To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* - - - - 1 Голосов

Руслан Сольвар. Його депутатська, громадсько-політична та комерційна діяльність під мікроскопом.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#1 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2015 - 10:10

Ця тема започатковується для ПРАВДИВОГО (а не рабського-підлабузницького!) висвітлення діяльності народного депутата України Сольвара Руслана Миколайовича, ім'я якого пов'язують із  великим бізнесом у галузі зернотрейдерства та знають як одного з монополістів на ринку залізничних вантажоперевезень. Заповідаю усім цікаві розвідки про цього непублічного персонажа. Тож з Божою поміччю почнемо. 

• batyshka и ACapealump это нравится
Изображение

#2 Afonya

Afonya

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 81 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2015 - 13:08

Попкорн зауплен, ждёмс ....  :smoke:

jeansoff.net - джинсовая одежда из США

#3 KONDRAT

KONDRAT

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2015 - 13:35

Ця тема започатковується для ПРАВДИВОГО (а не рабського-підлабузницького!) висвітлення діяльності народного депутата України Сольвара Руслана Миколайовича, ім'я якого пов'язують із  великим бізнесом у галузі зернотрейдерства та знають як одного з монополістів на ринку залізничних вантажоперевезень. Заповідаю усім цікаві розвідки про цього непублічного персонажа. Тож з Божою поміччю почнемо. 

Дуже цікаво "позвати усіх на п"янку у гості а самому навіть закуску та випивку не приготувати"

"Я почну тему та подивлюся"

#4 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2015 - 14:36

Бачите, ви тут усі перебуваєте на привілейованому становищі, бо у вас немає обмежень щодо кількості написаних знаків і частотності повідомлень в жодній із тем форуму, а я за те, що перевищив допустимий ліміт написаного (хоча граничну межу дозволеної текстової інформації мені так і не пояснили), отримав тижневий бан. Та й про Сольвара раніше стільки всього писав, що думаю не гріх буде, якщо й хто інший естафету підхопить. А я завтра, коли поновить роботу сесія ВР, зі свіженькими фактами долучуся до розмови. Лади?

Изображение

#5 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2015 - 15:50

Руслан Сольвар одразу ж, після мого першого звернення, виділив кошти без усяких  умов на закуп подарунків для відзначення найбільшоїх родини та найменшого\найстаршого  фастівчанина у вишиванці на Вишиванковому Ланцюзі в серпні 2014.

ось вам неупереджений факт від мене. 

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#6 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2015 - 17:31

Якби Ви знали скільки Фонд Рината Ахметова "Розвиток України" на різноманітні заходи коштів виділяє, Благодійний Фонд Бориса Колесникова теж не надто від нього відстає. Ось тільки фонди у всіх швиденько наповнюються, а державний бюджет худне на очах. І цікаво запитати у тих фастівчан, яким Сольвар з панського столу щось там уділяв. Чи відмовилися б ті щасливці від  одноразових подачок олігарха-зернотрейдера в обмін на щомісячні квитанції з божеськими тарифами, як це було ще недавно? Чи може вони перебувають в ейфорії від здирницьких платіжок, які почнуть до них надходити вже завтра і за які проголосувала переважною більшістю голосів рідна фракція Руслана Миколайовича "Блок Петра Порошенка"? А може пенсіонери, які з 1 червня будуть позбавлені безкоштовного проїзду в громадському транспорті (теж окрема подяка "шоколадній фракції" і її вірному членові Сольвару Р.Б.) усі гуртом пересядуть на безкоштовні сольварівські автобуси, щоб добратися, скажімо, в київські лікарні, в Земельний фонд та й просто перевідати дітей чи внуків? Тільки ці автобуси пану Сольвару доведеться множити в геометричній прогресії, аби задовільнити попит усіх охочих.

• Bullet это нравится
Изображение

#7 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 26 Май 2015 - 17:00

Забули ми про нашого шановного гречкосія. А між тим він дуже емоційно вступився за свого кума, головлікаря однієї з лікарень Києво-Святошинського району, якого буцімто мають намір зняти з посади. Руслан Миколайович і погрожував і всі кари небесні разом з московськими попами накликав на голови люстраторів, але цих погроз боятися не слід. Бо хто добре знає Руслана Миколайовича, той підтвердить, що з його слабкохарактерністю і боягузтвом, хіба що з русаками наввипередки під час мисливських облав бігти світ за очі.

Изображение

#8 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 26 Май 2015 - 17:17

Конфлікт з міським головою у Сольвара вбачається доволі затяжним, міська господарка дихає на ладан, але "вальцманівцям" це додаткових голосів не дасть. Бо всі пам'ятають обіцянки Сольвара напередодні виборів про фастівський вертоград, бум промислового будівництва, басейн олімпійського резерву. Тож відповідальність, хоч-не-хоч, доведеться ділити навпіл.

Изображение

#9 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 26 Май 2015 - 23:37

З'явилася, хоч і дещо запізніла, реакція Михайла Нетяжука на попереднє звернення Руслана Сольвара "Потрібно змінювати вектор дій!", у якому той звинувачував міського голову у небажанні розв'язувати cкладні проблеми міста, пробуксовуванні реформ тощо. Відповідь мера  витримана в надто ліберальній тональності, містить  багато розмитої інформації, рафінованої канцелярщини  і після ознайомлення з нею лишається більше питань, аніж відповідей. Щоб мешканці Фастова  чітко зрозуміли позицію пана мера у протистоянні з  "любителем творчості Артура Пірожкова", тому слід було навести більше конкретних фактів, які зрештою й призвели до його конфлікту із заслуженим  мандатоносцем-гречкосієм. До прикладу, пан Нетяжук, нарікаючи на повне нерозуміння Сольваром того, як слід у межах правового поля вирішувати проблеми міста, доволі прозоро натякає на схильність Руслана Миколайовича до різних протизаконних оборудок, але при цьому знову ж таки не наводить жодного фактажу на підтвердження своїх слів. Ось що він пише, апелюючи до нардепа: "Ваші "ініціативи та прохання" не завжди можна було виконати в межах закону, а інколи вони суперечили інтересам фастівчан, на що я, звісно, піти не міг, про що одразу ж повідомляв". Чому ж градоначальнику не вказати чітко та конкретно, які саме пропозиції народного депутата містили в собі ознаки протизаконного характеру. Гляди, і для відомства пана Шокіна, у зв'язку зі свіжо озвученими матеріалами, додалося б роботи. Тож дружня порада пану Михайлу: нічого не приховувати від громади і розповісти все як є, бо як казав Іван Франко "де один чоловік своїм розумом ні до чого не додумається, громада боршій ладу дійде".

Изображение

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 655 сообщений

Отправлено 27 Май 2015 - 08:58

Вот ответ Нетяжука Сольвару:

"Руслане Миколайовичу! 

Прочитавши звернення народного депутата України Руслана Сольвара «Потрібно змінювати вектор дій!», був здивований Вашою позицією. Я завжди уважно дослуховуюсь до критики і ретельно її аналізую, адже це дозволяє побачити нові аспекти проблеми, чомусь навчитися та в результаті краще виконувати свою роботу. 
В даному ж випадку складається враження, що критика необ’єктивна та неконкретна. Адже Ви фактично самоусунулися від співпраці з Фастівським міським головою. Я неодноразово намагався її налагодити, сподіваючись на Вашу підтримку у тих випадках, коли розв’язання міських проблем можливо лише на загальнодержавному рівні.
Нагадаю суть питань, що піднімалися на наших зустрічах та у письмових зверненнях: незадовільний стан медицини, проблеми із залізничними перевезеннями пасажирів до Києва, добудова вокзалу, майбутня доля залізничних підприємств міста, виділення коштів держбюджету на добудову шкіл №5 та №12, скасування вилучення в 2015 р. з міського до державного бюджету 5 млн. грн., реконструкція очисних споруд водоканалу та інші. По кожному з питань мною пропонувалися конкретні варіанти спільних дій, можливі для реалізації в нинішній ситуації. 
На жаль, ЖОДНА з моїх пропозицій, не зважаючи на Ваші обіцянки допомоги та сприяння, реальними справами підтримана чомусь не була. Альтернативних варіантів розв’язання проблем з Вашої сторони також не пропонувалося. Натомість, Ваші «ініціативи та прохання» не завжди можна було виконати в межах закону, а інколи вони суперечили інтересам фастівчан, на що я звісно піти не міг, про що одразу ж повідомляв. 
Звісно, до мене доходили чутки про можливість застосування з вашого боку нечесних політичних технологій, але я чомусь вважав, що Ви щиро любите наше місто та не захочете плюндрувати його. Адже жодна людина, яка справді поважає оселю та людей, що в ній проживають, не буде кидатися там брудом. На жаль, я помилився в своїх припущеннях, але все одно пропоную Вам поважати фастівчан та більш виважено ставитись до методів, які використовуєте в політиці. 
Якщо Ви справді маєте якісь конкретні претензії до моєї роботи на посаді Фастівського міського голови, я готовий до зустрічі перед громадськістю, щоб відкрито, по-чоловічому, дивлячись один одному в очі (а не поза спинами) обговорити з Вами всі питання. 
Крім того, Руслане Миколайовичу, зрозумійте, що насправді ці політичні «баталії» не важливі, другорядні для фастівчан, які зараз стурбовані проблемами добробуту. Їм потрібні реальні справи. І кажучи відверто, я б навіть не витрачав час на написання відповіді. Однак хочу використати дану нагоду та ще раз звернути Вашу увагу на те, що місто Фастів зараз опинилося в небезпеці. 
Відповідно до проекту реформи адміністративно-територіального устрою, яку зараз активно реалізовує Уряд, у нас планується відібрати статус міста обласного значення, натомість підпорядкувавши району з центром у Білій Церкві. Це вкрай негативно вплине на майбутній розвиток Фастова. Особливо постраждає медицина, оскільки місто не матиме повноцінної лікарні. 
Громада міста не може допустити цього. Ми вже направили відповідні звернення до Президента, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, КОЖНОГО народного депутата, опрацьовуємо дане питання на рівні обласної адміністрації. Але Фастівська міська рада та громадськість вимагає також, щоб і Ви, Руслане Миколайовичу, зважаючи на отриманий від фастівчан мандат довіри, долучились до процесу захисту нашого міста та активно відстоювали в процесі адміністративно-територіальної реформи створення Фастівського повіту (нова назва району) з центром у м. Фастові. Більше того, якщо Ви негайно не розпочнете реальні дії у цьому напрямку, я буду інформувати виборців та ініціювати процес відкликання народного депутата України Руслана Сольвара. Однак сподіваюся, що до цього не дійде, Ви доведете, що є справжнім патріотом Фастова, і ми спільними зусиллями відстоїмо наше місто. Можете розраховувати на максимальну співпрацю з мого боку. 
А щодо Ваших закидів на мою адресу, то хочу зазначити, що у своїй роботі завжди керувався не чиїмись забаганками (подобається це комусь чи ні), а потребами міста. А також запевняю, що й надалі цей вектор дій змінювати не збираюсь. Не зважаючи ні на який тиск."

• Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

#11 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 268 сообщений

Отправлено 27 Май 2015 - 12:46

м-даааа, тоже сижу с попкорном....

прочитал статью в Городке, что мол Нетяжук плохой, а голова РДА - хороший...

только не понял, что же он такого сделал в городе и райное, (как я писал в ветке про голову РДА), что заслужил милость Сольвара... :russian_ru:

#12 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 27 Май 2015 - 16:26

Цікавий матеріал з'явився на iPress "Однопартієць звинувачує нардепа Блоку Порошенка Сольвара у кришуванні лікаря, який начебто знущався з онкохворих". Раджу ознайомитися усім любителям виборчої халяви.

Изображение

#13 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 29 Май 2015 - 17:46

За найсвіжішою інформацією Сольварівського кума таки поженуть в шию із хлібної посади і це незважаючи на погрози його патрона "рвати на шматки всякого, хто хоч пальцем його зачепить"

Изображение

#14 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 00:09

І цікаво запитати у тих фастівчан, яким Сольвар з панського столу щось там уділяв. Чи відмовилися б ті щасливці від  одноразових подачок олігарха-зернотрейдера в обмін на щомісячні квитанції з божеськими тарифами, як це було ще недавно?

Прошу не опускатись до приниження фастівчан. Наприклад, мені особисто нічого непотрібно ні від Сольвара, ні від Нетяжука. Сподіваюсь, що й надалі життя складатиму так, щоб не залежати від владних людей. А допомогу, про яку я писала, я отримала від Сольвара, було пущено виключно на проведення "Вишиванкового ланцюга" в 2014 році - на закупівлю подарунків відзначеним фастівчанам та родинам у вишиванках.

Я не підтримувала і не підтримую п. Сольвара як представника якоїсь політичної сили. Просто написала, що мало місце. Більш того, маю  підозри, що ті фастівчани, яким допоміг нардеп фінансово (я чула про допомогу в лікуванні тощо), повірте, легко продались би йому чи комусь іншому неодноразово. В моменти, коли помирає твій родич чи валиться конкретно твій будинок, питання загально державного рівня просто перестають існувати. І так - у всіх (спробуйте аргументувати, якщо у вас не так, модна навіть в приват, щоб не засмічувати. Бо мені завжди смішно, коли хтось публічно"віднєкується" від допомоги при- чи про-владних представників, ба! ще засуджує інших, а коли б сам потрапив у таку ситуацію - відмовився би від допомоги? Фікція.

Вот ответ Нетяжука Сольвару:

Що ж, красиво "помірялись" повноваженнями та погрозами.  Радує, що голова міста не опускається до рівня памфлету Руслана Сольвара. Взагалі нерви п.Нетяжука викликають у мене захоплення, не уявляю, скільки мені валер"янки треба було випити, щоб лишатись публічно спокійною людиною при тій кількості стріл, які летять на адресу міського голови.

Не знаю ще, який наш голова господарник, але людина виважена та політично коректна. Достойно поваги.  Далі бачитимемо.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#15 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 01 Июнь 2015 - 23:05

Оскільки тут віднедавна я не можу вільно викладати відео, в якому містяться критичні матеріали на адресу "кормильца", то раджу переглянути коротенький сюжет "Руслан Сольвар - Цицерон" в спільноті "Типовий Фастів" у ВК на "Фейсбуці", а найближчими днями на провідних інтернет-сайтах країни.

Изображение

#16 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 847 сообщений

Отправлено 02 Июнь 2015 - 00:56

.... я за те, що перевищив допустимий ліміт написаного (хоча граничну межу дозволеної текстової інформації мені так і не пояснили), отримав тижневий бан.....

И зачем так врать. Бан Вы имеете совсем за другие "подвиги"!

Оскільки тут віднедавна я не можу вільно викладати відео, в якому містяться критичні матеріали на адресу "кормильца", то раджу......

Сіроманець, - а этот бред Вы к чему несете!

Если Вы не можете вставить в форум видео, то это лично ВАШИ проблемы.

О том как вставлять видео в форум уже миллион раз обсуждали:

код ролика, который просто вставляете как текст:

https://www.youtube.com/watch?v=oOqr2bZRrcg

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

#17 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 02 Июнь 2015 - 07:23

Дякую за відео.  Все таки, як добре, що вибори ще не завтра починаються.

Изображение

#18 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 02 Июнь 2015 - 11:42

У газеті "Перемога" за 30 травня Руслан Сольвар опублікував заяву, у якій гірко побивається над тим, що його кинув помічник-консультант Сергій Ясинський і тихцем примкнув до політичної партії "Третя сила". Такий вчинок від свого підлеглого Руслан Миколайович розцінює "як особисту зраду і зраду команди, ідеї та принципи якої ми підтримуємо" (маючи на увазі на президентську партію "Солідарність") Мені, як націоналісту, важко толерувати будь-які прояви бездумного політичного всеїдства, але разом з тим хочеться запитати пана Сольвара: а чи він сам ще зовсім недавнечко не числився серед головних обласних функціонерів  політичної партії "Удар" і чи своїм перебіжництвом до політсили Порошенка не зрадив команду, ідею та принципи, які раніше сам підтримував? А найголовніше - а чи були і є вони в нього ті політичні принципи? Що думаєте, фастівці, з цього приводу?

Изображение

#19 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 02 Июнь 2015 - 15:26

Особливо цікаво було б запитати в тих мешканців міста, які й донині лишаються в лавах "Удару", як же так сталося, що чимало їхніх колишніх однопартійців, зовсім не опиралися, коли їх записували до нового політпроекту, одразу як тільки це стало вигідно шефові і щойно згори було спущено відповідну директиву.

Изображение

#20 alex

alex

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 86 сообщений

Отправлено 03 Июнь 2015 - 13:26

Звернітся до приймальні партії Удар на Кірова, вони там завжди відкриті , я думаю вам тут нарядчі відповідь дадуть.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru