To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Вітання працівникам ЖКГ


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 12 Март 2009 - 22:45

Шановні працівники житлово-комунального господарства та

побутового обслуговування населення!
Фастівська міська рада та міськвиконком щиро і сердечно вітають Вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу міста. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. У цьому контексті все дедалі вагомішу роль відіграють такі галузі економіки як житлово-комунальне господарство та побутове обслуговування населення.

Пріоритетним завданням органів міської влади – є створення комфортних умов для життя людей у нашому місті, що, відповідно, вимагає від фахівців галузей творчої роботи над розвитком житлово-комунального господарства та сфери послуг.

Віримо, що спільними зусиллями влади та громади нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням нашого побуту, та підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг до європейських стандартів.

Дякуємо вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.
В.о.міського голови В.В.Сальніков

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы