To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* * * * * 1 Голосов

автономное отопление в квартире - своими руками

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 125

#21 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 26 Ноябрь 2008 - 23:03

Металопластик имеет коефициент линейного расширения (и не только), при укладке в стены, пол могут быть проблемы влаги соединений, этого недостатка у ПП нету. В Европе уже 12 лет не используют полипропилен и металопластик, там пищевая медь.

Сообщение отредактировал taho: 26 Ноябрь 2008 - 23:05

#22 Dimon

Dimon

Фастівчанин - патріот

• Модератори
  • PipPipPip
  • 278 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2008 - 23:16

Не буду більше спорить, я в тонкощі особливо не вникав, але знаю те що у нас більше використовують пластик. І ставили не якимось валянкам, яким навшали лапши на слухові апарати, а серйозні люди і в разі якоїсь проблеми, проблеми були б великі........

Don't worry, be happy!

#23 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2008 - 23:17

Я собі поставив мідь, хоч це вийшло і дорожче.

#24 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2008 - 23:21

Я собі поставив мідь, хоч це вийшло і дорожче.

Ну, clannad у нас серьёзный человек :biggrin:
Omnia mea mecum porto

#25 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2008 - 23:38

Було б більше грошей, поставив би конденсаційний котел. Спеціаліст, який консультував казав, що саме їх зараз переважно ставлять в ЄС, за це навіть дотують з бюджету, тому що вони економніші за звичайні газові, нам же сплавляють останні. Але коштують конденсаційні на порядок дорожче.

Ну, clannad у нас серьёзный человек

Дякую, Володимире Борисовичу, інколи навіть занадто серйозний. :biggrin:

До речі, що у Вас з рейтингом?

Сообщение отредактировал clannad: 26 Ноябрь 2008 - 23:44

#26 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2008 - 10:06

До речі, що у Вас з рейтингом?

Это мой протест против рейтинга, как такового. Зависть, непонимание что такое рейтинг в-принципе, и прочее, и прочее, и прочее... Когда пишут в личку всякие гадости о повышении, то я счёл за лучшее позитивные убрать вообще, а негативные оставить, чтобы никого жаба не давила. ДФ, кстати, отказался от рейтинга, как такового
Omnia mea mecum porto

#27 Гость_Alazar_*

Гость_Alazar_*
  • Гости

Отправлено 31 Январь 2009 - 21:15

Було б більше грошей, поставив би конденсаційний котел. Спеціаліст, який консультував казав, що саме їх зараз переважно ставлять в ЄС, за це навіть дотують з бюджету, тому що вони економніші за звичайні газові, нам же сплавляють останні. Але коштують конденсаційні на порядок дорожче.

Нещодавно я мав нагоду переконатися, що не все ще знаю і напевне не встигну за прогресом. Що стосується автономних засобів опалення, то друзі мене познайомили з одним дуже цікавим пристроєм, що може вирішити проблему автономного опалення.

Мова про автономні електричні модулі водонагрівання. Що важливо - мені сподобалося, що можна обігрівати будь-які помешкання, від маленькихквартир до виробничих цехів.
Дуже компактне, можливо паралельне підключення до системи, що вже змонтована у вас у помешканні.
Изображение
Коштує - сам обігрівач - від 400 у.о., залежно від потужності та об'єму... Експлуатація - двокімнатна квартира з теплим полом та підігрівом води для власних потреб - не більше 120 грн/міс.
Котедж 105 м2 - 310 грн/міс....
Доречі, маємо вдвічі економічне опалення , ніж газове. Я вже не кАжу про центральні мережі, що ніякої критики не витримують...:-)

Гадаю, що буде корисно усім..- ]]>http://teplo-prosto....u/complete.html]]>

#28 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 31 Январь 2009 - 22:40

Уважаемый манчердайзер, Ваша реклама понятна, но потом сосед поумнее, тоже перейдет на электричество, за ним соседка этажем выше, и все пипец. Вводы в дома, автоматы, счетчики, кабеля по стоякам, кабеля к абоненту и так далее, все расчитано и построено при совдепии, на одну квартиру не более 1,5 квт. А минимум нужно на квартиру 5 кВт. В подвале, на распределительном счетчике максимум автомат на стояк стоит в 50 А, а обычно 30, вот потом горят стояки, вводы, выбивают автоматы постоянно и пошло и поехало. Для перехода на электичество менять нужно все, начиная от подстанции, кончая последней розеткой в квартире. До счетчика вы можете все поменять самостоятельно, а далее? Не для нашей это станы, этим можно пользоваться пока вы одни, подорожает газ, кинуться все на электричество, будем сидеть сутками без света ... .

#29 Гость_Alazar_*

Гость_Alazar_*
  • Гости

Отправлено 02 Февраль 2009 - 00:37

Уважаемый манчердайзер, Ваша реклама понятна, но потом сосед поумнее, тоже перейдет на электричество, за ним соседка этажем выше, и все пипец. Вводы в дома, автоматы, счетчики, кабеля по стоякам, кабеля к абоненту и так далее, все расчитано и построено при совдепии, на одну квартиру не более 1,5 квт. А минимум нужно на квартиру 5 кВт. В подвале, на распределительном счетчике максимум автомат на стояк стоит в 50 А, а обычно 30, вот потом горят стояки, вводы, выбивают автоматы постоянно и пошло и поехало. Для перехода на электичество менять нужно все, начиная от подстанции, кончая последней розеткой в квартире. До счетчика вы можете все поменять самостоятельно, а далее? Не для нашей это станы, этим можно пользоваться пока вы одни, подорожает газ, кинуться все на электричество, будем сидеть сутками без света ... .

не розумію, чтому ви мене мерчандайзером охрестили?
я здається про інше вам тут розповідав..:-)

До тих пір поки ми не перестанемо думати масштабами всесвіту, - в квартирах буде холодно.
Скажіть, а ви дуже переймаєтесь, коли в сусідів тепло? Вони про вас так само дбають, як і ви про них?..:-)
По місту вже почали заміну розподільчих підстанцій та трансформаторів. В першу чергу на електроопалення будуть переводити дітсадки, школи, інші комунальні підприємства (якто лікарні, державні контори) цього держава до місцевих бюджетів уже виділила кошти. Я це бачу власними очима на своїй вулиці. Або у вас, БЕЗПОСЕРЕДНЬО у ВАС, буде тепло, або у СУСІДІВ.
скоро газ подорожчає, опалення також... мало того, що повиключають газовики за борги дома та квартири, та ще й котельні центрального опалення повиключають, бо населення лише 25% сплатило. і вибору вже не буде... хто перший, хто останній...
Я маю досить велику практику.
Згоден, часом трапляється несподіванки з умільцями - електриками по домах чи квартирах, не без цього.
Я одного не родумію: чи ви хочете залишити все як було? То цього не станеться. Це, нажаль не у вашій і не у моїй компетенції...:-)..
З повагою,
Павло, маркетолог.

#30 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 02 Февраль 2009 - 08:00

Раньше думай о Родине, а потОм о себе... :lol:
Omnia mea mecum porto

#31 Гость_Alazar_*

Гость_Alazar_*
  • Гости

Отправлено 03 Февраль 2009 - 09:17

Раньше думай о Родине, а потОм о себе... :smile:

]]>Моральный кодекс строителя коммунизма]]>
узнаю в ваших словах пп.2 и 3
Вы, похоже, из поколения моего отца. Он тоже всё больше волновался раньше об общественном и пренебрегал личным. В результате не преуспел. А те, кто всегда поступали наоборот, хоть об этом не говорили, сейчас состоятельные и уважаемые люди. Общественникам - доска почета, эгоистам - деньги и должность. Справедливо.

#32 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2009 - 12:22

То была другая эпоха. Это история, куда от неё денешься. О моральном Кодексе вспоминаю с изрядной долей иронии, хотя ничего плохого в нём нет. Калька с Заповедей. Ну, а насчёт уважения... Уважения "крутых" мне не требуется, впрочем, как и Доска Почёта, сейчас всё продаётся и покупается, в том числе и звания Почётных громадян.
Кстати, я свой пост снабдил соответствующим смайлом.
Omnia mea mecum porto

#33 Гость_Alazar_*

Гость_Alazar_*
  • Гости

Отправлено 08 Февраль 2009 - 23:50

Ми відійшли від теми

Я небезпідставно вважаю, що автономне електроопалення - це єдиний нажаль вихід с становища з теплом у наших домах. Це, доречі, підтверджують і експерти і політики і навіть офіційні дії державних адміністрацій губернського та міського рівня. Між тим, простий мешканець поки що просто не має досить інформації щодо якісних послуг.
тому я пропоную переглянути мою пропозицію ще раз і обчислити всё переваги і можливо висловити свої запитання або заперечення.:-)

Сайт знаходиться тут - ]]>"Тепло - просто!"]]>

#34 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2009 - 00:15

Ми відійшли від теми

Я небезпідставно вважаю, що автономне електроопалення - це єдиний нажаль вихід с становища з теплом у наших домах. Це, доречі, підтверджують і експерти і політики і навіть офіційні дії державних адміністрацій губернського та міського рівня. Між тим, простий мешканець поки що просто не має досить інформації щодо якісних послуг.
тому я пропоную переглянути мою пропозицію ще раз і обчислити всё переваги і можливо висловити свої запитання або заперечення.:-)

исходя из информации размещенной на указанном сайте, котел в обычной системе отопления может
быть заменен на Электрический водогрейный модуль «ЭВ» + расширительный бачок + электронная
автоматика пуска. вместо стандартного двухконтурного газового котла данные приборы идеально размещаются.

вопрос - все это реклама, а где можно посмотреть уже действующие установки, имеются ввиду Фастов?

Сообщение отредактировал batyshka: 09 Февраль 2009 - 00:17

#35 Гость_Alazar_*

Гость_Alazar_*
  • Гости

Отправлено 09 Февраль 2009 - 22:36

вопрос - все это реклама, а где можно посмотреть уже действующие установки, имеются ввиду Фастов?

там же, на том же сайте есть и информация по установленным нагревателям по разным городам Украины... к сожалению...:-)... именно в Фастове мы пока не ставили...
ссылка - ]]>здесь]]>... это вопрос времени.

#36 Гость_allexander_*

Гость_allexander_*
  • Гости

Отправлено 10 Февраль 2010 - 19:31

Батюшка по поводу котла заинтересовался по тоу как час назад не пытались навязать тоже Феролли и просто клялись что у них дешевле всех в итоге покопавшись в сети нашол на 1500 грн дешевле, в процессе поиска нашол кучу отзывов о данном котле много жалоб на то что очень часто горит процессор на плате именно из-за какойто недоработки фирмы, чаще всего из-за скачков напряжения потому при любом раскладе нужно ставить стабилизатор напряжения.
Теперь относительно вашей статьи как ето вам удалось в квартиру установить котёл с открытой камерой сгорания дымоходный? Все с кем не общался в один голос твердят что в квартиру только нужно ставить котёл с принудительной турбированной системой тяги такие как Ferroli DOMIproject F24, или F35, что скажете по етому поводу?
Пока всё, может кто ещё посоветует котёл желательно чтобы минимум електронных заморочек, токо механика.

#37 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 10 Февраль 2010 - 23:04

Чесно кажучи заборони встановлювати котли з відкритою камерою згоряння у квартирах багатоповерхових жилих будинків не знайшов (напр. див. ]]>Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання України]]>). Є заборона щодо встановлення такого типу котлів на сходових клітках і в гаражах.

Щодо Фероллі, то дійсно перед купівлею саме цієї марки я читав чимало негативних відзивів. Однак, в порівняно з іншими дешевими марками це лише квіточки, які проявлялися здебільшого внаслідок невірної експлуатації. Збій в роботі "процесору" (правильніше мікросхеми мікроконтроллеру, що керує роботою котла) внаслідок нестабільної наспруги нормальне явище. А, що ви хотіли, будь яке нестабілізоване живлення для мікроконтроллерів є згубним. Щоб не купувати стабілізатор напруги для усього котла (найбільшу потужність у котлі споживає насос, що у зимку працює цілодобово) можна придбати стабілізатор дешевше і меншої потужності, який буде живити виключно блок керування (мікроконтроллер та електронні ключі). А насос можна переключити в менш потужній режим (майже на всіх насосах встановлених у котлах Фероллі є така функція), внаслідок чого він буде дещо захищений від стрибка напруги та зменшиться шум води у системі опалення.

Якщо ви хочете мінімум електроніки та простоту то беріть котли ]]>УКРІНТЕРМ, м. Біла Церква]]>. Цієї зими довелось здійснювати ремонт одного з них, дешево та сердито. Лише ВІРНО експлуатуй. Фастівські контори з радістю їх обслуговують.

Сообщение отредактировал batyshka: 11 Февраль 2010 - 02:25

#38 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 086 сообщений

Отправлено 11 Февраль 2010 - 10:53

Я небезпідставно вважаю, що автономне електроопалення - це єдиний нажаль вихід с становища з теплом у наших домах.
...

Согласен с Вами, что электрическое отопление в условиях Украины более перспективно, чем газовое. Согласен с тем, что 3 КВт прибора "ЭВ 1-200/3" не повредят электропроводку в обычной двухкомнатной квартире в многоэтажке. Но предложенное Вами предприятие находится в Днепропетровске, а кто это всё установит в Фастове?
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#39 Burg

Burg

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 740 сообщений

Отправлено 11 Февраль 2010 - 16:40

Согласен с тем, что 3 КВт прибора "ЭВ 1-200/3" не повредят электропроводку в обычной двухкомнатной квартире в многоэтажке.

В квартире может быть и не повредит!Но как выше уже высказывалитсь на 1 квартиру нужно будет примерно 5 квт. Если большинство в доме поставит,я не уверен что выдержат кабеля подвода к дому.Они явно на такую нагрузку не расчитаны.
Четыре колеса для тела,а два для души

#40 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 11 Февраль 2010 - 17:56

це є виходом для тих у кого електроплити і відповідно потужність підведених електроліній на це розраховане. наприклад колишній гуртожиток по вул. Соборна, 66

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru