To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому від 2-9 березня


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 12 Март 2009 - 22:37

02 березня у м. Фастів в.о.міського голови В.В.Сальніков провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. Мова йшла про заборгованості по заробітній платі у місті. Обговорено причини її виникнення на підприємствах, можливі шляхи виходу з кризової ситуації та співпрацю органів місцевого самоврядування з керівниками підприємств у цьому питанні.

В.В.Сальніков довів до відома присутніх інформацію, що була оприлюднена минулого четверга на засіданні колегії Київської ОДА, щодо підсумків роботи міст і районів Київщини, яка оцінювалася по 48 показникам. Він відзначив високе друге місце, що посів Фастів, і проаналізував роботу окремих відділів, що позитивно чи негативно вплинула на рейтинг.

Керуючий справами міськвиконкому В.С.Петренко повідомив про нещодавно підписане розпорядження в.о. міського голови щодо розподілу обов’язків між в.о.міського голови, заступниками міського голови і керуючим справами міськвиконкому, та проаналізував зазначений документ.

На нараді йшлося про заходи, що проходили у місті минулого тижня, та про заплановане на поточний.
02 березня у м. Фастів в мікрорайоні Заріччя комісією, до складу якої увійшли: голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Заріччя Т.Г.Руденко, представник Фастівського районного відділу ГУ МНС у Київській області О.В.Мусієнко, представник міськрайвідділу ГУ МВС України у Київській області П.А.Бондаренко, громадський пожежник О.М.Руденко, здійснено профілактичний протипожежний рейд по оселям жителів мікрорайону .

Члени комітету самоорганізації населення склали реєстр мешканців мікрорайону, які є одинокими людьми похилого віку, інвалідами, реєстр багатодітних сімей та сімей, в яких зловживають спиртними напоями, для проведення в них профілактичної протипожежної роботи.

П’ять сімей із зазначених категорій відвідали члени комісії. Вони роз’яснили зарічанцям правила протипожежної безпеки, дали рекомендації, що потрібно зробити в їхніх помешканнях задля зниження ризику виникнення пожежі, та як себе поводити у випадку виникнення пожежі.
03 березня у м. Фастів відбулося ІІІ засідання ХLІХ (49) сесії Фастівської міської ради V скликання. На сесії задоволено протест Фастівського міжрайпрокурора Я.Стрелюка на рішення Фастівської міської ради №3/1-ХLІX-V від 19.02.2009 року «Про сплату втрат сільськогосподарського виробництва, спричинених вилученням сільськогосподарських угідь та передачі в оренду земельної ділянки ТОВ фірма "Нафта-ЛТД" в м. Фастів по вул. Фомічова". Внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 18. 07. 2007 року №17-ХХІІІ-V "Про надання в довгострокову оренду нежитлових приміщень по вул. 9-го Січня, 8, вул. Л. Толстого, 13, вул. Радянська, 5, управлінню праці та соціального захисту населення Фастівської міської ради. Прийнято рішення «Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт в 2009 році в м. Фастів», «Про норматив і порядок відрахування до загального фонду бюджету м. Фастів частини чистого прибутку (доходу)», «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в місті, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів на території м. Фастів». Розглянуто окремі земельні питання.
03 березня у Фастівському державному краєзнавчому музеї з нагоди міжнародного жіночого дня – 8 Березня традиційно відкрито музичну вітальню «Чарівність, посмішка, весна».

На заході були присутні в.о. міського голови В.В.Сальніков, заступники міського голови В.О.Коваль, Л.М.Хабібуліна, депутати міської ради Б.В.Ситнік, Г.Ф.Поліщук, М.А.Сокирко, О.М.Денисюк, Ж.О.Мухар, С.В.Зілов, С.М.Онищук, О.Ф.Бойко, депутат районної ради Г.Г.Ковальчук, почесні громадяни міста А.А.Древецький, Н.І.Макельська, представники товариства жінок м. Фастова , міської організації “Союзу Українок”, міської жіночої ради, громадського комітету “Пошук” ім. М.Глухенького, міського осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта”, міського осередку ВО «За Помісну Україну»

( “За Україну! За Ющенка!”), козацького куреня Українського козацтва, клубу любителів поезії, громадської організації ветеранів освіти, клубу «Ветеран», міської єврейської громади, громадськості міста.

Розпочала свято директор музею Т.В.Неліна презентацією виставок жіночих портретів із фондів музею та вишитих картин голови клубу любителів поезії Ю.П.Юркової. Після огляду творів митців розпочалася урочиста частина заходу. Тетяна Вікторівна привітала всіх присутніх з наступаючим жіночим святом, представила присутніх на заході гостей та активістів жіночого руху, розповіла про співпрацю музею з громадськими жіночими, освітніми, культурно-виховними організаціями.

З побажаннями миру, злагоди, добра, сімейного благополуччя перед учасниками заходу виступив В.В.Сальніков. До щирих і теплих привітань в.о. міського голови, секретаря міської ради з побажаннями жінкам подальшої активної участі у громадсько-політичному житті міста, натхнення та праці на благо територіальної громади міста приєдналися і колеги по депутатському корпусу Б.В.Ситнік, О.М.Денисюк, Ж.О.Мухар. Вони привітали присутніх і вручили жінкам корзину квітів від імені народного депутата України В.В.Писаренка, а також - грошові винагороди двом фастівчанам від одного з київських приватних підприємців та подарунки юним учасницям концерту від депутата обласної ради Д.В.Бєлова.

Цікавий, високопрофесійний концерт підготували учителі і вихованці дитячої музичної школи разом з відділом культури міськвиконкому. Під час концерту прозвучали класичні і сучасні музичні твори. Долучилися до виконання пісень і депутати міської ради Г.Ф.Поліщук та С.В.Зілов. Їхні колеги С.М.Онищук та О.Ф.Бойко подарували колективу музичної школи карооке, зазначивши, що приємно вражені здібностями і талантами виконавців.


03 березня у Фастівському державному краєзнавчому музеї відкрито виставку жіночих портретів. На виставці представлені роботи О.Бурліна, Л.Гоптарєвої, М.Євмина, А.Перепелиці, Є.Сироїд. Колекція творів образотворчого мистецтва музею сформована за останніх вісімнадцять років і налічує більше 1300 творів художників України. Велику частину фонду складає меморіальна колекція А.Перепелиці.

04 березня у м. Фастів заступник голови Київської ОДА В.М.Максименко за участю в.о. Фастівського міського голови В.В.Сальнікова, заступників Фастівського міського голови О.Й.Цвібеля, Л.М.Хабібуліної, керуючого справами міськвиконкому В.С.Петренка, депутата Фастівської міської ради Б.В.Ситнік, директора КП КОР «Фастівводоканал» Н.В.Решетіловської, керівників структурних підрозділів міськвиконкому провів прийом громадян з особистих питань.Серед особистих звернень переважали земельні та житлові питання, вирішення спорів між сусідами, прохання допомогти підключити телефон, прохання посприяти отримати довідку для оформлення пенсії, субсидії .
04 березня у м. Фастів в.о. міського голови В.В.Сальніков, заступник Фастівського міського голови О.Й.Цвібеля, за участю керівників структурних підрозділів міськвиконкому, представників комунальних підприємств міст провів прийом громадян з особистих питань.Серед особистих звернень переважали земельні та житлові питання, вирішення спорів між сусідами, прохання посприяти отримати довідку для оформлення пенсії, субсидії .

05 березня у м. Фастів у Палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. На нього запросили майже 700 фастівчанок – кращих представниць трудових колективів, підприємств, організацій та установ Фастова.

В.о.міського голови В.В.Сальніков відкрив концерт піснею у своєму виконанні. В.В.Сальніков та заступник міського голови В.О.Коваль з нагоди свята вручили грамоти міського голови, подяки та грошові винагороди кращим представницям жіноцтва міста. Чоловіки-депутати міської ради, члени Народної партії подарували квіти жінкам-керівникам підприємств, установ та організацій, а депутат міської ради С.В.Зілов –виконав пісню.

Програму святкового концерту підготували працівники та самодіяльні художні колективи міського Палацу культури, а також вихованці дитячої музичної школи.
7 березня, традиційно у першу суботу місяця у м. Фастів відбулося чергове засідання клубу “Надвечір’я ”, присвячене міжнародному жіночому дню – 8 Березня та 195-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

На засіданні було обговорено проведення в лютому у місті Фастів та у всій державі заходів, присвячених таким важливим подіям, як вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відзначення Дня рідної мови, святкування Дня захисників Вітчизни.

Члени клубу згадували нещодавній візит до нашого міста Голови Верховної Ради України В.М.Литвина, під час якого президенту клубу М.М.Ткаченко пов'язала йому стрічку 1-го почесного члена першого в Україні клубу “Надвечір’я ”. Вони казали теплі та щирі слова подяки на адресу Голови Верховної Ради України за його розуміння проблем пенсіонерів, турботу про «дітей війни» та вшанування фастівських «надвечірків».

Член клубу, колишня вчителька Н.Г.Шкандала розповіла про життєвий шлях та творчість Т.Г.Шевченка, а всі присутні заспівали пісню на вірш поета «Думи мої, думи».

Президент клубу М.М.Ткаченко привітала іменинників та ювілярів клубу, розповіла про те, як прийшло до нас свято 8 Березня, побажала всім присутнім жінкам, щоб кожен день ніс їм лише радості, небо всміхалося, а сонце зігрівало душі своїм теплим промінням.

Не лише приємні події супроводжують членів клубу. Нещодавно відійшов у вічність його активіст І.М.Гришин. Пам'ять про Івана Михайловича та інших надвечірців, які померли від початку заснування клубу, було вшановано хвилиною мовчання.

9 березня у м. Фастів в рамках вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка в.о.міського голови В. В.Сальніков, перший заступник міського голови В. С. Цюник, заступник міського голови В.О.Коваль, керуючий справами міськвиконкому В. С. Петренко, депутати міської ради В.П.Ситнік, Ю.М.Болілий, Ю.В.Дросенко, представники міських та районних організацій Всеукраїнського товариства “Просвіта”, міської станиці Братства ветеранів УПА, Козацького куреня Українського козацтва, міської громадської організації “Молодого Руху”, громадського комітету “Пошук”ім. М.Глухенького, громадської організації “Музей на колесах”, міської громадської організації «Клуб «Джерело», політичних партій «Наша Україна», “Собор”, ВО «Свобода», БЮТ, УНП, КУН, Соціалістичної партії, КПУ взяли участь у покладанні вінків і квітів до пам’ятників Великому Кобзареві.

Настоятель релігійної громади УПЦ Київського патріархату о. Михайло, священники УПЦ та римо-католицької церкви відслужили молебень за Україну. Керівник міського осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта” Е.А.Монзолевський відзначив велике культурно-просвітницьке значення творчості Кобзаря, яке сприяло пробудженню національної свідомості українців, та вручив грамоти і цінні подарунки лауреатам конкурсу «Українські скарби Фастівщини», що проводився «Просвітою».

Завершився захід виконанням пісні «Реве та стогне Дніпр широкий».У фойє Палацу культури цього дня на огляд фастівчан було представлено літературну виставку з фондів бібліотек міста, присвячену 195-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка , а у великій залі відбувся святковий концерт «Кобзар у серці України».

У заходах взяли участь в.о.міського голови В. В.Сальніков, перший заступник міського голови В. С. Цюник, заступник міського голови В.О.Коваль, керуючий справами міськвиконкому В. С. Петренко, депутати міської ради В.П.Ситнік, Ю.М.Болілий, Ю.В.Дросенко.

Перед присутніми про роль і значення творчості Шевченка, який став виразником найзаповітніших дум і прагнень українського народу, поборником загальнолюдських ідеалів, світочем добра і гуманізму виступив заступник міський голова В.О.Коваль. Він наголосив на тому, що Шевченко ставив благородну мету: сприяти моральному очищенню нації і оздоровленню духом. Сьогодні Шевченкове слово лунає все частіше. Насамперед, для того, щоб розбудити приспаний національний дух, вселити в свідомість свого народу віру та надію в кращий день, щоб відшукати першопричини наших невдач і поразок , відповідально і самокритично оглянутися довкола, замислитися над днем завтрашнім.

З закликами пам’ятати Великого Кобзаря українського народу, пророка і поета нації, вивчати та шанувати його творчість виступив керівник міського осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта” Е.А.Монзолевський. Земляк великого поета, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №1 А.О.Кармазін передав вітання від черкащан та душевно і патріотично виконав пісні на вірші Т.Г.Шевченка. Голова районної організації УРП О.Б.Роженко розповів про перші переклади поезії Шевченка на німецьку мову та виконав німецькою невмирущий «Заповіт». Шестикласник Володимир Морозов прочитав вірш Т.Г.Шевченка «Сон» та свій власний «Україна, мій край, Батьківщина».

Пісні та музичні композиції на вірші Т. Г. Шевченка виконали учасники самодіяльної народної капели бандуристів ім. Є. Собченко , вокально-хореографічного ансамблю «Калиновий віночок» та театру-студії «Дзвіночок».

На завершення концерту всі присутні заспівали невмирущий «Заповіт» Т.Г.Шевченка.

Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы