To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Реванш, або фастівська «махновщина»

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2009 - 21:16

В політиці, як у нездоровій сім’ї — ніколи не знаєш, коли тебе «кинуть». І вкотре. Сьогодні ти, завтра тебе. На останній сесії міської ради знову «кинули» владу. І фастівчани до цього вже звикли. Термін «влада», це якби небо і земля, це якби, пробачте, негр і снігурочка. Давно вже її у нас не існує. Як і не було. Бо те, що було, владою не назвеш — три «ге»: гидота, гидота і ще раз гидота.
І ось одне «ге» «кинуло» друге «ге». Газета «Позиція» у липні минулого року, коли відбувався черговий переворот у місцевому курятнику, писала про ті курячі бої навіть у віршованій формі:
«Були там ті (у ресторані «Злата Прага»), хто зраду приливали,
Зібралися, хто знав лише своє…»
«Ті», — це всі фракції міської ради крім БЮТ. Тоді політикани об’єдналися у дружбі проти партії батьківщина і секретар ради, він же в.о. Царя, тобто голова місцевого ревкому Короленко залишив трон. На крісло керманича «більшість» посадила свого. Дали йому й наказ:
Холодний Транс взяв чарку — Ахсакал я!
Шморчки ви всі проть мене, дрібнота.
Напутнє слово клякну, рідні браття, —
На кражу мораторій! Бо пуста
Комора (бюджет) в нашій хаті…
Тоді ж «більшовики» дали і клятву не красти хоч з півроку та не пити міцних напитків. Хіба що «Живчика». Та ще любити ближнього (хоч би своїх братків по кАоліції). Чаркувалися і вірили в те, що цокалися…
…Найкращим лікарем є час. Одні хвороби, проблеми він лікує. Інші заліковує аж до гробової дошки. Кожному своє і остаточно. Не пройшло з часу генеральної пиятики фастівських нардепів і дев’яти місяців (час достатній для нормальних породіль), як оте, що називається владою, знову зробило викидиш.
Про можливе викидання тіла говорили ще за місяць до цього. Крики породілі доносили сигнали — «царя» будуть міняти. Мовляв, не дотримується умов мораторію. Так це, чи ні — важко нині говорити. Бо якби в кошару забрався один вовк, його відразу було б видно. А коли тих сірих не один десяток! Тоді вже й овечок не видно.
Мабуть від надлишку гірких емоцій, мій добрий приятель, хоч він і «замазався» трохи в тій кАоліційній більшості Михайло Гураль сказав з трибуни сесії, ніби вистрілив:
— серед нас немає депутатів. Ми обрали бізнесменів. Я звертаюся до виборців: «Будьте розумними і жодного із нинішніх депутатів більше не обирайте» А таки непоганий був чоловік, він же лікар Гураль… Запізніле прозріння Михайла Григоровича суттєво не вплинуло на хід сценарію, за яким Віктор Сальніков мав «піти». Вівця завжди винувата, якщо вовк хоче їсти. Можливо, Віктор Вікторович і не був винуватим у всіх гріхах, в яких його звинувачували, але їх вовча зграя поклала саме на нього.
Із виступу голови тимчасової комісії по вивченню фактів незаконного будівництва у місті депутата Павловського стало відомо — суб’єктів, які порушують норми закону при будівництві, налічувалося більше двох десятків. Це підприємці Яковюк, Кучерук, Орловська, якийсь Денис Сальніков, фірма «Росичі», «Оболонь» та багато інших. Зводять вони свої об’єкти без відповідного дозволу, без узгодженої документації. Ці та інші порушення сталися не лише за час правління В. Сальнікова. І стали вони нормою поведінки за час реального безвластя у місті. Серед порушників законодавства називалось і прізвище Чижик. До речі, останній і став головним подразником новосформованої коаліції. Складалося враження, якби депутата Чижика раптом не стало, то все було б у Фастові як у тої Маркізи — «Все добре, все добре».
А оскільки він був та ще й огризався на сесії, то найбільш винуватим виявився… В. Сальніков. Звичайно, з точки зору тактики поведінки останній мав би зробити і більш ефектним звіт виконкому на сесії, а не роздати його рішення депутатам і вважати те за звіт. Таку форму звіту і закидали Віктору Вікторовичу як неповагу до депутатів. Та все ж мені здається, що форма звіту не мала суттєвого значення, бо «павуки» хотіли крові. 28 депутатів таки проголосували за недовіру секретарю ради-голові. І перестали з ним дружити. Серед нових недругів колишнього керманича виявилися і його вчорашні друзі із блоку Литвина, партії «Відродження», Соціалістичної партії і повного складу партії «Батьківщина». Щодо останніх, то тут все зрозуміло — «око за око — зуб за зуб». Щоб знав, як їх кривдити. У політиці немає вічних друзів, як і вічних ворогів. Моралі немає теж. Писав поет Володимир Сосюра: «Немає для людей закону, немає для людей межі».
«Мене обурює чоловіча непорядність окремих моїх колег», — говорив на сесії депутат Віктор Ситник. А тією непорядністю на сесії аж перло.
Ось нардепи затвердили своїм представником у судах проти своїх ворогів депутата Зілова. Саме того, хто був довіреною особою опального мера Тимофієва на останніх судах-пересудах із владою, він і нині ще судиться з нею. Тепер його колишня довірена особа буде його ж опонентом (?!) а ви говорите про якусь порядність.
Той же Тимофієм бігав на сесії по залу, насміхаючись над депутатами, пропонував поставити печатку на рішення сесії про переобрання секретаря. Печатку, яку він украв після його усунення та не здав і досі. Фастівське «Шапіто» і не менше!
У черговий раз «фастівська еліта» обрала секретарем (вже вп’яте) свого колегу. На цей раз «трон і булава» дісталися Галині Федорівні Поліщук, директору музичної школи. Знаю її давно. Вона людина чесна, переживає за стан справ у місті. Поцілувавши «маестро» у щоку, побажав їй триматися… поки я мером стану. А вибори уже не за горами хочеться вірити, що Фастів до них якось доживе. А потім і оживе.

Анатолій Корчак

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы