To Top

Перейти к содержимому

* * * * * 1 Голосов

Лохотрон від Надра

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 13

#1 Гость_xxl_*

Гость_xxl_*
  • Гости

Отправлено 10 Март 2009 - 15:13

Вже не секрет, що в банк Надра введено ТА. Врезультаті було введено мораторій на задоволення вимог кредиторів під час здійснення тимчасової адміністрації (згідно ст. 85 Закону України «Про банки та банківську діяльність»).
Мене цікавить, чи є серед форумчан обмануті вкладники Надра-банку?
Чи зміг хтось повернути депозит після введення ТА в фастівській філії?
Чи заправляють готівкою банкомат?

Ділимось думками, пропозиціями, невдоволенням та усіма "позитивними" емоціями...

#2 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 10 Март 2009 - 15:55

У меня многие друзья и знакомые - студенты-старшекурсники КПИ, были большие проблемы с выдачей стипендии. Чем закончилось - не знаю.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Вот уточнила сейчас, сказали, выдают потихоньку деньги по паспорту частями (ребята уже защитили диплом..)
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#3 Гость_xxl_*

Гость_xxl_*
  • Гости

Отправлено 10 Март 2009 - 16:00

У меня многие друзья и знакомые - студенты-старшекурсники КПИ, были большие проблемы с выдачей стипендии. Чем закончилось - не знаю.

Чув, що КПІ переводять в інші банки...

Сам отримував ЗП в Надра. Тепер радію, що наша фірма перейшла на обслуговування в інший банк, адже це просто смішно - на весь Київ лише один працюючий банкомат - на вул. Івана Кудрі. У багатьох відділеннях Надра відповідь одна - грошей немає, і це чуєш, коли вистоїш у черзі години 2-3.

#4 Гость_HitmanhunteR_*

Гость_HitmanhunteR_*
  • Гости

Отправлено 10 Март 2009 - 16:39

"Банк "Надра", получивший 7 млрд гривен на рефинансирование ..."

:rolleyes:

#5 Гость_xxl_*

Гость_xxl_*
  • Гости

Отправлено 10 Март 2009 - 17:56

"Банк "Надра", получивший 7 млрд гривен на рефинансирование ..."

:huh:

Це перша з причин, чому я назвав тему саме "Лохотрон...". Невідомо, куди пішли ці кошти (і ніхто з державних структур цим не цікавиться). Чув про таку версії:
- спекуляції на валютному ринку;
- вивели за кордон (сплатили зовнішній борг) :rolleyes:

Друга причина: мораторій (ст. 85).

З метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану банку, який відповідав би встановленим цим Законом та нормативно-правовими актами Національного банку України вимогам, Національний банк України має право введення мораторію на задоволення вимог кредиторів під час здійснення тимчасової адміністрації, але на строк не більше шести міся

Мораторій на задоволення вимог кредиторів поширюється на зобов'язання, строки виконання яких настали до призначення тимчасової адміністрації. ...

...Мораторій не поширюється на обслуговування поточних операцій, здійснюваних тимчасовим адміністратором, на вимоги щодо виплати заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли у зв'язку із зобов'язаннями банку під час здійснення тимчасової адміністрації банку.

На мою думку в останньому абзаці ясно сказано, що вклади, срок дії яких закінчився після введення ТА, мають повертати відразу.
А в банку вам будь-який менеджер на ваше прохання повернути суму вкладу відповість(після закінчення сроку дії): "Не можемо, бо мораторій".

У мене срок депозиту ще не закінчився, але вже скоро...
Читаючі інші форуми узнав, що судові позови не допомагають. Ось що відповів НБУ на лист одного з обманутих вкладників:
]]>http://radikal.ru/F/...78699c.jpg.html]]>

Якщо на форумі присутні юристи, будь-ласка, прокоментуйте це.

Третя причина "лохотрону" - рекламна акція банку Надра: "Виграй машину, квартиру,....". Одним словом, усі бачили цю рекламу по ТВ.
З жовтня місяця банк перестав повертати депозити після завершення їх сроку. Приблизно у це й же час почалась ця акція. Питання:

Чи попрередив хоч один співробітник банку, що вклади по депозитам вже не повертають (і вже не повернуть), коли люди масово несли свої кровні і відкривали депо?

Якщо на форумі присутні співробітники даного банку, попрошу прокоментувати. Якщо соромно, то можна відправити мені особисте повідомлення (буду вдячний).

#6 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 10 Март 2009 - 20:00

не кричите здесь, все нормально читают))
по поводу банков и особенно Надра - есть сайт ]]>http://zahyst.org/]]> там люди собираются,
объединяются с целью защиты своих нарушенных банками прав. думаю стоит таким же
образом объединятся и фастовчанам

#7 Гость_xxl_*

Гость_xxl_*
  • Гости

Отправлено 16 Март 2009 - 11:54

Бачу, що невдоволених політикою Надра в Фастові не так і багато (ну-ну :biggrin: ).

Від себе додам пораду, якщо строк вашого депо закінчується після 02.03.2009 - не пролонугйте його, адже, починаючи з цієї дати:

Банк, переведений до категорії тимчасового учасника Фонду, зобов’язаний попереджати у письмовій формі фізичних осіб при укладенні з ним нових угод на залучення вкладів, що Фонд не гарантує відшкодування за цими вкладами на умовах, визначених Законом.
Вказані обмеження стосуються тільки залучення нових вкладів і не поширюються на продовження строків за раніше укладеними депозитними договорами.

Це означає, що якщо ви продовжили строк дії депозитного договору (після 02.03.2009) без зміни умов договору (продовження строку не вважається зміною умови договору), то ФГВ (фонд гарантування вкладів) зобов'язаний повернути вам суму вашого депо у разі ліквідації банка, але не більше, ніж 150 тис. грн.
А зараз Надра пропонують пролонгації з пониженими відстоками та виплатою відсотків після закінчення строку діїї депо. А це вже можна вважати змінами умов депозитного договору. Значить ФГВ вам вже нічого не гарантує.

Так що будьте обережні :blink:

#8 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 16 Март 2009 - 19:45

Бачу, що невдоволених політикою Надра в Фастові не так і багато (ну-ну dry.gif )

Я співчуваю, але невже Ви думаєте, що більшість фастівчан читають цей форум? Візьміть до уваги, що переважна кількість з його відвідувачів - це молодь, яка навіть з/п не отримує ще. А скільки банків у Фастові? Ось і робіть висновки.

Сообщение отредактировал Tryzub: 16 Март 2009 - 19:47

BURN FIRE BURN

#9 Гость_Alexandr_*

Гость_Alexandr_*
  • Гости

Отправлено 16 Март 2009 - 19:52

Ну я б так не сказав. Молодь в основному на сусідньому форумі. На цьому форумі серед активних учасників мабуть самий молодий це я - 20 років :)

А те що в Фастові інтернет ще не є ЗМІ це точно ;) (1200 користувачів, і лише макс. 20 чол. активних користувачів)

Сообщение отредактировал Alexandr: 16 Март 2009 - 19:53

#10 Гость_Maydan_*

Гость_Maydan_*
  • Гости

Отправлено 18 Март 2009 - 12:08

1400 на фастів неті. і це тільки ті що по витій парі. а діал-ап? а вай фай? а інші провайдери?

#11 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 18 Март 2009 - 13:08

То, что на форуме немного активных пользователей, ни о чём не говорит. Смотрите на посещение. А там несколько бОльшая цифра, нежели 20. Так что форум читают, а почему не пишут - другая статья. То же и на соседних форумах. Да и на большинстве форумов вообще! Как правило, общаются постоянно совсем немногие, остальные - интересующиеся
Omnia mea mecum porto

#12 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 19 Март 2009 - 14:42

Ну я б так не сказав. Молодь в основному на сусідньому форумі. На цьому форумі серед активних учасників мабуть самий молодий це я - 20 років :)

Не. Недвед младше тебя))
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#13 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
  • Гости

Отправлено 19 Март 2009 - 18:10

размер ведь не главное

Сообщение отредактировал Berik: 19 Март 2009 - 18:11

#14 Гость_ВГО_*

Гость_ВГО_*
  • Гости

Отправлено 22 Июнь 2010 - 08:20

Всеукраїнська громадська організація «Захисту прав споживачів фінансових послуг» пропонує допомогу в отриманні «проблемного» депозиту в Надра банку.

Пропозиція передбачає перехід на обслуговування вкладників та позичальників парами із Надра банку в інший банк.

Такий перехід дозволяє отримати Ваш депозит протягом терміну узгодженого із представником нового банку.

У разі зацікавлення пропозицією телефонуйте у Всеукраїнську громадську організацію «Захисту прав споживачів фінансових послуг»: 0 (44) 501-01-87

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru