To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Канікули


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

    The simple administrator

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 324 сообщений

Отправлено 22 Декабрь 2014 - 19:09

ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

 

Напередодні зимових шкільних канікул на посиленому контролі працівників Державтоінспекції залишається питання забезпечення безпеки юних учасників руху. Адже зима – чудова пора для відпочинку школярів, а це: забави на ковзанах, лижах, санчатах. Тому діти із задоволенням зустрічають цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку.

 

Шановні водії! В зв’язку з початком в школах зимовихканікул у дітейз’явитьсябагатовільного часу, який вони в переважнійбільшостівипадківбудутьпроводитинавулицях, в тому числі і на прилягаючих до автошляхівтериторіях.

Відповідно до статистичнихданихсаме з початком канікулзначнопідвищуєтьсякількістьавтопригод за участідітей.Вони досить часто переходять дорогу в заборонених для цьогомісцях, раптовоз’являються на проїжджійчастинідоріг, іноді не звертаютьуваги на сигналисвітлофора.

Зима приносить нам свята, гарнийнастрій, а для дітейтакожбезлічновихрозваг, які вони знаходять в будь-якомумісці. Насампередцестосуєтьсяковзанок, якідуже часто розташованіпоблизуавтодоріг, щовикликає великий ризикствореннянебезпечноїситуації. Тому прохання до батьків приділитиособливуувагупроведенню з дітьмипрофілактичнихбесід, постійноконтролюватимісцезнаходженнядітей, з метою недопущенняпроведення ними ігор та розвагпоблизудоріг та повторити правила переходу проїжджоїчастинидоріг.

Звертаємося до водіїв з проханням бути особливо уважнимипід час проїздуділянок шляху, де поблизупроїжджоїчастини дороги знаходятьсядіти, а також при проїздіпішохіднихпереходів. Вартонагадати, щоостаннім часом значнозбільшиласькількістьвипадків, коли дітираптовоз’являлись на проїжджійчастині дороги із-за транспортнихзасобів, що стояли на узбіччі (в тому числі поза автобусами та тролейбусами на зупинкахгромадського транспорту), безпосередньо перед автомобілями, якірухались по проїжджійчастині дороги.

Завчасно зменшуйте швидкість, під’їжджаючи до таких місць, з метою недопущення травмування неповнолітніх пішоходів, які ще не завжди правильно орієнтуються в складній дорожній обстановці та можуть раптово з’явитися на дорозі перед автомобілем, що рухається.

Новорічні і Різдвяні свята - найрадісніший час для дітей, час здійсненнябажань і отриманняподарунків. Починаютьсяноворічніялинки, великакількістьдітей буде їхати до місцьїхпроведення, у тому числі і до містаКиєва. Враховуючице, Державтоінспекцією буде здійснюватисяжорсткий контроль за перевізниками, з метою виконання ними усіхвимог по перевезеннюдітей. Обов’язковоповинні бути в наявностіусінеобхіднідокументи, перевіренийтехнічний стан транспортнихзасобів, щобезпосередньобудутьперевозитидітей, розпізнавальний знак «Діти», а такожобов’язковийсупровідпрацівниками ДАІ.

Усіці заходи значнодопоможутьзменшити до мінімумукількістьавтопригод з участюнеповнолітніх.

На закінченняхочемопобажатидітям весело та цікаво провести зимовіканікули, не хворіти, а такожні в якомуразі не потрапляти в дорожньо — транспортніпригоди.

 

Державтоінспекція

Шимановський В.В.

 

 

 

Прикрепленные файлы


Omnia mea mecum porto
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы