To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Чутки чи, дійсно, правда?


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 23

#1 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 324 сообщений

Отправлено 16 Апрель 2015 - 17:30

Почали "знизу"? Зачепили й Фастів. Далі підуть? http://stopcor.kiev....orruptsionerov/


Omnia mea mecum porto

#2 Местный

Местный

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 279 сообщений

Отправлено 16 Апрель 2015 - 18:20

нууу, то что я вижу... действительно правда... за некоторых знаю точно... :)#3 lifter

lifter

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 203 сообщений

Отправлено 29 Май 2015 - 15:48

У Фастова хотят отобрать статус города областного значения
 
 
 

29 мая 2015 г. 14:55

two_column_NagMNfA4.jpg

Новая административно-территориальная реформа может лишить город Фастов Киевской области статуса города областного значения.

Об этом KV узнала из сообщения председателя Фастовского горсовета Михаила Нетяжука в соцсети.

“Согласно проекту реформы административно-территориального устройства, которую сейчас активно реализует Правительство, у нас планируют отобрать статус города областного значения, подчинив району с центром в Белой Церкви”, - рассказал Михаил Нетяжук.

По его словам, это крайне негативно повлияет на будущее развитие Фастова, а особенно пострадает медицина, поскольку в городе не будет полноценной больницы.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть» в Facebook 

“Община города не может допустить этого. Мы уже направили соответствующие обращения к Президенту, Председателю Верховной Рады, Премьер-министру, каждому народному депутату, прорабатываем данный вопрос на уровне областной администрации”, - отметил фастовский градоначальник#4 lifter

lifter

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 203 сообщений

Отправлено 29 Май 2015 - 16:15

На мою думку чутки правдиві тому що з приводу вирішення де яких питань потрібно.Налогова їдемо в Васильків,РЄМ-в Макарів,Газконтора-в Боярку,Водоканал в-Козятин,ще осталось лікарню перенести Б.Церкву.Мені як місцевому дуже прикро що місто "тай влада якась є" Фастів поступово переводять в ПгТ.#5 Bullet

Bullet

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 694 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 00:20

Це жахливі чутки і жахливі новини.

Що потрібно зробити, щоб лишити наше містом - містом обласного значення?


Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

 

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский


#6 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 324 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 12:17

Вот мнение по єтому поводу http://www.eurointeg.../05/29/7034268/


Omnia mea mecum porto

#7 lifter

lifter

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 203 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 15:59

Вот мнение по єтому поводу http://www.eurointeg.../05/29/7034268/

Как то так :Повністю погоджуюся. що добровільно обєднатися не вийде. Тому потрібно робити адмінреформу директивно. Повинні бути безперечно чіткі критерії громади - кількість населення, гранична віддаль до центру громади, наявність відповідної соціальної інфраструктури - школа, лікарня і таке інше. Також потрібно чітко виписані повноваження громад, щоб повітове чи районне начальство не примушувало громади виконувати невластиві їм функції, як це відбувається тепер.Без чіткої. детальної до дрібниць регламентації нічого не вийде, бо знову буде анархія.

Щодо назв, то у нас може бути громада або волость, повіт або округа, край. Все це назви українські і колись вони були в Україні. Назви не головне, головне повноваження і чітке розмежування повноважень, щоб не було як тепер. що хтось все робить і за все відповідає, а хтось лише шле директиви і вирішує питання ні за що не відповідаючи.#8 lifter

lifter

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 203 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 18:23

З проханням стратегічно визначитися в ­питанні об’єднання громад звернувся до депутатів міськради міський голова Михайло Нетяжук. Зробив він це вже після закриття позачергової сесії, що відбулася 21 травня. Розповів: якщо раніше у проекті перспективного плану формування територій громад ­Ки­ївської області передбачалося створити у ­нашому ре­гі­оні три спроможні територіальні громади: Фа­стівську, Борівську та Кожанську, а потім дві: Фастівську й Борів­ську, то зараз пропонується, щоб громада була лише одна – ­Фастівська, до якої б входили місто і всі населені пункти ра­йону. Саме таку пропозицію, каже Михайло Нетяжук, облдержадміністрація вже подала до обласної ради.

У міського голови про таку перспективу власна думка: “Треба розуміти, що у такому разі всі проблеми району слід буде вирішувати тими фінансовими ресурсами, що є в місті. Наприклад, ремонтувати дороги. Великі побоювання у мене стосовно надання адміністративних послуг і ще більші – стосовно медичного забезпечення. Адже запитання, де буде центр повіту, поки що без відповіді, тож невідомо, залишать нам лікарню чи ні. Кажуть: спочатку об’єднайтеся, а потім уже будемо вирішувати”.

Михайло Нетяжук взагалі не впевнений, що Фастову треба із кимось об’єднуватися: “Зараз Фастів – місто обласного підпорядкування, і нам вигідно було б залишитися у такому стату­сі (якщо його при проведенні ­реформи не скасують). А якщо станемо громадою, перейдемо у підпорядкування не області, а якогось району”. Тож міський голова і ­закликав депутатів подати свої пропозиції ­стосовно того, як зробити так, щоб при реалізації адмін­реформи максимально відстояти інтереси міста.

“Якщо не знаєш, що робити, роби по закону”, – таку приказку нагадав депутат міськради Юрій Гутевич. А по закону, наголосив, суб’єктами об’єднання є суміжні територіальні громади, тож поки що мова може йти лише про ­об’єднання Фастова із сусідніми селами, а з тими, які від міста далеко, – вже потім. Окрім того, згідно із Законом “Про добровільне об’єднання територіальних громад” рада вправі прийняти рішення про проведення місцевого референдуму із цього питання. “Тож ми можемо на наступній сесії, 11 червня, винести таке рішення, – каже Юрій Гутевич, – і спитати думку самої фастів­ської громади: чи згодна вона на об’єд­нання із громадами сільськими. Адже об’єднання має бути добровільним!”.

Але спершу треба створити саму фастівську громаду, підкреслив інший депутат міськради –Володимир Тимофієв (бо, каже, юридично її не існує), і тільки потім можна укладати договори про об’єднання вже між суб’єктами права. ­Володимир Тимофієв, до речі, вже не перший рік вказує на те, що треба було б, створивши ­громаду, затвердити і її статут.

А на думку депутата Станіслава Онищука, говорити про об’єднання доцільно лише тоді, коли буде ліквідовано районні державні адміністрації, бо “поки що районами керують саме вони”.

Втім, визначатися таки треба. І не надто затягуючи, бо процес реформування йде досить швидкими темпами. На недавньому засіданні прес-клуб обласного Офісу реформ голова ­Київської облдержадміністрації Володимир Шандра зазначив: “У нас доволі жорсткі терміни проведення цієї реформи, що викликано місцевими виборами, які мають відбутися восени. Дуже хотілося б, щоб вони проводилися вже на новій базі, яку закладуть створені територіальні громади”. Також очільник Київщини повідомив, що вже погоджено межі 70-ти відсотків добровільно створених громад.

“Перспективний план формування територій громад Київської області має затвердити на ­сесійному засіданні обласна рада. Наступний етап – передача плану на розгляд Кабінету Міністрів України, де його вивчатимуть фінан­систи, економісти, спеціалісти з питань охорони здоров’я на предмет перспективності та еко­номіч­ної спроможності цих громад. І вже після ­за­твердження плану у Кабміні його передадуть до Верховної Ради України, яка затвердить оста­точні межі і склад сформованих громад”, – ­додав голова Київської облдержадміністрації.

А директор департаменту містобудування та архітектури головний архітектор області ­Наталія Мошинська уточнила, що перспективний план формування територій громад у Київській області має бути переданий на роз­гляд до парламенту до 15 липня цього року: “Адже саме до 15 липня Верховна Рада має прийняти пропозиції для формування бюд­жету на 2016 рік у складі сформованих територій громад. Тому бажано було б встигнути вже до цієї дати подати ­пропозиції фінансування ­спроможних громад до Верховної Ради”.

Людмила Урлапова#9 Shaman

Shaman

  Злобный админ

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 1 873 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 18:53

По 1+1 сейчас этот вопрос (Фастовский) и обсуждают.Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...


#10 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 324 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 20:00

Смотрел. Мутное дело.


 • Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

#11 Упереджений

Упереджений

  Почесний мешканець

 • Пользователи
 • PipPipPipPip
 • 638 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 22:00

На мою думку чутки правдиві тому що з приводу вирішення де яких питань потрібно.Налогова їдемо в Васильків,РЄМ-в Макарів,Газконтора-в Боярку,Водоканал в-Козятин,ще осталось лікарню перенести Б.Церкву.Мені як місцевому дуже прикро що місто "тай влада якась є" Фастів поступово переводять в ПгТ.

Навіщо писати маячню, майже все в Василькові, навіть пошта. Водоканал у нас.

Приєднання до БЦ зробить нас провінцією, а от з Васильковом можна потягатися. Та й сполучення з В краще. 

З обласним підпорядкуванням доведеться розстатися всеодно, як з IV Чорнобильською категорією.


Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…


#12 lifter

lifter

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 203 сообщений

Отправлено 31 Май 2015 - 22:20

По 1+1 сейчас этот вопрос (Фастовский) и обсуждают.

https://youtu.be/cQIHX_8sO2o

 #13 Местный

Местный

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 279 сообщений

Отправлено 08 Июнь 2015 - 17:18

напоминает насильственную колективизицию.. если обьеденитесь - будут деньги, а если нет, то не будет... Совок, блд!!!

а если не будут брать - отключим газ! («Бриллиантовая рука»)

 

бредятина!!! вместо  сильского головы - староста.., какие-то повиты....


 • Bullet это нравится

#14 Flat

Flat

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 349 сообщений

Отправлено 10 Июнь 2015 - 02:39

напоминает насильственную колективизицию.. если обьеденитесь - будут деньги, а если нет, то не будет... Совок, блд!!!

а если не будут брать - отключим газ! («Бриллиантовая рука»)

 

бредятина!!! вместо  сильского головы - староста.., какие-то повиты....

Ну да. Если дурдом назвать  публичным домом , что изменится?#15 Bullet

Bullet

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 694 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2015 - 04:33

напоминает насильственную колективизицию.. если обьеденитесь - будут деньги, а если нет, то не будет... Совок, блд!!! а если не будут брать - отключим газ! («Бриллиантовая рука»)   бредятина!!! вместо  сильского головы - староста.., какие-то повиты....
 

к сожалению, согласна.

 

а еще меня терзают смутные догадки, что это всё кому-то выгодно наверху перед выборами. Ведь -крест на пузе!- пытаются успеть всё ДО выборов. и не скрывают.

 

Не хочу жити у повіті. Район - регіон - не російські слова, що це за дурня така все перейменовувати в одну мить? І ще цей  неприємний відтінок НІБИТО добровільності...


Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

 

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский


#16 Песик

Песик

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 13 сообщений

Отправлено 04 Декабрь 2015 - 14:32

Це жахливі чутки і жахливі новини.

Що потрібно зробити, щоб лишити наше містом - містом обласного значення?

Потрібно підписи збирати!!!!#17 Местный

Местный

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 279 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2015 - 11:16

Потрібно підписи збирати!!!!


начинайте собирать..
де ваша палатка стоит?
 • lifter это нравится

#18 lifter

lifter

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 203 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2015 - 12:36

e_6738b550.jpg
Фастівське МРЕВ розподілили між Васильковом і Макаровом?!

Окрім того, що фастівчани обурені підпорядкуванням нашої поліції Васильківському відділу, до цього додалася ще одна прикрість – наш відділ МРЕВ частково розподілили між Васильковом та Макаровом.

Процедура розформування нашого МРЕВ відбулася тишком­нишком всього за три дні: з 9 по 11 листопада. Відтепер (відповідно до повідомлення, яке надійшло на адресу Фастівської міської ради від Управління ДАІ ГУМВС України у Київській області) фастівчани можуть отримати послуги, пов’язані з використанням автотранспортних засобів, у Територіальному центрі 3244 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, м. Васильків, вул. Чехова, 3, а також у Територіальному центрі 3247 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, смт Макарів, вул. Дорожна, 13 А.

Вже 13 листопада міський голова Михайло Нетяжук звернувся до голови Київської державної адміністрації В. М. Шандри та начальника Головного сервісного центру МВС В. А. Криклія з листами, в яких аргументував, чому необхідно лишити цю інстанцію повноцінно (звичайно, зі змінами відповідно до реформ) у Фастові.

До уваги читачів цитуємо витяги з вищевказаних листів.

«…У місті Фастів працював центр з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів (з обслуговування міста Фастів та Фастівського району) в Київській області.

Натомість, незрозуміло з яких підстав, причин та критеріїв, вказаний центр з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, ліквідовується та планується передача частково в м. Васильків та м. Макарів.

На обліку в центрі з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів (з обслуговування міста Фастів та Фастівського району) в Київській області, знаходиться значна кількість приватного та автотранспортних засобів підприємств, установ та організацій. За 2015 рік Центром поставлено на облік 779 та знято з обліку 373 автотранспортних засобів, видано 2033 посвідчення водія.
Центр з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, розташований у власному приміщенні на вул. Ново­Київська, 104 м. Фастів, а в містах Василькові, Макарові приміщення орендуються.

Територіальна громада м. Фастова в особі міського голови та депутатів Фастівської міської ради виступає категорично проти ліквідації центру з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів (з обслуговування міста Фастів та Фастівського району) в Київській області.

Наразі населення міста Фастова та Фастівського району складає 90 тисяч чоловік. Прямого транспортного сполучення між містами Фастів – Васильків, Фастів­Макарів немає, а тому мешканці міста, сіл району не матимуть змоги звернутися в центр з надання адміністративних послуг, пов’язаних з автотранспортними засобами Регіонального Сервісного центру МВС в Київській області».

Що ж до послуг дорожньої автотранспортної інспекції (ДАІ), то вони поки надаються у Фастові, а власне приміщення цієї інстанції – на своєму місці. Та, як відомо, ДАІ теж реформують у дорожню поліцію, а от щодо того, кому вона підпорядковуватиметься, поки невідомо. З огляду на оперативність державного реформування, ми дізнаємося про це найближчим часом. 


#19 lifter

lifter

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 203 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2015 - 13:34

Да може як що хто не знає на черзі міська та залізнична лікарня міста.Так що добродію будете лікуватися в штольном граді васильків (тільки добиратися будете пішки) сполучення між містами нормального немає.Все робится для блага народа, все для людей.#20 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 324 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2015 - 13:46

Вряли больницы смогут закрыть. Это нереально. Переподчинить куда-то могут, но физически лечиться в Городе возможность останется. А вот в Глеваху, как ездили, так и будут ездить.


Omnia mea mecum porto
Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы