To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Парламентські перегони 2014 року на Фастівщині. Déjà vu 2012 року чи No pasarán!?

Велика політика на Фастівщині

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 230

#1 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 16 Сентябрь 2014 - 18:05

Ось і знову до Фастова докочується хвиля виборчих перегонів. За кого ж віддати свій голос цього разу, аби громаду не було ошукано? Шукатимем відповідь разом.

Изображение

#2 rodrigos

rodrigos

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 51 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 07:41

Опять появился!!! Как только выборы так опять Сіроманець тут. Где товарищ Корчагин и Ко?

#3 KONDRAT

KONDRAT

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 07:56

Громаду буде ошукано -усе одно. Голосуй не голосуй  усе оно отримаеш .....................ну того самого  як Путіна обзивають того і отримаєш

Сообщение отредактировал KONDRAT: 17 Сентябрь 2014 - 07:56

#4 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 08:21

Опять появился!!! Как только выборы так опять Сіроманець тут. Где товарищ Корчагин и Ко?

Появятся-появятся, не сомневайтесь! Все появятся!  Pecunia non olet (с) Веспасиан

Omnia mea mecum porto

#5 AlNov

AlNov

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 08:38

Список кандидатов в депутаты по мажоритарным округам от БП по Киеву

211 - Рыбчинский Евгений Юрьевич
213 - Карпенко Анатолий Яковлевич
214 - Чумак Виктор Васильевич
216 - Кучеренко Алексей Юрьевич
217 - Люльчак Ольга Михайловна   Законодатель, по всему видать, вот наверное за это и боролись.
218 - Арьев Владимир Игоревич
219 - Третьяков Александр Юрьевич
220 - Фищенко Иван Дмитриевич
221- Павленко Александра Сергеевна
222- Андриевский Дмитрий Иосифович
223 - Миколаенко Юрий Иванович

24001521.jpg?t=635464712838587741

http://uapress.info/uk/news/show/39213

• Aleks-andr это нравится
  • Я устал, я моргаю с трудом !

#6 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 11:16

Гарнюща!!!! Зараза!

#7 egoist

egoist

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 380 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 12:37

ура...и у нас будет своя чичолина. .. в европу сунем... старые ляди не комильфо...

не завидуй тому кто силен и богат.за рассветом всегда наступает закат.с этой жизнью которая равная вздоху.обращайся как с данной тебе напрокат.(С)

#8 manhunt

manhunt

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 246 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 12:37

Гарнюща!!!! Зараза!

на колір і смак.. мені, наприклад, зовсім не очінь

#9 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 13:02

И ЕЩЕ ОДНА НЯШ -МЯШ

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 13:42

KONDRAT, не нужно так кричать. Или у Вас Caps Lock залип?

Omnia mea mecum porto

#11 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2014 - 15:50

на колір і смак.. мені, наприклад, зовсім не очінь

Погоджуюсь, як сказали б наші недавні брати, о вкусах не спорят. Кому подобається попадья, а кому свинячий хрящик.

#12 hot ice

hot ice

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 170 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2014 - 18:08

Хто їх знає...http://censor.net.ua...kazalos_feyikom   Вибори, блін...

А з Lev'ом я згоден.

Сообщение отредактировал hot ice: 18 Сентябрь 2014 - 18:04

#13 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2014 - 02:34

Наличие кошерной задницы, не есть отсутствие серого вещества. Хотя говорят фейк. А жаль :).

#14 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2014 - 07:20

Все це класно, тільки про Фастівщину ж жеж ...

#15 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2014 - 12:11

Не фейк, я читал интервью с ней. Это давнее фото, когда она работала в модельном агенстве.

Omnia mea mecum porto

#16 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2014 - 15:46

Заповістилися перші охочі здобути депутатського мандата по Фастівщині. Від Блоку Порошенка це Сольвар Руслан Миколайович. Від "Батьківщини" - Швидкий Микола Андрійович, а також самовисуванка із Києва (уроджениця Донецька) адвокатеса Озерова Марина Станіславівна.

Изображение

#17 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2014 - 19:23

Завтра апогей святкування дня Фастова, а щось наразі не гурт охочих відзискати цього дня прихильність фастівчан. Кандидат від "Батьківщини" Микола Швидкий, навряд чи вибереться зі свого Макарова до сусіднього райцентру. Хоча розкачуватися немає коли - кампанія он яка швидкоплинна. У Руслана Сольвара завтра відразу дві локації. Об 11-й на "Машинобудівник" привозить козаків...Це вже куди краще, ніж московськоголосі завивайла в особі бондарчуків і інших біличок...Друга локація - це передача "військової техніки" 72-ій бригаді у зону АТО. Ця бригада у нас механізована, яка вкрай потребує саме важкого озброєння. Уявіть собі що хлопцям не якийсь там тепловізор подарують (бо з цим і волонтери непогано дають собі раду), а, наприклад, справжнісінький  харківський Т-84У (ну це я трохи загнув!) а ось хоча б кілька крупнокаліберних кулеметів на башти їм аж ніяк не завадить...Хто і що думає з цього приводу...

Изображение

#18 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2014 - 20:05

Доброго здоров'я усім. Довелося сьогодні стати свідком кумедного політичного шоу в "Палаці залізничників" під назвою "Обери мене!" Зараз я трохи опишу свої перші рефлєксії.  Отож, фактично з упевненістю можна казати, що від сьогодні парламентська кампанія у Фастові розпочалася. І хіба що сліпий  чи нетямущий не зробив для себе висновків, що за кількістю поліграфії, агітаційних наметів, політично брендованих автівок у нас на окрузі назріває безкомпромісне суперництво  двох грошових калиток, які, ймовірно, й поведуть між собою запеклу боротьбу за недоторканний статус і всі похідні від нього радощі життя. Це мій добрий знайомий Руслан Сольвар і кандидат від "Народного фронту" Богдан Хмельницький. Але  рекрути Сольвара здебільшого розносили газети і на моє прохання розповісти хоч щось про їхнього кандидата відповідали: "Там пачітаєтє". Проте з роздачею календарів справлялися назагал не зле. Агітаційних наметів більше виставив Хмельницький. Вони були не лише на Соборній, Перемоги, але й на залізничному вокзалі. Одна "фронтовичка" - тітонька років п'ятидесяти як по-завченому взялася оповідати мені про "молодого юриста, який скільки добра зробив людям". На моє питання, чого мені сподіватися від їхнього кандидата, якщо мій вибір зупиниться саме на ньому, я почув тираду про те, що в фастівських трубах потече не вода, а парне молоко, ми гуртом відбиватимося від навали заморських інвестицій і взагалі усі дружньо зануримося в  стан нірвани. Мені ще волілося узнати про наявність пишногрудих гурій у цьому заповідженому мені поствиборному житті, але запахи гречаної каші, які запаморочливо доносилися із сусідньої ятки "Самопомочі" повернули мене на грішну землю. А далі почалося найцікавіше...

Изображение

#19 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2014 - 20:49

У програму святкового заходу, яким взявся порядкувати міський голова Михайло Нетяжук, зовсім не вписувалася поява на сцені інших кандидатів в депутати, окрім одного - "кормильца и благодетеля" Руслана Сольвара. А тут, звідки не візьмись, перед сотнями людей вигулькнув основний конкурент Руслана Миколайовича та ще й з важкою артилерією в особі Тетяни Чорновіл та козака Гаврилюка. На мерові лиця не стало. Він зібрав усю силу волі в кулак аби повернутися до попередньо узгодженого високим начальством сценарію і урвав Чорновіл на півслові. Правда Хмельницький зі своїми бушлатами з'явився зовсім невчасно. І люди в залі справедливо обурювалися. Тут хлопців з АТО вшановуємо, а тут якийсь недолугий і недоречний піар. Але далі настала друга частина марлезонського балету. Руслан Миколайович вирішив показати усім, чий гаманець товщий і не тільки продефілював сценою з пакетами з камуфляжним одягом для бійців АТО, а й задушевно розповів про безкоштовний проїзд до Києва для пільговиків, про зібрану гуманітарку...Дивна річ, Михайло Нетяжук не робив навіть спроби жодним словом перепинити цей аукціон нечуваної щедрості. Можливо тому, що за щиросердним зізнаням Руслана Миколайовича, все це немає жодного стосунку до початку виборчої кампаніїї. "Ну да, ну да", - донеслися до мене веселі голоси з сусіднього ряду.

Изображение

#20 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2014 - 21:30

Поспілкувався із Сольваром, і з Хмельницьким в коридорі. Чомусь концертна частина не надто привернула їхню увагу. Сказав обом достойникам, щоб не брали мені за зле, але така нарочита помпезність - то вже зайвина. Побачимо, які фотелі викидатимуть далі.

Изображение

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы