To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Школа народної майстерності (Українські народні ремесла)

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 42

#1 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 17 Октябрь 2007 - 14:38

Фастівська школа народної майстерності відкриває двері для охочих до народних умінь і ремесел.

Початок занять - 16 вересня. Навчання - безкоштовне. Термін навчання - 5 років (повний курс).

Телефони дя довідок - 6-70-36.

Майстерні:

- Вишивки
- деревообробки
- гончарства та ліплення
- писанкарства
- витинанки
- бісеронанизування
- петриківського та київського розпису
- декоративного народного малярства
- килимарства та ткацтва
- народної іграшки

Для всіх студентів обов'язковими є

- клас образотворчої грамоти
- клас історії та теорії народного мистецтва.

Щороку Школа влаштовує дні відкритих дверей, святкує публічно народні свята, навчає традиціям і обрядам.

Школа має власний блог http://fshnm.blogspot.com  та дзекрала в соціальних мережах: https://www.facebook.com/fshnm  та https://www.facebook.com/fshnm

Сообщение отредактировал Bullet: 06 Март 2015 - 10:39

• eryroidly это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#2 Гость_CONCRETE_*

Гость_CONCRETE_*
  • Гости

Отправлено 19 Октябрь 2007 - 15:15

Школа НАРОДНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ руль!!!!ПО любому !!В мене ще досі дома користуються тими виробами які я зробив!!!RIZBAR ONER PENOK CREW!ГИ!

#3 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 21 Октябрь 2007 - 22:05

CONCRETE, кльово :) Приємно, одначе .. :)

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#4 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 16 Декабрь 2007 - 00:52

Я ходила туда на писанкарство лет 10 назад. Мои "изделия" тоже сохранились,не все правда..Мама их хранит в хрустальной салатнице в буфете ^_^
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#5 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2013 - 17:06

Ну що ж, час відновлювати тему. Намагатимусь більш-менш тримати вас в курсі подій :)

Приємна новина від нашої колеги, вчителя ДПМ (а саме петриківського розпису) Кріненко Ніни Юхимівни:

3 квітня 2013 року у місті Біла Церква відбулось відкриття виставки художниці, атестованого майстра народного мистецтва, члена Спілки народних майстрів, учителя Фастівської Школи народної майстерності Кіріненко Ніни Юхимівни (на фото). Виставка триватиме до 10 травня.

Изображение Изображение

]]>тут вся стаття з адресами-телефонами, паролями та явками:)]]>

#6 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 570 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2013 - 18:15

А в Фастове будет? С удовольствием бы сходил
Omnia mea mecum porto

#7 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2013 - 18:40

Борисович, в Фастове будет, если кто-то приютит :)
И я все еще надеюсь, что нормальный зал музея в этом году еще приютит меня на неделю-другую. Много натворилось новенького и цветного!

Сообщение отредактировал Bullet: 22 Июль 2013 - 20:10

#8 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 22 Июль 2013 - 20:43

Нагадую, що Школа народної майстерні проводить набір учнів з 1 вересня до 16 вересня 2013 року.

Якщо ви бажаєте віддати  до майстерень комплексного навчання у нашій школі ваших маленьких діток, віком від 5 до 8 ркоів), слід поспішити, т.як саме в ці групи найбільш затребувані набір в групи молодших учнів закінчується раніше за всіх.

Наша адреса:
Фастівська школа народної майстерності
вул. Соборна, 19.
м. Фастів, Київська область,
08500.

тел. +38 04565 6 35 50

fshnm@ukr.net

#9 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2013 - 13:57

Запрошуємо на виставу до дня Святого Миколая!

19 грудня 2013 року о 15.00 запрошуємо учнів, батьків та гостей школи народної майстерності  на святкування Дня Святого Миколая!

s82433935.jpg

Учні школи майстерності підготували невелике театралізоване дійство "Ой хто, хто Миколая любить?" , з якого ви дізнаєтесь про традиції святкування дня Святого Миколая у світі та в Україні. Вистава відбудеться у виставковій залі школи, де також уже чекає на гостей спеціально організована виставка робіт учнів школи на тему дня Св. Миколая.

Запрошуємо усіх бажаючих! 

Джерело: http://fshnm.blogspo...og-post_18.html

#10 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 31 Январь 2014 - 18:18

Фастівська школа народної майстерності запрошує всіх містян Фастова взяти участь у міському конкурсі "Тарасовими стежками", що проходитиме у березні 2014 року на базі Школи народної майстерності.

Будь-хто з бажаючих, без вікових та професійних обмежень, може (і запрошується) взяти участь в конкурсі  образотворчого мистецтва, потрібно лише подати до середини лютого ваші роботи з підписами (бірка за завичайною формою: прізвище. ім"я, вік + опис роботи за матеріалами та інструментами, назва роботи) адміністрації Школи майстерності.

Ваші роботи будуть розглянуті  фаховим журі та будуть представлені на міській виставці-конкурсі "Тарасовими стежками-2014".  Переможці  в різноманітних номінаціях отримають пам"ятні дипломи та подарунки.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5 36 60 або на сайті http://fshnm.blogspot.com

#11 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 01 Июнь 2014 - 07:49

02.06.2014, в понеділок об 11.00 на території дитячого майданчика мікрорайону Кадлубиця проводитиметься  конкурс малюнку «Світ очима дітей» за участю мешканців мікрорайону Кадлубиця, учителів школи Древецького А.А., Павленко Н.С, Гоптарєвої Т.М та Білик Т.А. а також учнів школи.

Прикрепленный файл  день зах дітей кадлубиця (1).jpg   165,26К   0 Количество загрузок:

Запрошуємо юних мешканців міста з батьками відвідати цікаві заходи!

#12 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 21 Август 2014 - 18:06

Школа народної майстерності візьме участь у благодійному ярмарку  на площі Перемоги 24 серпня 2014 року, що має відбутись в рамках відзначення Дня Незалежності України.

Для ярмарку підготували свої  творчі роботи учні та вчителі школи, що спеціально  повернулись до школи під час літніх канікул.

Якщо ви давно мріяли придбати вироби українського народного декоративно-ужиткового мистецтва, ласкаво просимо завітати на благодійний ярмарок 24 серпня 2014 року!

#13 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 570 сообщений

Отправлено 03 Март 2015 - 23:01

Зашёл сегодня в Школу и был крайне удивлён тем, что есть ЧТО показывать общественности. Директор меня вообще шокировал тем, что рассказал о существовании сайта школы. Сайт, я не смог обнаружить, но блог существует. Интересно, многие ли знают о его (блоге), существовании? В школе есть  работник (учитель), ответственный за работу  в Интернете. А у нас эта ветка заглохла, непонятно, почему. Полагаю, было бы не лишним информацию возобновить. Как думаете?

• Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

#14 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 04 Март 2015 - 11:21

шось той работнік вопше безатвєтственний, якийсь! Правильно, правильно! ))))

• Bullet это нравится

#15 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 06 Март 2015 - 10:38

Я тот самый "безответсвенный работник", я так понимаю :)

В меру моих возможностей и согласно должностной инструкции я выполняю все в полной мере :) Поверьте.

Блогом школы я занимаюсь из личной инициативы.

Конечно, вы правы, необходимо обнародовать блог школы и постоянно вносить коррективы в эту тему.

Форум редко меня интересует, я аполитична, и даже внутригородские дрязги меня мало интересуют, а именно этим, как мне кажется, сейчас наполнен форум, потому и я сама редкий здесь гость.

http://fshnm.blogspot.com - сайт школы, милости просим. Оставлять комментарии к публикациям могут все желающие.

#16 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 06 Март 2015 - 10:44

9 березня 2015 року о 10.00 запрошуємо на відкриття художньої виставки, присвяченої 201-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

В камерній атмосфері вас привітають учні школи майстерності, відкриється виставка до дня народження Кобзаря,  урочисто закриється  шкільна виставка "Різдвяна-2015", директор школи Анатолій Древецький вручить учнівські  грамоти за досягнення в майстерності та за участь в зимовій виставці.

Ми очікуємо також поважних гостей - представників Фастівського козацтва та Міськвиконкому.

Чекаємо на вас :)

#17 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 06 Март 2015 - 10:58

Я тот самый "безответсвенный работник", я так понимаю :)

Але ж який симпатичний!!!

#18 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 570 сообщений

Отправлено 06 Март 2015 - 11:14

... внутригородские дрязги меня мало интересуют, а именно этим, как мне кажется, сейчас наполнен форум...

http://fshnm.blogspot.com - сайт школы, милости просим. Оставлять комментарии к публикациям могут все желающие.

Ну, не только дрязги... )))

А ссылку (мне так кажется), лучше поставьте в подпись или регулярно давайте здесь, когда отписываетесь в своём блоге. Форум читают намного больше людей, уверяю Вас

• Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

#19 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 06 Март 2015 - 12:23

Борисович, спасибо :) Я внесла ссылочки на наш блог и аккаунты в соц. сетях в самое первое сообщение.

И конечно, вы правы относительно низкого информирования горожан о деятельности в нашей худ. школе: я приняла к сведению и буду далее более активна в этом вопросе, спасибо за замечание, оно ценно. Ведь я там работаю, мне кажется, что все всё знают :) Но когда касается других культурных заведений города, я точно также недоумеваю: ну почему же нас не информируют?:)

#20 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 674 сообщений

Отправлено 23 Март 2015 - 10:43

21 березня у світі відзначався Міжнародний День лялькаря.

Багатьом відомо, що відзначати у всьому світі Міжнародний день лялькаря запропонував  діяч лялькового театру Джівад Золфагаріхо з Ірану. 
motanka.jpgІ вже у 2000 році на XVIII Конгресі Міжнародної спілки діячів театру ляльок в Магдебурзі він виніс дану пропозицію на обговорення. Ідея усім сподобалась, але для того, щоб втілити її у життя, довелось чекати ще два роки, доки на засіданні Міжнародної Ради UNIMA, дата святкування була визначена. 
А вже на наступний рік 21 березня 2003 року вперше було у всьому світі відзначено день лялькаря. І з того часу у календарі додалося ще одне чудове свято, яке до душі усім, хто причетний до ляльок. Народжене як свято професіоналів і шанувальників театру ляльок, сьогодні  воно є святом і для творців авторської інтер’єрної ляльки, і для майстрів народної ляльки – мотанки, і просто для тих людей, які люблять ляльки, колекціонують їх, милуються і граються ними.
 А чому би ні! Адже у кожного народу саме лялька була найпершою, найдревнішою іграшкою, дитячою забавкою. 

Постійна адреса статті http://fshnm.blogspo...2015/03/21.html

• borisovich, Bullet и KONDRAT это нравится

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru