To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* - - - - 1 Голосов

Руслан Сольвар. Його депутатська, громадсько-політична та комерційна діяльність під мікроскопом.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#21 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Июнь 2015 - 18:13

Сьогодні Руслан Миколайович проголосував "за" зняття недоторканності з Клюєва-молодшого. Це можна записати йому в актив. Ось тільки погано, якщо все це виявиться блефом, бо миттєвої постанови суду про взяття його під варту (аби не злиняв до Яника в Барвиху) так і не дочекалися.
Изображение

#22 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 21:50

Отак порядкують нині на Київщині однопартійці Руслана Миколайовича. Пождіть-но, скоро й за фастівську земельку візьмуться...
Изображение

#23 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 22:39

Тема о ком? Не делайте из форума свой рупор. Я молчал долго, потом даже применял репрессивные меры(бан), смотрю испытываете не только мое терпение, у вас личная неприязнь к Сольвару? Ну так пойдите и скажите в глаза все что думаете! 

Я вижу выборы грядут и снова и как всегда, куча помоев, куча форумчан-однодневок, ДОСТАЛО! Достали левые, правые, достали коммунисты и прочие дерьмокрыты!

Буду банить! Причем навсегда.

#24 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:17

Навіщо трете мої пости? Я не зрозумів у чому полягає суть ваших претензій? Не можна на цьому форумі критикувати нинішню владу і зокрема пана Сольвара чи що?
Чому матеріал про незаконні оборудки з землею, який вийшов на каналі "ЗІК", викликав у вас таку гнівну реакцію?
Изображение

#25 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 674 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:18

... Буду банить! Причем навсегда.

... а в глаза страшновато, однако...подождём выборов

Omnia mea mecum porto

#26 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:21

Мені не страшно. Казав в очі неодноразово. Я на Кірова,22 за зарплатнею не вчащаю. А все-таки суть претензій хотілося б дізнатися.
Изображение

#27 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 674 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:22

Навіщо трете мої пости?...

Не нарушайте п. 3.6 Последнее предупреждение

Omnia mea mecum porto

#28 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:26

Не можна на цьому форумі критикувати нинішню владу і зокрема пана Сольвара чи що?

Вот именно, критикуйте, а то получается только во всем виноват пан Сольвар и его протеже или оные.

Достало! Не делайте из форума свою политическую площадку. Да, повторяю, политиков в принципе не люблю, не важно кто в какой силе или партии. Да, денег мне за это не платят, я просто хочу чтоб форум был форумом!

Если я не достаточно ясно выразил свои мысли, то более тратить свое время и нервы на усмирение я не буду.

#29 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:27

Ознайомився. До жодних образ не вдавався. Можете мені просто пояснити, в чому я порушив правила. В тому що виклав тут матеріал програми "Наші гроші"?
Изображение

#30 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 674 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:28

Специально — 3.6. Адміністратори та модератори не зобов`язані, якщо вони цього не бажають, пояснювати будь-які свої дії.

Omnia mea mecum porto

#31 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:31

Ніколи й ніде не писав, що в усьому винен Сольвар. Але ця тема присвячена саме його діяльності, то мені в ній що гріхи Яценюка чи Порошенка перераховувати? Я ж не пишу про Руслана Миколайовича в темі, яка стосується перейменування вулиць чи деінде, а лише в конкретно відведеній для цього темі.
Изображение

#32 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:36

Ознайомився. До жодних образ не вдавався. Можете мені просто пояснити, в чому я порушив правила. В тому що виклав тут матеріал програми "Наші гроші"?

Есть правила, а есть просто правила общения в обществе, они не прописаны в разделе "Правила", но все их придерживаются. Вы больно уж однобоко любите конкретного персонажа, причем сам оппонент вам ответить не может, он форум не читает наверное попросту. А вы пост за постом Сольвар такой, Сольвар сякой....

Мне не он не его "сообщники" не платят и я никаким боком к нему не отношусь, Борисович подтвердит я думаю.

#33 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:45

Я уже все пояснил, продолжайте далее.

#34 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2015 - 23:47

Якщо мене не влаштовує депутатська діяльність Сольвара і я на підставі фактів, конкретних голосувань доводжу до громадськості свою позицію, то хіба ж моя в тому провина, що тут не знаходиться охочих стати на його захист.Раніше мене звинувачували, що я критикую Сольвара лише коли настають парламентські вибори, але,як усі мали змогу неодноразово переконатися, це далеко не так. До виборів (а тим більш парламентських) часу ще ого-го, але я повсякчас інформую мешканців Фастова про діяльність їхнього депутата. А куди ж поділися усі оті Сашуні, Надії, Семени Михайловичі, які так палко захищали свого працедавця, коли потрібно було заручитися підтримкою виборців? Де вони зараз, коли треба написати від душі, а не керуючись службовим обов'язком? Не знаєте? Отож-бо й воно!
Сподіваюся, що я доступно виклав свою позицію.
Изображение

#35 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 00:02

Да доступно

#36 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 674 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 00:12

Да, тут далеко не все поддерживают политику нашего депутата, тем не менее, не вступают в дискуссии. Это их право. Все перечисленные Вами персонажи защищали своего работодателя так же, как Вы пропагандируете своих работодателей. Они никуда не делись, форум читают. А вот оскорблять оппонентов только потому, что Вам лично не нравится тот или иной персонаж, либо он предпочитает иную политическую силу, просто некрасиво. Мягко выражаясь. 

Omnia mea mecum porto

#37 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 00:29

Можете конкретно назвати, якого свого працедавця я тут пропагандую? Бо я, можливо,й висловлююся інколи дещо різко, проте завжди чітко й конкретно, а Ви все натяками полюбляєте спілкуватися. То ж може роз'ясните врешті-решт, до чийого воза Ви мене, людину, яка понад усе цінує свободу слова, вирішили припрягти?
Изображение

#38 Flat

Flat

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 349 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 00:30

А что предвыборная стартанула? Так кого выбирать будем? То тут, то там, начинают. А ребята и не знают. Или я где-то пропустил?  :scratch_one-s_head:

#39 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 00:37

Була б моя воля, то наступну райраду (чи земське зібрання, чи як там воно називатиметься)щонайменше на дві третини сформував би з нинішніх учасників АТО. Хлопці цього заслужили. Порошенківську недолугу і половинчасту люстрацію поширив би і на виборні посади, щоб у новообрані представницькі органи влади не змогли б прошмигнути колишні "регіонали", "литвинівці", "комуністи" і нинішні шахраї та казнокради з БПП та "Народного фронту".
  • Пользователь_К это нравится
Изображение

#40 Flat

Flat

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 349 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 00:40

Була б моя воля, то наступну райраду (чи земське зібрання, чи як там воно називатиметься)щонайменше на дві третини сформував би з нинішніх учасників АТО. Хлопці цього заслужили. Порошенківську недолугу і половинчасту люстрацію поширив би і на виборні посади, щоб у новообрані представницькі органи влади не змогли б прошмигнути колишні "регіонали", "литвинівці", "комуністи" і нинішні шахраї та казнокради з БПП та "Народного фронту".

У меня тоже такое мнение. А что мой вопрос? Просветите темного.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru