To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому з 13 по 18 березня


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 25 Март 2009 - 21:26

13 березня у м. Фастів в міському палаці культури пройшли урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Вітаючи колективи міста цієї галузі з їх професійним святом в.о.міського голови В.В.Сальніков зазначив, що зроблено ними для створення комфортних умов проживання людей у нашому місті – немало. Цьому сприяла політика міської ради. Зокрема, комбінатом комунальних підприємств було проведено поточний ремонт вулиць: Соборна, Радянська, Мічуріна, Шевченка. Виконано будівництво дороги по вул. Горького. Обладнано та зроблено «заїзну кишеню» до пам'ятника жертвам голодомору по вул. Якубовського. Проведена реконструкція площі отця Зиґмунда Козара біля римо-католицького костелу за рахунок коштів міського бюджету. На ній визначено та по-сучасному впорядковано місця паркування автомобілів. Встановлено 2 перші у місті пристрої зменшення руху біля школи № 1 ( по вул. Л.Толстого) на кошти міського бюджету в сумі 26 тис. грн. За кошти міського бюджету відремонтовано 16 дахів багатоповерхівок.

З ініціативи міської ради повернуто у міську комунальну власність життєво важливе для територіальної громади м. Фастів комунальне підприємство – «Фастівтепломережа». На черзі –комунальне підприємство «Фастівводоканал».

За кошти міського бюджету нещодавно було придбано новий сміттєвоз із заднім завантаженням 2008року випуску для комбінату комунальних підприємств. Куплено новий автомобіль з підйомною вишкою для обслуговування електроопор й електромереж вуличного освітлення міста для комунального підприємства «Фастівсвітло».

Вшановуючи професійні здобутки працівників житлово-комунальних служб під час урочистостей, В.В.Сальніков вручив нагрудний знак «Знак Пошани» директору комбінату комунальних підприємств ,депутату міської ради Д.М.Юшкову, нагрудний знак «За розвиток міста» - начальнику комбінату комунальних підприємств М.М.Савочці, директору оздоровчого центру «Струмочок» В.Л.Войтенко, завідуючому відділом сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів. М.І.Синельнику. Грамотами та Подяками міського голови були нагороджені інші працівники цієї сфери. А для всіх присутніх подарунком став концерт у виконанні творчих колективів міського палацу культури.
16 березня у м. Фастів в. о. міського голови, секретар міської ради В.В.Сальніков провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. Він проінформував присутніх про призначення начальником управління юстиції О.І.Кушнарьова. Також було повідомлено про ухвалу Вищого адміністративного суду України, куди звертався з касаційною скаргою екс-міський голова В.О.Тимофієв, який був відсторонений від займаної посади рішенням сесії Фастівської міської ради. В своєму зверненні В.О.Тимофієв просив скасувати постанову Фастівського міського суду, ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду та поновити його на роботі. Вищий адміністративний суд України задовольнив скаргу частково. Своєю ухвалою він скасував постанову Фастівського міського суду, ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду. Справу направлено на повторний розгляд до суду першої інстанції.

Проблемою минулого тижня стало закриття приписом Фастівської санепідстанції дитячого дошкільного закладу №5 через порушення температурного режиму. В.В.Сальніков повідомив, що на найближчій сесії міської ради розглядатиметься питання про виділення з міського бюджету 200 тис. грн. для усунення недоліків в системі теплопостачання садочка , ремонт котельні та сантехнічного обладнання.

17 березня у м. Фастів в рамках підготовки до чергової сесії міської ради, на якій розглядатиметься питання «Про хід виконання міської програми розвитку дошкільних навчальних закладів на 2007-2013 роки», в. о. міського голови, секретар міської ради В.В.Сальніков ,заступник міського голови В.О.Коваль, керуючий справами міськвиконкому В.С. Петренко побували в ДНЗ №5 «Сонечко» та ДНЗ №8 «Джерельце». Приписом Фастівської санепідстанції дитячого дошкільного закладу №5 через порушення температурного режиму та ряд інших недоліків закрито. На сьогодні відремонтовано тепломережу, нормалізовано температурний режим, але для ліквідації інших недоліків, а це – заміна лінолеуму, сантехнічного обладнання, встановлення нового бойлера, перекриття даху, необхідні немалі кошти. Керівники міста оглянули приміщення дитсадка, оцінили вартість робіт, які потрібно виконати, та визначили терміни їх виконання. Питання фінансування ремонту вирішуватиметься на сесії міськради.

Завідуюча дитячим садком №8 «Джерельце Л.В.Мамченко під час перебування там перших осіб міста подякувала їм за якісно відремонтований за кошти міського бюджету дах. Разом з тим зауважила, що в дитсадку існує ще одна проблема – застаріла система опалення. Це призводить до того, що доводиться часто ремонтувати її. Людмила Василівна висловили вдячність депутатам міської ради, керівникам промислових підприємств І. А.Піщалову та Ю.В.Хацьолі за допомогу при виконанні ремонтних робіт, адже спеціалісти виконують її вчасно, якісно та безкоштовно. Але кардинально ситуацію це все одно не вирішує, тому в міському бюджеті необхідно передбачити кошти для вирішення питання.

18 березня у м. Фастів відбулося засідання Фастівської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке проводив перший заступник міського голови В.С.Цюник Він і доповів про роботу міської ради з питань безпечної життєдіяльності у 2008 році , яку члени комісії визнали задовільною, та ознайомив присутніх з проектом плану роботи цієї ради на 2009 рік, який був затверджений.

Про виконану роботу відділенням ДАІ по обслуговуванню території Фастова в 2008 році та заходи щодо зменшення аварійності на автошляхах міста в 2009 році доповідав начальник ВДАІ по обслуговуванню території Фастівського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області С.А.Маринич. Зокрема, він сказав, що минулого року на території Фастова сталося 51 дорожньо-транспортна пригода, в яких 6 чоловік загинуло та 52 отримали тілесні ушкодження різних ступенів тяжкості. І вже з початку року 1 чоловік загинув та 1 травмований у 2 скоєних ДТП. Часто причинами пригод стають недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі. А це – пошкодження покриття через кліматичні умови, невчасність відновлювальних робіт після ремонтів, які проводяться комунальними підприємствами; відсутність та невідповідність дорожніх знаків ДСТУ, відсутність дорожньої розмітки; неосвітленість проїзної частини периферійних вулиць міста.

Про стан пожежної безпеки в Фастові в 2008 році та заходи по попередженню загибелі мешканців міста на пожежах у 2009 році доповів начальник сектора наглядово-профілактичної діяльності Фастівського РВ ГУ МНС О.В. Калениченко. Минулого року в місті виникло 75 пожеж, в результаті яких загинуло 7 осіб та отримали опіки різного ступеня тяжкості 5 чоловік. З метою попередження пожеж, загибелі людей на них керівним та особовим складом Фастівського відділення було обстежено понад тисячу об’єктів та запропоновано до виконання ряд заходів.

Про роботу управління освіти щодо попереджень дитячого травматизму в закладах освіти поінформував заступник начальника управління освіти міськвиконкому М.М.Івасюк. Зокрема, він розповів , що в закладах освіти проводяться інструктажі з питань охорони праці, техніки безпеки, основ життєдіяльності по попередженню нещасних випадків для учнів, працівників; оформлено стенди з охорони праці, попередженню нещасних випадків ; поповнено методичний кабінет та бібліотеку методичною літературою з даної тематики; призначено відповідальних за створення здорових і безпечних умов при організації та проведенні уроків фізичної культури, трудового навчання, фізики, хімії, інформатики; проведено тиждень охорони праці, під час якого велись бесіди з учнями на виявлення знань з техніки безпеки в кабінетах інформатики, хімії, трудового навчання, фізики, фізичного виховання, експрес опитування, анкетування серед учнів 5-8 класів на знання правил з техніки безпеки, основ життєдіяльності по попередженню нещасних випадків; рухливі ігри з учнями початкових класів на знання правил дорожнього руху та інше.

Після обговорення питань порядку денного міська рада з питань безпечної життєдіяльності населення вирішила вжити заходи по убезпеченню дорожнього руху по вул. Інтернаціональна, та перехрестя вул. Г.Танкістів – Соборна. З урахуванням аналізу аварійності відділенню ДАІ проводити комплексні профілактичні відпрацювання мікрорайонів м. Фастова на предмет виявлення грубих порушень ПДР, що впливають на стан аварійності та безпеку дорожнього руху пов’язаних з автотранспортними засобами. Встановити пристрої примусового зниження швидкості біля загальноосвітніх шкіл, а саме ЗОШ №5, ЗОШ №4, ЗОШ № 1. Необхідно також передбачити виділення коштів на ремонт пожежної сигналізації міського палацу культури та придбання первинних засобів пожежегасіння.

Членами ради було також вирішено внести пропозиції до місцевих органів виконавчої влади щодо надання першочергової допомоги громадянам похилого віку, інвалідів, ветеранів війни, малозабезпечених та багатодітних сімей в ремонті пічного опалення і електромережі. Також необхідно передбачити виділення коштів на заміну електромережі в вечірній загальноосвітній школі.
18 березня в м.Фастів відбулася ділова зустріч з начальником головного управління освіти і науки Київської ОДА В.Г.Бутником , в якій взяли участь перший заступник міського голови В.С.Цюник, начальник управління освіти Фастівської міської ради В.М.Камінський, начальник відділу земельних ресурсів Т.М.Прикладовська, головний архітектор міста В.В.Мірошниченко, директор ЗОШ І-ІІІ ст №5 М.С.Муляр та Голова наглядової Ради проектувальної організації ЗАТ «Проектно-вишукувальний інститут «Київпроект»», заслужений будівельник України, академік Української Академії наук В.В.Петюр. В ході зустрічі обговорювалось питання проектування добудови ЗОШ І-ІІІ ст. №5 . Зокрема, мова йшла про різні варіанти архітектурно-будівельного вирішення даного питання. Один з них, навіть, розглядався у кресленнях.

Найголовніше, про що вдалося домовитися в ході зустрічі: добудова школи на 500 посадочних місць відбудеться. Насамперед для цього необхідно розширити земельну ділянку, яка належить школі, а це – 1 га землі, і яка зараз неналежно використовується. Тут без активного сприяння депутатів Фастівської міської ради не обійтися. Необхідне також виділення коштів на фінансування проектувальних робіт. Першочергово з міського бюджету вже виділено 60 тис. грн. , а найближчим часом необхідно до фінансувати ще 200 тис. грн..

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы