To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому від 6 по 10 квітня


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2009 - 10:22

06 квітня у м. Фастів в.о. голови міської ради Г.Ф.Поліщук провела апаратну нараду за участю керівників комунальних служб міста за участю журналістів місцевих ЗМІ. Вона висловила своє бачення роботи цих служб. Галина Федорівна звернула увагу присутніх на те, що громадянам доводиться по декілька разів звертатися в комунальні служби для вирішення нагальних питань. Фастівчани вважають зависокими тарифи на послуги комунальних підприємств, висловлюють незадоволення щодо роботи КП «Фастівтепло». Г.Ф.Поліщук зазначила, що за останні роки накопичилося багато проблем у КП КОР «Фастівводоканал», але керівництво та працівники підприємства роблять все можливе, щоб ці проблеми вирішити. Вже давно вийшов термін експлуатації систем водопостачання та водовідведення, тому вона хоче звернутися до обласної ради за сприянням щодо їх реконструкції. Галина Федорівна розповіла про початок двомісячника благоустрою в місті та наголосила на необхідності об'єднання зусиль підприємств, організацій та установ для наведення порядку в місті.
На нараді з зазначених питань висловилися керівники комунальних підприємств міста, вони розповіли про проблеми, що існують на підприємствах та потребують першочергового вирішення.

07 квітня у м. Фастів в.о. голови міської ради Г.Ф.Поліщук, завідуюча відділом з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення С.А.Янковська, заступник начальника МРВВС М.Г.Бігіч зустрілися з добровольцями Корпусу Миру з США в Україні, які проживають у родинах фастівчан та в рамках програми співпраці викладатимуть англійську мову у навчальних закладах міста. Добровольці Корпусу Миру вже восьмий раз приїхали до Фастова. Група з 10 добровольців та 3 учителів прибула до Фастова на початку квітня і перебуватиме тут більше двох місяців. Вони вивчатимуть російську мову, звичаї та побут нашого народу, проходитимуть практику в ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та ЗОШ І-ІІІ ст. №9. Але цього разу особливістю їх перебування є співпраця з клубом для дітей з особливими потребами «Надія» та громадськими організаціями.
Добровольці Корпусу Миру розповіли про себе, свої сім'ї. В США вони здобули освіту соціологів та політологів, основний напрямок їхньої роботи на Україні та у Фастові – робота з молоддю з метою пропаганди здорового способу життя, організація позашкільної роботи з учнівською молоддю.
Г.Ф.Поліщук привітала добровольців Корпусу Миру, розповіла про місто Фастів, його історію, соціально-економічне сьогодення, роботу окремих підприємств та плани на майбутнє. Галина Федорівна зазначила, що за програмою «Флекс» фастівські діти проживали в американських сім'ях та навчалися у школах. Таке пізнання культур сприятиме формуванню кращих знань про історію, політику, культуру двох країн, позитивно впливатиме на виховання дітей та молоді обох країн. Вона зазначила, що зі свого боку, сприятиме більш ефективній роботі Корпусу Миру у нашому місті, з тим, щоб враження американських гостей від України та Фастова були якнайкращими.
С.А.Янковська розповіла гостям, що у Фастові є широка палітра громадських організацій та політичних партій, вони проводять активну роботу. Добровольцям Корпусу Миру, особливо з огляду на їхню освіту, буде цікаво ознайомитися з тим, яким є громадський рух на Україні, співпрацювати з громадськими організаціями та комітетами самоорганізації населення.
М.Г.Бігіч розповів про заходи безпеки, яким потрібно дотримуватися американським гостям. ФОТО

07 квітня у м. Фастів в.о. голови міської ради Г.Ф.Поліщук, за участю начальника ЖЕКу М.М.Савочки, в продовження детального знайомства з органами самоорганізації населення зустрілася з головами будинкових комітетів окремих проблемних будинків міста. Для більш детального моніторингу ситуації в житлово-комунальній сфері міста Галина Федорівна зініціювала проведення таких зустрічей, але не відразу з усіма головами будинкових комітетів міста, а почергово з окремими групами.
Голови будинкових комітетів окреслили основні проблеми, що турбують їх мешканців. Основні з них – протікання дахів будинків, стан мереж водопостачання та водовідведення, які потребують капітального або часткового ремонту, проведення дезінфекції у підвальних приміщеннях, здійснення благоустрою прибудинкових територій та їх асфальтування, ремонту міжпанельних швів. Нарікали голови будинкових комітетів на неналежне теплопостачання, просили облаштувати дитячі майданчики, прибрати гаражі на при будинкових територіях.
Оскільки найбільше нарікань було на протікання дахів будинків, М.М.Савочка роз’яснив присутнім головам будинкових комітетів, що мешканці кожного будинку обирають самостійно, якими послугами ЖЕКу вони будуть користуватися, і плата за які включатиметься у тариф. Тому він запропонував провести загальні збори мешканців будинків і вирішити, чи включатимуть до тарифу послуги за ремонт дахів. Лише тоді ЖЕК буде виконувати зазначені послуги.
Г.Ф.Поліщук зауважила, що вона всіляко сприятиме розв’язанню проблем, які турбують фастівчан, але багато що залежить і від них самих, їхнього бажання мати будинки чистими і охайними. Галина Федорівна закликала присутніх до співпраці на благо територіальної громади міста.

08 квітня у м. Фастів в.о. голови міської ради Г.Ф.Поліщук провела прийом громадян з особистих питань. Мешканці вул. Соборна скаржилися на шум в нічний час у центрі міста і просили вжити відповідних заходів. Викликають нарікання прихожан та настоятелів Української Православної церкви “Покровська” (храм Покрова Богородиці) дії осіб, які біля озера поблизу храму розпивають спиртні напої.
Фастівчани зверталися з проханнями виділення їм земельних ділянок під забудову, покращення житлових умов, допомогти з працевлаштуванням, розв’язати спори між сусідами. Мешканка гуртожитку по вул. Соборна,57 просила провести обстеження гуртожитку на предмет з'ясування проживаючих там власників і виселення квартирантів. Також вона нарікала на стан комунікацій у будинку і наголошувала на необхідності проведення у ньому капітального ремонту

08 квітня у м. Фастів заступник міського голови В.О.Коваль провів нараду з питань організації оздоровлення дітей м. Фастів у 2009 році. На ній були присутні депутат міської ради В.П.Любарець, представники структурних підрозділів міськвиконкому, голови профкомів найбільших підприємств міста, керівники медичних закладів. Начальник відділу у справах сім'ї та молоді О.В.Почапська прозвітувала про виконання міської Програми оздоровлення дітей у 2008 році та перспективи оздоровлення у 2009 році. Вона зазначила, що оздоровлення дітей здійснюється за рахунок державного, обласного та місцевого бюджетів. У 2008 році на оздоровлення дітей з місцевого бюджету було виділено 200 тис.грн. За ці кошти було оздоровлено 140 обдарованих дітей та з соціально незахищених сімей в Одеській області. За кошти обласного та державного бюджетів оздоровлюються діти, які мають статус постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та діти соціально незахищених категорій. Так, минулого року було оздоровлено 1711 дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС. З них 17 путівок виділено вихованцям дитячого будинку, 17 – членам клубу «Надія» для дітей з обмеженими можливостями, 51 путівку – вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи, 17 – Фастівського центру професійно-технічного навчання, решту – пропорційно розподілено між учнями загальноосвітніх шкіл міста. Відділом у справах сім'ї та молоді оздоровлено 65 дітей, серед яких обдаровані діти та діти з соціально незахищених сімей. Для оздоровлення та санаторно-курортного лікування дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, було виділено 253 путівки. Через Фастівську районну виконавчу дирекцію Київського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності оздоровлено 174 дитини. Зусиллями підприємств оздоровлено 1479 дітей їхніх працівників. Всього по місту оздоровлено 3805 дітей, що становить 55 відсотків від їх загальної кількості.
Заступник начальника управління освіти М.М.Івасюк розповів про організаційні моменти, що стосуються оздоровлення школярів, вніс пропозиції стосовно покращення процесу оздоровлення та відпочинку школярів. Заступник начальника управління праці та соціального захисту міськвиконкому В.Й.Юрковський проінформував про зміни в порядку оформлення документації для організації оздоровлення школярів, ознайомив присутніх з окремими положеннями Постанови Кабміну від 16 травня 2000 р. №800 «Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». В.П.Любарець вніс пропозиції стосовно проведення попередніх перевірок закладів, до яких будуть направлятися на оздоровлення фастівські діти.

08 квітня у м. Фастів відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На ньому затверджено новий склад комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто і задоволено заяви та звернення громадян стосовно укладання договорів дарування нерухомого майна, укладання договору на визнання часток у спільній власності на квартиру. Внесено зміни до складу комісії міськвиконкому з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Продовжено на один місяць термін дії дозволу на тимчасове відкриття та встановлення графіку роботи ярмарку по продажу непродовольчих товарів з ринковою формою торгівлі за адресою : м. Фастів, вул. Малафєєва,43.
Також на засіданні виконкому йшлося про організацію і проведення двомісячника благоустрою у місті, та заплановані у зв’язку з цим заходи.

08 квітня народний депутат України В.В.Писаренко (фракція БЮТ) провів благодійну акцію для групи дітей з фастівського дитячого будинку. Він організував для них день відпочинку у Київському центрі сімейного дозвілля «Дивоцвіт», що на Оболоні.
Програма мала і пізнавальний, і розважальний характер. Діти грали на атракціонах, гральних автоматах, переглянули стереофільм про створення життя на Землі. Також народний депутат подбав про харчування і перевезення дітей.

08 квітня у м. Фастів відбулося урочисте вручення ключів та заселення щасливих мешканців ІІ черги 72-квартирного будинку «Дзвони Чорнобиля». Привітали їх з такою радісною подією, побажали щастя, добробуту, злагоди у сім'ях та комфортного проживання у нових, затишних і красивих оселях в.о. міського голови Г.Ф.Поліщук, заступник міського голови О.Й.Цвібель, завідуюча житлово-комунальним відділом міськвиконкому З.О.Коваленко, генеральний директор ТОВ «Білоцерківський ДБК» А.Г.Дрофа, головний будівельник ТОВ «Білоцерківський ДБК» В.М.Токовенко.

У нашому місті триває двомісячник благоустрою. Так, у рамках проведення цього заходу 7 та 10 квітня було проведено рейди з перевірки стану благоустрою та санітарної очистки міста. Учасниками рейду були працівники апарату міськвиконкому, комбінату комунальних підприємств, КП «Фастівтепломережа», КП КОР «Фастівводоканал», районної санітарно-епідеміологічної станції, голови вуличних комітетів.
Під час рейдів було оглянуто 11 вулиць мікрорайонів Казнівка, Заріччя, Кадлубиця та Журавлівка. В першу чергу увага приділялася санітарному стану вулиць, регулярності вивезення сміття, наявності стихійних сміттєзвалищ, упорядкуванню прибудинкових територій вздовж проїжджої частини вулиць, стану торговельних павільйонів та прилеглих до них територій, наявності біля входу до таких павільйонів сміттєзбірників, побілці бордюрів, розбивці квітників, зовнішньому естетичному вигляду об’єктів, потребі у фарбуванні, необхідності ремонту сходів. Паралельно вивчалися проблемні питання, які порушували у своїх зверненнях до міської влади громадяни.
В результаті рейдів вирішено в рамках акції «Посади своє дерево» членами комітету самоорганізації населення мікрорайону Казнівка та учнями ЗОШ І-ІІІ ст. №7 висадити 20 берізок біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС у цьому мікрорайоні. Також складено та вручено протоколи окремим приватним підприємцям про необхідність впорядкування територій, прилеглих до об’єктів здійснення ними підприємництва. Скоординовано спільні дії комунальних підприємств міста та органів самоорганізації населення мікрорайонів міста щодо благоустрою зазначених мікрорайонів.

Днями за ініціативи голови вуличного комітету Володимира Сулими мешканцями пров. Дачний проведено суботник. Побілено бордюри вздовж дороги, висаджено кущі троянд та туї, а також саджанці вишень, горіхів, шовковиць.

10 квітня у м. Фастів відбулася LІ (51-а) позачергова сесія Фастівської міської ради V скликання. На ній прийнято рішення «Про вихід зі складу постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, забезпечення свободи слова, ідеологічних переконань та віросповідання, гласності в діяльності міської ради депутата міської ради Поліщук Г. Ф. в зв’язку з обранням її на посаду секретаря міської ради». Внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 21. 04. 2006 року №4-ІІ-V “Про склад постійних комісій міської ради та обрання голів комісій, заступників та секретарів цих комісій”. Прийнято рішення «Встановлення рангу, надбавки, матеріальної допомоги та преміювання секретарю міської ради». Прийнято рішення «Про реєстрацію депутатської фракції “Партія Регіонів”».Внесено зміни та доповнення до рішення Фастівської міської ради від 27. 06. 2002 року №3-ІІ-IV “Про надання повноважень представляти міську раду на зборах співзасновників міськрайонної газети “Перемога”. Внесено зміни до рішення міської ради від 29. 05. 2008 року №2-ХХХVI-V «Про виконавчий комітет Фастівської міської ради». Внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 25. 12. 2008 року №5-ХLVI-V "Про затвердження структури апарату міської ради та її виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради, виконавчого комітету, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів ради на 2009 рік". Прийнято рішення «Про звернення Фастівської міської ради до Головного контрольно-ревізійного управління в Київській області щодо проведення перевірки стану фінансово-господарської діяльності міської ради та міськвиконкому за період 2007 року по березень 2009 року включно.
На сесійному засіданні депутати міської ради взяли до відома Ухвалу Фастівського міськрайонного суду Київської області від 9 квітня 2009 року , якою зупинено дію рішень Фастівської міської ради «Про недовіру секретарю міської ради Сальнікову В.В.», «Про обрання секретаря міської ради», «Про створення тимчасової комісії міської ради по прийому-передачі печатки міської ради та виконавчого комітету» та вирішили направити апеляційну скаргу на неї до Київського адміністративного апеляційного суду. Вирішено вважати легітимно обраним секретарем міської ради Г.Ф.Поліщук.

Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы