To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Ринок, який вбили. Маршрутки до Києва та з Києва.

Транспорт Маршрутки до Києва Маршрутки з Києва Монополіст Корупція Підлість

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 64

#1 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 00:04

Ринок, який вбили

Або чому ми бідні та змучені

Ви були на ринку? Можете уявити ринок з одним продавцем? Який приходить, коли йому вигідно, котрий грубить вам, коли йому хочеться,, продає не те, що вам потрібно, котрий диктує свої ціни? Чому ви не можете піти до другого продавця? Тому що перший і єдиний продавець вбиває всіх своїх конкурентів. 

У нас в Фастові є такий ринок. Це ринок маршрутних автобусів на Києв. Яким ми хотіли б бачити цей ринок? Напевне, автобуси повинні чекати вас в центрі, повинні відїжджати точно по графіку на Київ та з Києва та бути найдешевшими? 

У нас був такий маршрут, який кілька тижнів тому від’їжджав точно по графіку від Будинку культури на Київ та від зупинки метро Теремки з Києва. Завжди точно по графіку, на дві гривні дешевше, ніж у конкурента,  пятьдесят хвилин на дорогу. Де він зараз? Його вбив конкурент. Не фізично, бюрократично. Чому? Тому що конкурент головує в Постійній комісії міської ради з питань регулювання діяльності підприємств промисловості, транспорту та побутового обслуговування, сприяння розвитку підприємництва, а також за сумісництвом керує компанією-монополістом по автобусним перевезеням по цьому ж маршруту. Як він сприяє конкуруючим підприємствам? Він їх вбиває — адміністративним тиском та обманом. Це, звичайно краще, ніж вбивати руками тітушок, яких він перевозив за часів Майдану, але так же цинічно та підло. 

Як працює кероване ним підприємство? Розкладу як такого нема — автобуси приходять без графіку, ви можете їх чекати і п’ять, і тридцять, і сорок хвилин. Відходять вони також без графіку — по заповненню. Якщо ви резервуєте місце на маршруті з Києва, щоб не їхати на залізничний вокзал, звідки стартують його автобуси, ви повинні дзвонити диспетчеру — а там як повезе — можете домовитись з нормальним розумним професіоналом, а можете натрапити на такого собі дядю Вову, який візьме слухавку не раніше ніж за пятнадцять хвилин безперервних дзвінків, дасть тобі зрозуміти, що ти ніхто і ніщо для нього, збреше або переплутає час, номер автобуса або просто забуде сказати водію забрати тебе з Магелану. 

Хочете далі терпіти хамське до себе відношення? Хочете переплачувати за поїздку, втрачати дорогоцінні години свого життя на чекання автобуса в Фастові, чекання автобуса в Києві та на морозі видзвонювати дядю Вову, який знову вам збреше, що автобус вже хвилин як десять виїхав, а чекати ви його будете ще п’ятьдесят хвилин? Тоді не питайте у ваших депутатів, чому той, хто активно підтримував Януковича знову як риба в воді в нашій міськраді, знову робить нас біднішими та вкорочує нам наше дорогоцінне життя.

Чому ми бідні та змучені?

Тому що мовчим та терпим.

• Shaman, Chameleon и alecko это нравится

#2 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 188 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 13:02

Міський голова сам практично нічого зробити не може. Потрібно ПОВНІСТЮ поміняти депутатів у раді. Тоді, можливо, щось може змінитися. "Може" - це тому, що левова часта виборців знову проголосує за "гречку", або пляшку оковитої, на жаль. 

Omnia mea mecum porto

#3 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 18:34

Якщо в даному випадку прямий випадок корупції – використання головою Постійної комісії свого службового положення для вбивства конкурента, який надає кращі послуги та ще й дешевше, то міський голова МАЄ можливість розібратись в цій ситуації сам або дати вказівку розслідувати цей випадок тій же прокуратурі.

Реально кілька сотен людей втрачають кожен мінімум по 4-9 гривень  та по півгодини-годину кожен день. Помножте ці сотні годин та гривень на вбиті роки — і ви зрозумієте, що голова Комісії та монополіст в перевезенях Федун — злочинець.

Сообщение отредактировал Марк: 25 Ноябрь 2014 - 18:35

#4 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 188 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 18:47

Обратитесь к Нетяжуку напрямую. По-моему, в среду у него приёмный день

Omnia mea mecum porto

#5 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 18:50

Вікіпедія про цю ситуацію:
Корупція (від лат. corrumpere — псувати) — протиправна діяльність, яка полягає у використанні службовими особами їх прав і посадових можливостей для особистого збагачення; підкупність і продажність громадських і політичних діячів.

Найчастіше термін застосовується у відношенні до бюрократичного апарату і політичної еліти. Характерною ознакою корупції є конфлікт між діями посадової особи та інтересами його працедавця або конфлікт між діями виборної особи і інтересами суспільства. Багато видів корупції аналогічні шахрайству, що здійснюється посадовою особою, і відносяться до категорії злочинів проти державної влади.

Корупції може бути схильна будь-яка людина, що володіє дискреційною владою — владою над розподілом якихось ресурсів, що не належать йому, на свій розсуд (чиновник, депутат, суддя, співробітник правоохоронних органів, адміністратор, екзаменатор, лікар тощо). Головним стимулом до корупції є можливість отримання економічного прибутку (ренти), зв'язаного з використанням владних повноважень, а головним стримуючим чинником — ризик викриття і покарання.

За макроекономічними і політекономічними дослідженнями, корупція є найбільшою перепоною до економічного зростання і розвитку, здатною поставити під загрозу будь-які перетворення[1] [2].

Обратитесь к Нетяжуку напрямую. По-моему, в среду у него приёмный день

В середу я як звичайно їду на роботу. В Київ.
І буду вільний тільки в суботу-неділю.

#6 Afonya

Afonya

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 94 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 19:07

Опять появились маршрутки на Киев на площади (возле ДК).

Сообщение отредактировал Afonya: 25 Ноябрь 2014 - 19:08

jeansoff.net - джинсовая одежда из США

#7 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 20:04

Опять появились маршрутки на Киев на площади (возле ДК).

Супер! Тепер треба прослідкувати, щоб знову Федун їх не вбив.
Бо його конкуренти довго не живуть. ;(

#8 Павло

Павло

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 568 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 22:26

Тепер треба прослідкувати, щоб знову Федун їх не вбив.

А яким чином? Ви Федуна приб'єте? :russian_ru:

#9 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 25 Ноябрь 2014 - 23:16

А яким чином? Ви Федуна приб'єте? :russian_ru:

Ні, я ж не Федун. ;) Просто дістало, що якийсь корупціонер виймає незароблені ним гроші з моєї кишені та краде кожен день по годині мого життя. І так багато років, і у напевне кількох тисяч фастівчан.
Якщо знову наїде, буду звертатись до депутатів, до голови міськради, до прокуратури. Ну не може керівник транспортної монополіі бути головою комісії, яка завідує транспортом. Це 100% корупційна діяльність, це як лисицю в курник сторожем поставити.

Сообщение отредактировал Марк: 25 Ноябрь 2014 - 23:16

#10 valser

valser

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2014 - 01:17

Лисица в курятнике это конечно плохо, очень плохо. Вот над этим, если оно конечно так, стоит задуматься. А вот по поводу второго перевозчика... Вы, Марк, я так понял, имеете контакты с этим перевозчиком? Так неплохо было бы узнать и выложить здесь условия ихнего исчезновения. А так же более интересно причины их появления. Я  в этих делах не разбираюсь, но кажется мне, что Администрация города должна была объявить добавочный тендер на вакансию? И так как они появились то значит соответствуют требованиям. Или нет? Скорей всего нет. Так какой-то странный они тендер выиграли- продолжительностью в один месяц. Да и можно ли назвать разницу в 2 гривны конкуренцией? С такой суммы- однозначно нет. Это всего лишь попытка срубить и себе денег. Сначала нужно разобраться, законно ли была осуществлена  служба пас. перевозок. По виду маршруток я бы этого не утверждал. 

Может показаться , что я защищаю существующего перевозчика, но это не так. Я просто акцентирую внимание на том, что если кажется, что сосед совершает какое-либо злодеяние, то это не значит, что и самому теперь можно тоже это делать.

Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#11 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2014 - 12:15

Лисица в курятнике это конечно плохо, очень плохо. Вот над этим, если оно конечно так, стоит задуматься. А вот по поводу второго перевозчика... Вы, Марк, я так понял, имеете контакты с этим перевозчиком? Так неплохо было бы узнать и выложить здесь условия ихнего исчезновения. А так же более интересно причины их появления. Я  в этих делах не разбираюсь, но кажется мне, что Администрация города должна была объявить добавочный тендер на вакансию? И так как они появились то значит соответствуют требованиям. Или нет? Скорей всего нет. Так какой-то странный они тендер выиграли- продолжительностью в один месяц. Да и можно ли назвать разницу в 2 гривны конкуренцией? С такой суммы- однозначно нет. Это всего лишь попытка срубить и себе денег. Сначала нужно разобраться, законно ли была осуществлена  служба пас. перевозок. По виду маршруток я бы этого не утверждал. 

Может показаться , что я защищаю существующего перевозчика, но это не так. Я просто акцентирую внимание на том, что если кажется, что сосед совершает какое-либо злодеяние, то это не значит, что и самому теперь можно тоже это делать.

Я имею только телефоны этого перевозчика, из их рекламной листовки.
066 659 7667
093 854 18 38
096 371 41 62
Насчет разницы в две гривны вы неправильно считаете — для меня это обходится в 4 гривны – туда и обратно + 2,5 гривны автобус до вокзала + 20-40 минут ожидания, пока подъедет или пока заполнится стоящая маршрутка — в среднем 25 потерянных минут моей жизни с утра, плюс вечером я должен дозваниваться к диспетчеру, чтобы забронировать место с Магеллана, это тоже деньги, время и нервы +20-50 минут ожидания маршрутки там.
Посчитали? как минимум 6,5 гривен, пара гривен за переговоры по мобильному с диспетчером и в среднем около часа моей жизни только потому, что я езжу маршрутками Федуна, а не той, неизвестной мне компании, которая ездит по расписанию, с центра и дешевле. А в Киев на маршрутках каждый день ездят сотни людей, если не тысячи.
И мне плевать, что это за маршрутка, просто в любом деле нужна конкуренция, и не кужна коррупция.
А Федун коррупционер — это с его подачи зарубили его конкурентов.
Я это знаю точно, потому что за день до наезда на конкурентов маршрутки Федуна с Фастова ВДРУГ начали ездить по расписанию, которое, оказывается у них таки есть ;).
И кстати, выше писали, что снова появились маршрутки от ДК, сегодня я был возле ДК без пяти минут 10, никаких маршруток не было, спрашивал стоящих таксистов, сказали что давно не было, только вчера появились, а сегодня снова исчезли. Спасибо Федуну, я сегодня как и сотни других, буду беднее и смогу меньше прожить.

Сообщение отредактировал Марк: 26 Ноябрь 2014 - 12:19

#12 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2014 - 22:38

-

Сообщение отредактировал Упереджений: 26 Ноябрь 2014 - 22:39

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#13 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 00:28

Марк, я даже спорить с Вами не буду о прелестях расписания. Если бы Вы ездили каждый день в час пик(6-7ч утра) а не в 10ч  то даже не рассуждали бы об отправке по  расписании и потеряном времени. 

Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#14 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 02:27

Марк, я даже спорить с Вами не буду о прелестях расписания. Если бы Вы ездили каждый день в час пик(6-7ч утра) а не в 10ч  то даже не рассуждали бы об отправке по  расписании и потеряном времени. 

Я тоже не буду с вами спорить — я езжу в 8, 9, 10 утра. Вы имеете что-то против этого? Или вам нравится переплачивать?

Если вы едете в 6 утра — вам, может быть и обязательно добираться на автобусе до вокзала — мне, я считаю — нет. Вам не жалко каждый день переплачивать от минимум 4, максимум до 9 гривен каждый день? Или тратить каждый день один час вашей жизни в ожидании, когда маршрутка придет или когда ваша маршрутка отправится? Мне — жалко, и те, кто по моему маршруту ездят каждый день не в восторге от маршруток без расписания и с неудобными стоянками. Мы имеем право на нормальный сервис без переплат. И мы не хотим, чтобы известный член Партии Регионов Федун по-прежнему на нас наживался и гробил бизнес других перевозчиков, работающих лучше, чем он.

Сообщение отредактировал Марк: 27 Ноябрь 2014 - 02:31

• Пользователь_К это нравится

#15 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 13:05

Сьогодні з'явився новий перевізник від ДК 

098 324 19 64

063 888 11 87

Зранку час пік півгодинний проміжок, потім погодинний.
З Києва їде з ВДНХ до 20:00

Це значить, що є бажаючі возити дешевше, по графіку та по зручному маршруту — не так як Федун.

#16 Afonya

Afonya

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 94 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 15:00

Не, ну чел зациклен на маршрутах неслабо. Строчит во всех темах  :pilot:

jeansoff.net - джинсовая одежда из США

#17 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 188 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 15:06

Да пускай строчит, значит волнует человека

Omnia mea mecum porto

#18 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 16:51

Дещо проясню відносно пропажи та з’явлення маршруток від Онищенка. Як з’ясувалося, даному перевізнику було видано дозвіл на міжобласне перевезення, що значить перевезення пасажирів між областями, а він здійснював перевезення у внутрішньообласному напрямку (Фастів-Київ є внутрішньобласним перевезенням). Чому дозвіл не брав, що відповідає маршруту - невідомо. Управління, що видало дозвіл, після проведення перевірки та встановлення невідповідності його використання, виданий дозвіл анульовало. В даний момент перевізник судиться з Управлінням. Після програшу - маршрутки придбрали. Декілька днів назад, судове рішення яким відмовлено в позові, було скасовано, а справу направлено на новий розгляд. Тому, логічно, що перевізник намагається компенсувати втрати та виходить на маршрут.

Сообщение отредактировал batyshka: 27 Ноябрь 2014 - 16:52

• Марк это нравится

#19 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 188 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 17:25

batyshka, тобто Ви хочете ствердити, що Федун & Kтут ні до чого?

Omnia mea mecum porto

#20 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 19:46

та я ж юрист, лише за документами, а що, коли, кому і скільки - це до прокурора

ось тут все докладно розписано:

перша інстанція http://www.reyestr.c...Review/38492432

апеляція http://www.reyestr.c...Review/39277054

на сьогодні справу направлено на новий апеляційний розгляд

Сообщение отредактировал batyshka: 27 Ноябрь 2014 - 20:54

• Марк это нравится

Темы с аналогичным тегами Транспорт, Маршрутки до Києва, Маршрутки з Києва, Монополіст, Корупція, Підлість

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы