To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому від 13-16 квітня


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 3

#1 News_Robot

News_Robot

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 129 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2009 - 09:14

13 квітня у м. Фастів в.о. голови міської ради Г.Ф.Поліщук провела апаратну нараду за участю керівників комунальних служб міста та журналістів місцевих ЗМІ. Г.Ф.Поліщук довела до відома присутніх інформацію про рішення, прийняті на останній сесії міської ради та питання, які порушувалися фастівчанами на останніх прийомах громадян. Галина Федорівна звернула увагу посадовців на необхідність активізації роботи зі зверненнями громадян, щоб проблеми мешканців міста розглядалися уважно та вирішувалися якомога швидше, і фастівчани повторно не зверталися до міської влади за їх вирішенням. На нараді обговорено результати проведених 7 та 10 квітня у рамках двомісячника благоустрою рейдів з перевірки стану благоустрою та санітарної очистки міста. Г.Ф.Поліщук окреслила першочергові завдання, які необхідно вирішувати в рамках двомісячника. Це –благоустрій доріг та територій, прилеглих до торгових точок, ліквідація стихійної торгівлі та стихійних сміттєзвалищ, встановлення додаткових контейнерів для сміття тощо. Також Галина Федорівна наголосила на необхідності вже зараз готуватися до наступного опалювального сезону.

13 квітня у м. Фастів управлінням освіти міськвиконкому проведено семінар-практикум заступників з виховної роботи, практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів «Психологічні аспекти роботи із волонтерськими групами по формуванню навичок здорового способу життя в учнівської молоді в рамках проекту «Школа проти СНІДу». Практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Н.М.Костецька розповіла про реалізацію у місті проекту «Школа проти СНІДу» та психологічні аспекти роботи із волонтерськими групами по формуванню навичок здорового способу життя в учнівської молоді. Про розвиток молодіжного волонтерського руху в місті, області на Україні проінформували учасників семінару директор Фастівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді І.В.Пустовій та головний спеціаліст центру Н.М.Пишняк. Головний спеціаліст відділу по роботі з дошкільними та позашкільними закладами О.П.Давиденко та волонтер ООН Н.Ю.Петрушко презентували програму «Волонтери ООН» та розповіли про їх участь у проекті «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні».
О.П.Давиденко та методист-психолог міського методичного кабінету Т.В.Хмельницька надали методичні рекомендації щодо психологічних аспектів роботи із волонтерськими групами по формуванню навичок здорового способу життя в учнівської молоді в рамках проекту «Школа проти СНІДу». Заступникам директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи, практичним психологам та педагогам рекомендовано сприяти підвищенню розуміння дітьми і молоддю переваг здорового способу життя через просвітницьку роботу з формування системи життєвих принципів, стимулювання молоді до самостійного і усвідомленого вибору життєвих позицій, сприяння визначенню шляхів позитивної соціалізації, формування знань, умінь та навичок здорового способу життя. У перспективних планах роботи закладів освіти на наступний навчальний рік необхідно передбачити програми, які діють в сфері профілактики шкідливих звичок і формування навичок здорового способу життя. Крім того, при впровадженні програм з формування навичок здорового способу життя для отримання оптимальних результатів доцільно використовувати тренінгові форми. Передбачено розробити і затвердити заходи щодо розвитку та підтримки волонтерського руху серед учнівської молоді.

15 квітня у м. Фастів міськрайонним центром зайнятості населення за участю управління освіти, відділу у справах сім'ї та молоді міськвиконкому, Фастівських міського та районного центрів для сім'ї, дітей і молоді проведено «Ярмарку професій». У малій залі Палацу культури було встановлено стенди з інформацією про навчальні заклади Києва, Білої Церкви та Фастова. Окремо встановлено робочі місця для представників цих навчальних закладів. Вони розповідали старшокласникам міста і району про свої навчальні заклади, професії та спеціальності, за якими там навчаються, умови вступу та терміни навчання. Для того, щоб майбутні абітурієнти правильно визначилися зі своїм подальшим життєвим шляхом, їм запропонували інформаційні буклети та тематичні журнали. Старшокласники жваво спілкувалися з організаторами заходу, педагогами та студентами навчальних закладів, детально обговорювали умови навчання та проживання в гуртожитках, цікавилися організацією дозвілля студентів.

15 квітня у м. Фастів в.о. Фастівського міського голови Г.Ф.Поліщук за участю керівників структурних підрозділів та спеціалістів міськвиконкому провела виїзний особистий прийом громадян в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. №7, мікрорайон Казнівка. Колективними були звернення мешканців вулиць Червонофлотської, Каштанової та провулку Набережного, які просили відновити дорожнє покриття цих вулиць, що було зруйноване під час прокладання високовольтного кабелю до ДП ЗАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта». Також потребує відновлення дорожнє покриття на території загальноосвітньої школи №7. Казнівчани нарікали і на відсутність рейсових автобусів саме у ті дні, коли вони мають безкоштовно перевозити пільгові категорії пасажирів, а також просили, щоб хоча б у ранковий та вечірній час автобус маршруту «Вокзал – Унава» їздив до вул. Набережної, Фрунзе, Федька і провул. Набережного . Мешканці Казнівки хочуть бачити свій мікрорайон чистим та затишним, а для цього ще потрібно благоустроїти набережну річки Унава, розчистити її від сміття, зробити тротуар на частині вулиці Мічуріна, прогрейдерувати і підсипати дороги на вулицях Набережній, Слабинюка, Федька, пров. Челюскінців, відновити освітлення в тих місцях, де воно наразі відсутнє.. Також вони вважають, що власники торгівельних точок, що знаходяться поблизу автобусних зупинок, мають доглядати за зупинками, і хоча б двічі на місяць прибирати біля них. А ще казнівчани просять допомогти їм прочистити криниці загального користування на вул. Набережній, які є занадто глибокими. Окремі жителі мікрорайону просили виділити їм земельні ділянки, дати роз’яснення їм щодо порядку перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та виплати коштів на їх оздоровлення.

16 квітня у м. Фастів 1-й заступник міського голови В.С.Цюник провів засідання комісії міськвиконкому з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
В.С.Цюник довів до відома присутніх інформацію про стан погашення заборгованості в місті станом на 01.04.09. Так, мають заборгованість по заробітній платі ВАТ «Факел» (1566,5 тис.грн.), ТОВ «Інжпромбудсервіс» ( 532,1 тис.грн.), ТОВ «Завод нафтогазових технологій» ( 302,1 тис.грн.), КП КОР «Фастівводоканал» (303,9 тис.гон.), ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія» (91,6 тис.грн.) . В.С.Цюник зазначив, що порівняно з початком року спостерігається зростання заборгованості по зарплаті у ВАТ «Факел», ТОВ «Інжпромбудсервіс», ТОВ «Завод нафтогазових технологій», на 3,3 тис.грн. знизилася заборгованість у ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія», з'явилися нові боржники - КП КОР «Фастівводоканал» .
На комісії проаналізовано причини виникнення заборгованостей на зазначених підприємствах, можливі шляхи виходу з кризової ситуації та співпрацю органів місцевого самоврядування з керівниками підприємств в цьому питанні.
До Пенсійного Фонду недоїмка по страхових внесках підприємствами, організаціями та установами міста станом на 01.04.09 становить 2 млн.115 тис.грн.
На засіданні наголошено на необхідності вжиття заходів щодо мобілізації всіх резервів для забезпечення в повному обсязі погашення боргів по заробітній платі та сплати платежів зазначеними суб’єктами господарювання. Необхідно посилити персональну відповідальність керівників підприємств щодо погашення заборгованостей. Але потрібно й співпрацювати з ними, допомагати у вирішення тих чи інших проблем .

15-16 квітня у м. Фастів згідно договору про співробітництво між Фастівською міською радою та представництвом благодійної організації «Кожній дитині Україна» організацією «Кожній дитині Україна» проведено семінар-тренінг на тему: «Формування місцевої програми підтримки дітей та сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах на основі стратегічного планування та застосування механізму «гейткіпінгу».
У роботі семінару взяли участь заступник міського голови В.О.Коваль, депутат міської ради В.П.Любарець, директор Фастівського міського центру соціальних служб для сімї, дітей і молоді І.В.Пустовій, начальник служби у справах дітей міськвиконкому Ж.П.Швидка, начальник відділу у справах сім'ї і молоді О.В.Почапська, спеціалісти управління освіти та управління праці і соціального захисту населення міськвиконкому, Фастівського міськрайонного центру зайнятості, заступник головного лікаря Фастівської ЦРЛ з дитинства та пологів Г.А.Рудоквас, директор дитячого будинку В.І.Сардак, начальник відділу РАЦС О.В.Скурська, голови комітетів самоорганізації населення мікрорайонів міста, секретар громадської організації «За фастівчан» Л.М.Скурська.
Мета семінару-тренінгу – розробка проекту місцевої програми на основі механізму «гейткіпінгу» та інтегрованого підходу до формування послуг для сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Учасники семінару ознайомились з основними засадами державної політики в сфері захисту прав дітей та підтримки сімей з дітьми, роллю, що відводиться в цьому питанні територіальній громаді, а також положеннями обласної комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми, та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2008-2017 роки. Вони обговорили міжвідомчу взаємодію у процесі підтримки сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, особливості стратегічного планування в сфері соціального захисту дітей та сімей. На заході визначено основні досягнення та проблеми в соціальній сфері нашого міста. Присутні на семінарі проаналізували становище вразливих категорій дітей та сімей з дітьми, потреби у розвитку послуг для них у Фастові. Було відпрацьовано моделі надання послуг сім'ям та дітям відповідно до потреб громади міста, визначили наявні та необхідні ресурси для впровадження програми, розробили алгоритм дій щодо впровадження цієї програми у Фастові.

16 квітня у м. Фастів відбувся 15-й традиційний легкоатлетичний крос серед збірних команд загальноосвітніх шкіл міста , присвячений пам'яті героїв Чорнобиля. У ньому взяли участь 115 юнаків та дівчат. Визначалися переможці і в груповому, і в особистому заліках. Забіги проводилися за віковими категоріями на дистанції 300м, 500м, 1000м. Впевнену перемогу здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4, на другому місці - команда ЗОШ І-ІІІ ст. №1, на третьому - СЗОШ І-ІІІ ст. №9. Нагородження проводив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому М.В.Дятел. Переможці та призери були нагороджені грамотами і грошовими винагородами.
За результатами змагань була сформована збірна команда міста для участі в обласному легкоатлетичному кросі, що проходитиме 24 квітня у м. Біла Церква.

Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!


#2 clannad

clannad

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 469 сообщений

Отправлено 18 Апрель 2009 - 10:22

Shaman, зробіть роботу якусь цікаву аватарку, щоб він був з обличчям. :lol:

#3 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 455 сообщений

Отправлено 18 Апрель 2009 - 11:32

Shaman, зробіть роботу якусь цікаву аватарку, щоб він був з обличчям. :lol:

+1 :lol:
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc]]>Изображение]]>

#4 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
 • Гости

Отправлено 18 Апрель 2009 - 13:37

Попрошу ньюс робота принести новостей

Изображение

Робот воришка оказался
хоть бы ссылку посттавил :lol: :lol: а вы на людей кричите

Сообщение отредактировал Berik: 18 Апрель 2009 - 14:31

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы