To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

будівництво на землях сільскогосподарського призначення

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 47

#41 Гость_Alexandr_*

Гость_Alexandr_*
  • Гости

Отправлено 18 Февраль 2009 - 22:20

А разве "неоподаткований мінімум" составляетуже 300 грн.? Я был уверен, что он равен 17 грн.

Борисович, я не хочу образити Вас, але це все одно, що я буду хірургу розповідати, де різати, а де ні, адже я не спеціаліст в хірургії. Так і в юриспруденції. Дійсно, неоподаткований мінімум доходів громадян складає 17 грн. Але, в кримінальних справах та в справах про адмін.. правопорушеннях неоподаткований мінімум доходів обчислюється по - іншому, не так, як ви думаєте. Тому читайте ЗУ "Про податок з доходів фізичних осіб" Також раджу прочитати тему "Рада поддержала введение пожизненного за взятки для чиновников", там я вже давав на це питання відповідь!

Сообщение отредактировал Alexandr: 18 Февраль 2009 - 22:22

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#42 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 979 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2009 - 22:30

Хотелось бы Вам посоветовать не только читать (изучать) законы, но и учиться общению с людьми. Не надувайтесь, как индюк, гордясь своими знаниями юриспруденции. У Вас рядом прекрасный пример - Елена Анатольевна. Поучитесь у неё умению отвечать на ЛЮБЫЕ вопросы, в том числе и от тупых
Omnia mea mecum porto

#43 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 18 Февраль 2009 - 22:38

ну во первых, не сто семьдесят, а 1500, а во вторых: попробуйте, дерзайте, стройте. Особенно интересно будет посмотреть, как вы зарегисрируете собственность на постройку, вот тогда и посьмеемся. ;) Удачи!

За 1000-1500 вечнозеленых президентов всегда можно найти судью, который вполне обоснованно докажет ... тем более с таким законодательством.
Якщо земельна ділянка в межах населеного пункту, то забудова на ній цілком можлива. Чи є хоч один нормативний акт, який прямо встановлює заборону на будівництво на землях ОСГ? Наявність будівель не призведе до нецільового використання земельної ділянки, оскільки можливість їх наявності випливає із Закону "Про ОСГ".

#44 Гость_Alexandr_*

Гость_Alexandr_*
  • Гости

Отправлено 18 Февраль 2009 - 23:33

Хотелось бы Вам посоветовать не только читать (изучать) законы, но и учиться общению с людьми. Не надувайтесь, как индюк, гордясь своими знаниями юриспруденции. У Вас рядом прекрасный пример - Елена Анатольевна. Поучитесь у неё умению отвечать на ЛЮБЫЕ вопросы, в том числе и от тупых

Я же говорил, что не хочу обидеть Вас. Просто по несколько раз писать одно и тоже не хочется, да и не имеет смысла. Посему дал название темы, где уже давал ответ на этот вопрос.
Прошу извинения, если Вас обидел. Честно, не хотел. Просто несколько раздражен я сегодня… ((

гордясь своими знаниями юриспруденции

Борисович, а я не горжусь своими знаниями, они у меня не богатые, что бы ими гордиться, еще многое предстоит узнать и выучить :)

Чи є хоч один нормативний акт, який прямо встановлює заборону на будівництво на землях ОСГ?

Так, є. КУпАП. Вже згадувалось сьогодні :) Також читайте Земельний кодекс.

Сообщение отредактировал Alexandr: 18 Февраль 2009 - 23:47

#45 Ellia

Ellia

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 19 Февраль 2009 - 07:31

taho, Вы из контекста ЗУ "Про особисте селянське господарство", "Про фермерське господарство" выдернули одну фразу о жилых домах, и мусолите эту тему, забывая при этом, что ведение этого самого хозяйства не только дает небольшую возможность строить дом в пределах своего участка (и то, повторюсь, если есть план застройки, а такой план есть только в населенном пункте, а где-то далеко в полях за пределами такого пункта - он отсутствует в принципе), а и выдвигает главное условие для получения такой возможности - ПАХАТЬ НА ЗЕМЛЕ надо!!!! Те же члены ОСГ являются самозанятым населением.. Что-то таких возможностей море, а желания молодежи переезжать в села и организовывать ОСГ или ФГ нет. Может Вы зададите такой почин????... Вам при споре не приходило в голову, почему все так просто, а даже самые серьезные люди "мутят" с землей, и пока не изменят целевое назначение, никто не начинает там строить никаких домов, отелей и всего остального???? Далеко не так все просто.

О запретах. Земельным Кодексом запрещено использование участка не за его целевым назначением. Так что говорить, то нет прямого запрета - просто смешно.. На каждый земельный участок в Украину устанвлены ограничения на его использование, и первое из них - использование только за конкретным целевым назначением. Такой Висновок дают зем.ресурсы, действителен он до смены целевого назначения. Вот один из таких Висновков:
Відповідно до чинного законодавства України, на земельні ділянки які передаються у приватну власність встановлені наступні обмеження прав власності на землю та використання земельних ділянок, а саме:
1. Правові:
1.1. Зміна цільового використання;
1.3. дотримання режиму використання земель для охоронних і санітарно-захисних зон;
1.5. Розробка корисних копалин (крім загально поширених);
1.6. Використання особливо цінних земель методами і способами які не погіршують їх якісний стан;
2.Екологічні:
2.1. Дотримання граничнодопустимих концентрацій хімічних. Радіоактивних та інших шкідливих речовин у грунті.
В разі проходження через земельну ділянку лінійних мереж та комунікацій (кабельно-провідникового зв’язку, ліній електропередач, ліній трубопроводів тощо) для ділянки встановлюється право сервітуту (ст. 99,100,101 ЗКУ).

Вы тут о судьях вспомнили... Странно... Помниться в какой-то теме, Вы вспоминали о презумпции невиновности.... Что-то у Вас мнение быстро поменялось....

#46 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 19 Февраль 2009 - 12:46

Елія! на мою думку ви намагаєтесь спорити не юридичною мовою і ваші висловлювання більш схожі на крик, заспокойтесь
якщо вам смішно від висловлювань та ви бачите "брєд" скажіть про це, але в іншому розділі форуму, наприклад в теревенях)))

будівництво на землях ОСГ особисто для мене є дуже привабливим по витратам, оскільки є перевага - відсутність необхідності переведення цільового
призначення земельної з одного на інше на інше.

таку ціль як переконати відвідувачів форуму в своїй думці, що "будівництво на землях ОСГ можливе" я не ставив, я висловив свою думку як фахівця,
вивчивши дане питання на законодавчому рівні, згідно особистих матеріалів та інформації розміщеної в мережі інтернет.

однак особисто для себе найближчім часом звернуся до Держкомзему із проханням розяснити, чи маю право здійснення будівництва. відповідь (незважаючи від результату)
обовязкового викладу в цій темі з метою ознайомлення відвідувачів форуму із офіційною думкою органу державної влади.

#47 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 19 Февраль 2009 - 13:09

Я просто не бачу необхідності втомлювати всіх нагромадженням бескінечних цитат...
А фермерсвом Ви збираєтесь займатися? Чи особистим селянським господарством? Та ж тей само Деркомзем в приведеному Вами листі що написав? -- відповідно до плану забудови....

Давайте без конфліктів.... Із власного досвіду: є таке поняття як "кількісний склад угідь" - тобто конкретне використання власником земельної ділянки в даний період (за ЗК обов"язково має бути зазначено в будь-якому договорі відчуження землі). Земельна ділянка, надана для будівництва і обслуговування житл. буд. має, як правило такий склад угідь: під забудовою близько 1 сотки (тобто там стоїть будинок, сараї і т.і.), під багаторічними насадженнями десь 3 сотки (садок), решта - рілля (город) - це все відображається в Висновку про норм-грошову оцінку ділянки та в експлікації. Наприклад, власник продає 3 сотки в кінці городу. Цільове призначення такої зем ділянки - для обслуг. будинку, а склад угідь - рілля. так от наша архітектура не дає дозвіл на будівництво будинку на цій ділянці. Особисто сварилась з ними, доводила, що це зараз на ній картопля росте, але ж на ній будувати можна, бо цільове призначення її таке. Ніяк....

Спитайте в Деркомзему... Тілько от недавно вони були придумали, що частина зем.ділянки не може відчужуватись взагалі - або вся або нічого, бо в ЗК написано "земельна ділянка", "право на земельну ділянку" . і т.п. Чули про таке?? Півроку колотились, поки науковцями не був даний експертний висновок про незаконність (і абсурдність - культурно у висновку й це відмітили) таких думок цього шановного відомства. Удачі!!!! Давайте не будемо сваритись...

#48 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 29 Март 2009 - 22:52

Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про фермерське господарство"
вiд 03.03.2009 № 1048-VI
]]>http://zakon1.rada.g...gi?nreg=1048-17]]>
внесено зміни до ст.5 та визначено поняття "фермерська садиба":

"Відокремленою фермерською садибою є земельна ділянка разом з
розташованими на ній житловим будинком, господарсько-побутовими
будівлями, наземними і підземними комунікаціями, багаторічними
насадженнями, яка знаходиться за межами населеного пункту"

тобто, на землях сільсько-господарського призначення, що розташовані за межами
населеного пункту можно збудувати житловий будинок в якості "фермерсько садиби".

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!