To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Ринок, який вбили. Маршрутки до Києва та з Києва.

Транспорт Маршрутки до Києва Маршрутки з Києва Монополіст Корупція Підлість

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 64

#21 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 194 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 20:34

Вторая ссылка битая (((

Omnia mea mecum porto

#22 batyshka

batyshka

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2014 - 20:54

виправив

#23 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 28 Ноябрь 2014 - 00:32

Не, ну чел зациклен на маршрутах неслабо. Строчит во всех темах  :pilot:

Ну не надо ля-ля — только на теме дороги на Киев и из Киева.
И да, для меня это реально важно — тратишь на дорогу два с половиной часа каждый день или три с половиной-четыре часа. Для всех, кто работает в Киеве и ездит на маршрутках это архиважно — и по деньгам и по времени.

Сообщение отредактировал Марк: 28 Ноябрь 2014 - 00:33

#24 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 29 Ноябрь 2014 - 01:05

Вже писав, але неправильно було б про це промовчати.

В п"ятницю з 10:00 попав ще з шістьма пасажирами під пресуху від Федуна. Буквально через десять хвилин після відправлення маршрутку тормознули ДПСники, які конкретно чекали цю маршрутку. Чому конкретно? тому що на своїй памяті — десь років пять поїздок на київ марштутку зупиняли лише два рази. при Янику за часів Майдана і то під Києвом. В Фастові не зупиняли ніколи. Чекали маршрутку явно знаючи, що псля наїзду Федуна у них не всі документи в комплекті — є до чого присосатись. Два ситих і щасливих кандидати в АТО, один дозволив себе сфотографувати, другий ховався від камери — скромний напевне дуже. Представитись не захотіли, авто № 0211, відібрали у шістьох пасажирів півгодини у кожнього. Відстали лише після того, коли почали згадувати депутата від Партії Ригів Федуна, тітушки, яких наша міліція доблесно супроводжувала на антимайдан в його маршрутках та нескромні питання, чому вони заважають працювати та скільки їм платить Федун.  Так що в сумі ми втратили три години — по півгодини на душу. Дійсно вірно — з війною ми якось справимся, а от з коррупціонерами набагато гірше

Прикрепленные файлы

#25 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 194 сообщений

Отправлено 29 Ноябрь 2014 - 09:38

Пишите в какой-то ОДНОЙ теме. Дубли будут удаляться.

Omnia mea mecum porto

#26 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 01 Декабрь 2014 - 21:04

Сьогодні зранку маршрутки коло ДК вже не було. Подзвонив диспетчеру нового перевізника, сказав, що поки не їздять, «самі знаєте чому»

В 10:05 був на вокзалі, стояв заповнений спрінтер, що відправляється в 10:30 і їде через Бишів, та мерзла черга з 20 чоловік — мороз зранку був –9°С. Пустий Еталон чекав, коли від'їде Спринтер. Народ ділився враженнями від наїзду на альтернативний маршрут, казали, що мусорня (міліціонерами цих корупційних шісток язик не повертається назвати) кілька днів відловлювали всі маршрутки не Федуна. Коли народ змерз, почали питати водія, чого він не відїжджає, тей почав дзвонити діспетчеру, в 10:20 подали Еталон. Від'їхали в 10:30, втрачено більш півгодини, переплачено 4,50. І це лише у мене. Ввечері напевне знову буду мерзнути на лінії, переплачувати Федуну. Хочеться спитати Голову міськради — з Федуном все зрозуміло, а ви за кого? За людей чи за Федуна? Якщо за фастівчан, то чому не дасте по рукам корупціонеру Федуну, продажній міліції, що його кришує? Ви вважаєте, що Фастів буде мовчати? Не ті часи.

Сообщение отредактировал Марк: 01 Декабрь 2014 - 21:07

#27 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 12:41

Знову день без нормальної маршрутки. Знову переплати та вбита година.

#28 manhunt

manhunt

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 233 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 14:30

Ввечері напевне знову буду мерзнути на лінії, переплачувати Федуну. Хочеться спитати Голову міськради — з Федуном все зрозуміло, а ви за кого? За людей чи за Федуна? Якщо за фастівчан, то чому не дасте по рукам корупціонеру Федуну, продажній міліції, що його кришує? Ви вважаєте, що Фастів буде мовчати? Не ті часи.

ну то мабуть від Голови мало що залежить в цьому плані, якщо такі питання вирішуються обласною державною адміністрацією  ..

#29 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 17:23

В Перемозі прочитав відповідь Федуна на наші до нього питання, 

В чому я повністю згоден з паном Федуном, це в тому, що ринок дійсно повинен бути чесним – але всі його діла доводять, що його слова діаметрально розходяться з його ділами. Тому по пунктам відповідаю Вам, пане Федун:

1. Неправда, що ніхто з керівників Вашого підприємства непричетний до вбивства ринку – і тому є документальні докази — Ваша участь у позові до Онищенко з вимогою скасувати виданий Державною адміністрацією автомобільного транспорту дозвіл на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Фастів-Київ. (Дякую batyshka за лінки)
    http://www.reyestr.c...Review/38492432
    http://www.reyestr.c...Review/39277054
    По цілком казуїстичному приводу —  начебто тому ж Онищенко видано дозвіл на міжобласне перевезення по маршруту «Київ – Фастів» , що значить перевезення пасажирів між областями, а Фастів-Київ є внутрішньобласним перевезенням).
  2. Неправда, що перевізники «діяли абсолютно нелегально» – адже в випадку з Онищенко був цілком законно отриманий дозвіл на перевезення людей на маршруті «Киів – Фастів». Цитую: «Державною адміністрацією автомобільного транспорту 05 жовтня 2012 року позивачу було видано дозвіл на перевезення пасажирів на міжобласному автобусному маршруті загального користування «Фастів-Київ», рейси 1457/1458, 1461/1462, 1465/1466, 1469/1470, 1473/1474, 1477/1478, із зазначенням терміну дії такого дозволу із 10 лютого 2010 року по 09 лютого 2015 року (далі - дозвіл).
  3. Неправда, що проїзд у конкурентів був на дві гривні дешевше тому, що він працював нелегально, що я довів вище. Просто маршрут вашого конкурента, пан Федун був коротшим, не через весь Київ до вокзалу, а до крайньої станціі метро Теремки — і це якраз задовольняло більшу половину фастівчан — досить подивитись, скільки людей виходить на Теремках та інших станціях метро з вашихї же маршруток, а скільки їдуть до залізничного вокзалу. А гроші ви берете як до кінечної зупинки.
  4. Неправда, пан Федун, що ви за ринок та за конкуренцію — досить подивитись на вашу РЕАЛЬНУ діяльність як голови Постійної комісії міської ради з питань регулювання діяльності підприємств промисловості, транспорту та побутового обслуговування, сприяння розвитку підприємництва. Якщо в Білій Церкві не менше трьох перевізників на одному маршруті, то в Фастові — лише ви. Що Ви, як голова зробили для викорінення вашої монополіі на ринку пасажирських перевезень? Які реальні плоди вашії діяльності на цій посаді — якому перевізнику ви допомогли наладити бізнес з перевезень пасажирів? Питання риторичне — ні одному. То що ви робили і робите на цій посаді? Вбиваєте конкурентів.
  5. Неправда, що ми не звертались на підприємство — я сам напевне годин десять телефонних розмов з диспетчерами за останні роки втратив, намагаючись хоч якось навести лад у вашому бардаку. Ваші диспетчери представники вашого підприємства, чи не так?  Бронювання місць — це тей мінімальний рівень сервісу, заради якого люди на дальніх маршрутах їдуть вашим транспортом, а не експресами та електричками. І знаєте, ваші конкуренти робили те ж, що і ви, і трохи більше. У них був залізний розклад, у них був мінімальний час на дорогу, у них була мінімальна ціна. Таму що ваша репутація — це лише ваша фантазія — у вас репутація людини, яка возила тітушок на розгон Майдану, у вас репутація людини, яка не дає жити вашим конкурентам, використовуючи своє положення депутата від Партії Регіонів.

Через рік після Майдану Україна залишається серед найбільш корумпованих країн світу, займаючи 142 місце з 175. Тут і Ваша маленька заслуга, пан Федун.

Сообщение отредактировал valser: 03 Декабрь 2014 - 18:10

#30 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 17:39

Соррі, помилка в першому рядку:

*Федуна.

#31 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 18:11

Соррі, помилка в першому рядку:

*Федуна.

Исправил 

• Марк это нравится
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#32 Afonya

Afonya

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 94 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 21:21

Марк, если вы такой борец за справедливость, честную конкуренцию и презираете всяких там рыгионалов-коррупционеров, то не пользуйтесь их услугами. Т.е. вообще не пользуйтесь услугами перевозчика Федуна! И тогда вы будете честны в своих порывах. Вас кто-то под дулом автомата загоняет в его автобус? Езжайте на электричке или такси. А то "я этого Федуна всячески поливаю, но маршрутками его езжу" - как-то нелепо, имхо.

jeansoff.net - джинсовая одежда из США

#33 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 21:44

Марк, если вы такой борец за справедливость, честную конкуренцию и презираете всяких там рыгионалов-коррупционеров, то не пользуйтесь их услугами. Т.е. вообще не пользуйтесь услугами перевозчика Федуна! И тогда вы будете честны в своих порывах. Вас кто-то под дулом автомата загоняет в его автобус? Езжайте на электричке или такси. А то "я этого Федуна всячески поливаю, но маршрутками его езжу" - как-то нелепо, имхо.

Афоня, а вы из тех, что покупает билеты, а ходит пешком, из принципа? Я исправно плачу налоги — в том числе на то, чтобы местная власть не бабло дерибанила, а наводила элементарный порядок в городе. Да, мне не нравится переплачивать, да, мне не нравится мерзнуть на остановках — и я имею право возмущаться и требовать ответа от наших городских властей, которые закрывают глаза на то, что один предприниматель фактически узурпировал рынок, пользуясь властью и авторитетом мэрии как голова «Постійної комісії міської ради з питань регулювання діяльності підприємств промисловості, транспорту та побутового обслуговування, сприяння розвитку підприємництва» — вдумайтесь! – делает все, чтобы не было никакой альтернативы его маршруткам. При том что все его конкуренты работали лучше него, были удобнее и дешевле. Где здесь нелепость? Нелепо ждать что все рассосется само собой, платить лишние деньги, мерзнуть на остановках и терять по часу-полтора своей жизни только потому, что один деловар хочет на тебе заработать. А городские власти блистательно молчат. Они не при делах.

Сообщение отредактировал Марк: 03 Декабрь 2014 - 21:45

#34 Afonya

Afonya

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 94 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 21:54

Афоня, а вы из тех, что покупает билеты, а ходит пешком, из принципа?

Я из тех, кто благодарит, говорит "спасибо" за то, что имею. Я никогда не буду плевать в колодец и гадить у себя под носом. Мне нравится, когда есть выбор. А он пока есть. А если вы будете продолжать свою т.н. борьбу, то такого выбора может не остаться и все будем ездить стОя в электричках. 

Сообщение отредактировал Afonya: 03 Декабрь 2014 - 21:55

jeansoff.net - джинсовая одежда из США

#35 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 22:00

В п"ятницю з 10:00 попав ще з шістьма пасажирами під пресуху від Федуна. Буквально через десять хвилин після відправлення маршрутку тормознули ДПСники, які конкретно чекали цю маршрутку. Чому конкретно? тому що на своїй памяті — десь років пять поїздок на київ марштутку зупиняли лише два рази. при Янику за часів Майдана і то під Києвом. В Фастові не зупиняли ніколи. Чекали маршрутку явно знаючи, що псля наїзду Федуна у них не всі документи в комплекті — є до чого присосатись. Два ситих і щасливих кандидати в АТО, один дозволив себе сфотографувати, другий ховався від камери — скромний напевне дуже. Представитись не захотіли, авто № 0211, відібрали у шістьох пасажирів півгодини у кожнього. Відстали лише після того, коли почали згадувати депутата від Партії Ригів Федуна, тітушки, яких наша міліція доблесно супроводжувала на антимайдан в його маршрутках та нескромні питання, чому вони заважають працювати та скільки їм платить Федун.  Так що в сумі ми втратили три години — по півгодини на душу. Згадували Федуна пасажири незлим тихим словом ;)

Смотрите как получается: так как вас в маршрутке было всего 7 человек, то вы ехали по расписанию Не маршруткой Федуна. Допустим я проспал, пришёл в 10-05,следующая маршрутка аж через час! Где здесь мне должно быть хорошо? Или я пришёл в 9.50 и мест уже нет, или моё любимое место занято. Мне опять ждать целый час. Где здесь полчаса сэкономленной мне жизни? 

И вас было всего семеро? И маршрут поехал? Значит выгодно и так ездить? То есть владельцу маршрута ехать полупустым?  Наверное да. Значит оба перевозчика непомерно наглеют с ценами. Тем более, что Федун поднял цены до 25грн хоть явной прибавки зарплат как-то не наблюдается. И у всех главное одна железная отмазка, что у перевозчиков, что у продавцов жареных семечек- доллар, видите ли, вырос. 

З.Ы. Марк, а в "Перемогу" Вы писали письмо или они отсюда взяли?

Сообщение отредактировал valser: 03 Декабрь 2014 - 22:05

Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#36 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 22:06

Я из тех, кто благодарит, говорит "спасибо" за то, что имею. Я никогда не буду плевать в колодец и гадить у себя под носом. Мне нравится, когда есть выбор. А он пока есть. А если вы будете продолжать свою т.н. борьбу, то такого выбора может не остаться и все будем ездить стОя в электричках. 

И какой у вас выбор? Есть хоть один автобусный перевозчик, кроме Федуна? Нет.

Требовать честной конкуренции — это преступление? Вы хотите одного сорта колбасы, одного сорта масла, одной буханки житнего на весь магазин? Я — нет. И я имею на это право.

Смотрите как получается: так как вас в маршрутке было всего 7 человек, то вы ехали по расписанию Не маршруткой Федуна. Допустим я проспал, пришёл в 10-05,следующая маршрутка аж через час! Где здесь мне должно быть хорошо? Или я пришёл в 9.50 и мест уже нет, или моё любимое место занято. Мне опять ждать целый час. Где здесь полчаса сэкономленной мне жизни? 

И вас было всего семеро? И маршрут поехал? Значит выгодно и так ездить? То есть владельцу маршрута ехать полупустым?  Наверное да. Значит оба перевозчика непомерно наглеют с ценами. Тем более, что Федун поднял цены до 25грн хоть явной прибавки зарплат как-то не наблюдается. И у всех главное одна железная отмазка, что у перевозчиков, что у продавцов жареных семечек- доллар, видите ли, вырос. 

Получается прекрасно! Вам не важно расписание — едете Федуном — я не против. Но почему я, который бережет свое время, должен страдать? Зачем мне платить как до вокзала, когда я еду до Теремков? Зачем мне мерзнуть на остановках часами, не зная, когда приедет маршрутка от Федуна? Почему я не могу выбрать тот маршрут, который был, который работал и который убил Федун? Потому что мы полжизни ездили в электричках стоя, я и хочу, чтобы у нас наконец была человеческая альтернатива.

Сообщение отредактировал Марк: 03 Декабрь 2014 - 22:10

• Shaman это нравится

#37 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 03 Декабрь 2014 - 22:12

мда...

#38 Марк

Марк

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 сообщений

Отправлено 04 Декабрь 2014 - 16:34

Круто, с пятницы проезд у Федуна подорожает до 25 грн.

То есть из Киева в Киев полсотни выложи. Удивительно, что так мало — монополист мог и до 35 грн поднять — конкурентов ведь не осталось, всех он с помощью продажной милиции зачистил.

А если пофантазировать, да чуть чуть поработать с ручными депутатами, можно признать перевозки электричками и поездами незаконными, стоит их лоерам поработать, и вуаля!

Проезд в в Киев — 100 грн, бюджет городской казны (это ведь для общественного блага все делается?) наполняется невиданными темпами, в городе укладывают подогреваемые тротуары, бабушек переводят через улицу специально наученные люди, везде мир и благоденствие — недовольных нет.
А если повысить проезд до Киева до 250 грн. (мечтать не вредно?), то Эр-Рияд нервно курит в сторонке, глядя как невиданными темпами строится новый фастовский Белый дом, обновляется инфраструктура города, у которого только один перевозчик, на месте памятника Ленину возводят монумент Федуну с протянутой вперед рукой, мощно сжимающей горло несчастному пассажиру. ;)

• Shaman и manhunt это нравится

#39 manhunt

manhunt

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 233 сообщений

Отправлено 07 Декабрь 2014 - 23:39

Круто, с пятницы проезд у Федуна подорожает до 25 грн.

в місяць на проїзд тільки в Київ на роботу виходитиме ~2000 грн (це разом із метро по 4грн).. з таким успіхом простіше вдвох знімати цілу квартиру 2к та жити в Києві)

• Марк это нравится

#40 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2014 - 20:18

В продовження теми, а саме відносно судових спорів перевізників.

Текст ухвали Вищого адміністративного суду України від 25.11.2014р., яким було частково задоволено касаційну скаргу ФОП Онищенка, викладено в реєстрі (http://www.reyestr.c...Review/41721358) І ось мотиви задоволення касаційної скарги:

"...В свою ж чергу, скасовуючи рішення  суду  першої інстанції та  приймаючи рішення про  відмову  в задоволенні позову, суд апеляційної інстанції жодним чином  не обґрунтував своє рішення..."

Як бачимо, дуже вагома, а саме обгрунтована і мотивована підстава для скасування рішення суду. Зважаючи на те, що ВАСУ за своєю суттю ніколи не був судом на який серйозно звертали увагу правники - дане мотивування нормальне. 

Чекаємо на повторний апеляційний розгляд.

Сообщение отредактировал batyshka: 18 Декабрь 2014 - 15:52

Темы с аналогичным тегами Транспорт, Маршрутки до Києва, Маршрутки з Києва, Монополіст, Корупція, Підлість

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы