To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

- - - - -

Електрошокер

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 13

#1 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 12:54

Хочу купити собі електрошокер. Можу я носити його з собою,користуватися ним в разі необхідності? Що про це каже закон?

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#2 Гость_Alexandr_*

Гость_Alexandr_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 13:55

Кодексом України про адміністративні правопорушення передбаченна відповідальність за Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що застосовуються правоохоронними органами, що тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією електрошокових пристроїв і спеціальних засобів.

Дозвільна система регулює порядок придбання та реєстрації в органах МВС України таких пристроїв.

Це питання також стосується і пневматичної зброї.

#3 df

df

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 14:02

На карах 0,5 года назад можно было купить за 150 грн.
Мафиозо, лучше возьми себе пожарный кран: и без нарушений закона и "убойность" хорошая.

#4 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 14:22

Кодексом України про адміністративні правопорушення передбаченна відповідальність за Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що застосовуються правоохоронними органами, що тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією електрошокових пристроїв і спеціальних засобів.

Дозвільна система регулює порядок придбання та реєстрації в органах МВС України таких пристроїв.

Це питання також стосується і пневматичної зброї.

Цікаво, а чому ж у насв переході пістолети продають в кіоску.

#5 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 14:54

Вродь от начальной скорости вылета пули зависит.

#6 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 14:57

пневмат можна , головне ,щоб 18 років було. А носить його можна тільки з витягнутою обоймою і не пробитим балоном

#7 Гость_Alexandr_*

Гость_Alexandr_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 17:25

Можешь покупать, рыться у тебя в сумке никто не будет, так что носи с Богом. Статью из КУоАП я просто написал, что бы знал, что за это могут приписать. Так что используй только в крайней мере, когда нету выхода.
==========

А вообще, по идеи, это средство, так же, как и баллончик, может нести вред здоровью и жизни человеку, поэтому регистрация в органах МВС, думаю, обязательна. Но точно не знаю...

За пневмо точно знаю, что обязательно регистрировать, если выше, по-моему 4.5 мм, и скорость пули выше 100 метров за сек.

#8 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 17:35

А вообще, по идеи, это средство, так же, как и баллончик, может нести вред здоровью и жизни человеку, поэтому регистрация в органах МВС, думаю, обязательна. Но точно не знаю...

За пневмо точно знаю, что обязательно регистрировать, если выше, по-моему 4.5 мм, и скорость пули выше 100 метров за сек.

Так може і кухонні ножі потрібно реєструвати,до речі,теж "может нести вред здоровью и жизни человеку".\ :biggrin:

пневмо не регеструються!!!

#9 Гость_Alexandr_*

Гость_Alexandr_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 17:38

Кухонный нож не есть средством обороны, в отличии от электрошокера, не нужно путать понятия.

==========

Если ты все знаешь, так зачем спрашиваешь? :biggrin:)))

Сообщение отредактировал Alexandr: 09 Декабрь 2008 - 17:40

#10 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 17:41

Кухонный нож не есть средством обороны, в отличии от электрошокера, не нужно путать понятия.

==========

Если ты все знаешь, так зачем спрашиваешь? :biggrin:)))

я ж питаю за шокер,а не за пневмат

#11 Гость_Alexandr_*

Гость_Alexandr_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 17:48

я ж питаю за шокер,а не за пневмат

Так а я за что говорю? Можешь носить, но знай, что за "порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв" есть санкция в КУоАП.

Удачи! :biggrin:

#12 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 18:18

Хочу купити собі електрошокер. Можу я носити його з собою,користуватися ним в разі необхідності? Що про це каже закон?

Покупал жене года полтора назад. Узнавал о законности ношения и использования.
Во первых, элетрошокеры разные. Есть игрушки припугнуть, есть те которые могут остановить сердце при применении на человеке больше 3 сек. Закона о запрете ношения нет, однако есть еще уголовный кодекс и если вы убьете человека, то будете отвечать за непредумышленное убийство в целях самообороны.
Что может грозить за его ношение, отберут просто. За использование, зависит от результата.
Они не запрещены, но и не разрешены.
Еще одно, на разных людей он влияет по разному, если это алкаш в подворотни, его остановит, если у человека больше 100 кг веса и здоровое сердце разозлит. Кроме того если он схватит Вас рукой, то и вам достанется. Если это обученный и тренированный человек, боюсь его не остановит вообще.
Что лучше иметь в качестве самообороны, это не провоцировать: не ходите поздно, в безлюдных местах и не открывайте дверь незнакомцу.
Если будете приобретать, пожелаю что бы у вас не было повода его использовать.

#13 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2008 - 18:32

Постановою ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ "Про право власності на окремі види майна" затверджений ПЕРЕЛІК видів майна, що не може перебувати у власності громадян, громадських об'єднань, міжнародних організацій та юридичних осіб інших держав на території України, і згідно пункту 8 цього переліку не можуть бути у власності громадян eлектрошокові пристрої та спеціальні засоби, що застосовуються правоохоронними органами, крім газових пістолетів і револьверів та патронів до них, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії.

усіх попрошу самостійно видалити повідомлення, що не стосуються теми

Сообщение отредактировал batyshka: 09 Декабрь 2008 - 22:13

#14 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 10 Декабрь 2008 - 12:51

так хай будуть,мені цікаво почитать,що люди думають))

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!