To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Виступ газети почуто і підтримано

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2009 - 12:27

В газеті «Позиція» числом №3 за березень місяць під заголовком «Проти біди громадою» піднімалось питання створення міського фінансового фонду підтримки підприємців міста у випадку непередбачуваних обставин. Як приклад того, пожежа і повна руйнація виробничої майстерні Анатолія Дзізінського.
Дізнавшись про те, голова Союзу підприємців і роботодавців м. Фастова Сергій Чижик заявив зі сторінок газети, що створення фонду підтримки є слушним питанням і пообіцяв винести його на розгляд ради Союзу.

Як стало відомо газеті, таке засідання відбулося. Члени ради дійшли згоди про доцільність накопичення певних фінансових ресурсів, аби при потребі мати змогу надати посильну допомогу членам їхньої громадської організації.

До речі, Фастівське громадське об’єднання підприємців малого і середнього бізнесу вже два роки поспіль як акумулює на спеціальному рахунку кошти шляхом добровільних внесків його членів. Рахунок прозорий, що означає на практиці повну відкритість як надходження, так і використання коштів.

Кому і на які потреби спрямовувати фінансові резерви — вирішує рада союзу. Остання біда з їх колегою А. Дзізінським змусила дещо переглянути підходи щодо спрямування фінансів фонду. Адже біда, як правила приходить зненацька.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru