To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Экспедиции, черные археологи, раритеты... на фастовщине

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 82

#81 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 833 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2013 - 00:41

Приезжайте! )))

Omnia mea mecum porto

#82 Евгений

Евгений

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 42 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2014 - 21:44

До речі про обвали. Мій дід свого часу був свідком, як обвалилась гора і відкрився хід. Є якісь свідчення про це?

Мій дід також був також свідком таких явищ. В радянські часи таке часто траплялося. Мало асфальту, великі зливи і підмивається і вимивається таке, що аж за голову берешся. Він в ті часи вчився в технікумі( відреставрована будівля на площі Зигмунда Козара, біля костелу) і казав, що вони прибирали територію поруч з цією будівлею(на місці речового ринку, якого тоді там не було. і їхній тракторець наданий їм владою на час прибирання провалився(прибирання відбувалося після сильного дощу) то виявився хід шириною 80 см з деревьяними підпорочними каркасами на відстані 2 метрів один від одного..чимало було і завалених частин через які приходилось пролазити. хід на глибині прибл. 80-120 см.від поверхні..він казав що він ішов від терит. суч. футбол.поля що знаходиться на території цієї будівлі, до Костела і нижче, було кілька поворотів однак вони були завалені..вони йшли поки горіла свічка, а потім повернулись назад навпомацки..Він висловив припущення що цей хід іде і далі паралельно вул. Соборній. хід до костела був додатково укріплений і там знаходився ніби кампус з ящиками а зверху був новенький люк. Вони туди кілька днів лазили по пляшки з кислотою та іншими речами які їх цікавили(у Костелі тоді був склад). Незнаю правда це чи ні, але таке розказував. Це відбувалося в період 1955-1957 рр.

Сообщение отредактировал Евгений: 05 Декабрь 2014 - 21:45

#83 Евгений

Евгений

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 42 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2014 - 21:57

нажаль діда вже немає, я думаю схили над Казнівкою

Мій дід сам з Яготина і приїхав вчитися на зоотехніка у Фастів, так от перед відьїздом, старий сусуд сказав що служив там і попросив надіслати листа, як той приїде на навчання і познайомиться з містом, чи немає там старого деревьяного мосту біля церкви, бо той сусід там на караул. посту стояв на початку 20 ст. перед закінченням служби. і казав що біля мосту на протилежній стороні від церкви, за млином є оборудований хід, де зберігалась зброя і т.д на випадок війни, вхід також охороняв караул(чи як воно там назив.) так от він хотів туди зайти, але його не пропустили, мовляв "Только для высших чинов", вхід до ходу був старий, але "відреставрований" новою наличкою. Дід мосту не застав і ходу і млина - це зрозуміло..отака бувальщина..чи правда чи ні, поділіться бо і мені цікаво.

Сообщение отредактировал Евгений: 05 Декабрь 2014 - 21:58

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru