To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

У місті зареєстровано нові громадські організації


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 29 Март 2009 - 10:55

24 березня 2009 р на засіданні виконавчого комітету міської ради зареєстровано громадські організації «За фастівчан», «Спілка по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом «Нове життя», молодіжну громадську організацію «Майбутня Україна», «Спортивний клуб «Тецушинкай» «джиу – джитсу» м. Фастова, «Фастівська міська федерація футболу».

Громадська організація «За фастівчан» створена для захисту законних економічних, соціальних, творчих, національно-вікових, спортивних та інших прав громадян, підприємців і інших спільних законних інтересів її членів. Серед основних завдань, які організація ставить перед собою:
- пошук та об'єднання талановитої молоді, сприяння їх розвитку та досягненням;
- організація та проведення культурно-масових заходів, конференцій, презентацій, семінарів, вистав, концертів, фестивалів;
- участь у формуванні гуманного, демократичного, правового громадянського суспільства;
- пропаганда здорового способу життя, проведення акцій проти наркоманії, алкоголізму, тощо;
- реалізація і захист прав на безпечне життя та здоров'я, навколишнє природне середовище.
Голова Ради організації «За фастівчан» Орловський Віталій Алеїзович.

Громадська організація «Спілка по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом «Нове життя» створена на основі єдності спільних інтересів для боротьби з наркоманією та алкоголізмом, а також для захисту прав нарко- та алкоголезалежних громадян, запобігання розповсюдженню ВІЛ/СНІД серед населення , сприяння соціальної адаптації людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, та колишніх наркозалежних громадян, а також для захисту прав нарко- і алкоголезалежних громадян і людей, які живуть з хворими на ВІЛ/СНІД.
Мета спілки – об'єднання зусиль всіх зацікавлених юридичних та фізичних осіб для спільної боротьби проти наркоманії та алкогольної залежності, по запобіганню розповсюдження ВІЛ/СНІД серед населення, сприяння соціальній адаптації людей, хворих на ВІЛ/СНІД.
Керівник громадської організації «Спілка по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом «Нове життя» Степанович Вадим Анатолійович.

Молодіжна громадська організація «Майбутня Україна» створена з метою залучення молоді до участі в економічно-політичних реформах, сприяння отриманню ними практичних навичок та знань, необхідних для конкурентоспроможності на ринку праці, використанню молодіжного потенціалу в розвитку економіки міста Фастів та створення робочих місць.
Головна мета організації – захист соціальних, економічних, правових та інших інтересів молоді, сприяння їх професійному та соціальному становленню, а також підтримка економічних і соціальних реформ на ринкових принципах.
Серед завдань організації – захист інтересів та конституційних прав кожного її члена в органах місцевого самоврядування, державної влади, у відносинах з юридичними та фізичними особами; сприяння встановленню партнерських, культурних, освітніх та ділових контактів з молодіжними організаціями міста, району, області, України та зарубіжних країн тощо.
Голова молодіжної громадської організації «Майбутня Україна» Кудь Володимир Романович.

Громадська організація «Спортивний клуб «Тецушинкай» «джиу – джитсу м. Фастова» є добровільним об'єднанням громадян, що об’єднує своїх членів на основі єдності їх спортивних, творчих та соціальних інтересів з метою сприяння розвитку спорту та фізичної культури в Фастові.
Основна мета діяльності Клубу – сприяння розвитку джиу-джитсу в м. Фастові, задоволення та захист законних соціальних, економічних, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів.
До основних завдань Клубу належать : сприяння розвитку джиу-джитсу у всіх його видах і формах шляхом реалізації, а також підтримки проектів та ініціатив, що сприяють його розвитку; пропаганда в установленому порядку джиу-джитсу в м. Фастові, його ролі у всебічному розвитку особи, зміцнення здоров'я, формуванні здорового способу життя, патріотичне виховання молоді.
Голова громадської організації «Спортивний клуб «Тецушинкай» «джиу – джитсу м. Фастова» Заплава Олександр Сергійович.

Громадська організація «Фастівська міська федерація футболу» має основною метою об'єднання зусиль своїх членів для популяризації активного способу життя, зміцнення здоров'я і продовження спортивного довголіття шляхом загартування, тренувань, регулярних виступів у змаганнях, а також захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих та спільних інтересів. Вона створена для забезпечення розвитку футболу у м. Фастові, зростання його рівня і масовості, представництва міста у вищестоящих змаганнях.
Для досягнення своєї мети організація ставить перед собою завдання, серед яких, розроблення і забезпечення реалізації програм розвитку футболу у м. Фастів, у т.ч. підготовки футболістів, збірних команд міста у обласних та Всеукраїнських змаганнях, забезпечення організації змагань і турнірів, проведення змагань на першість міста та розігрування кубків, сприяння об’єктивності та професійному рівню суддівства у футболі, проведення заходів з підготовки фахівців , пов’язаних із футболом, підтримка зв’язку і співпраці з ФФУ, КОФФ, регіональними федераціями футболу Київської області тощо.
Голова громадської організації «Фастівська міська федерація футболу» Анатолій Іванович Михайлюк.

Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы