To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Выборы, выборы...уже началось?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 87

#1 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 289 сообщений

Отправлено 22 Август 2015 - 07:42

В ФБ прочитал "крик души и сердца" участника боевых действий в войне против россии на Донбассе:

"

Традиції СОВДЕПІЇ ще мабуть довго будуть існувати в нашому житті!!!
От сьогодні побував на міському урочистому заході до Дня Незалежності, що проходив в Палаці культури. Побачив гарні виступи ансамблів, особливо «Калинового віночка», побачив багато фастівчан. І побачив старі методи начебто нового мера.
Свято справді визначне і на ньому потрібно відзначати та нагороджувати тих людей і ті організації, які справді щось конкретно зробили для українців в понятті патріотизму і самовідданості, що справді сприяє незалежності країни в усіх сферах. Але в результаті всі побачили як мер нагороджував подяками з кожної ланки міськвиконкому, комунальних підприємств, навіть підприємців по 2-3 людини, яких хтось вибрав. ЗА ЩО? Дайте відповідь, за які такі справи і здобутки для держави вони отримали подяки??? Чи керівництво міста сплутало День Незалежності з днями самоврядування, комунальників і т.д. Невже ще умом не дійшли, що на таке свято потрібно наголошувати на патріотизмі! На патріотичних справах в тих напрямках, які справді розбудовують, розвивають і захищають нашу країну. … Декілька АТОшників, які були теж нагородженні, мені сказали одне: «Гидко, що ми отримуємо подяки на рівні з багатьма тими, хто робить лише задля себе, а не громади і уникає обов’язку захищати країну! Ми що клоуни?» От так! … Пане мер і компані, я розумію, що у вас почалася передвиборча гонка і ви хотіли всіх задобрити, щоб люди думали, що ви не тільки гарно можете говорити і давити на жалість, а й ще думаєте про народ. Я розумію, що так зручніше – дати команду своїм підлеглим виділити кандидатів на вітання і не заморочувати собі голову, а хто в місті справді робить ту патріотичну справу, яка будує і розвиває ту незалежну Україну, за яку положили голови хлопці в далекі часи боротьби і в теперішній війні. Ви уникаєте жити життям міста, сприймати тих видатних людей, що досягають результатів для громади не на робочому місці, за яке отримують зарплату, а працюють на громадських засадах. Ці люди стараються робити для громади ті справи, які інші не хочуть робити безкорисливо. Я розумію, що ці люди і організації в більшості ВАС НЕ ПІДТРИМУЮТЬ, але навчіться з повагою відноситися до тих, хто вартий бути признаним дієвим патріотом, а не вишиватником.

Від себе хочу особисто подякувати як громадянин України, як фастівчанин всім: військовослужбовцям, силовикам, МНСникам, які хоч частинку себе віддали заради спасіння людей, особливо в АТО; волонтерам і небайдужим фастівчанам, які допомагали захисникам долати негаразди війни; людям, які справді займаються патріотичним вихованням дітей та молоді; ветеранам війни і праці, що показали своїм прикладом як повинен робити кожний громадянин заради України; людям, які боролися і борються за незалежність країни не тільки від зовнішнього агресора, але і від внутрішнього; борцям, які боролися під час Революції Гідності і які не залишили своєї боротьби з прогнилою владою і тепер, та діють заради громади; дітям та молоді, яка розвивається і з гідністю прокладає дорогу в гарне майбутнє своїй країні, стаючи на заміну ветеранам; людям, які плекають і поширюють українську мову, культуру та традиції, виховуючи патріотизм в усіх верствах населення. І ще багатьом хотів би подякувати - що ви є, що ви справді дієте заради світлого майбутнього нашої України! Ви герої!
Слава Україні!"

Героям Слава!

Ссылка на оригинал

• Shaman это нравится
Omnia mea mecum porto

#2 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 289 сообщений

Отправлено 28 Сентябрь 2015 - 08:28

Сначала было это

acdacbad648f63cd40eb_preview.jpg

а потОм был ответ

9eb5d2504502c1a27281_preview.jpg

304cf12fb4848f5bdc79_preview.jpg

• lifter это нравится
Omnia mea mecum porto

#3 reklamator

reklamator

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 29 Сентябрь 2015 - 08:11

Это пять! Городок маленький, за "базар" надо отвечать. 

#4 Местный

Местный

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 29 Сентябрь 2015 - 11:07

Сначала было это

А шо там такого Опанасович про него (Юру) написал, кто читал?

#5 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 289 сообщений

Отправлено 29 Сентябрь 2015 - 11:20

Прочитайте и будете знать ))) Кликайте по картинке до тех пор, пока Вам необходимо для прочтения

Omnia mea mecum porto

#6 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 29 Сентябрь 2015 - 12:19

прочитал...

не знаю, правду Опанасович написал или нет, но этот Пустовий Юра подло поступил, зная что ответки не будет и в дыню не получит...

• Bullet это нравится

#7 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 29 Сентябрь 2015 - 17:28

Пока лично не убедился, что это за "фрукт", как тут же он может тебя уличить в "любви" к партии регионов, а тут же предложить вступать в его ряды.....да и не только такие примеры личные.

Во общем  я могу заявить, я не знаю вторую сторону конфликта, но зная Тимофеева и его финты, я полностью поддерживаю сей акт "надругательства".

Там не зеленку, а г...о, именно г...о нужно выливать!

Потому что, он столько облил грязью и  столько оклеветал не заслуженно людей, что зеленка это самое легкое что можно было сделать.

Понятное дело не все пушистые и белые, были и взяточники, были и прочие, но он всех обгаживал, и я так понимаю ради популизма.

• Mr.Sunn, alecko и lifter это нравится

#8 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 321 сообщений

Отправлено 30 Сентябрь 2015 - 12:40

А где можно посмотреть списки всех кандидатов на мэра и в депутаты по Фастову?

9310adb6ba5a.gif

#9 Світозар

Світозар

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 113 сообщений

Отправлено 30 Сентябрь 2015 - 20:14

Їм тільки добратися до корита

Дурили нас, дурять і будуть дурити

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 289 сообщений

Отправлено 30 Сентябрь 2015 - 21:15

А Вы не поддавайтесь

Omnia mea mecum porto

#11 Павло

Павло

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 573 сообщений

Отправлено 01 Октябрь 2015 - 09:28

А я ине подозревал, что коварный ПУЙЛО  и на Фастовщине вел гибридную войну (да еще так долго, партизанил что ли?:)). Нам главное тему подать, а бабушки и фанатичные патрЫоты, сделают из этого сенсацию, хотя и белыми нитками шитую.

• Bullet это нравится

#12 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 02 Октябрь 2015 - 15:35

Самопомічь відкрила списки http://samopomich.ua/vybory2015/#kyiv

#13 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 02 Октябрь 2015 - 18:45

Самопомічь відкрила списки http://samopomich.ua/vybory2015/#kyiv

зашел, а там - 

Error establishing a database connection

#14 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 289 сообщений

Отправлено 02 Октябрь 2015 - 19:31

Всё открывается нормально (у меня, в частности).  Для примера

Прикрепленный файл  Screenshot_2.png   227,95К   0 Количество загрузок:

Omnia mea mecum porto

#15 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 321 сообщений

Отправлено 02 Октябрь 2015 - 20:33

зашел, а там - 

Error establishing a database connection

фастовские кандидаты от самопоічі в Фастівська міська рада

Сообщение отредактировал Papasha: 02 Октябрь 2015 - 20:36

9310adb6ba5a.gif

#16 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 693 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2015 - 12:08

Декілька АТОшників, які були теж нагородженні, мені сказали одне: «Гидко, що ми отримуємо подяки на рівні з багатьма тими, хто робить лише задля себе, а не громади і уникає обов’язку захищати країну! Ми що клоуни?»

Завжди дивує, що такі слова говорять ПІСЛЯ. Чому не сказати це зі сцени? :(

Почитала статтю-інтервью з Тимофієвим, вкотре посміхнулась. Дивно, чому тільки Пустовій агент Путіна (лічЬний!), а Нетяжук - ні? (останній абзац інтервью))) :)

Про зеленку - це ні разу не "пять". Тимофієв дозволив собі наклеп - відповідати повинен перед законом. Ю.Пустовій не має права так вчиняти, у нас в країні останнім часом самосуд дуже популярний, але я не вважаю це за правильне.

А ще дуже недоречний приклад п. Юрій подав хлопчику, з яким він йов за руку. Хлопчина тепер знає, що може вчиняти як завгодно, бо ж дорослий дядько (тато?)  показав такий приклад.

Опуститись Пустовію нижче плінтуса рівня Тимофієва - дуже показово, мда... Неочікувано для мене, принаймі.

Є юридичні важелі, якими друзі Пустовія вправляються і без зеленки. Не знаю, щоправда, чи вистачило клепкиТимофієву подати судвий позов на Пустовія за ганьбу в публічному місці, за завдання  матеріальної шкоди (одяг) і за плюндрування його авторитету (принаймі, сам Тимофієв вірить у свій авторитет: читаймо в поданій сканом статті про його наміри щодо улагодження конфлікту між Україною та Росією).

Всі давно знають, що Тимофієв у Фастові - це мирний варіант Жириновського в Російській Думі. Всі потішаються, але деякі жарти не доводять до добра...

Коротше кажучи, СУМНО.

• AlNov и lifter это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#17 lifter

lifter

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 203 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2015 - 13:24

Сначала было это

acdacbad648f63cd40eb_preview.jpg

а потОм был ответ

9eb5d2504502c1a27281_preview.jpg

304cf12fb4848f5bdc79_preview.jpg

https://youtu.be/-9xCElXsT1E А вот и ответ.

Сообщение отредактировал lifter: 03 Октябрь 2015 - 13:24

#18 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 289 сообщений

Отправлено 05 Октябрь 2015 - 12:23

А это кто такой? :shok:  Фастовчанин? Ни разу не знаю

10dcce3e8118945be9ac3ef7c19dcba3.md.jpg

Omnia mea mecum porto

#19 alex

alex

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 87 сообщений

Отправлено 05 Октябрь 2015 - 12:31

не знаете не значит что не фастовчанин))) директор ЮС -мебель помоему

#20 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 289 сообщений

Отправлено 05 Октябрь 2015 - 13:02

Я спрашивал, а не утверждал. Мебель... и сразу депутатом в облраду? Круто, однако.

• Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы