, на яких видно, як з труби КНС вода витікала прямісінько у Фосу. Що призвело до прориву і чому так довго не вдавалося ліквідувати проблему, «Наш Городок» дізнався у головного інженера Фастівводоканалу – Юрія Миколайовича Заграничного. 

За словами Юрія Миколайовича, аварія сталася 26 липня, до неї призвів людський фактор, а саме – недбале ставлення до своїх обов’язків одного з операторів цієї КНС. Через це вода затопила машинний зал, і насосні агрегати вийшли із ладу. 

До ліквідації проблеми взялися негайно. На це знадобилася 1 доба, але через кілька годин після того як причини пошкодження усунули, механізм знову вийшов із ладу. Лагодити доводилося ще кілька разів. Це головний інженер пояснює так: «Наше обладнання дуже старе, його не оновлювали більше 30 років. Для модернізації техніки грошей нема: люди вчасно не сплачують за послуги, загальна заборгованість міста (за попередні роки) – 600 тис. грн; держава теж має перед нами майже 9‑мільйонний борг. До того ж, показники окремих лічильників і лічильника загального у багатоповерхівках на одну третю не сходяться. Це говорить про те, що деякі жителі вдаються до махінацій. Ми комунальне господарство, тому виживаємо, як можемо. Ось зараз придбали новий насос на КНС № 7 (він коштує більше 100 тис. грн.), а наші працівники вчасно не отримають зарплати, бо це все за їхній рахунок. Нам більше ніде взяти кошти, щоб оплатити придбане… Що ж до аварії, то ми локалізували її, зробили максимально все, що змогли. Зараз ведеться службове розслідування, після якого винного працівника буде покарано». 

Також Юрій Миколайович зазначив, що забруднення водойми не відбулося, бо всі стоки зібралися у болотяній місцевості. Зупинити витік, на жаль, було неможливо, бо конструкція системи не має накопичувальних ємностей, які б у разі аварії могли збирати воду. А в таку спеку перекрити воду просто неможливо, бо таким чином місто опинилося б у дуже скрутному становищі. Остаточно прорив був усунений 28 липня. 

Хоч водогінне обладнання у Фастові і потребує капітальних ремонтів, головний інженер все ж запевняє: працівники водоканалу робитимуть усе можливе, аби попередити виникнення таких аварій на інших КНС. 

Користуючись ситуацією, «Наш Городок» поцікавився тим, що вже давно турбує фастівчан: чому з кранів так часто біжить коричнева вода? Головний інженер пояснив, що через перепади напруги вода зриває у старих трубах осад, тому і має своєрідний колір. Але вона ніяк не шкідлива для людей, бо подається зі свердловини і проходить 3 фільтри (у плане поставити і четвертий)…"


Omnia mea mecum porto

#24 Пользователь_К

Пользователь_К

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 115 сообщений

Отправлено 11 Август 2014 - 23:30

Думала, что уже не буду реагировать на водоканал, но немогуУУУ.  Про какой людской фактор рассказывает главный инженер? это самая настоящая бесхозяйственная деятельность руководства водоканала. Их девиз: " День прожил без проблем и аварий - слава богу."  

Головний інженер розповідає, що йому (людині з вищою освітою, фахівцю)  з групою спецеалістів декілька разів на протязі кількох діб довилося лагодити насос, що обладнання не оновлювали більше 30 років. Що міг зробити в такому випадку простий черговий??? Якого винуватого вони будуть наказувати?  Скількі в місті каналізаційних перекачок?  8 або 10? і не мати про запас жодного насоса. Що заздалегіть не можна відремонтувати старі насоси? сдати  двигуни на перемотку, що набагато дешевше нового насосу.

Як керівництво збирається попереджувати виникнення аварій на інших КНС? Насосів немає,  купили один насос так  працівники залишилися без зарплати? ремонтувати насоси ума не вистачає, накопичувальних ємкостей теж  немає да і в центрі міста це не передбачено.

Поясніть мені, вираз: "Також Юрій Миколайович зазначив, що забруднення водойми не відбулося, бо всі стоки зібралися у болотяній місцевості."  Яка балотяна місцевість, якщо Фоса має течію ? Як не відбулося забрудненя, а де ділися стоки які бігли майже тиждень. Головний інженер водоканалу - чарівник? він "ЗАЗНАЧИВ" і стоки зникли. 

Навіщо брехати, що порив  був ліквідований 28 липня, якщо  наша група фотографували цей безлад 29 липня і там близько нічого не було зроблено окрім свіжої траншеї до р. Фоса  і нових труб

 

Добре, грець цій аварії.

 

Я в шоці від іншої сітуації  

Прочитала ці рішення http://fastiv-rada.gov.ua/node/2524.  http://fastiv-rada.gov.ua/node/2523

Я не можу зрозуміти навіщо треба передавати  водоканалу залізничну насосну станцію з  технічною водою (насосна станція, біля Півзавода),  На підприємстві "Фастівводоканал"  немає грошей на ремонт та  купівлю обладнання для питної води, не має чим платити заробітну плату, погашати борг за електроенергію.  (Це пояснення Соломахи при підвищенні останніх тарифів) Поясніть на фіга збитковому підприємству, ще гірше збиткове підприємство? Де візмуться гроші на додатковий штат, додаткову електроенергію (при тому що насоси часів октябирської революції), ремонт обладнання? Залізниця, яка має доходу в міліард гривень відказалася від цього брухту.

У мене тільки одна відповідь  - безлад в голомах керівників водоканала доведе до того, що ми напевно  скоро будимо пити з питною водою и техничну, або будемо слухати байки і далі, який водоканал бідний, чому немає коштів на  насоси, коштів на нові мережі, чому біжить каналізація в річку, і ржа в крани, І будемо платити, платити, платити сумнівні тарифи. :scratch_one-s_head:

 

 #25 Местный

Местный

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 279 сообщений

Отправлено 12 Август 2014 - 06:55

Думала, что уже не буду реагировать на водоканал, но немогуУУУ.  .  :scratch_one-s_head:

 

С интересом читаю ваши посты как специалиста..

Только вот критиковать легко, а что можете предложить конкретно по улучшению работы водоканала чтобы уже завтра мы получали кристально чистую артезианскую воду из 50-летних труб, а платили по-минимуму? :)#26 Пользователь_К

Пользователь_К

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 115 сообщений

Отправлено 14 Август 2014 - 21:16

С интересом читаю ваши посты как специалиста..

Только вот критиковать легко, а что можете предложить конкретно по улучшению работы водоканала чтобы уже завтра мы получали кристально чистую артезианскую воду из 50-летних труб, а платили по-минимуму? :)

Що б зробила я, ну по перше зайнялася боргами. (Зі слів головного інженера це 600 тис. грн.. від населення і підприємств.) Хоча?!... згідно калькуляції на тарифи (http://peremoga-fast...fastivvodokanal)це хватить на  оплатиту електроенергію за 1,5 місяця або виплатити заробітну плату всім працівникам за 1 місяць.

Як ? Для початку - є суди, телефони, повідомлення, відключення від мереж, тощо.

На скільки я знаю на водоканалі немає юриста і судами займатися нема кому,  кількість контролерів дуже мала і вони навіть не вспівають щомісячно знімати показники лічильників.

По друге щоденний контроль за витратами: облік електроенергії, витрати на паливо, провести ревізію обладнання, перевірити відповідність штатного розкладу…..

По трете і це обов’язково виявлення втрат води. (Пориви, нелегальні підключення, магніти, загально домові лічильники, ремонт засувок, ревізія мереж) За рахунок цього збільшується реалізація, дохід підприємства і зменшується тариф.

Тепер за  якість води: Починаємо з Волицького водозабору. (Фото можна подивитися вище) Скільки треба коштів щоби зробити санітарну зону навколо скважин?  Елементарно викосити траву, вирубати кущі, дерева, закрити колодці, огородити і побілити приміщення

Переходимо на фільтрувальну станцію http://fastiv.in.ua/...-telekanal-astv

 (сюжет за минулий рік, (текст не беремо до уваги) , але там добре видно споруда де фільтрується вода і нова електролізна станція. В такому стані, в мішках навалом, без приміщення для зберігання лежить (сіль) гипохлорит натрия, яким обезаражують воду.

Добре немає грошей для загрузки фільтрів, але видно що стіни споруди завалюється і скоро фільтра засипати буде нікуди,  елементарно побілити, покрасити, почистити можна?  

 Я розумію, що ремонт приміщення і приведення їх до естетичного вигляду  не знизить вміст заліза в воді, але це питна вода і є свої правила, стандарти

Ржава вода в трубах. Зрозуміло трубам 100 років, але   

 1. Фільтрувальна станція працює не повному обсязі з 8 фільтрів працює 3 – с таким вмістом заліза, як в Фастові то це вода майже не очищається

2. Властивості хлору (який застосовувався раніше)– лише знезаражувати воду, тобто осад в трубах, який утворився від великого вмісту залізу лежить на дні труби і вода з хлором протікає верхом не підводячі мул.

 гіпохлорит натрія (який застосовують зараз) – знезаражує воду, а також він володіє високими корозійними властивостями,і використовується  як окислювач, тобто коли вода з гіпохлоритом натрія попадає в трубу вона не іде поверху мулу, а бударажить його, і вода в трубі постійно бурлить і від цього каламутна.

3. Мережі  не промиваються з використанням високого вмісту хлору з виливанням брудної води через пожгідранти у колодцях (Що є обов’язкове і грошей на це багато не потрібно)

4. По всьому місту не працюють засувки. При аварії мереж перекривається не одна улиця, а цілий район, або пів міста, а це моментальна корозія труб, що знову дає ржаву воду.

Заміна труб. Один із варіантів. В калькуляції витрат є така стаття як амортизація . (у двох словах і примітивно, щоб багато не писати) підприємство при купівлі обладнання, матеріалів  амортизує ці предмети для подальшого списання. І ця стаття  включається до витрат и для розрахунку тарифу, але ці витрати умовні, тобто підприємство кошти не витрачає, але получає їх  у вигляді частки тарифу

В  тарифах ця сума складає  майже 500 тис. грн.  Я думаю що ці гроші можна використовувати на ремонт, або заміну, труб. Є варіанти: 1. використовувати штрафи за нелегалку, 2.при підключенні до мереж підприємств, магазинів ставити умову перекладання якоїсь частини водопроводу.

Пробачаюсь якщо я Вас утамила,  знаю что не всегда надо подробно расказывать  и реагировать на слова «как у тебя дела», но «водоканал»  меня рвет. І Це не критика , якщо усунити ці прості недоліки на які непотрібно багато грошей, якість води значно покращиться, а тариф хай не зменшиться, але не буде зростати.


 • Bullet это нравится

#27 Местный

Местный

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 279 сообщений

Отправлено 15 Август 2014 - 07:10

подождем аргументацию  представителя водоканала, почему этого нельзя сделать... :rtfm:#28 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 383 сообщений

Отправлено 22 Август 2014 - 21:23

В "Перемоге" № 35 (9999) опубликовано интервью с руководителем КП "Фастівводоканал". К сожалению электронный вариант газеты появится не скоро(видимо, им это не особо нужно), поэтому не могу процитировать. Появится - дам ссылку. 


Omnia mea mecum porto

#29 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 383 сообщений

Отправлено 28 Август 2014 - 16:50

Вот обещанное интервью:

Якісна робота водоканалу залежить і від міської громади Опубліковано: Середа, 27 серпня 2014, 08:05 Перегляди: 12

vodokanal-35-14.jpg

Наприкінці липня на каналізаційно-насосній станції №7 сталася неабияка аварія, і практично повторилася ситуація , яка востаннє мала місце у червні 2012 року. Втім, якщо тоді спеціалістам “Фастівводоканалу” вдалося досить оперативно локалізувати проблему, то цього разу витік нечистот у навколишнє середовище продовжувався майже дві доби. Саме із цього приводу на останній сесії Фастівської міської ради депутат Віктор Ситник оприлюднив свій запит, в якому запропонував “створити тимчасову комісію із залученням фахівців для з’ясування причин цієї ситуації та напрацювання заходів, які б їх усунули на теперішньому етапі та в подальшому, а також переглянути бюджет міста і віднайти необхідні кошти для закупівлі технічних засобів, необхідних для нормального функціонування КНС №7”. Така комісія рішенням міськради була створена, а «Перемога», в свою чергу, для роз’яснення ситуації звернулася до керівника комунального підприємства «Фастівводоканал» Івана Соломахи. Тим більше, що, окрім липневої аварії, є й інша, цього разу оптимістична нагода для спілкування: днями якраз на КНС-7 буде введено в експлуатацію новенький насос.

– Іване Васильовичу, а все ж таки, що насправді сталося 26 липня на сьомій КНС?

– Трапилося тоді звичайне людське недбальство, безвідповідальне ставлення працівника до виконання своїх обов’язків. Черговий оператор недогледів за рівнем води, яка, затопивши машинний зал, вивела з ладу електродвигуни та насосні агрегати. Відразу зауважу, ця КНС знаходиться на вулиці Луговій; мешканці, які хоча б мінімально ознайомлені з географією Фастова, мають розуміти, що в Унаву на території міста прямого скиду не було. До того ж технологічно передбачено, що нечистоти в разі аварійної ситуації потрапляють не у водоймище, а на місцевий рельєф, і так відбулося й тоді. Зараз триває службове розслідування. Але вже зрозуміло, що техніка у цьому випадку не винна, і в цьому головна відмінність цієї аварії від аварії 2012-го року. До речі, ось цей новий насос на КНС-7 ми закупили ще до 26-го липня, і, на щастя, він не встиг постраждати.

– У своїх публічних виступах Ви постійно жалієтеся на фактичний знос обладнання. Громадськість, звичайно, певним чином розуміє, що матеріально-технічна база Водоканалу не оновлювалася вже понад тридцять років, також вона розуміє, що бюджетних коштів на потреби Фастівського водоканалу хронічно не вистачає. Проте де ж практичний, конкретний вихід з цього глухого кута?

– Судіть самі. На сьогодні місто винне Водоканалу більш як 600 тисяч гривень, такий ось насос, який ми днями запускаємо, коштує трохи більше ста тисяч гривень. Тобто у разі погашення цієї заборгованості наше підприємство могло б купити відразу шість нових насосів! Тепер взагалі цікава арифметика: через невідшкодування витрат за різницю в тарифах держава має перед нами борг у 10 мільйонів 400 тисяч гривень. Якби ми волею якоїсь чудодійної руки отримали хоча б половину тієї суми, то можна було б сміливо доповідати громаді про якісне оновлення міського водопостачання та системи очисних споруд. Але, як часто-густо відбувається, і нехай люди мене правильно зрозуміють, завжди набагато зручніше шукати одного винного, постійно дорікати Водоканалу, аніж кільком тисячам мешканців виявити громадянську свідомість – сплатити борги за воду й надалі вчасно розраховуватися за неї! А нашим постійним критикам пораджу краще попрацювати із цими неплатниками та з посприяти з відшкодуванням витрат. І ще наступне. Із року в рік точаться безглузді розмови про начебто щоденні шкідливі скиди в Унаву із пивоварні. Але це справжнісінький міф – там стоять потужні очисні агрегати, які легко витримують екологічні нормативи. А насправді саме стоки з приватних осель до нашої річки приносять їй та навколишньому середовищу куди більше біди! Про це чомусь ніхто міркувати не хоче. Тобто 250-300 дворів, може, трохи більше, потім ті ж спеціалісти гатити незаконні рибні греблі, ті ж водії, які плутають річку з автомийкою (воно ж безкоштовно!), фактично завдають щоденної шкоди міській екології. Про це давно всерйоз і комплексно варто думати на владному та на громадському рівнях, хоча б у комітетах самоорганізації населення мікрорайонів. Ось вам і є справжнє порочне коло: байдужість, безвідповідальність частини нашої громади спричиняє недофінансування Водоканалу, це, в свою чергу, автоматично “забезпечує” неякісність наших послуг і відповідну загрозу екологічному становищу не тільки міста, а й усієї Фастівщини, тобто призводить до певної загрози здоров’ю (увага, коло замкнулося!) наших громадян, нашої знову таки ж сучасної та майбутньої спільноти! Вихід водночас як простий, так і доволі складний: громада має бути більш відповідальною, Водоканал треба задля потреб тієї ж громади якісно фінансувати (і ми не проти будь-якого громадського контролю!), а владі варто зробити нові акценти у своєму ставленні до міської проблематики.

– Так воно і є насправді – краще один раз на півсторіччя замінити водогони та каналізаційну й очисну системи, ніж мати напівхвору спільноту із відповідним коефіцієнтом її корисної дії та постійним відшкодуванням з того ж таки бюджету на медичне обслуговування населення. Але ж держава постійно намагається щось модернізувати у Вашій галузі, Іване Васильовичу: громадянам постійно доповідають про прийняття та виконання всеукраїнських та обласних спеціальних програм...

– Наразі в дії дві програми  – загальнодержавна програма “Питна вода України на 2006-2020 роки” та  цільова програма “Питна вода України на 2011-2020 роки”. Жодної копійки на їх практичну реалізацію наше підприємство ще не отримувало. Висновки, як кажуть, робіть самі.

Спілкувався Роман ЗІНОВ’ЄВ

Взято здесь - "Перемога"

 

 
 •  

Omnia mea mecum porto

#30 Пользователь_К

Пользователь_К

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 115 сообщений

Отправлено 29 Август 2014 - 19:54

Слава, слава Соломахе !!!!! Как нам повезло с директором водоканала!!!!!!!


 • Bullet и Chameleon это нравится

#31 Chameleon

Chameleon

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 554 сообщений

Отправлено 30 Август 2014 - 21:03

Слава, слава Соломахе !!!!! Как нам повезло с директором водоканала!!!!!!!

Да уж. Невиноватая я.


 • Bullet это нравится

#32 Bullet

Bullet

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 704 сообщений

Отправлено 30 Август 2014 - 22:37

А нашим постійним критикам пораджу краще попрацювати із цими неплатниками та з посприяти з відшкодуванням витрат.
 

А п. Соломаха хай "краще попрацює" на моїй роботі, еге?... Тоді я одразу і займусь його прямими обов"язками.

 

(увага, коло замкнулося!)

Мені виглядає на те, що у когось в іншому місці "замкнулося", і це замикання вже не прибрати ніяк.

 

Да уж. Невиноватая я.
 

як точно цитовано!


Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

 

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский


#33 fastiv2014

fastiv2014

  Добрий фастівчанин

 • Пользователи
 • PipPip
 • 85 сообщений

Отправлено 26 Октябрь 2017 - 17:55

Наша пісня гарна, наша пісня нова....

 

 

снято  25 октября 2017

Течет также как и в прошлый раз

 

А в снигуровском ставу 100% сейчас рыбку ловят


Сообщение отредактировал fastiv2014: 26 Октябрь 2017 - 17:56


#34 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 383 сообщений

Отправлено 26 Октябрь 2017 - 18:12

Да-а-а-а-а... Сколько же гадости за три года от последней съёмки вылилось в многострадальную Унаву... И Соломахи, вроде бы, уже нет...Может, кого-то другого поменять надо?


Omnia mea mecum porto

#35 Местный

Местный

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 279 сообщений

Отправлено 27 Октябрь 2017 - 15:07

все из-за того, что нет привселюдной порки, читай - реального наказания...

вон, главного РадиКаловца Фастова поймали на горячем и выпустили вродь на след.день...

полный дестабилизец в стране... ;)#36 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 383 сообщений

Отправлено 27 Октябрь 2017 - 17:25

Пообщался сегодня с компетентными в канализации людьми. Говорят, что такие сбросы бывают только при аварийной ситуации, когда срабатывает автоматика, чтобы не залило помещение с насосами. Уверяют, что такое бывает не очень часто.


Omnia mea mecum porto

#37 fastiv2014

fastiv2014

  Добрий фастівчанин

 • Пользователи
 • PipPip
 • 85 сообщений

Отправлено 18 Август 2018 - 20:12

Хожу бывает от КНС, что возле фосы, дорогой к пенсионному. Под той дорогой дождями размыло бетонный коллектор. Состояние на видео, на трубах уже есть трещины. Еще пара дождей и может быть беда.

 #38 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 383 сообщений

Отправлено 18 Август 2018 - 20:42

Да у нас всегда так, пока гром не грянет...


Omnia mea mecum porto
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.