To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

В Фастове жители перекрыли железную дорогу

Фастов железная дорога электричка расписание электропоезд митинг

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 11

#1 lifter

lifter

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 196 сообщений

Отправлено 15 Май 2015 - 22:26

Как рассказал Сегодня.ua очевидец инциндента, в Фастове жители перекрыли железную дорогу и заблокировали движение скорого поезда, следовавшего в данном направлении.

628446_main.jpg

Машинисту пришлось применит экстренное торможение, но полностью останавливаться не пришлось – путь составу освободили.

Люди требуют поменять расписание движение электричек.

По словам одного из митингующих, разрыв в движении составляет несколько часов. Кроме того, электрички часто опаздывают.

"К примеру, электропоезд, на котором езжу я – отправляется в 17.15. Если на него я не успеваю, то вынужден ждать следующий состав до 21.00. Также очень часто электрички просто опаздывают, " – рассказал Роман.

Также цель митинга, который, по словам активистов, возник спонтанно, – обратить наконец-то внимание железнодорожников на требования пассажиров. 

http://kiev.segodnya...ogu-616109.html

• Bullet это нравится

#2 lifter

lifter

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 196 сообщений

Отправлено 16 Май 2015 - 18:26

Как рассказал Сегодня.ua очевидец инциндента, в Фастове жители перекрыли железную дорогу и заблокировали движение скорого поезда, следовавшего в данном направлении....

• Bullet это нравится

#3 Bureviy

Bureviy

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 56 сообщений

Отправлено 16 Май 2015 - 20:40

З відео видно, що мітинг стихійний. Отже, залізничники таки перегралися у справді незручний графік. Це лише емоції, обурення.

А конструктив, ось наприклад: хочемо електричку щогодини, у найпопулярніші напрямки. Зранку до Києва 2 електрички по 10 вагонів щогодини (6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00: 8:30, 9:00, а далі в 10:00, 11:00 і так аж до 23:00). Вимагаємо зранку та ввечері електричку до Потіївки та назад на вокзал, як міський трамвай + 2 зупинки ("7 школа" та "4 школа"). І так далі і тому подібне, все :pleasantry: :rofl:  Припустимо, громада висуває такі вимоги, і все тут. Чому між Кьольном та Дюссельдорфом міський поїзд через кожну годину (і це, до речі, далеко від Берліну)

Коротше - лише з творчим підходом можна щось побудувати і бути в авангарді, бути суб'єктом, а не об'єктом!

• Bullet и lifter это нравится

#4 Местный

Местный

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 273 сообщений

Отправлено 16 Май 2015 - 21:08

а я, хочу електричку, прямо з квартири....

шо за бред!!!

зачем перекрывать проезд? пускай бросаются прямо под поезд на перегонах!!!

а по сути, так в чем виноваты пассажиры (возможно  малолетние дети) поезда??!!  

идите бастуйте и перекрывайте вход в исполком!!

быдлота - другого слова не нахожу...

моя бы власть, лупонул  бы между глаз нагайкой, чтобы не повадно было...

#5 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 18 Май 2015 - 10:00

А мені незрозуміло, чому досі модератори не виправили назву теми? Бо там не мешканці Фастова, а транзитні пасажири!

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#6 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 18 Май 2015 - 13:26

Не підтримую такий спосіб висування вимог, особливо - стихійний. Попережній коментатор правий - це емоції, нічого більше. Але зрозуміти людей можна - це бехвихід у спробі дістатись додому.

Я особисто буваю свідком того, як з приміського вокзалу станції Фастів-1 електрички у напрямку Києва відправляються на 1-2 хвилини РАНІШЕ  оголошеного розкладом часу (це взагалі нонсенс).

Мітингувальникам треба об"єднатись, а активістам міста, що часто користуються електричками, висувати свої вимоги нормально, не стихійно. І робити це потрібно, в першу чергу, звертаючись до голови міста, одночасно - до начальника станції, одночасно - до керівництва Пд-Зах. залізниці і т.д.

Раніше електрички ходили кожні 15 хвилин в ранковий час і кожні пів години вдень аж до самого вечора.

Тепер розрив між потягами надто великий і незручний, електрички їдуть з Києва переповнені, я почуваюсь в них останньою твариною (тому вимушена користуватись маршрутками, що не дуже безпечно і дуже дорого).

Будь-які аргументи Укрзалізниці щодо зміни в розкладі з причин невигідності -  маячня, тому що людей, що користуються електричними потягами, не зменшилось, а обслуговування - взагалі зникло (такі обшарпані і смердючі вагони, як у нас - це неповага до людини, як до мислячої істоти, видно, що кошти не витрачаються на амортизацію, відсутнє елементарне прибирання в приміських потягах, вагони розбиті і занедбані).

• Bureviy это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#7 Bureviy

Bureviy

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 56 сообщений

Отправлено 18 Май 2015 - 23:15

А мені ще цікаво, якою реально має бути ціна квитка, щоб електричка була самоокупною. Чи, можливо вона зараз прибуткова:)))

#8 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 273 сообщений

Отправлено 19 Май 2015 - 08:33

А мені ще цікаво, якою реально має бути ціна квитка, щоб електричка була самоокупною. Чи, можливо вона зараз прибуткова:)))

говорять, що з 1 червня знімають пільги на безкоштовний проїзд..

давно пора...

#9 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 21 Май 2015 - 11:20

говорять, що з 1 червня знімають пільги на безкоштовний проїзд.. давно пора...

Радітиму! Тому що кількість торгуючих пенсіонерів у електричках часом зашкалює. В той час, як інші пенсіонери вдома сидять і пільгами своїми не користуються. В ідеалі - видайте пенву кількість пільгових поїздок на місяць або додайте до пенії надбавку,Ю а пенсіонер вже сам розбереться, як її витратити: на залізницю чи на хліб... 

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#10 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 273 сообщений

Отправлено 21 Май 2015 - 19:15

В ідеалі - видайте пенву кількість пільгових поїздок на місяць або додайте до пенії надбавку,Ю а пенсіонер вже сам розбереться, як її витратити: на залізницю чи на хліб... 

+ 100

давно про це говорю.... моя мати живе в селі і нікими пільгами не користується і не користувалась...

#11 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 313 сообщений

Отправлено 26 Май 2015 - 10:27

говорять, що з 1 червня знімають пільги на безкоштовний проїзд..

давно пора...

Радітиму! Тому що кількість торгуючих пенсіонерів у електричках часом зашкалює. В той час, як інші пенсіонери вдома сидять і пільгами своїми не користуються. В ідеалі - видайте пенву кількість пільгових поїздок на місяць або додайте до пенії надбавку,Ю а пенсіонер вже сам розбереться, як її витратити: на залізницю чи на хліб... 

Рано радовались хе http://www.mlsp.gov....9&cat_id=169493

9310adb6ba5a.gif

#12 lifter

lifter

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 196 сообщений

Отправлено 26 Май 2015 - 18:50

На вокзалі можна виконати норми ГТО перебігаючи з одной колії на другу.https://youtu.be/d1Fak-ipSJE

Темы с аналогичным тегами Фастов, железная дорога, электричка, расписание, электропоезд, митинг

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru