To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому з 19 по 25 березня


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 25 Март 2009 - 21:39

20 березня делегація фастівчан у селі Мазепинці Білоцерківського району взяла участь в обласних урочистих заходах присвячених 370-річчю від дня народження І.Мазепи, 300-річчю подій, пов’язаних з воєнно-політичним виступом гетьмана України І.Мазепи та укладанням українсько-шведського союзу. До складу делегації увійшли керівники структурних підрозділів міської ради та міськвиконкому, представники громадських організацій: козацький курінь Українського козацтва, міської станиці Братства ветеранів УПА, міського осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта”, міського осередку ВО «За Помісну Україну» ( “За Україну! За Ющенка!”), члени колективу народної пісні «Дзвінкова криниця», вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста.
21 березня з вихованцями клубу «Надія», а це - діти з особливими потребами, та дітьми, якими опікуються прихожани римо-католицької парафії Воздвиження Святого Хреста у Фастові, службою у справах дітей міськвиконкому проведено гру «Я знаю свої права». Спільні заходи для таких дітей вже є традиційними. Вік дітей – від 6 до 17 років.

Головний спеціаліст служби Н.Д.Сілова ознайомила дітей з основним змістом Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, окремими законодавчими актами України, розповіла про їхні права. Діти проявили великий інтерес до зазначеної теми, задавали запитання, які їх цікавили, охоче самі давали відповіді на питання. Вони цікавилися не лише своїми правами, але й розповідали про те, які у них обов’язки і перед батьками, і перед суспільством.

На завершення заходу учасники відтворювали в малюнках свої права. З великим задоволенням до справи приступили не лише молодші учасники заходу, а й старші. Діти зобразили, переважно, права на життя, власне житло, лікування та любов батьків.

За участь у грі її учасники отримали призи від служби у справах дітей міськвиконкому.

З 9 по 22 березня у м. Фастів у рамках проведення Шевченківських днів проходив єдиний день інформування населення на тему : «Кобзареве слово невмируще». Роздано інформаційні матеріали в школах, на підприємствах та організаціях, комітетах самоорганізації населення, в яких йдеться про життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря, його перебування на Фастівщині.


23 березня в.о.міського голови В.В.Сальніков провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. На нараді зазначено, що минулого тижня всі служби міськвиконкому спрацювали плідно, відповідно до запланованого. У місті ситуація була стабільною, житлово-комунальні підприємства працювали в нормальному ритмі, але сталися пориви системи водопостачання, що забезпечує водою декілька багатоквартирних будинків по вул. Соборній. Віктор Вікторович повідомив про скрутний фінансовий стан КП КОР «Фастівводоканал», зумовлений невідповідністю діючих кілька років поспіль тарифів на водопостачання реальним затратам підприємства. Наразі у КП КОР «Фастівводоканал» відсутні обігові кошти для розрахунків за спожиту електроенергію. Міська влада співпрацюватиме з керівництвом підприємства, а воно, в свою чергу, жорсткіше ставитиметься до боржників, вживатимуться всі можливі заходи для виходу з зазначеної ситуації.

В.В.Сальніков проінформував, що у квітні-травні в місті проходитиме двомісячник проведення благоустрою. Він окреслив основні завдання, на яких акцентуватиметься увага міської влади під час проведення заходу – ліквідація стихійних сміттєзвалищ, обрізання омели на деревах та впорядкування зупинок для громадського автотранспорту. Також у поточному році планується ремонт та благоустрій доріг міста. Складено список вулиць, дорожнє покриття яких потребує негайного ремонту.

Керуючий справами міськвиконкому В.С.Петренко довів до відома присутніх інформацію, щодо стану своєчасності та повноти сплати і погашення заборгованостей із виплати зарплат, стипендій та інших соціальних виплат по Україні, Київщині та м. Фастів. Він зазначив, що всі підприємства, організації та установи мають сплачувати своєчасно та пропорційно як зарплату, так і платежі до фондів.

Начальник управління освіти міськвиконкому В.М.Камінський розповів про перспективи подолання двозмінності в загальноосвітніх навчальних закладах міста. Також він розповів про те, які заходи проводилися на освітянській ниві міста.
23 березня відбулося урочисте засідання комітету самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля – найбільшого в м. Фастів, який відзначав 9-ту річницю з дня свого створення. В заході взяли участь в.о. міського голови В.В.Сальніков, депутати міської ради С.П.Павловський, І.А.Піщалов, С.В.Зілов, Ж.О.Мухар, підприємці, які співпрацюють з комітетом, керівники окремих громадських організацій, голови вуличних комітетів та громадські активісти мікрорайону.

Про діяльність комітету самоорганізації населення в порівняльній характеристиці прозвітувала його голова О.В.Мороз. Вона розповіла, скільки громадян побувало на прийомі для отримання довідок, скільки оформлено заяв для отримання компенсації за невикористану путівку потерпілими від аварії на ЧАЕС , скільки розглянуто письмових та усних скарг громадян, в тому числі за участю дільничного інспектора міліції, який тісно співпрацює з активістами комітету, про клопотання комітету перед міською радою в отриманні матеріальної допомоги тими із завокзальців, хто цього потребував. Олена Валеріївна також розповіла про укладені з комбінатом комунальних підприємств угоди на вивіз побутових відходів з вулиць мікрорайону, іншу, необхідну громаді мікрорайону роботу. Голова комітету порівняла, наскільки більше роботи зараз робиться членами комітету порівняно з першими роками з моменту його заснування, що зараз ця робота є дуже плідною та ефективною завдяки налагодженій співпраці з міської владою, представниками депутатського корпусу, директорами підприємств, громадськими організаціями та політичними партіями, правоохоронними органами. Ще Олена Валеріївна відзначила увагу та турботу керівництва міста, як теперішнього, так і попередніх років, завдяки якому комітет має гарне та просторе приміщення, в ньому знайшлося місце і для облаштування світлиці. У ній зберігаються старожитності, майстерно вишиті завокзальцями рушники і серветки, інші роботи, виготовлені народними умільцями мікрорайону.

В.В.Сальніков привітав членів та активістів комітету самоорганізації населення зі святом, відзначив їх активність та принципову громадську позицію, турботу про добробут своїх земляків. Він підкреслив, що там, де працюють комітети, менше громадян звертаються до міської ради та міськвиконкому за вирішенням тих чи інших проблем, адже значна їх частина вирішується комітетами. Віктор Вікторович нагородив секретаря комітету самоорганізації населення Л.М.Діденко, заступника голови О.П.Перепелицю нагрудним знаком «За розвиток міста», активістів комітету грамотами, подяками та грошовими винагородами.

Депутат міської ради С.П.Павловський привітав завокзальців зі святом, пообіцяв і надалі співпрацювати та допомагати у вирішенні різного роду питань. Активістам комітету Сергій Петрович подарував квіти та вручив грошові винагороди.

Спонсорами проведення свята та організації «солодкого столу» стали депутати міської ради С.П.Павловський, І.А.Піщалов, директор підприємства «Елас» О.В.Воєводкін, приватні підприємці А.Є.Протоцький та В.В.Овсяніков.24 березня у в.о.міського голови В.В.Сальніков зустрівся з тренером В.М.Войтенком, вихованець якого Роман Капітоненко став чемпіоном України з боксу .

Цього дня Роман Капітоненко та його тренер повернулися з Кривого Рогу, де з 16 по 23 березня проходив ХVІІІ чемпіонат України з боксу. Наш земляк у наполегливій і жорсткій боротьбі з сильними суперниками здобув перемогу у ваговій категорії +91 кг. Роман Капітоненко є переможцем ІІІ спортивних ігор України, триразовим чемпіоном України з боксу, абсолютним чемпіоном України, бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу у м. Ліверпуль в 2008 році, майстром спорту міжнародного класу, стипендіатом Президента України.

Наш земляк показав такі високі результати завдяки щоденній копіткій праці, виснажливим тренуванням, бажанню перемоги, які в ньому виховав тренер В.М.Войтенко, почесний громадянин міста, заслужений тренер України. Віктор Миколайович тренує юних боксерів у ДЮСШ управління освіти міськвиконкому, а вже старших спортсменів у спортивному клубі Віталія Качановського.

Спонсором тренувань Романа Капітоненка є заслужений майстер спорту, чемпіон Європи з боксу, володар Кубку світу з боксу, почесний громадянин міста В. М. Качановський. Віталій Михайлович свого часу прославляв наше міста на міжнародних змаганнях з боксу і тепер сприяє розвитку цього виду спорту у Фастові, допомагає юним спортсменам шліфувати свою боксерську майстерність.

В.В.Сальніков привітав В.М.Войтенка і подякував за перемогу, яка прославлятиме наше місто, поповнить скарбницю спортивних здобутків фастівчан, спонукатиме молодь до занять спортом та надихатиме юних спортсменів на нові досягнення.

24 березня у м. Фастів відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні прийнято рішення про внесення змін до складу комісії з попереднього розгляду питання присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» та утворення комісії з питань захисту прав дитини. Внесено зміни до рішення міської ради від 14.01.2009 року № 3-ХLУП-У «Про міський бюджет на 2009 рік». Взято до відома інформацію про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Фастівської міської ради в 2008 році. Прийнято рішення Про погодження подачі питної води на місто з вмістом заліза до 1 мл/дм3 . Внесено зміни до складу міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Зареєстровано громадські організації «За фастівчан», «Спілка по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом «Нове життя», молодіжну громадську організацію «Майбутня Україна», «Спортивний клуб «Тецушинкай» «джиу – джитсу» м. Фастова, «Фастівська міська федерація футболу». Прийнято рішення «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в квітні – травні 2009 року».Враховуючи незадовільний стан дерев, відповідно до актів комісійного обстеження, погодження Державного управління охорони навколишнього середовища в Київській області, погоджено видалення зелених насаджень відповідно переліку.

Розглянуто і задоволено заяви та звернення громадян стосовно укладання договорів дарування нерухомого майна, про визнання часток в спільній власності на квартири та на укладання договорів дарування часток квартир, встановлення опіки над малолітнім, закріплення права неповнолітнього на житло, припинення опіки над неповнолітньою особою у зв’язку з досягненням нею повноліття. Розглянуто питання Фастівського МБТІ, відділу містобудування та архітектури. Надано дозволи на відкриття та встановлено графіки роботи кафе, магазинів, офісу, салону краси, кіосків, палатки по реалізації цукерок, відділу по реалізації продовольчих товарів.
24 березня у комітеті самоорганізації населення мікрорайону Казнівка відбулося засідання осередку «Жіночої ради», який вже багато років діє при комітеті.

Голова осередку Є.Т.Плотніцька прозвітувала про зроблене від початку року. Затверджено план роботи на квітень. Серед запланованого – участь у підготовці до відзначення 10-ї річниці від дня заснування комітету та до відзначення Дня Чорнобильської трагедії. Також члени жіночої ради планують брати участь у проведенні двомісячника благоустрою мікрорайону, благоустрої території навколо комітету, акції «Посади дерево», суботнику в парку Козацької слави, обстеженні вулиць мікрорайону. Не залишать вони поза увагою і лежачих одиноких хворих жінок похилого віку, яких планують навідувати та надавати їм посильну допомогу.

Члени осередку вирішили допомогти одиноким жінкам похилого віку у підготовці їхніх осель до Великодня. Також вони прийняли рішення звернутися до в.о. міського голови В.В.Сальнікова за допомогою у благоустрої ділянки вул. Набережної , на якій пісок заважає їздити автотранспорту та ходити пішоходам.

Голова комітету самоорганізації населення Н.І.Глущенко подякувала активістам жіночої ради за діяльну співпрацю з комітетом, розуміння проблем своїх земляків та намагання їм допомогти не словом, а ділом.
24 березня у м. Фастів на базі станції юних техніків проведено обласні змагання серед учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. У змаганнях брали участь 6 команд з смт. Гребінки Васильківського, міст Фастів, Яготин і Переяслав-Хмельницький. Організовували змагання Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, управління освіти міськвиконкому та працівники Фастівської СЮТ (директор Г.Л.Майданюк).

Учасників змагань привітали начальник управління освіти міськвиконкому В.М.Камінський, депутат районної ради, голова міської організації «Союз Українок» Г.Г.Ковальчук, представники ОСББ «На Радянській», у приміщення якого діє Фастівська СЮТ, Г.С.Галущенко та Т.І.Качановська.

Змагання проводилися в 3 етапи. В першій частині учні давали відповіді на питання з фізики, електроніки та радіоелектроніки, у другій – розробляли і виготовляли друковані плати, а у третій – робили монтаж радіоелектронного пристрою.

У командному заліку 1-ше і 2-ге місця посіли фастівчани, на третьому – команда з Яготина.

В особистому заліку змагання проводилися у двох вікових категоріях – старшій і молодшій. Переможцем у старшій віковій групі став фастівчанин Володимир Андрієнко, а у молодшій віковій групі перше місце виборов Григорій Рожков з Васильківського району. Фастівчани Денис Морозенко та Богдан Захарчук посіли, відповідно, друге і третє місця.

Підготував команду юних фастівських обдарувань в галузі радіоелектронного конструювання В.Ф.Макаревич, який працює керівником гуртка радіоелектроніки на станції юних техніків вже 25 років.

Спонсором заходу виступила міська організація «Союз Українок», яку очолює Г.Г.Ковальчук.

Недзвецька Л.В.,головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы