To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

«Профілактика злочинності та правопорушень серед неповнолітніх та молоді»

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2009 - 14:04

«Профілактика злочинності та правопорушень серед неповнолітніх та молоді»
07.04.2009

Протягом лютого-березня 2009 р. у всіх навчальних закладах міста Фастів пройшов профілактичний лекторій «Профілактика злочинності та правопорушень серед неповнолітніх та молоді». Ініціаторами проведення даного заходу виступили Управління освіти Фастівського міськвиконкому, Фастівський міськрайвідділ МВС України в Київській області, міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Учні восьмих класів міста мали можливість поспілкуватися з лекторами, поставити запитання, які їх цікавлять, заступнику начальника-начальнику міліції громадської безпеки Фастівського міськрайвідділу МВС України в Київській області М.Г.Бігічу, начальнику відділу соціальної роботи ФМЦСССДМ Ж.П.Бортовській, начальнику відділу дільничних інспекторів І.В.Артемчуку. Проте переважна більшість часу приділялась фахівцями роз'ясненням окремих статей Сімейного, Адміністративного та Кримінального кодексів. Лектори намагалися донести слухачам переваги мирного співіснування в суспільстві, роз’яснити, що накладання штрафів на батьків за негідну поведінку їх дітей не вирішить всіх проблем. Як зазначали директори шкіл, таке безпосереднє спілкування дасть більше користі, ніж адміністративні стягнення та покарання, і зупинить когось від необдуманого вчинку.

Фастівська міська рада

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы