To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!

Фотография
- - - - -

Про фастовскую полицию

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 938 сообщений

Отправлено 28 Июнь 2016 - 16:48

Автор спрашивает, почему молчат СМИ? Но сам мер не принимает. Этот материал я увидел в ФБ и решил показать здесь. Что наши юристы скажут?

Олександр Біленький
17 июня в 12:13 · 

Про роботу (відсутність роботи) Фастівської поліції.
Коли діло торкається твоїх дітей тебе ні що не хвилює тільки вони були б в безпеці.
Сталась в мене така історія з поліцією.Я не буду довго розписувати чого я викликав поліцію,напишу по суті.
На мій виклик наряд поліції приїхав з Привокзальної площі(як вони мені сказали) через 25 хвилин.Карл б….дь 25 хвилин їхали 5 км.Я працюю поряд Привокзальної площі і не сильно напрягаючись доїжджаю додому за 7 хвилин.Карл б…дь на Таврії не напрягаючись за 7хвилин.
Пояснення були такі :
1)Ми зразу після виклика виїхали з Привокзальної площі з вімкнутой мигалкою
2)А ви знаєте скільки по дорозі світлофорів (Карл б…дь які світлофори з вімкнутой мигалкою)
3)А ми не знаємо де знаходиться ваша вулиця(Карл б…дь Фастівська патрульна служба і не знає де яка вулиця)
Після пояснення де знаходиться вулиця спочатку поліцейські поїхали в другий бік,а потім мені видали наступне:Ви знаєте я не місцевий,я не хочу в вашому місті працювати,я два раза писав рапорт і взагалі наш принцип роботи «Нету тела,нету дела».Карл б…дь у мене дома дві малі доньки,це треба було (не дай боже)щоб з ними щось трапилось щоб поліція почала працювати.
Я коли був малий то боявся дільничного міліціонера.Я його ніколи в житті не бачив.Тоді міліціонер був в повазі.Ми грались,як всі мабудь з нас коли були малими,в гаражах,по будівництві бігали,грали в карти десь в підїзді але коли чули що десь іде дільничний міліціонер кидали все і тікали я к ті миши з корабля.А зараз тобі тупа відповідь у лоб «Нету тела,нету дела».
Я трохи дорослійший за тіх поліцейських що приїхали,думав(в кінці розмови)злякаю їх що скажу що я поскаржусь їхньому керівництву,на що мені була дана відповідь від якої я зрозумів це п…ц :«Та жалійтесь кому завгодно,хоч керівництву,хоч начальнику поліції,хоч міністру МВС – нам по…уй».
Як казав мені батько «Захистити себе ти зможеш тільки сам».А була надія……..
Номер телефону з якого мені телефонували поліцейські 0637100240
Номер машини на якій приїзжали 0186
13406822_1744359622468707_38292671235442

Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы