To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новий прокурор у Фастові сподіваємося, що надовго!

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 10 Март 2009 - 10:27

]]>Изображение]]>

Багато чуток тривалий час точилося навколо ситуації з колишнім Фастівським міжрайонним прокурором Олександром Ференцем. Були й такі версії, що його напередодні професійного свята затримали під час отримання хабара… Про те, що насправді трапилося з паном Олександром, у прокуратурі коментувати відмовлялися.

Сьогодні у Фастові новий міжрайонний прокурор, молодший радник юстиції - Ян Стрелюк. Він освічений і цікавий, принциповий і наполегливий. Він любить свою роботу і прагне виконувати її якнайкраще. А у вільний від роботи час він - захисник збірної команди по футболу прокуратури Київської області.

- Яне Володимировичу, розкажіть, будь -ласка, що передувало Вашій роботі у Фастові?

- Я сам з невеликого селища Ківшарівка Харківської області. По закінченні свого навчання у Харківській національній юридичній академії ім. Я.Мудрого, з травня 1998 р. я працював в органах прокуратури. Був і слідчим, працював і в апараті прокуратури м. Києва, заступником транспортного прокурора Київської області. А у Фастів перейшов з посади начальника слідчого управління Київської області.

- Нам стало відомо, що Ви були у Страсбурзі, брали участь у засіданнях Європейського суду з прав людини…

- Це дійсно так. Рада Європи організувала програму застосування рішень Європейського суду з прав людини, яка тривала 4 роки. А у Франції проходили семінари. Наприкінці листопада 2008 року я закінчив навчання і отримав сертифікат експерта у цій галузі. А з 18 грудня 2008 р. наказом Генерального прокурора України мене призначили Фастівським міжрайонним прокурором.

-Чи задоволені Ви своїм призначенням,адже у столиці працювати, мабуть, престижніше?

- Я задоволений. Знаєте, як говорять у нас: районна ланка - основна ланка органів прокуратури….

- Ви зараз їздите кожного дня з Києва, а квартиру у Фастові не отримали?

- Поки що ні. (Сміється)

- Які першочергові завдання ставите перед собою і як Вам фастівська команда?

- Перш за все планую доукомплектувати штат прокуратори. Нам не вистачає слідчого і помічника прокурора. Віднедавна Генпрокуратура видала наказ про те, що тепер працівники в органи прокуратури будуть зараховуватись на конкурсній основі.

А своєю командою я задоволений, яка, можу сказати, є поєднанням досвіду і молодості. Зараз ми працюємо над кримінальними справами у сфері порушень законодавства про працю, невиплати заробітної плати, у сфері земельних правовідносин тощо…

У поточному році завдяки втручанню Фастівської міжрайпрокуратури працівникам підприємств міста та району погашено заборгованість з виплати заробітної плати у розмірі 791 тис. грн. За допущені порушення законодавства про оплату праці прокуратурою ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності шість керівників цих підприємств. Протягом двох місяців поточного року судами області задоволено позовів прокурора на суму більше 6 млн. грн., з них понад 4 млн.грн. - до бюджету. Прокуратурою постійно вживаються заходи, спрямовані на захист прав і свобод громадян та інтересів держави….

- Розкажіть про свою родину.

- У мене дружина Людмила, яка до декретної відпустки працювала слідчим. Разом ми виховуємо двох синів - Олександра, якому 14 років, та півторарічного Нікіту.

Спілкувалася Христина ЗАЯЦЬ

Газета "7 Днів", 05.03.2009 року.

#2 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 10 Март 2009 - 12:26

Багато чуток тривалий час точилося навколо ситуації з колишнім Фастівським міжрайонним прокурором Олександром Ференцем. Були й такі версії, що його напередодні професійного свята затримали під час отримання хабара… Про те, що насправді трапилося з паном Олександром, у прокуратурі коментувати відмовлялися.

як поговорюють гроші то - речові докази в справі - знайшлися )))

#3 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 30 Июль 2009 - 19:57

говорят, вчера из-за публичного обвинения гражданкой Коваль (бывший предприниматель, по которой было заведено уголовное дело, конфисковано и продано имущество, но потом дело закрыто, до сих пор выбивает компенсацию от нашего государства за неправомерные действия) в не профессионализме, пан Стрелюк, вместе с находящимся в отпуске паном Бартко, ушел в алкогольный транс....

Сообщение отредактировал batyshka: 30 Июль 2009 - 19:57

#4 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 30 Июль 2009 - 20:28

Очуметь!!!! Да что ж с этим городом твориться такое?!!!

#5 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 24 Март 2010 - 17:00

Огромный резонанс даже на фоне выявленных коррупционных деяний в Киевской областной прокуратуре стало возбуждение уголовного дела против Фастовского межрайонного прокурора А.Ференца. За вымогательство и получение взятки с лесопилки прокурор осужден на 5 лет. От тюрьмы такому высопопоставленному деятелю удалось отвертеться – с помощью своих друзей и коллег Ференцу удалось отделаться «испытательным сроком» , но из прокуратуры он уволен.
]]>http://censor.net.ua...eID/135579.html]]>

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы