To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Генеалогія фастівчан

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 47

#1 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2008 - 22:11

Запрошую в цю тему тих, хто цікавиться своїми коренями.

На сайті ]]>http://uk.rodovid.org]]> я потроху викладаю свої надбання з ЦДІАК-у

Це стосується прізвищ:
Архипенко, Є(Я)ременко, Чередниченко, Мамченко, Притуленко, Лашкет, Слабошевські
Можливі і інші (напр. Дідковські, Маєвські, Обертаси, Гущі, Делінковські, Саф'яни...)

Наразі я опрацював

Покровська церква:
1894-1908 рр.
Воскресенська церква:
1894-1895
1897-1905

В планах 1893 і раніше, а також після 1908 і десь до 1915 рр.

Нажаль, знайти книгу по Покровській церкві за 1903 рік поки не вдалося, замість неї в книгу вклеєна Покровська церква Потієвки.

Якщо, комусь треба допомога - відпишіть тут. Але попереджаю, що до книг 1897-1908 я зможу дістатися не раніше ніж за пів-року - такі правила архіву :(

Сообщение отредактировал igor_roz: 08 Ноябрь 2008 - 21:48

• Світозар это нравится

#2 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2008 - 22:13

Почну з себе.

Мої предки походять з різних регіонів України і Польщі. Це - Київ, Фастів, Білосток, Рава-Руська, Воля-Городецька і т.д.

У Фастові я маю кілька гілок - Архипенки, Притуленки, Гончаренки, Бенедиктові, Слабошевські. Це мої прямі родичі.
мій пра-прадід (див фотку вище) працював на заводі Бранта і спокійно утримував велику сім'ю і по можливості дав усім освіту і придане.
Мешкали вони на Казновці (А може Казнівці?:) - там і зараз мешкає мій двоюрідний дід.
Його тесть - мій прадід був залізничником.

Окрім того, до Фастова на початку 20 ст. імігрували мої предки з Білостоку - їх прізвище - Масловські.
Пра-прадід був черговим і зам. начальника станції Устимівка. 1943 його вбили німці і імітували нещасний випадок - кинули тіло під потяг.

Про решту предків мені майже нічого не було відомо, тому і вирішив звернутися в архів.
Працюючи в архіві я став знаходити багато нових відомостей.

Так, я з'ясував що в моєї пра-прабабусі було більше 10-тка похресників, а у пра-прадіда знайшовся брат.
Окрім того, я почав виписувати не лише своїх предків, але й прізвища, які зустрічаються в соєму роді. Коли я почав заводити на родовід, з'ясував що існували певни тандеми прізвищ, які постійно перебували між собою в тісному контакті - ажбо одружувалися, ао були хресними, або свідками на весіллі.

Так, я побачив що постійно з моїми предками перетиналися Єременки, Мамченки, Чередниченки, Лашкети. Рідше - Саф'яни(ови), Дідковські, Єгорові.

В ідеалі, хотілося б повністю оцифрувати записи про мешканців Фастова, проте це величезний масив інформації і я просто на те не маю фізично стільки часу, але частину таки зроблю.

Дуже хотілося б знайти фотографії людей з зазначеними прізвищами, адже в мене зберіглося дуже мало і не всі.

Галерея тут: http://www.fastiv.co...x.php?cat=10987

Сообщение отредактировал igor_roz: 09 Ноябрь 2008 - 00:20

#3 Гость_vik_*

Гость_vik_*
  • Гости

Отправлено 11 Август 2009 - 09:20

Большой привет горду!
Я житель г.Знаменка Кировоградской обл.
Мне 52 года.
Моя бабуша Антыкова Елена Ивановна (-1905 г/р) ,которая привела мне все самое хорошое, родом из Фастова.
Девичья вамилия Со(а)винская-Вешневская . В родной семье ее звали Геля.Сестры-Липа,Галя.
В году 1971 я с бабушкой был в Фастове , помню костел (склад) - (она много плакала),могилу Семена Палия(сразу прочитал книгу о нем).
Бабушка говорила по польски.Была очень роботящей- сестры еще спали ,а она все уже сделет по дому(скотина,печь...)- говорила мне нравится.Была очень самосоятельной.
В семье ,бабушка часто вспоминала-читали Сенькевича "Пепел",в мое время запрещенная.По вечерам собиралось много гостей , пели ,читали...
У прадеда была мех.мельница.
Пришли большевики забрали.Прадеда оставили как механика,что и спасло при голодове.
У них на квартире жил петлюровский офицер.
При евреском погроме бабушка (лет 12) спасла еврея. Она спрятала его в конце огорода где росла конопля. Когда уходил обещал вернутся и отблагодарить , но наверное не судьба .
Бабушка хорошо плавла.В реке было много "кувшинок"..., по преданию "водились русалки".
Революция,гражданска война,голод,война,голод... вот наш послужной список ,так и продолается...
Спасибо, если кто прочитает!
Если кто помнит напешите.
С уважением! Виктор

#4 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 684 сообщений

Отправлено 11 Август 2009 - 18:46

хороша і цікава тема. Допишу сюди, раптом ще родичів знайду?:) Було б супер:)

Я дослідила своє коріння на 6 рівнів за бабусею і на 4 рівні за дідусем (дяка бабусі, що розповідала мені про пращурів!)
Точно знаю, що відголоски нашого роду Радзієвських живуть в Дідовщині і/чи в Пришивальні під прізвищами Хої і Хвої (але пояснення, якимчином змінились прізвища і зникли власне Радзієвські я не маю)

Мій прадід, поляк іван Радзієвський, за однією з версій, переїхав до Фастова з Кракова задля захисту польского населення від козацьких повстанців. З часом (нібито?) перейшов на сторону українців (яким чином - історія мовчить)))).

Мій дід Леонід Радзієвський працював до війни на електростанції, потрапив у німецький полон за часів ВВв, був звільнений рад військами і так закатований нашим радянським кгб, що жодних розмов про політику, ладно як і про іноземне коріння аншої сім"ї, були закритою темою.

Дуже цікаво досліджувати свій рід. Кілька років назад моя мама, прихожанка фастівського костелу, познайомила мене з її двоюрідною сестрою, Стелою Алексівною Яворською(прізвище за чоловіком), що є дочкою рідного брата мого рідного діда :) Таким чином кілька років назад у мене *знайшлись* аж 7 двоюрідних братів-сестер. Рідня другої крові :)

Перший син мого діда Радзієвського, Юрій Леонідович Радзієвський, є нині чинним полковником Чигиринського козацького полку, проживає в м. Сміла, Черкаської області. Його сини Євген, Богдан, Юрій - є моїми двоюрідними братами, всі вони козаки того ж таки полку ))) Рідна кров.

Другий син діда, Юрій Леонідович Радзієвський, має 2 синів, козаків, вони мої 2-рідні брати рідні по крові.

Юрій Радзієвський, той що полковник :), докопався по якихось документах, про походження його роду з краківської шляхти. Не знаю, яким ичном, але йому поляки вислали підтвердження його *польськості і шляхетності* від муніципального комітету по цих питаннях міста Кракова.

Відомо, що колишній директор *Червоного Жовтня* (а може і діючий нині...) Олег Радзієвський не є нашим кровним родичем. Але прізвище лишає місце для роздумів :)

Загалом я маю записи переважно про жіночу лінію, що мітстить в собі азовських греків, німців (вочевидь якихось біглих), руських (росіян), більшість все ж поляки.

Радзієвські Фастівщини, відгукніться ;)

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#5 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 11 Август 2009 - 21:01

Олег Радзиевский, кстати, родом из Кончаков, что возле Дидовщины
Omnia mea mecum porto

#6 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 25 Август 2009 - 18:16

хороша і цікава тема. Допишу сюди, раптом ще родичів знайду?:) Було б супер:)

Радзієвські Фастівщини, відгукніться ;)

Планую оцифрувати книги, може знайду:)

#7 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2011 - 11:17

Вот нашлись такие фотографии (любезно предоставил Ю.Б. Манилов). Может кто из форумчан узнает на них своих предков. Это фотографии фастовского фотографа А.И. Буха.
]]>Изображение]]>
]]>Изображение]]>
]]>Изображение]]>
]]>Изображение]]>

А эта фотография ателье до сих пор мне неизвестной фирмы "Уніонъ", расположенного на той же Воскресенской улице (Соборная, в наст. время)
]]>Изображение]]>
]]>Изображение]]>
Omnia mea mecum porto

#8 oblina

oblina

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2011 - 12:50

а в архівах фоткать дозволяють?

#9 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2011 - 13:19

Да, разрешают, но за плату
Omnia mea mecum porto

#10 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2011 - 15:21

Теж займаюся генеалогією. Складаю свое дерево тут ]]>lobunets.myheritage.com]]>
Підкажіть як розпочати пошуки в архівах і де вони розташовані. Мої предки з Попільнянського району, мабуть прийдеться їхати в Житомир?

#11 Гость_Cat1504_*

Гость_Cat1504_*
  • Гости

Отправлено 16 Февраль 2011 - 19:52

Здравствуйте! Обращаюсь к Вам с вопросом- мой пра-пра-прадед Фастов Яков или его отец-имя неизвестно -за строительство деревянной церкви без единого гвоздя получил вольную и в дар от царя икону Божьей Матери Радость Всем Скорбящим. Предполагаю, что во время поездки Александра 1 в 1820 годах. Ваш край- россыпь деревянных церквей. Пожалуйста, если располагаете информацией- поделитесь. С уважением и благодарностью, Латкова. всего наилучшего.

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2011 - 21:30

Здравствуйте! Обращаюсь к Вам с вопросом- мой пра-пра-прадед Фастов Яков или его отец-имя неизвестно -за строительство деревянной церкви без единого гвоздя получил вольную и в дар от царя икону Божьей Матери Радость Всем Скорбящим. Предполагаю, что во время поездки Александра 1 в 1820 годах. Ваш край- россыпь деревянных церквей. Пожалуйста, если располагаете информацией- поделитесь. С уважением и благодарностью, Латкова. всего наилучшего.

Так , а вопрос-то, в чём? Установить был ли Фастов в Фастове?
Omnia mea mecum porto

#13 Гость_Cat1504_*

Гость_Cat1504_*
  • Гости

Отправлено 17 Февраль 2011 - 13:38

да, если это возможно

#14 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 17 Февраль 2011 - 14:13

Возможно. Вам надо ехать в областной архив и там всё разузнать. Терпение, время и деньги - и всё узнаете. Удачи!
Omnia mea mecum porto

#15 chaossss

chaossss

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 17 Февраль 2011 - 16:23

Красивые фотографии а какой это год.

#16 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 17 Февраль 2011 - 16:24

Красивые фотографии а какой это год.

Не датировані. Но, наверняка, начало прошлого века
Omnia mea mecum porto

#17 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2011 - 07:30

Підкажіть як почати працювати в архіві. Пару рекомендацій для "чайника". Дякую.

#18 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2011 - 08:29

Приехать в архив и пообщаться. Там всё расскажут и помогут
Omnia mea mecum porto

#19 vilchik

vilchik

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 28 Март 2011 - 18:28

Олег Радзиевский, кстати, родом из Кончаков, что возле Дидовщины

Does anyone in this forum speak English ?

#20 anticom

anticom

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 562 сообщений

Отправлено 28 Март 2011 - 19:44

Does anyone in this forum speak English ?

As for me I would ask in an differently way.

" Does anyone speaks in English on this forum?" <_<

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru