To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Автобус

ПДД ПДР ГАИ ДАІ Фастів

  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

    The simple administrator

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 15 174 сообщений

Отправлено 04 Июнь 2015 - 14:34

Державтоінспекція інформує, що в період з 04 червня по 30 червня 2015 року на автошляхах Київської області буде проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Автобус-2015»,.

Під час проведення вказаних заходів особлива увага звертатиметься на зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, здійснення передрейсового контролю технічного стану автобусів, обов’язкового медичного огляду та дотримання режиму праці і відпочинку водіїв, а також виконання водіями та перевізниками законодавства про автомобільний транспорт.

У ході контролю за технічним станом автобусів під час їх експлуатації особливу увагу працівники ДАІ звертатимуть на справність аварійних виходів, правомірність встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння, зчіпних пристроїв для буксирування причепів будь-якого типу і багажників, не передбачених технічною документацією.

Не залишатиметься поза увагою й відсутність документів на здійснення перевезення пасажирів. Особливо перевірятиметься пасажирський транспорт, який задіяний для перевезення організованих груп дітей,  під час літніх шкільних канікул.

Крім того, буде здійснюватися жорсткий контроль та аналіз допущених водіями автобусів порушень Правил дорожнього руху, зокрема, правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів, перевезення пасажирів на автобусному маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відсутність у водіїв комерційних транспортних засобів належно оформлених дорожніх листів або ліцензійної картки, контролю технічного стану транспортних засобів та інші порушення.

За систематично грубі порушення пасажироперевізниками ПДР України та порушення законності під час перевезення пасажирів відносно  осіб які надають послуги по перевезенню пасажирів, відділенням ДАІ буде ініціювати та направляти інформацію  в органи Укртрансінспекції, Прокуратуру, районні та міські органи Державної влади,  щодо позбавлення таких перевізників ліцензії на право здійснення підприємницькою діяльністю такою як пасажироперевезення.

Шановні Водії ! дотримання Правил дорожнього руху – це запорука життя та здоровя всіх учасників дорожнього руху.

 

Державтоінспекція

Шимановський В.В.

 

Прикрепленный файл  Автобус.pdf   172,29К   0 Количество загрузок:


Omnia mea mecum porto


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Темы с аналогичным тегами ПДД, ПДР, ГАИ, ДАІ, Фастів

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.