To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Відсвяткували День міста


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 irisha04

irisha04

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 24 Сентябрь 2014 - 22:41

           Шановні фастівчани, буду потроху розповідати про День міста тому, що заходів відбулося багато, а часу для обговорення обмаль. 
           Під час проведення Дня міста біля Палацу культури проходила акція “Напиши листа солдату” та “Малюнок Герою”, яку започаткувала Світлана Літвінчук і перший раз провела на День незалежності України. 21 вересня 2014 року було зібрано більше трьохсот листів, які вже 22 вересня поїхали на схід нашої країни – у шпиталі Харкова, Дніпропетровська, на передову до Донецького аеропорту. Під час святкування Дня міста акція тривала з 11 години ранку і майже до 21 години вечора. Зранку приходили маленькі діти, а ввечері підходила молодь, яка активно взялася до творчості і також творила листівки, листи та малюнки. 
          Ці листи, розповідає Світлана, як ковток свіжого повітря для наших бійців зони АТО, вони розходяться швидше аніж їжа та вода. На дану акцію активно відгукнулися учні ЗОШ № 1 (вчитель І. М. Турянська), які написали душевні, прекрасні листи та оформили їх у конверти-трикутники, у конверти, розписані петриківським розписом та прикрашені синьо-жовтими стрічками. Також напередодні Дня міста у Фастівській школі народної майстерності відбулося відкриття виставки творчих робіт учнів загальнооствітніх шкіл міста, присвяченої рідному Фастову. Всі свої малюнки діти передали військовослужбовцям у зону АТО разом з технікою, яку передав 72-й бригаді народний депутат Р. Сольвар.
         Звичайно, хочеться щоб діти і молодь в подальшому також писали листи та створювали прекрасні патріотичні малюнки і листівки, які будуть піднімати бойовий дух нашим солдатам.  
(фото Т. Неліної)

 

bb7d7bab3a4b146cd372_preview.jpg

 

5b9de5867688c48c338d_preview.jpg
 
69a58f095ded06b401b4_preview.jpg
 

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы