To Top

Перейти к содержимому

Фотография

70-річчя визволення України та 71-а річниця визволення Фастова від німецько-фашистськи загарбників

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 14

#1 irisha04

irisha04

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 11:13

0f7945e1f38dt.jpg

28 жовтня 2014 року Україна відзначатиме 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників, а 7 листопада Фастів – 71-ту річницю визволення міста.  Рішенням організаційного комітету Фастівської міської ради встановлено, що у Фастові ці дві дати візначатимуть в один день – 6 листопада 2014 року. Відділ культури і туризму запрошує всіх мешканців та гостей міста взяти участь в низкі заходів, які заплановано з цієї нагоди.

СЦЕНАРНИЙ  ПЛАН

відзначення  в  м. Фастові 70-ї річниці визволення України та

71-ї річниці визволення міста Фастовавід німецько-фашистських загарбників

15.10.-15.11.14. У міській бібілотеці працює Книжкова виставка-огляд Невгасимий вогонь памяті.

15.10.-15.11.14. Тематичні екскурсії “Фастівщина часів Великої Вітчизняної війни” (із фондів музею), тематична виставка “Відомі та невідомі герої Фастівщини”; зустрічі з ветеранами.

06.11.14. о 9-00 Покладання квітів за участю голів комітетів самоорганізації населення міста на могили воїнів ВВв на міських кладовищах та біля пам'ятників, що розташовані у місті.

06.11.14. о 10-00 Збір біля адмінбудинку та церемонія покладання квітів, вінків

за участю представників міської влади, депутатів міської ради, Почесних громадян міста, ветеранів ВВВ:

• міський парк культури;
  • інтернаціональне кладовище;
  • пам’ятник воїнам-танкістам Т-34;
  • Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва “Молодіжний”;
  • Курган слави.

06.11.14 о 12-30 Урочисте засідання та святковий концерт На хвилях пам’яті у малій залі місього Палацу культури.

Давайте вшануємо та пом'янемо наших батьків, дідів і прадідів, які полягли смертю хоробрих у боях  під час Великої Вітчизняної війни!

Сообщение отредактировал irisha04: 13 Октябрь 2014 - 11:16

#2 valser

valser

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 160 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 12:59

Помнить о подвигах защитников Отечества нужно так же как и быть благодарными им за всё. Но вот вопрос в другом- скажите, кто знает, почему отдел культуры и туризма пользуется  методичками не одного десятка лет давности? Ну как же всё пресно, безлико и совково! И почему основное действие 6 ноября? Ну кого хотят государственные мужи собрать утром в рабочий день? Хотя я знаю кого, сам принимал участие в таких действиях- берётся завод, фабрика, депо, загружаются рабочие в автобус и вот, имеем массовку.  Ну скажите, работники отдела культуры, вам самим не тошно от такого? 

• Aleks-andr и Упереджений это нравится
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#3 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 13:34

Валерий, Вы предлагайте своё виденье проблемы. Думаю, там прислушаются. Но не забывайте, что над ними есть "руководящие и направляющие".

Omnia mea mecum porto

#4 irisha04

irisha04

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 13:39

До недавнього часу я також думала, що всі ці заходи по "шаблону" з методичок радянських часів, але коли почала працювати у відділі культури (начальником ще й року немає) і ближче з цим зіткнулася, то я змінила цю думку. Заходи проводяться і плануються насамперед для ветеранів і учасників бойових дій, яких у нас з кожним роком стає все менше і менше. Навіть, самі артисти говорили, що скільки можна співать одні й ті ж пісні воєнних часів, але коли сидять старенькі дідусі й бабусі з медалями і орденами на грудях і їм починають співати пісні їхньої молодості, вони з перших і до останніх акордів підтримують артистів і співають разом з ними. Можливо нам, молодим, урочисті засідання і не потрібні, а для них це як ковток свіжого повітря, бо це роблять для них. А для інших свят у нас є багато іншого, новішого, моднішого.

• Shaman это нравится

#5 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 160 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 14:30

Валерий, Вы предлагайте своё виденье проблемы. Думаю, там прислушаются. Но не забывайте, что над ними есть "руководящие и направляющие".

Вы знаете, я понял, что  моё видение проблемы в корне отличается от видения той же ситуации работником от. культуры. 

До недавнього часу я також думала, що всі ці заходи по "шаблону" з методичок радянських часів, але коли почала працювати у відділі культури (начальником ще й року немає) і ближче з цим зіткнулася, то я змінила цю думку. Заходи проводяться і плануються насамперед для ветеранів і учасників бойових дій, яких у нас з кожним роком стає все менше і менше. Навіть, самі артисти говорили, що скільки можна співать одні й ті ж пісні воєнних часів, але коли сидять старенькі дідусі й бабусі з медалями і орденами на грудях і їм починають співати пісні їхньої молодості, вони з перших і до останніх акордів підтримують артистів і співають разом з ними. Можливо нам, молодим, урочисті засідання і не потрібні, а для них це як ковток свіжого повітря, бо це роблять для них. А для інших свят у нас є багато іншого, новішого, моднішого.

Я думаю, всё же ветеранам будет более приятно когда ,в память о тех событиях,  в действиях будут принимать все поколения а не отдельно взятый автобус с отдельно взятыми ветеранами.  Такими мерами никогда не привьется понимание   случившегося в  головах младшего поколения. Это обычная  отписка администрации в проделанной работе.  И чувства есть только со стороны ветеранов.  А это совсем не правильно- это не у них а у нас, младших, нужно вызывать чувство благодарности. 

Я , в принципе, предвидел такую постановку вопроса и хотел ответить в ультимативной форме, мол каждый должен заниматься своим делом, тем за которое получает зарплату и занимает соответствующую должность. Но с другой стороны, может и правда, нужен взгляд со стороны.

Люди имеют свойство забывать, особенно то , что не касается их лично. Можно установить, например, в преддверии события, возле ДК проектор ( только не надо говорить, что в администрации нет проектора или способа его отыскать), смонтировать видеоряд с кадров кинохроники и других соответствующих материалов. И всё это транслировать в предвечернее или другое время под фоновую музыку тех времён( только не под 120дБ как у нас любят а именно фоновую). Любой увидевший, думаю, правильно ассоциирует.  И , что-то в голове да и отложится. 

Конечно, я не говорю, что не нужно собирать ветеранов, благодарить их, но сделайте это без той линейности, которая всегда присуща в таких случаях, просто поблагодарите их а не создавайте "урочисте засідання". К чему этот фарс? Ветераны совсем не маразматики и не будут умильно слушать  о том как именно власть заботится о них. Это только власть имущим кажется, что в это время на глазах ветеранов слёзы благодарности. Совсем не так, там скорее обида и непонимание.

Короче, уважаемые работники культуры, просто поставьте себя на место обычного обывателя и подумайте как бы вы провели этот день с интересом для себя. Будет интерес- будет память. Звучит в данной ситуации банально, даже можно сказать- кощунственно, но люди есть люди и вы , раб.культ. и администрации должны это понимать , ведь вы управленцы, своего рода режисёры-постановщики а не монтажники- декораторы.

Да, и не вешайте эти, извините за выражение " крайне дыбильные" (с) транспаранты сорокалетней выдержки на косые и кривые растяжки- так и просвечивает за сорокашаровым слоем краски- Мир Труд Май.

Сообщение отредактировал valser: 13 Октябрь 2014 - 14:33

• Aleks-andr это нравится
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#6 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 14:43

Понятное дело, что видЕния бывают у всех. А для того, чтобы понять работника культуры, нужно побывать в его шкуре. 

Omnia mea mecum porto

#7 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 160 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 14:46

Заходи проводяться і плануються насамперед для ветеранів і учасників бойових дій, яких у нас з кожним роком стає все менше і менше. 

Вот совершенно с Вами в этом не согласен. Такую организацию для определённого круга лиц скорее можно назвать  " поминками". Чествовать героев должны все категории населения. Ну не должны, а скорее- желать и осуществлять желаемое. 

Понятное дело, что видЕния бывают у всех. А для того, чтобы понять работника культуры, нужно побывать в его шкуре. 

А чем его шкура такая уникальная?

#8 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 14:48

Валерий, а Вы хоть однажды побывали на мероприятиях, организованных для ветеранов? Вот недавно в музее отмечали День партизанской Славы? Реклама была. Отчего Вас не было?

Omnia mea mecum porto

#9 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 160 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 14:55

Валерий, а Вы хоть однажды побывали на мероприятиях, организованных для ветеранов? Вот недавно в музее отмечали День партизанской Славы? Реклама была. Отчего Вас не было?

Я же упоминал- бывал, привозили автобусом именно для такой массовки . С тех пор ничего не изменилось. Почему не был у вас в музее? Да потому, что (без обид) мне он не интересен. Давайте, если хотите, я выложу своё мнение в соответствующей теме(через три-четыре часа, увы убегаю в реал) . А то здесь уйдём далеко в дебри.

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2014 - 15:07

Я не о самом музее, а о мероприятии для ветеранов, который Вы проигнорировали, одновременно ратуя за участие молодёжи )))

Omnia mea mecum porto

#11 irisha04

irisha04

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 14 Октябрь 2014 - 09:51

щодо участі молоді та підростаючого покоління, то я думаю, якщо шановний Валерій прийде й подивиться, то побаче, що діти і танцюють під пісні воєнних часів і їх співають, є чудові танцювальні постановки, які вони з задоволенням виконують, і ми намагаємося, щоб саме молодь брала безпосереню участь у таках заходах А щодо урочистого засідання, то там будуть вручать медалі нашим ветеранам з нагоди 70-річчя визволення України. То як ще цю частину заходу назвать? 

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 14 Октябрь 2014 - 12:05

Я так понимаю, что ув. valser имел в виду несколько другую молодёжь. Не танцевальные коллективы и школьников, участников действа, а "молодёжь с улицы", т.е. простых зрителей, но тоже, как бы участников, но пассивных. Или я недопонял?

Omnia mea mecum porto

#13 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 160 сообщений

Отправлено 14 Октябрь 2014 - 12:57

И где вы, уважаемые, увидели ,что я ратую именно за молодёжь? Моё определение "младшего поколения" подразумевает соотношение между возрастом ветеранов и практически всего остального населения города. 

#14 irisha04

irisha04

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 20 Октябрь 2014 - 16:03

Фастів долучився до Всеукраїнської естафети пам’яті, присвяченій 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Це ряд урочистих, культурно-масових та патріотично-виховних заходів, святкових концертів, присвячених даній події. У зв’язку з цією нагодою 20 жовтня 2014 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася зустріч вихованців краєзнавчо-історичного гуртка Центру позашкільної освіти (кер. Г. Ковальчук) з ветераном Великої Вітчизняної війни Петром Грибом, який поділився своїми спогадами та переживаннями. Після зустрічі всі мали змогу прослухати екскурсії по виставках “Фастівщина часів ВВв” та “Відомі й невідомі герої Фастівщини”.e8c708e13b8e.jpg

#15 irisha04

irisha04

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2014 - 20:30

Сьогодні, 6 листопада фастівчани відзначили 70-ту річницю визволення України та 71-шу річницю визволення міста Фастова від німецько-фашистських загарбників. Ветерани Великої Вітчизняної війни разом з учнями ЗОШ, жителями та гостями міста поклали квіти та вінки  до пам'ятників та братських могил, які увічнюють звитяжний подвиг героїв Великої Вітчизняної війни, людей, які поклали своє життя за мирне майбутнє прийдешніх поколінь. Після покладання увазі ветеранів та всіх бажаючих колективи міського Палацу культури (худ. кер. А. Казначеєва) та дитячої музичної школи представили тематичний концерт. Передувало святковому концерту урочисте засідання.

На урочистому засіданні виступили міський голова М. Нетяжук, керуючий справами виконкому В. Васильченко, в. о. військового комісара Марченко, голова громадської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, почесний громадянин міста Фастова А. Гірченко, Ветеран ВВв П. Гриб та учениця 11 класу ЗОШ № 5 І. Скрипченко. Ветеранам вручили Подяки міського голви та ювілейні медалі "70 років визволення України".

Народний ансамбль бального танцю "Діана" (кер. Д. Клименко) відкрив святковий концерт вальсом, а викладачі Фастівської дитячої музичної школи (О. Харченко, Т. Бакліцька, К. Горбаченко та В. Березанський ) проспівали популярні й улюблені всіма пісні воєнних часів. Ветерани у своїх виступах згадували молоді роки та страшні воєнні роки, надзвичайно переживали, що їхнім дітям і онукам нині знову прийшлося брати до рук зброю і боронити свою землю від зовнішнього агресора. Розщулені та зі щирими словами подяки вони покидали Палац культури.

d60752347050.jpg

Хода рушила від міськвиконкому у парк культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна

fefd00ef6c26.jpg

Покладання у Парку. Учні ЗОШ № 1 після покладання квітів разом голосно скандували:

"Слава україні! Героям слава".

52e1d8bdb1a0.jpg

На Інтернаціональному кладовищі.

2f95877c109a.jpg

Парк садово-паркового мистецтва "Молодіжний". 

2986693aca20.jpg

Біля Кургану слави учні ЗОШ № 9.

44e5e42f72fa.jpg

6b7d63e0aaaf.jpg

Народний ансамбль бального танцю "Діана"

f6e567b765d4.jpg

Педагоги дитячої музичної школи

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru