To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Відбулася розширена рада міської громадської організації ветеранів України

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 02 Апрель 2009 - 14:18

Відбулася розширена рада міської громадської організації ветеранів України
02.04.2009

02 квітня у м. Фастів відбулася розширена рада міської громадської організації ветеранів України, в якій взяли участь завідуюча відділом з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення С.А.Янковська, почесний голова Організація інвалідів війни та Збройних Сил І.І.Абрамський, голова Фастівської спілки ветеранів Афганістану Л.А.Балашкевич.

На раді обговорено питання проведення конференції міської організації ветеранів України, на якій розглядатимуть питання обрання нової ради і нового керівника у зв’язку зі смертю колишнього голови організації І.М.Гришина. Члени організації висловили пропозиції щодо прийняття нової редакції статуту громадської організації. Обговорювалися кандидатури осіб, які могли б очолити громадську організацію. Також ветерани вели мову про зроблене ними у місті від початку року.

С.А.Янковська внесла пропозиції доповнити статут положеннями про колективне членство в організації інших громадських організацій ветеранів міста. Вона висловила готовність міської ради допомогти ветеранам у підготовці до конференції.

Фастівська міська рада

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы