To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому 25-29 березня


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 31 Март 2009 - 19:40

25 березня у м. Фастів заступник міського голови В.О.Коваль провів прийом громадян з особистих питань. Мешканка верхнього поверху багатоквартирного будинку по вул.Г.Танкістів,1 просила відремонтувати покрівлю над її квартирою. Висловлювали своє незадоволені жителі багатоквартирного будинку по вул.Червоноармійська, 36 А тим, що поруч з будинком влаштовують мийку автомобілів окремі сусіди та мешканці прилеглих будинків. Також вони просили провести світло у підвальному приміщенні свого будинку та нарікали на пориви в системах водопостачання і водовідведення, через які там стоїть сморід.

Окремі фастівчани просили виділити їм земельні ділянки під індивідуальне будівництво.
25 березня у м. Фастів в мікрорайоні Казнівка відбулися збори мешканців вул.Петровського, ініційовані самими казнівчанами. На зборах були присутні депутат міської ради М.Г.Гураль, начальник відділу з житлово-комунальних питань З.О.Коваленко, старший інженер по утриманню і експлуатації доріг комбінату комунальних підприємств Ф.М.Наливайко, головний інженер ККП В.А.Тесмінецький.

Проводила збори голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Казнівка Н.І.Глущенко, яка представила гостей, запрошених на захід рішенням попередніх зборів. Підготовчу роботу по проведенню зборів провели голова вуличного комітету Н.П.Хоменко та член вуличного комітету О.І.Мельник. Мешканці мікрорайону порушили ряд питань, в першу чергу, стосовно благоустрою вулиць мікрорайону.

З.О.Коваленко розповіла мешканцям мікрорайону про діяльність, яку проводить міська рада та міськвиконком для покращення добробуту фастівчан, охарактеризувала стан доріг у місті та на Казнівці. Зокрема, вона сказала, що міською владою в цьому році планується провести дуже велику роботу щодо благоустрою вулиць міста, відзначила продуктивну співпрацю жителів мікрорайону, комітету самоорганізації населення з органами міської влади. Ф.М.Наливайко розповів про співробітництво комітету самоорганізації мікрорайону з комбінатом комунальних підприємств та наголосив, що навіть за наявного, недостатнього фінансування комбінатом робиться все можливе, щоб на вулицях міста було чисто і охайно. М.Г.Гураль запропонував першочергово зробити ремонт дорожнього покриття вулиці та провулку Б.Хмельницького і вул.Петровського, щоб за даним кільцевим напрямом був відкритий новий маршрут пасажирських перевезень, який зміг би забезпечити потреби мешканців мікрорайону.

На зборах казнівчани вирішили просити в.о. міського голови В.В.Сальнікова, щоб він звернувся до керівництва ПЧ-4 та ст. Фастів про виділення відпрацьованого щебеню в кількості 800 куб.м для висипання його на дорогу по вул. Петровського, а 3500 куб.м загалом для всіх вулиць мікрорайону.
26 березня у м. Фастів відбулося засідання L(50) сесії Фастівської міської ради V скликання, в ході якого прийнято рішення про відміну окремих рішень виконавчого комітету Фастівської міської ради. Робота виконавчого комітету Фастівської міської ради визнана незадовільною. Також висловлено недовіру секретарю міської ради В.В.Сальнікову та достроково припинено його повноваження. На сесійному засіданні секретарем міської ради обрано депутата міської ради від фракції СПУ Галину Федорівну Поліщук. З 46 депутатів, які входять до складу міської ради, 31 взяв участь у таємному голосуванні. «За» проголосував 31 депутат. На Г.Ф.Поліщук покладено виконання обов’язків міського голови.

На сесії взято до відома інформацію про результати роботи тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності будівництва об’єктів та споруд в м. Фастів. Прийнято рішення про Комплексну програму підтримки молоді "Молодь Фастова" на 2009-2014 роки, Програму відпочинку та оздоровлення дітей м. Фастів в 2009-2014 роках, Програму розвитку позашкільних навчальних закладів міста Фастова на 2009-2013 роки, Про Програму розвитку психологічної служби системи освіти міста Фастова на 2009-2012 роки, Програму ”Про відродження та розвиток історичних, культурних, патріотичних та господарських традицій Українського козацтва у Фастові на 2009-2013 роки”. Взято до відома інформацію про хід виконання міської Програми розвитку дошкільних навчальних закладів на 2007-2013 роки, хід виконання міської комплексної програми "Турбота" на 2006-2010 роки. Прийнято до комунальної власності територіальної громади міста Фастова гуртожиток ВАТ «Унавське» по вул. Галафеєва, 107. Надано в оренду підвальне приміщення за адресою вул. Соборна, 51, ТОВ "ЕКО" з метою розміщення складських приміщень. Передано нежитлове приміщення по вул. С. Палія, 9, площею 408,8 мІ, з комунальної власності територіальної громади м. Фастів на баланс комунального підприємства «Фастівтепломережа». Затверджено програму приватизації об’єктів комунальної власності на 2009 рік. Прийнято рішення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Фастова. Внесено зміни та доповнення до рішення Фастівської міської ради від 14. 01.2009 року №2-ХLVII-V "Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку міста на 2009 рік". Внесено зміни до рішення міської ради від 14. 01. 2009 року №3-ХLVII-V "Про міський бюджет на 2009 рік". Затверджено звіт про виконання бюджету міста Фастова за 2008 рік, кошторис витрат міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2009 рік. Прийнято до комунальної власності територіальної громади м. Фастів теплових лічильників та їх передачу на баланс житлово-експлуатаційної контори. Внесено зміни до рішення Фастівської міської ради №17-ХХХІV-IV від 08. 09.2005 року "Про передачу газопроводів та споруд на них з комунальної власності територіальної громади м. Фастова на баланс відкритого акціонерного товариства "Київоблгаз". Затверджено нормативну грошову оцінку земель міста Фастова. Прийнято рішення Про плату за оренду земель Фастівської міської ради в 2009 році.
27 березня у м. Фастів керуючий справами міськвиконкому В.С.Петренко провів нараду апарату міськвиконкому. Він проінформував присутніх про рішення, прийняті на засіданні L(50) сесії Фастівської міської ради V скликання, серед яких роботу виконавчого комітету Фастівської міської ради визнано незадовільною, висловлено недовіру секретарю міської ради В.В.Сальнікову та достроково припинено його повноваження. В.С.Петренко представив новообраного секретаря міської ради Г.Ф.Поліщук. Галина Федорівна коротко охарактеризувала соціально-економічну ситуацію в місті, висловила впевненість у тому, що керівництво міста зможе зробити Фастів більш охайнішим, цивілізованим, містом європейського зразка. Вона наголосила, що апарат міськвиконкому є дієвою ланкою міської влади, яка працює ефективно і стабільно, закликала працівників апарату до співпраці та плідної роботи на благо територіальної громади міста, а також пообіцяла всім працівникам свою підтримку і порозуміння.
29 березня у м. Фастів з нагоди Міжнародного дня театру у Палаці культури на огляд фастівчан представлено дві міні-вистави, які підготували вихованці театру-студії «Дзвіночок», що діє при цьому закладі.
Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы