To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Мосье, же не манж па сие жур..


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 3

#1 df

df

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 2 796 сообщений

Отправлено 23 Февраль 2009 - 15:36

Депутати-мільйонери вимагають у Верховної Ради матеріальну допомогу

Депутати п'яти попередніх скликань Верховної Ради, у числі яких кілька мільйонерів, звернулися в управління справами апарата Верховної Ради з проханням виплатити їм грошову допомогу.
Про це повідомляє УНІАН з посиланням на відповідні документи з парламенту. Серед прохачів:
Валерій Акопян, депутат ВР четвертого скликання. Часто згадується як засновник (спільно з колишнім нафтогазовим бароном Ігорем Бакаєм) таких компаній, як "Нафтогаз-Постаченерго", "Слов’янська спадщина", "Укргаз", "Укргазсервіс", аудиторської компанії "Альфа Омега".
Ганна Антоньєва, депутат ВР четвертого скликання, директор горілчаного заводу "Артеміда". Кажуть, зараз це не завод, а якесь інше підприємство, яке займається чи то аграрним бізнесом, чи то офісним обладнанням.
Петро Димінський, депутат ВР четвертого скликання, президент футбольного клубу "Карпати". Людина, яка до кінця цього року заявляла про готовність вкласти 15 мільйонів євро в початок робіт з будівництва стадіону у Львові.
Лев Мірімський, депутат ВР четвертого скликання, одна з найбагатших людей Криму. До кризи, за деякими оцінками, його статки оцінювалися в 180 мільйонів доларів.
Людмила Супрун, депутат ВР четвертого скликання, засновниця асоціації "Інтерагро".
Микола Гапочка, депутат ВР четвертого скликання, колишній заступник голови Луганської облдержадміністрації та екс-заступник голови Держкомрезерву України.
Олександр Баранівський, депутат ВР п’ятого скликання від СПУ, колишній міністр аграрної політики.
Михайло Гончаров, депутат ВР п’ятого скликання, керівник Східно-Європейського банку.
Ігор Зварич, депутат ВР п’ятого скликання, президент хутрової фірми "Тисмениця", заслужений економіст України.
Михайло Гладій, депутат ВР п’ятого скликання, екс-губернатор Львівщини, колишній віце-прем’єр міністр, міністр агропромислового комплексу.
Сергій Кальцев, депутат ВР п’ятого скликання, генеральний директор компанії "Олександр" у Запоріжжі, яка займається постачанням гірничошахтного, компресорного та насосного обладнання, абразивних матеріалів.
Ярослав Мендусь, депутат ВР п’ятого скликання, права рука лідера соціалістів Олександра Мороза.
Микола Одайник, депутат ВР п’ятого скликання, колишній директор сільськогосподарського ТОВ "Яланецьке". Колишній президент Тендерної палати України.
У понеділок на погоджувальній раді спікер Володимир Литвин заявив, що "сьогодні 112 колишніх народних депутатів отримують зарплату у Верховній Раді України".
"Деякі з них, – заявив Литвин, – живуть дуже й дуже непогано. Я сьогодні отримую масові звернення про допомогу. Але в нас немає за рахунок чого виплачувати. А закон вимагає. І мені погрожують судами з цього приводу".
Торік матеріальну допомогу на період працевлаштування отримало 160 народних депутатів колишніх скликань на загальну суму понад 20 млн. грн., повідомляє УНІАН.
]]>http://www2.pravda.c.../2/23/90152.htm]]>

#2 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
 • Гости

Отправлено 14 Июнь 2009 - 19:47

Тяжкая жизнь в большой политике... Как изменились их лица за последние 5 лет.

]]>Изображение]]>

Сообщение отредактировал kuzelk@: 14 Июнь 2009 - 19:48


#3 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 363 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2009 - 20:41

В первой паре разные люди
Omnia mea mecum porto

#4 batyshka

batyshka

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 991 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2009 - 21:19

во время голосования депутаты в последний момент внесли в закон норму об увеличении на 97 миллионов гривен сметы расходов Верховной Рады в текущем году.
...
. "Предлагаю дополнительно выделить 97 миллионов из общего фонда на организационное обеспечение деятельности Верховной Рады", - призвал Ляшко.
После трех неудачных попыток за принятие изменений в госбюджет проголосовал 331 депутат, и изменения были приняты. Как стало известно позже, эти средства пойдут на содержание аппарата парламента. Существенная часть средств - 58 миллионов - пойдет на финансирование законотворческой деятельности нардепов. Организационное, информационно-аналитическое и материально-техническое обеспечение деятельности ВР пополнится 7 миллионами.
Обслуживание деятельности парламента станет лучше на 23 миллиона. Также нардепы увеличили себе командировочные за границу - теперь эта статья пополнится на 3,5 миллиона - до 8,7. Кроме того, финансовая поддержка санаторно-курортного комплекса управления парламента увеличена на 1 миллион гривен (до 68 миллионов), а освещение деятельности нардепов в СМИ - на 3 миллиона. Три последние статьи ранее планировалось наоборот сократить.

полностью тут: ]]>http://news.finance....09/06/15/163237]]>

наверху кризис нипочем
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы