To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* - - - - 1 Голосов

Руслан Сольвар. Його депутатська, громадсько-політична та комерційна діяльність під мікроскопом.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#41 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 00:51

Була б моя воля, то наступну райраду (чи земське зібрання, чи як там воно називатиметься)щонайменше на дві третини сформував би з нинішніх учасників АТО. Хлопці цього заслужили. Порошенківську недолугу і половинчасту люстрацію поширив би і на виборні посади, щоб у новообрані представницькі органи влади не змогли б прошмигнути колишні "регіонали", "литвинівці", "комуністи" і нинішні шахраї та казнокради з БПП та "Народного фронту".

А тут кто-то против вісказівался? Что-то я такого не припоминаю.

Omnia mea mecum porto

#42 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 01:24

Ні. Натомість хтось висловлювався про моїх уявних працедавців. "А" я прочитав, а "бе" так і не дочекався.
Изображение

#43 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 11:30

До речі, ніхто не постеріг, що між Липовченком та Сольваром нині теж не все так гладко у взаємостосунках? Голова Фастівської райдержадміністрації під час останньої зустрічі з місцевими ЗМІ дорікнув Руслану Миколайовичу за те, що той після обрання депутатом вкрай рідко став навідувати своїх сільських виборців.
Изображение

#44 Местный

Местный

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 267 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 19:03

До речі, ніхто не постеріг, що між Липовченком та Сольваром нині теж не все так гладко у взаємостосунках? Голова Фастівської райдержадміністрації під час останньої зустрічі з місцевими ЗМІ дорікнув Руслану Миколайовичу за те, що той після обрання депутатом вкрай рідко став навідувати своїх сільських виборців.

а он (Липовченко), тут зачем вообще?

Сироманець, мож вы просвятите что он за год сделал? какие его личные достижения, кроме того, что с бабульками и дедульками фоткается....

#45 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 21:12

Местный, Сіроманець не фастівець, поэтому читайте в Фастовской газете вот в этой теме http://forum.fastiv....atcii/?p=115977

Omnia mea mecum porto

#46 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 21:26

Я кожанчанин, а у Фастові мешкає чимало моїх родичів, друзів, колишніх однокласників. Та й загалом стараюся тримати руку на пульсі життя міста. Про Липовченка знаю те, що надто вже полюбляє копіювати Порошенка. Нап'ялить на себе того камуфляжа і на похорони хлопців з АТО в ньому роз'їжджає. Аж гидко на це дивитися.
Изображение

#47 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 267 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 21:31

Я кожанчанин, а у Фастові мешкає чимало моїх родичів, друзів, колишніх однокласників. Та й загалом стараюся тримати руку на пульсі життя міста. Про Липовченка знаю те, що надто вже полюбляє копіювати Порошенка. Нап'ялить на себе того камуфляжа і на похорони хлопців з АТО в ньому роз'їжджає. Аж гидко на це дивитися.

не хотел об этом писать, но так и есть...

#48 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 21:49

Мав нагоду сьогодні побіжно ознайомитися з проектом закону "Про адміністративно-територіальну реформу". Думав, що вже досягнуто чітких домовленостей поміж вітчизняними політичними елітами щодо відмови від такого кучмівського рудименту як рай чи облдержадміністрації, якщо вже гуртом взялися за таке масштабне кромсання адміністративних кордонів держави. А дзуськи! Жорстка президентська вертикаль (і це в парламетсько-президентській державі згідно з Конституцією!) нікуди не зникає. Вводиться посада таких собі урядників, які мають бути підпорядковані Президенту, наділятимуться наглядовими функціями за депутатами усіх рівні,в як колись прокурори і за їхнім поданням президент одноосібно!!! може розпускати регіональну(обласну), повітову (районну) раду і навіть найнижчий представницький орган - раду громади... Оце така от децентралізація виходить.
Изображение

#49 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 313 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2015 - 01:20

Опять не в тему, но почему Сироманец кожанчанин, а не кожанец, а я фастівец а не фастівчанин.  И почему на ФБ он со Львова и в Вк с киева  https://vk.com/id8656160  https://www.facebook...6779:1434138824 если  это он.  Если не так  - Sorry I was drunk

9310adb6ba5a.gif

#50 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2015 - 01:31

Имя и фамилия такие же. Объяснит, если захочет.

Omnia mea mecum porto

#51 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2015 - 01:51

Ого, скільки інтересу та уваги до моєї скромної персони. Але чого ж це лише двома соцмережами обмежилися? Та й зрештою соцмережі - це не паспортні столи? Чи не так?
Изображение

#52 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2015 - 02:17

Руслан Сольвар на своїй сторінці у ФБ вихваляється, що зареєстрував 26 законопроектів у ВР за півроку. Неодмінно поцікавлюся в нього наступного пленарного тижня, скільки з них прийнято і в якій редакції. А ще, настільки вагома користь від них суспільству. Бо дехто з депутатів дуже полюбляє гордо називати законопроектами лише дрібні правки чи внесення змін до нині діючих. А таким окозамилюванням займатися не можна.
Изображение

#53 Flat

Flat

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 349 сообщений

Отправлено 22 Июль 2015 - 18:31

В карму стартеру http://vvkp.in.ua/

#54 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 22 Июль 2015 - 20:42

Александр, в политику потянуло? :sarcastic_hand:

Omnia mea mecum porto

#55 Flat

Flat

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 349 сообщений

Отправлено 24 Июль 2015 - 21:07

Александр, в политику потянуло? :sarcastic_hand:

Нет. Как говорит один знакомый: "я из большой политики ушел" (диван-телевизор) :)

#56 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 24 Июль 2015 - 21:36

Телевизор - это зло! )))

Omnia mea mecum porto

#57 Flat

Flat

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 349 сообщений

Отправлено 24 Июль 2015 - 22:53

Телевизор - это зло! )))

А диван? :))

#58 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 25 Июль 2015 - 08:59

flood :acute:

Omnia mea mecum porto

#59 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 17 Август 2015 - 09:54

НІВІНАВАТАЯ Я, ОН САМ ПРІШОЛ?

У застояні води міських новин вчора просочилася свіжа звістка (але з хтивим запашком) зі столиці, тісно пов'язана з іменем нашого народного обранця (представника "Блоку Петра Порошенка") - Руслана Сольвара. Як повідомили ряд інформаційних агенцій з посиланням на своє джерело в правоохоронних органах, наш депутат, буцімто, уклепався по самі вуха в одну доволі непристойну сороміцьку історію. Як випливає з журналістських розвідок, діло було так. Під час нещодавньої облави на елітний столичний бордель одна із хвойд - тамтешніх жриць кохання, начебто зізналася слідчим, що серед її постійних віп-клієнтів значився з-поміж інших відвідувачів і "фастівський депутат Сольвар". Отакої! Ну і ну! Дехто з вас, прочитавши це повідомлення, напевно, вигукне у праведному гніві: "Я нізащо не повірю, що наш святий та божий Руслан Миколайович і раптом виявився бабієм найгіршого гатунку!" Щоправда, на це можна заперечити, що не одного праведного мужа плотські жадання підвели під монастир (мова, звісно ж, не про Томашівську чоловічу обитель, куди часто вчащає Руслан Миколайович, аби вкушати духовної благодаті). Інша ж категорія громадян з числа суворих ревнителів родинних цінностей, після такого гріхопадіння знаного на все місто чоловіка, який до того ж завжди і всюди позиціонував себе як високоморальну і глибоконабожну особу, напевно, і чути не захоче від нього ніяких виправдань. Я ж-бо наразі не квапився б приставати до жодної зі сторін. Репортери вже найближчим часом насядуть на пана Сольвара з детальними розпитами щодо усієї цієї "нештатної ситуації" - цього будьте певні. І якщо сластолюбні бажання загнали Руслана Миколайовича на слизьке, то лихої слави він не втече. А в такому разі я зовсім не виключаю, що вже ближчим часом усі ми можемо стати свідками гучного шлюборозлучного процесу. Якщо ж виявиться, що Руслан Миколайович, як відданий і люб'ячий сім'янин, не стрибав у платну гречку у пошуках тарифікованої любові, то, треба сподіватися, що й на усіляких плетунів знайдеться управа. http://proua.com.ua/?p=27804  

Изображение

#60 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 267 сообщений

Отправлено 17 Август 2015 - 11:17

тюююю, он в США, целый президент был замешан и шо?

или, он ей не заплатил, нашару так сказать, злоупотребляя своим служетным положением???  :prankster2: :prankster2: :prankster2: )))))))))))

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru