To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Парламентські перегони 2014 року на Фастівщині. Déjà vu 2012 року чи No pasarán!?

Велика політика на Фастівщині

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 230

#21 egoist

egoist

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 378 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2014 - 22:05

если кратко . Украине пздц.  судя по последним событиям и визиту петра к пиндосам...

дефолт и потеря новых территорий   самый оптимистичный сценарий...имхо.

смотрел "общение " главного с народом... хитёр... пздеть не мешки таскать...

Сообщение отредактировал egoist: 21 Сентябрь 2014 - 22:08

• AlNov это нравится
не завидуй тому кто силен и богат.за рассветом всегда наступает закат.с этой жизнью которая равная вздоху.обращайся как с данной тебе напрокат.(С)

#22 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2014 - 22:57

egoist, я понимаю, что нервы, но напоминаю п.2.1 Прошу не забывать Правила

Omnia mea mecum porto

#23 egoist

egoist

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 378 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2014 - 11:27

egoist, я понимаю, что нервы, но напоминаю п.2.1 Прошу не забывать Правила

сори. сорвался. это от горечи , невозможности  , что либо изменить...

не завидуй тому кто силен и богат.за рассветом всегда наступает закат.с этой жизнью которая равная вздоху.обращайся как с данной тебе напрокат.(С)

#24 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2014 - 22:33

Тут Фастовом уперто ширяться чутки, що Павловський очолить штаб Хмельницького (чи вже очолив). Йняти цьому віри чи ні хтозна. Але якщо 53 номером у списку "Народного фронту" йде син екс-губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка - Олександр, то чому б і "литвинівцям" не затесатися до цієї різношерстної компанії. 

Изображение

#25 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 314 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 00:40

Тут Фастовом уперто ширяться чутки, що Павловський очолить штаб Хмельницького (чи вже очолив). Йняти цьому віри чи ні хтозна. Але якщо 53 номером у списку "Народного фронту" йде син екс-губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка - Олександр, то чому б і "литвинівцям" не затесатися до цієї різношерстної компанії. 

Я думаю ,что это так и есть, сам видел как на день города депутат горсовета от народной партии 

Ярієв Асіман Фархад    http://uld3.mycdn.me...QFaHWVpIkuV3nQ    

мелькал возле каждой палатки  "Народного фронту"   . з.ы. фото с нета.

Сообщение отредактировал Papasha: 23 Сентябрь 2014 - 00:42

9310adb6ba5a.gif

#26 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 09:20

Вы бы лучше саму фотографию давали, чем ссылку. Я посмотреть не могу, ответ - "фотография находится на сайте "однокласснкики", а у меня там акка нет

Omnia mea mecum porto

#27 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 09:33

50aaecf6b707dfbb30c5.jpg

Omnia mea mecum porto

#28 alex

alex

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 86 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 12:04

Борисович . а че я ваше изображение посмотреть не могу, пишет ошибка доступа.

Извините, вы не имеете доступа к этому!

[#10171]

У вас не достаточно прав для загрузки данного прикрепленного файла.

#29 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 12:19

Смотрите сейчас

Omnia mea mecum porto

#30 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 12:40

- за цим посиланням можна натрапити на хвалебну осанну одному з кандидатів в народні депутати від "Фронту змін" Богдану Хмельницькому. Але не це головне. Чи знає громада Фастова, яку річницю від дня заснування міста ми позавчора святкували? Усі міцно тримаються за стільці? Виявляється, 164-ту. Борисовичу, я не жартую.  Помилитися б там на п'ятдесят чи на сто років - це ще б куди не йшло. А вкоротити Фастову віку на цілих 460 років - це вже якась просто таки зневага до "ЖИТЕЛЕЙ" міста. І як на мене це набагато крутіше ніж замальовки штабістами Сольвара під час попередньої кампанії червоними!!! маркерами  в газетах під єлейними матеріалами про свого шефа позначки "на правах реклами".

Изображение

#31 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 13:57

Повертаючись до учорашніх подій. Мені чомусь пригадалося, як два роки тому під час аналогічного святкування дня міста  заповзятий Сольвар (щойно благословенний на округ  НАПІВОФІЦІЙНО в результаті складних підкилимних палацових ігор) вирішив з наскоку ошелешити всіх грандіозністю заходів на центральній площі міста. Офіційний кандидат Банкової Поплавський, який того дня розраховував неподільно глаголати з високої трибуни середмістя гнівливо скинув очима на батьків міста і громоподібно возалкав : "Що се такого діється?" Мовляв: "Кого витанцьовуємо: мене з ханським ярликом на округ чи якогось там вискочку?" Сольвар, бачачи, що ся штука не піде йому так гладко, як того сподівалося, вірішив надалі проводити свої езотеричні практики в парку Гагаріна. Так було позаторік. Цьогоріч же ситуація була де в чому подібною, але мала одну суттєву різницю. З одного боку Руслан Миколайович відповідно до ретельного укладеного церемоніалу під звуки фанфар у супроводі пошту мав царственно з'явитися перед очі сотень підданих і осипати їх усілякими милостинями. І відразу все йшло нібито не погано. Десятки учнів по селах, виведені вчителями і розставлені на узбіччі слідування ВИСОКОГО ЕСКОРТУ, монарші щедроти у вигляді кулькових ручок і календариків - ніщо не віщувало лиха. І ось коли пожадане величання мали сягнути свого апогею, ІНТРОНІЗАЦІЙНУ РЕГУЛУ було грубо порушено. Звідкілясь узявся регент  із гетьманським прізвищем і голосними правами на престолонаслідування. Богдан Станіславович не захотів дотримуватися субординації і збирати своє посполите рушення десь в парку Гагаріна, а зажадав від свого супротивника ледь не моментального зречення трону. Церемонімейстер Нетяжук, бачачи яка немила пригода його спіткала, пробував укоськати незваного гостя, але дармо. Замість нього це зробила громада. Фастівчани, бачачи як вельможі хочуть зіграти на їхніх патріотичних чуттях, чинячись святими та Божими, майже одностайне висловилися за скасування монархії.  

• Shaman это нравится
Изображение

#32 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 314 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 14:58

Полилось 

Сообщение отредактировал Papasha: 23 Сентябрь 2014 - 14:59

9310adb6ba5a.gif

#33 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2014 - 21:47

Комради, здорові живите!  Ось гортав я сьогодні прецікавезну книженцію Корнелія Тацита "Про методи політичної пропаганди в Римській імперії"  і мені сподобалося як саме сей добродій раяв римлянам  обирати собі представницьку владу. Зокрема, він  напучував нащадків Ромула зводити в Колізеї в герці  на мечах чи списах охочих до виборних посад, а далі, мовляв, хай вершиться воля богів. Та оскільки ми за визначенням класика живемо в "просвіщенний вік", то  й гладіаторські бої влаштовувати ну якось вже не гоже. Інша справа боксерський ринг. Нехай навіть до першої подряпини. Ось уявіть собі оголошення диктора: в правому куті рингу представник команди "Сила в правді"  - Руслан Соооольвар! У правому куті - "сильна людина для складних часів" - Богдан Хмельниииицький! Биймо на те, що слухати нахвалки їхніх прес-служб - то правдива мука, цвітастих промов від них самих не діждемося. А наша людська істота так премудро облаштована, що  ювеналівського panem et circenses спрагнена повсякчас. А тут вибори, ціна кожного голосу зростає як індекс Доу Джонса під час економічного буму і зараз, як ніколи, маємо право на свої електоральні забаганки. А тут уявіть собі крузервейт Хмельницький проти супертяжа Сольвара. Інтригує? Букмекерські контори очманіють від ставок. Кращі промоутери боксерського світу як мармеляду в роті обсмоктуватимуть загадкове слово Fastiff і з лупою вивчатимуть політичну мапу світу, аби встигнути з авіаквитками на грандіозне свято боксу. До речі, такі мої інтенції вибудувані на цілком реалістичному підґрунті.    

small_medium_5656.jpg

Изображение

#34 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 24 Сентябрь 2014 - 10:12

Добридень усім партайгеноссе, так само усіх гараздів зичу і аполітичному панству! Заким ми ретельно пантрували за найменшими неґречними тілорухами наших провладних кандидатів, нам в тил кавалерійським скоком заходять сили реваншу. Я заздрівав чогось подібного і тямив, що зволікати з відкриттям другого фронту не варт. Але ситуацію направити ще не запізно. Як співається в життєствердній махновській пісні: "Білії праворуч, червоні ліворуч, буде нам з тобою того зілля порубать". Так ось, учора, пильнуючи за ймовірними змінами на 91 виборчому окрузі, зайшов на циківський сайт і крім безвісної Озерової Марини Станіславівни (певна річ, суто технічної креатури), натрапив там на ще двох премилих і добре знаних нам персонажів. http://www.cvk.gov.u...1=910&pf7331=91

Макарівський екс-регіонал Володимир Горбик нині, як і більшість його колишніх соратників, змінив не модній уже  біло-синій окрас на нейтральні позапартійні тони.  Таким кульбітом зараз нікого не здивуєш. Утім цікаво інше: чи пан Горбик власноруч писав заяву до ПР чи його туди мимоволі записали, як і "заступівця" Бутника. Сподіваюся, з'ясуємо це вже небавом. На парламентських виборах 2012 року Володимир Миколайович посів четверте місце відразу після трійки фаворитів тих перегонів: Сольвара, Онищук, Поплавського. Набрав 3, 81% голосів. Подейкують, що за нього тоді проголосувала значна частина "крицевого активу" ПР, якому тяжко не до душі припав той факт, що Поплавський приховав від виборців своє партійне членство. Але Горбик - це лише аперитив перед основною стравою.  

Пані та панове, зустрічайте! Від тигіпківської "Сильної України" у нас на окрузі балотуватиметься екс-голова Фастівської райдержадміністрації епохи золотих унітазів - Бусєнков Анатолій Анатолійович.  Відтак, дозволю собі дати одну слушну пораду менеджменту фастівських супермаркетів.  Уважно стежте за програмою виступів цього кандидата! Напередодні сміливо беріть під реалізацію великі оптові партії яєць. Гуртові закупи цієї продукції населенням гарантовані. Також маю прохання до комунальних служб міста. Під час передвиборчих вояжів пана Бусєнкова теренами Фастівщини контейнери для сміття мусять стати неодмінною частиною його супроводу. Мені важко второпати, чому Сергій Леонідович зробив ставку  на людину, яка ще кілька місяців тому неодноразово була помічена на сепаратистських шабашах в Рубіжному, як і невідомо, чи балагословив він свого прозеліта на округ  добре наладованою мошонкою чи ні - гроші то вседно пропащі.  Тут важливо втямити інше. Колотити громадою ніхто не дозволить і якщо комусь свербітимуть руки ширити свої КОЛОРАДСЬКІ ідеї нашим козацьким краєм, то ПУЛЬВЕРИЗАТОРИ  з ефективною трутизною у нас завжди напоготові.

Изображение

#35 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 24 Сентябрь 2014 - 22:38

Коротенький анонс того, про що опишу вже завтра. Робоча назва матеріалу звучить так: "Чому в народного депутата Руслана Сольвара дрібні поправки до чинних законопроектів гордо йменуються РОЗРОБЛЕНИМИ ЗАКОНАМИ?"

Изображение

#36 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2014 - 15:12

На своїй сторінці у Фейсбуці  Богдан Хмельницький проміниться щастям, демонструючи щойно видане ЦВК посвідчення кандидата в народні депутати. Здавалося б, хай собі тішиться чоловік на здоров'ячко. Аби тамте нікому на зле не вийшло. Певно, що й більшість фастівчан тієї ж думки і поставилися б до цієї інформації, як до звичайного буденного факту, якби не вересклива заява чергового мисливця за електоральними голосами": " "Я йду не один до парламенту, а з командою "Народного фронту". Переважно це НОВІ ОБЛИЧЧЯ, які готові до нових змін". 

Я, дякувати Богу, на амнезію не слабую і в усякому разі годен відрізнити політика кучмівської закваски від партійного неофіта. Але такі солодкоголосі впевнювання в радикальному оновленні партійних лав навіть мене, бувалого в бувальцях, дещо збили з пантелику. "Ну ж бо, - міркую собі, -  а погляну лишень, кого ж направду Арсеній Петрович понаспроваджував до свого списку». Заходжу, значця, на їхній сайт і вважливо приглядаюся до світлин достойників із  першої двадцятки "Народного фронту" і, щоб Ви думали? Одразу ж споглядаю до болі знайомі парсуни Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Андрія Парубія... 

Намагаюся і так, і сяк інтерпретувати слова Богдана Станіславовича про НОВІ ОБЛИЧЧЯ, але жодних слідів пластичної рітідектомії у них на виду не завважую. Попри те, не полишаю надії  дошукатися "докорінного очищення влади" в дальшій частині списку. І на кого ж би, ви думали, там натрапляю? Всуціль старі знайомці: народний депутат 3-ох скликань Сергій Пашинський, народний депутат 5-ти!!! скликань В'ячеслав Кириленко, народний депутат 5-ти скликань!!! Микола Мартиненко...Після цього в голову починають закрадатися тривожні підозри, що я не зовсім добре обізнаний з етимологією слова "новий". Що в такім разі позостається робити? Хутчій розгортати словника української мови. Отож притьма знаходжу поняття "новий", яке, як виявляється, має кілька значень. Перше - "який недавно виник, з'явився; раніше не існував". Але цікавіше інше визначеня - "якого раніше не використовували, не застосовували; який раніше не був у вжитку".  "Богдане Станіславовичу, з усією відповідальністю заявляю: "Із першої двадцятки виборчого блоку "Фронт змін" У ВЖИТКУ НЕ БУЛИ лише двоє: командир спецбатальйону "Миротворець" Андрій Тетерук і командир добровольчого батальйону "Дніпро-1" Юрій Береза". 

Изображение

#37 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2014 - 15:19

Ну понеслась.... Всем привет. :preved:  Прям как 2 года назад.     Надеюсь теперь меня уже никто не будет упрекать что я бот  :sarcastic_hand:

Сообщение отредактировал magician: 25 Сентябрь 2014 - 15:20

БОГА НЕТ!!!! ПРИВЕТ ОТ АТЕИСТА!!!!

#38 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2014 - 15:22

Не "Фронт змін", а "Народний фронт" - нове обличчя Арсенія Петровича трохи з пантелику збило...

Изображение

#39 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 26 Сентябрь 2014 - 18:19

Як Ви знаєте, учора спікер парламенту підписав "Закон про люстрацію". Тепер якщо Президент також завізує його своїм підписом, то він набуде чинності і згідно з його нормами кожен чиновник, який обіймав бодай рік державну управлінську посаду за часів правління Януковича,  упродовж наступних десяти років втрачає право на неї повертатися. Я так розумію, що Бусєнкова можуть зняти з виборчих перегонів?

Изображение

#40 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 26 Сентябрь 2014 - 18:27

А ще завтра до Фастова приїздить Ляшко. Не знаю, чи лише за свою партію агітуватиме чи й на округ нам когось свататиме. На місця усе і з'ясуємо.

d5FctmtS2m8.jpg

Изображение

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru