To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

«Рідна країна». Нова політична партія у Фастові


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

    The simple administrator

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 431 сообщений

Отправлено 06 Сентябрь 2017 - 20:42

Попросили представники цієї партії надати інформацію. Ось текст

 

«Рідна країна» у Фастові

Нещодавно відбулися установчі збори, на яких ухвалено рішення про створення в місті Фастів первинного осередку політичної партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна». Це нова політична сила не лише на Фастівщині, а й на теренах всієї України. Очолює її , як свідчить і сама назва, відомий у країні політичний діяч, депутат Верховної Ради багатьох скликань Микола Томенко.

Його ім’я асоціюється із становленням незалежності держави, розвитком демократії, утвердженням патріотизму українців. Нова партія не має минулого, але налаштована на отримання гідного майбутнього народу: життя без олігархів, корупції, розбудови цивілізованого культурного суспільства, в якому інтереси простої людини є пріоритетними.

Микола Володимирович неодноразово відвідував Фастів, зокрема він був бажаним гостем музею «Музей на колесах».

А представляв нову політсилу на зібранні Євгеній Суслов, теж людина знайома фастівчанам. Його старший брат Олександр брав участь у виборах до Верховної Ради в 2012 році. А сам він був наймолодшим в Україні мером міста в сусідній нам Сквирі. Олександр Іванович залишив по собі добру пам’ять у фастівчан – кілька облаштованих водозаборів із влучним текстом на граніті: « Чиста вода – здорова нація». На жаль, місцева влада занедбала ці джерела чистої води, і вони нині не працюють.

Учасники зборів, заслухавши члена політради партії Євгена Івановича, вирішили створити первинну партійну організацію та обрали її головою Андрія Григоровича Гузя. Це людина з життєвим досвідом, політично зріла, патріот України. Місцем знаходження партосередку визначено офіс газети «Позиція» за адресою вулиця Соборна,33.

Незабаром має відбутися обласна конференція партії «Рідна країна», тож тепер і Фастівщина буде представлена на ній своїм посланцем.

Прес.інформ газети «Позиція»


Omnia mea mecum porto
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы