To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Все вопросы касающиеся работы депутатов и мэра города

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 173

#161 Гость_dron_*

Гость_dron_*
  • Гости

Отправлено 27 Октябрь 2010 - 20:23

2dron
Хм, насчёт фактов, тут признаю, мне нечем крыть. Сейчас установить или подтвердить поданые Вами примеры я , на данный момент , не могу. Я правда не понял ,что именно сделано с Шевченко, да это и не суть важно. А вот Вы спрашывая меня ,что я сделал за свою жизнь, в тоже время Вы описываете действия оного лица и умалчиваете на прямую о своих ,наводите на мысль- а не Альбертом ли Вас зовут?
Отвечу по существу. Я не занимаюсь бизнесом и другими делами проносящими большой доход. Потому соответственно в больших маштабах городу не помогаю. Я думаю Вы это хотели услышать?А не о том как я , например , красил лавочки, копал клумбы, переводил бабушек через дорогу. )
P.S. По поводу налогов- это долг гражданина а не меценатство. Платится в соответствии с полученым доходом а не от хотения. И на перёд (хотя и не правильно, но такова у нас жизнь( ) в зачёт будущим начислениям. В этом случае я не вижу блага никакого.

Добавлю что налоги в размере 1500000 млн.грн. это отдельно он платил, как вы говорите обязан (согласен), а благотворительность от 400.000 - 700.000 тыс. в год это не долг а обязанность!

#162 Гость_Roman234_*

Гость_Roman234_*
  • Гости

Отправлено 27 Октябрь 2010 - 22:06

Добавлю что налоги в размере 1500000 млн.грн. это отдельно он платил,
реально много , интересно существует ли во вселенной столько денег, это почти стопицот сиксилионов

#163 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

Гость_kyiv_boss@ukr.net_*
  • Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 15:22

Добрый день всем.
Я в первые зарегистрировался и скажу нет времени, нужды и желания заниматься пустой тратой времени. Прочитав на форуме ваши талантливые и обоснованные высказывания, скажу что я тоже
проголосую за Салтыкова и на форуме больше не буду участвовать, я думал этот форум для Фастовчан, а не для постоянной компании.
Скажу что концерт проводил круг друзей Салтыкова, а что касается него то этот концерт должен был быть на день города, но его власти запретили, так что это ответ (что касается схем). Ямы и дороги делать в период избирательной компании могут только проходимцы и аферисты для замыливания глаз избирателям, а тем более что на это выделено с Обл.автодора 2000000 млн.грн. к вашему сведению с вашего кармана и это старая схема но вам наверное приятно что вас "имеют" те кто чинят, красят, площядки за казенные деньги строит и катает "асфальт" за неделю до выборов.
Должно быть не много стыдно вам, что если человек старается в своей жизни много что сделать и не ради популизма и рекламы, то вы от зависти имеете право оскорблять человека, которово вы лично не знаете. Он является лучшим налогоплательщиком и меценатом нашего города и это говорит о многом что он сделал, где оплошал и по старым схемам отработал. А вы что сделали!
И еще раз скажу что Салтыков самый достойный кандидат, а на вашем месте я бы помогал самому себе чтоб выборы выиграли на ваше усмотрение достойная команда, чтоб вы не висели сутками на сайте, жизнь одна и надо быть добрее друг к другу. Кого обидел заранее прошу прощения. До свидание.

Это не те деньги ! Вы не правы !

#164 Лоліта

Лоліта

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 27 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2011 - 15:57

Агов !!!!!!!! Куди всі поділись? Чи з закінченням виборів зникли "питання що стосуються роботи депутатів і мера"? Я знаю декілька цікавих моментів. Те що стосується ремонту доріг перед виборами. Там були серйозні порушення при укладанні угод. Контролюючі органи перевіряли, а також на скільки я заю мер також про це говорив, були запити з цього питання одного депутата, здається діло дійшло до прокуратури і наскільки я знаю що результат поки що нульовий. Кажуть що прокуратура просто помахала пальчиком і сказала аяяй. Це за те що після того як зійшов сніг і лід з дороги всі результати ремонту також пішли за ним.
Нещодавно знову була спроба поділити земельну ділянку на казнівці, на якій колись був розташований дитячий табір відпочинку, як і завжди між кумом, сватом і братом. Хоча попереднє скликання ради, вірніше більш менш чесна частина депутатів, розуміючи що ця ділянка ніколи не буде чесно поділена, приймала рішення про те що цю ділянку слід продати на конкурсній основі і навіть була зроблена грошова оцінка, здається щось прблизно 1400000 стартова ціна. Але не дивлячись на те, що сьогоднішній секретар ради в минулому в.о. міського голови не могла не знати про це, це питання намагались знову проштовхнути. Завдяки діям групи депутатів від Яценюка, а конкретно пану О.Попко, а також мудрості мера - це питання зняли.

Отакенькі справи. Життя продовжується. І саме головне що нічому нас не учить.

#165 Мама-Ира

Мама-Ира

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 20 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2011 - 20:30

Может и не в тему , но я сегодня поняла почему в Фастове все так плохо. Вот статья из газеты "Київська правда" ]]>Изображение]]> И я вам скажу №13 это не шуточки, а диагноз. Так пусть идеи мэра Вишневого воплотятся , а Славутич пусть станет городом "контрастов" ИМХО.

#166 Местный

Местный

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2011 - 22:39

Отакенькі справи. Життя продовжується. І саме головне що нічому нас не учить.

а тому, що більшість депутатів - БАРИГИ, без освіти!!!
основне їхнє завдання - прийняття рішень, які поліпшують життя Фастівчан.
А яке вони приймуть рішення, якщо нема розуму?
Куди пальцем не тикни - власність депутата...
А хто їх вибрав?
Та ми з вами...
бо, сидимо вдома і думаємо, що якось воно буде...
Традиційна українська ментальність...
По нам, танком можна проїхати, встанемо, обтрусимось від говна, за лопату і дальше будемо мовчати...

#167 Лоліта

Лоліта

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 27 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2011 - 15:43

а тому, що більшість депутатів - БАРИГИ, без освіти!!!
основне їхнє завдання - прийняття рішень, які поліпшують життя Фастівчан.
А яке вони приймуть рішення, якщо нема розуму?
Куди пальцем не тикни - власність депутата...
А хто їх вибрав?
Та ми з вами...
бо, сидимо вдома і думаємо, що якось воно буде...
Традиційна українська ментальність...
По нам, танком можна проїхати, встанемо, обтрусимось від говна, за лопату і дальше будемо мовчати...

Шановний пане 'Местный' цілком погоджуюсь з першою частиною Ваших бачень, але не зовсім погоджуюсь з другою частиною стосовно виборів.
Вина зрозуміло що наша, але цей раз виборів зовсім не було, а було призначення депутатів на фоні абсолютної байдужості громадян нашого міста. Але мабуть і за умови високої явки результати були б близькі до нинішніх, тому що маштаб цинізму цих виборів виходив за всі рамки. Не хочу вдаватись до подробиць і згадувати минуле. В місті є порядні люди, які б дійсно могли чесно представляти інтереси Фастівчан. Але проблема в тому що як правило вони не хочуть іти в раду, а якщо такі і з"являються то їм це ніхто не дозволяє зробити, їм просто не дадуть можливість балотуватись у депутати так як на минулих місцевих виборах, коли ми спостерігали за сотнями судових рішень на неправомірні дії ТВК, яка повністю була підконтрольна режисерам від ПР.
Об"єднання всіх цих людей в єдиний рух, в якому можна кординувати спільні дії, дасть значно кращий результат.
Стосовно освітнього рівня наших депутатів можна сказати, що серед них і сьогодні залишається не мала кількість освідчених і чесних людей. Питання чи всі вони можуть заявити і відстоювати чесну і принципову позицію, яка буде не популіською, але буде приносити користь місту в конкретних питаннях таких як земельні відносини, податки, наповнення бюджету, благоустрій, боротьба з корупцією. Таких можна перерахувати на пальцях однієї руки. Тому ми і спостерігаємо за тим як основна частина депутатів "покращує СВОЄ життя уже сьогодні". Стаття з такою назвою розміщена в цій темі і що цікаво, вона актуальна і сьогодні, але тільки стосується вже авторів цієї статті.
Нажаль сьогодні Фастівська міська рада не є колективним органом, в якій можуть іти якісь дискусійні процеси про те, як покращити наше життя, це орган який вирішує питання і волю буквально декількох осіб, які і живуть не в Фастові. Це можна зрозуміти побувавши хочаб на одій із сесій. Дискусія зникла поступившись напору рук більшості, яку можна назвати статистами, які віддано служать своїм"Чечетовим".
На мій погляд ситуація розвивається нормально. Нормально що всі вони стали публічними людьми. Хто із них це ще пока не зрозумів, але зрозуміє це найблищим часом. Адже режисери їхні рано чи пізно звідси поїдуть, а масовка яку вони представляють, залишиться і буде потім пояснювати громадянам нашого міста чому приймались ті чи інші рішення, чому саме так ремонтувались дороги, проводились тендери, хтось із них став заможнійшим на кілька магазинів і десятків соток землі в центрі міста. Розумна людина розуміє, що називати всіх бізнесменів "баригами" це невірно.
В місті тисячи людей займаються приватним бізнесом. Хтгось із них має зовсім дрібний бізнес, хтось середній, а є і такі що досягли успіху і мають значні статки і слава Богу що є такі успішні. Я скажу чесно, що хочу щоб вони були всі дуже багаті і успішні, але при цьому платили чесно свій податковий внесок в скарбницю нашого міста. Серед них є чесні і нечесні, але повірте, основна маса із них хоче чесно плати податки, користуватись землею і мати доступ до неї, сплачуючи чесно всі орендні плати, мати можливість розвитку. На мій погляд за такими людьми майбутнє нашого міста. Але для того щоб їх було більше вони повинні мати єдині умови і правила розвитку. Не повинно бути приференцій тільки для тих хто знаходиться біля розподілу ресурсу і тих хто і опреділяє ці умови і правила. Але пока маємо не так як хочеться. Я думаю що це еволюційний шлях, який ми повинні пройти.
Я думаю що ситуація найближчим часом буде змінюватись. Вже сьогодні видно що у свідомості декого із "статистів" виникає багато питань, а ще більше їх виникне з наближенням виборів до ВР які їм також прийдеться частково оплачувати власними коштами, я думаю що цей процес уже пішов.

Будьмо активними, адже ми все бачимо, все розуміємо і все пам"ятаємо. Ми не бидло і не піпли які хавають все. Ми знаємо ціну політичним партіям і їх лідерам, які майже всі на одну "морду", адже ця освіта далась нам не дешево. Майбутнє за громадськими організаціями і суспільними рухами, розвитку яких бояться як влада так і опозиція. Одні з ними борються інші намагаються примазатись і очолити. Так вже не буде. Адже тільки такий рух може провести селекцію в партійній системі, як загальну так і внутрішньо партійну, очистивши палітру політиків від сміття, попузізму, брехні.
Не членство в партії зробить партію сильнішою, а постійний тиск об"єднаного суспільства і його контроль за діями політичних сил, по підсумках якого ми можемо відпускати, або не відпускати їм кредит, поставивши відповідну галочку в бюлетні.

Я в це вірю. Я вірю в своїх дітей. Я вірю в майбутнє. А Ви?

#168 tor5

tor5

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 25 Декабрь 2011 - 10:18

які чесні вибори?Коли в місті залишилось менше третини корінних мешканців...Приїджим наплювати на наші традиції ,на останніх виборах в комісіях тупо тасували потрібний результат ПР, отримуючи від 1500 до 3000 грн. (в залежності від "досвіду" роботи в комісіях) для "пристойності" дозволили потрапити по кілька депутатів від нібито "оппозиції"

#169 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 833 сообщений

Отправлено 25 Декабрь 2011 - 10:54

Да там, по-моему, кроме Виктора Ситника вообще нет оппозиции. Может, и ошибаюсь, но не более, чем на 2-3 депутатов
Omnia mea mecum porto

#170 Лоліта

Лоліта

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 27 сообщений

Отправлено 27 Декабрь 2011 - 13:13

Да там, по-моему, кроме Виктора Ситника вообще нет оппозиции. Может, и ошибаюсь, но не более, чем на 2-3 депутатов

Шановний 'borisovich', раджу Вам побувати на сесіях міської ради, а то у вас трохи хибне враження про опозицію. Читайте пресу. Маю на увазі не Перемогу, а "Городок". Дійсно їх катастрофічно мало, але вони діють. Я не ціную опозиціонерів, які крім теревенів, які озвучують з трибуни більш нічого не роблять. Нажаль такі також є. На сьогоднішній день це виглядить не ефективно і жалюгідно. Шкода що наші Перемога і Веста в плані подання опозиційної інформації стали непробивними. Я думаю що це з зрозумілих причин. Але на щастя є депутати, які конкретно виявляють корупцію, дають запити на прокуратуру, діють більш ефективно. В умовах коли в раді немає Профастівської народної більшості- люба популістична болтовня залишається пустим звуком, а конкретні дії заставляють багатьох провладних людей задуматись і вчасно зупинитись. Їх мало, але вони їх бояться. Я не буду рекламувати місцевих політиків, але мені шкода що популізм, а не конкретні дії впливають на думку громади більше. Хоча б один раз ми повинні оцінити ситуацію не по крику з піною на губх, а по конкретним діям, щоб на наступних виборах профільтрувати цей брехливий мотлох. Оцінюйте по тому, як людина доводить до кінця підняту проблему, як висвітлює всі нечесні діяння влади перед громадою, не на комісіях, не на сесії, а втих же засобах масової інформації Перемозі, Весті,Городку У депутата доступ до цього є. Не захочуть його друкувати в Перемозі-нехай відновлює своє право через прокурора, але нехай діє.

'borisovich' -"Не то золото что блестит"

#171 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 833 сообщений

Отправлено 27 Декабрь 2011 - 16:37

А в чём я ошибся? Больше трёх имеется? Так слава Богу!!! Что-то делают? Ещё раз - слава"! Благодарю Вас за предложение научиться оценивать деятельность кого-либо по делам, а не по словам. До СИХ пор я поступал прямо противоположно ))). Теперь буду оценивать только так, как Вы советуете. И ещё вопрос. Я ошибся в Викторе Ситнике? Сам себе соболезную...(((
Omnia mea mecum porto

#172 Sergg

Sergg

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 33 сообщений

Отправлено 28 Сентябрь 2012 - 12:21

Шановний Олександре Миколайовичу!

Звертаються до Вас, як до людини, яка іменує себе керманичем міста, працівники не помітного для Вас колективу «Пивоварня Зіберта». Цього листа змусило нас написати Ваша, як вже сталося, постійна наполегливість не помічати колектив одного із успішних та потужних підприємств міста, європейського зразка, продукцію якого знають в 22 країнах світу, але нажаль тільки не у Вас. А у Вас в душі ніколи не просиналася гордість, коли в цих 22 країнах світу люди користуються нашою продукцією і читають на етикетці, адреса виробника – місто Фастів, Україна? А Ви є як раз мером цього славнозвісного міста! Або навпаки?

Знаєте, в народі кажуть, якого пальця не вріж – болить однаково. Умовно це прислів’я прирівнюється до сім’ї, у якій батько однаково вболіває за кожну дитину.

Дуже доречно та актуально згадати це порівняння саме тепер, по свіжому сліду, після святкування дня міста Фастова. Ви, Олександре Миколайовичу, батько усіх фастівчан. Але цього не помітили ми, півтисячний колектив «Пивоварні Зіберта», бо з Ваших вуст проголошені слова подяки і вдячності за сумлінну працю на адресу інших підприємств, наприклад «Факела», супермаркетів, залізничників, шкіл, комітетів самоврядування населення міста, але жодного слова не пролунало на нашу адресу. Так само було і в минулому році на свято міста. Але спочатку ми вважали це помилкою. Хтось Вам склав там проект промови та й забув вказати про вдячність колективу «Пивоварні Зіберта», одному з найпотужніших підприємств міста, а Ви й не помітили. Але ситуація в цьому році повторилася наче по замовленню. Ми нічого не маємо проти колективу «Факела», або інших, які Ви там назвали в своїй промові підприємств, дай Боже їм працювати і не зупинятися, але забути, а прямо кажучи, спеціально не вказати найсвідоміше, одне з найпотужніших підприємств міста, яке перераховує в бюджет міста близько 6 мільйонів гривень щороку! Вибачте, з Вашого боку це виглядає як неповага понад 500 жителям міста, які працюють, відраховують в бюджет міста зі своєї заробітної плати кошти , та ще й їхнім сім’ям, до яких вони приносять досить гідну заробітну плату.

Олександре Миколайовичу, повірте, цього листа склали ми, прості робітники підприємства, і ми не зверталися до нашого керівництва надати нам більш вдосконалену і точну інформацію про баланс підприємства, надходження коштів до бюджету міста. Але ж вважаємо, що ці цифри були б вкрай вражаючі своїм розміром. Ви можете надати розпорядження своїм помічникам і Вам складуть порівняну таблицю по підприємствах міста, кількість працюючих, кількість надходжень коштів з кожного підприємства до бюджету міста, пенсійного фонду. І ми впевнені, що наше підприємство було б на одному з найкращих місць в цьому списку і заслуговувало б пару слів від Вас на вдячність. Ваше наполегливе мовчання і спроба не помічати нас виглядає наче плювок в бік працьовитого колективу, у якому працюють висококваліфіковані спеціалісти. А не помітити нас було важко, бо наш колектив стояв на площі з розгорнутим великим державним прапором України, якраз напроти тої трибуни, з якої Ви вітали фастівчан. Вам це не сподобалося?

А скільки вже склалося за багаті роки існування заводу сімейних династій фастівських пивоварів? Ви про них теж забули? Або не хочете згадувати? Або помічаєте тільки династії залізничників? Фастів старовинне місто, має багато традицій, мало і має багато потужних підприємств різних напрямків діяльності, на яких працювало і працює багато мешканців міста, склалися сімейні династії, честь і хвала їм! Крім фастівських пивоварів, бо на Вашу думку таких не існує! Наше підприємство стабільно розвивається з року в рік, збільшується потужність, кількість продукції, збільшується кількість робочих місць, зростає заробітна плата. А наскільки нам відомо у залізничників в даний час не самі найкращі справи. Заробляти стали менше, робочі місця скорочуються, люди змушені шукати кращу роботу.

Наш лист як крик душі, ображеної Вами і обуреної. Складається таке враження, що для Вас краще б було, щоб взагалі в місті не існувало ніякої «Пивоварні Зіберта», ні нас, працюючих на ній. Немає опального підприємства – немає головної болі, навіть якщо і бюджету міста буде шкода, та певна кількість пенсіонерів не отримають вчасно свої пенсії. Головне, щоб не боліла голова у мера.

А часом Ви не поділили мешканців міста на касти, угрупування щодо релігійних уподобань та політичних поглядів? Здається що так, колектив «Пивоварні Зіберта» не відноситься до кола Ваших улюбленців, бо інакше б і ми були б удостоєні честі почути на свою адресу від Вас привітання та слова подяки зі святом міста.

Вам не подобаються політичні погляди директора підприємства? Але ж до чого тут ми, 520 мешканців міста, яке Ви очолюєте?

Шановний Олександре Миколайовичу! Ви- господарь міста, а вже потім політичний діяч. Ви як лікар повинні бути нейтральним і однаково відноситись до всіх фастівчан, а не поділяти на своїх та чужих, на улюбленців та опальних. Не забувайте про нас, будь ласка, бо ми – є, ми - фастівчани і свято нашого улюбленого міста таке ж саме свято як і для Вас!

#173 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 859 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 02:04

ПО ОТДЕЛЬНЫМ ВОПРОСАМ И ПРОБЛЕМАМ ПРОСЬБА СОЗДАВАТЬ ОТДЕЛЬНУЮ ТЕМУ!
Иначе в одной теме среди обсуждений теряются и "замыливаются" проблемы...

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

#174 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 833 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 15:46

Павло, Предупреждение за нарушение п.2.9
Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru