To Top

Перейти к содержимому

- - - - -

Історичні книги

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 21

#1 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 07 Март 2008 - 20:21

Так як я захоплююсь історією хотів би поговорити з вами про історичні книги. Які ви зараз читаєте, що читали раніше, що в них вас захопило!!! Обовязково давайте інформацію про книгу, автор, назва, тематика
ЗІ мені сподобалась книга Карамзіна Історія Государства Российского.

#2 Гость_shadow_*

Гость_shadow_*
  • Гости

Отправлено 07 Март 2008 - 20:44

ага, это наверное самая лучшая книга по истории России )
а историческую Францию никто так не описывал как Бальзак ( и может быть ещё Стендаль..ах да, и Дюма!:)), можно вообще про Францию только худ.лит-ру читать и всё понятно:)

#3 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 07 Март 2008 - 20:47

Я з тобою згоден. Про Францію, та мабуть про неї більше всього і писалося, адже це ж краіна запальних людей, у яких завжди проблеми. Ще читав про Людовіка Красивого, дуже цікаво але забув автора  :bh:. Як згадаю напишу!

#4 Гость_shadow_*

Гость_shadow_*
  • Гости

Отправлено 07 Март 2008 - 20:54

вы знаете, почитайте античную мифологию, или мифы Рима и Греции, по мне, так все сюжеты от них, и про историю много узнать можно:) а про Украину я хороших худ.романов не знаю к сожалению :ac:, но научные историки: Дорошенко (нудновато) и Субтельный (очень хорошо пишет, нчиего лишнего)

#5 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 07 Март 2008 - 20:58

Читав Античність, відверто несподобалось. Така давнина мене не приваблює, хоч дякую за пораду.
З України непогано писав Грушевский якщо я не помиляюсь.

#6 Гость_shadow_*

Гость_shadow_*
  • Гости

Отправлено 07 Март 2008 - 21:44

ну и правда то что на вкус и цвет...  :ad:
просто я античность обожаю,пытаюсь всем впихнуть :ah:

#7 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 08 Март 2008 - 09:35

У мене те ж з Фаустом  :bp:.
Доречі згадав автора книг по середньовічну Францію - Моріс Дрюон!!! Книги з циклу трилогій, якщо знайдете прочитайте,вам сподобається.

#8 Zevss

Zevss

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 194 сообщений

Отправлено 14 Март 2008 - 00:02

Тоже очень люблю историю. Рекомендую почитать А. Дюма! :ay:

#9 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2008 - 20:46

Так згоден Дюма це непогано. Проте особисто мені здаеться, що в його творчості важливіше місце віддається сентиментам, аніж правдивому зображенню реальності!!

#10 Гость_BIG_*

Гость_BIG_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2008 - 20:58

Октавиан Стампас "Исторические хроники ордена тамплиеров". Сильная штука :ay:

#11 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2008 - 21:06

Так дійсно чув такого автора. Кажуть пише непогано.  На досізі обов"язково прочитаю. Можу сказати, що Моріс Дрюон також писав про орден тампліерів, а точніше про його критичні моменти.

#12 Zevss

Zevss

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 194 сообщений

Отправлено 15 Март 2008 - 19:31

Так згоден Дюма це непогано. Проте особисто мені здаеться, що в його творчості важливіше місце віддається сентиментам, аніж правдивому зображенню реальності!!

Может быть и так, но согласитесь, пишет он интересно!

#13 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 15 Март 2008 - 19:40

А я й не казав, що він нецікаво пише. Просто тема більш історичного напряму аніж сентиментального  :ap:. Проте можна сказати, що Дюма це великий класик світової літератури.

#14 Гость_Kira_*

Гость_Kira_*
  • Гости

Отправлено 02 Май 2008 - 22:56

А мне нравится книга Т. Шевченко " Кобзарь ". Каждый о ней слышал, но не каждый читал. А я вот почитала, и не сколько об этом не жалею, замечательная книга. Рекомендую прочитат!!! :ay:

#15 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 03 Май 2008 - 02:10

Обожаю жанр альтернативной истории  :ab:
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#16 Гость_Талян_*

Гость_Талян_*
  • Гости

Отправлено 16 Май 2008 - 08:39

Люблю историю, но не понятно что сейчас с ней творится, то же и с литературой! :bn: :be:

#17 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 29 Март 2011 - 15:58

Зараз читаю книгу "Сказания о населенных местностях Киевской губернии" Автор: Л. Похилевич Рік видання: 2005 (перевидана). Книга просто супер! Хто цікавиться історією фастівщини качайте ]]>тут]]> Бумажна версія більше 2000 грн коштує <_<:

#18 alecko

alecko

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 498 сообщений

Отправлено 29 Март 2011 - 16:42

Зараз читаю книгу "Сказания о населенных местностях Киевской губернии" Автор: Л. Похилевич Рік видання: 2005 (перевидана). Книга просто супер! Хто цікавиться історією фастівщини качайте ]]>тут]]> Бумажна версія більше 2000 грн коштує <_<:

Похилевич - это классика. Я только сегодня Федорова качнул: Сборник материалов по исторической топографии Киева и его окрестностей". 1874г. Документы по истории Киевщины. По верхам пока пробежался - Фастов то , оказывается "богатым местечком" был.Надо как то плотно будет глянуть.

#19 S.T.A.L.K.E.R

S.T.A.L.K.E.R

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 160 сообщений

Отправлено 29 Март 2011 - 16:52

2000 гр круто конечно. Может это первое издание 1864 года стоит 2000гр. А вообще именно эта книга - 80 гр.

Заказать эту и другие похожие можно тут: ]]>http://ntr.com.ua/mo...m...icle&sid=10]]>

"Сказания о населенных местностях Киевской губернии или Статистические, исторические и церковные заметки о всех деревнях, селах, местечках и городах, в пределах губернии находящихся / Собрал Л. Похилевич. - Бiла Церква, 2005. - XXII+642 с.: 8 iл. (формат 70х100/16)
Це перша книга із серії "Бібліотека української краєзнавчої класики", в якій планується перевидати описи українських губерній Російської імперії. Видання вперше супроводжується фундаментальними географічним та іменним покажчиками. В книзі зібрані відомості про старожитності, історичні події, поміщиків, монастирі і церкви міст та сіл Київської губернії з найдавніших часів до початку 1860-х років. Перше видання книги (1864 р.) було відмічено малою Уварівською премією, а друге (2005 р.) визнано кращим у номінації "Туристично-краєзнавча література" на Міжнародній книжковій виставці "Книжковий дивосвіт України-2005" (Київ). Ціна (без вартості поштових послуг) 80 грн / $17."

#20 oblina

oblina

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 30 Март 2011 - 08:35

Не так давно купила ось цю книжку:
Изображение

Яковенко Наталя. Українська шляхта з кінця XIV до середини XVII століття. Волинь і Центральна Україна. - Київ: Критика, 2008. - 472 с. - (Друге доповнене видання)
Анотація:

Монографію "Українська шляхта з кінця XIV - до середини XVII століття. Волинь і центральна Україна" доктора історичних наук, професора НаУКМА Наталі Яковенко присвячено історії упривілейованого стану на теренах України у складі Великого князівства Литовського та Корони Польської, формуванню з розмаїтих груп військовослужбового населення та князівської верхівки єдиного "шляхетського народу" та його розвитку протягом понад двох століть від входження руських земель до ВКЛ й аж до козацької революції 1648 року. Головним об'єктом авторської уваги є витоки та соціяльна структура української знаті, її персональний і чисельний склад, правовий та майновий статус елітарних груп

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru