To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому від 23 лютого-2 березня


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 03 Март 2009 - 22:22

23 лютого у м. Фастів в.о.міського голови В.В.Сальніков провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. На нараді зазначено, що минулого тижня всі служби міськвиконкому спрацювали плідно, відповідно до запланованого. У місті ситуація була стабільною, житлово-комунальні підприємства працювали в нормальному ритмі. Начальник КП «Фастівводоканал» Н.В.Решетіловська доповіла про скрутний фінансовий стан очолюваного нею підприємства, відсутність обігових коштів для розрахунків за спожиту електроенергію.

На нараді вручено грамоту управління з питань фізичної культури і спорту Київської ОДА представнику рекламно-інформаційного тижневика «Наш городок», що став лауреатом обласного конкурсу-огляду серед міських і районних видань на краще висвітлення актуальних питань та проблем розвитку фізичної культури і спорту у 2008 році.
23 лютого у м. Фастів відбулося розширене засідання комітету самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля, в роботі якого взяли участь в.о. міського голови В.В.Сальніков, депутати міської ради С.П.Павловський, Ж.О.Мухар, Ю.В.Хацьола, завідуюча відділом з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення С.А.Янковська, дільничний міліціонер .

Голова комітету самоорганізації населення О.В.Мороз підбила підсумки проведеної минулого року роботи.

В.В.Сальніков, виступаючи перед завокзальцями, зазначив, що, дійсно, щоденно проводиться велика і різноманітна робота членами комітету, ряд питань вони вирішують самі, з іншими - звертаються до міської ради. Міська ради завжди йде назустріч ініціативі громадських активістів і в подальшому намагатиметься допомагати їм в усьому.

Голови вуличних комітетів і цього разу звернулися до депутатів за допомогою у вирішенні ряду проблем, серед яких наболілі вже роками і нині актуальні проблеми крадіжок каналізаційних люків та прочистки стічних систем.

Пообіцяв сприяти у наведенні порядку на Завокзаллі С.П.Павловський. Він і раніше, як і інші депутати, багато уваги приділяв грейдеруванню вулиць, вивезенню сміття з мікрорайону, прочищенню стічних систем. Сергій Петрович також коротко охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в країні і акцентував увагу присутніх, що покладатися сьогодні громада мікрорайону, та й всього міста, може, в основному, лише на себе.

В ході засідання було розглянуто заяву одного з приватних підприємців міста, який просить у мешканців мікрорайону та депутатів міської ради підтримати його намір облаштувати вздовж Завокзальського ринку стоянку автотранспорту, яка б відповідала вимогам часу. Водіям автотранспорту, пасажирам та перехожим на автостоянці будуть створені комфортні умови, разом з тим буде упорядковане відведення стічних вод у цьому місці. Члени комітету схвалили таку ідею та вирішили звернутися до міської ради з клопотанням про її підтримку.

С.А.Янковська подякувала депутатам міської ради, закріпленим за мікрорайоном, бо серед депутатського корпусу вони найбільш плідно і тісно співпрацюють з комітетом самоорганізації населення. Мікрорайон Завокзалля є найчисельнішим у місті і роботи для голови, секретаря та членів комітету найбільше. Вони намагаються співпрацювати з усіма мешканцями мікрорайону, організовувати та об’єднувати їх, залучати служби міської ради, громадські організації та приватних підприємців. С.А.Янковська також звернула увагу голів вуличних комітетів на те, що з загостренням фінансово-економічної кризи зростатиме кількість сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Тому необхідно велику увагу приділяти таким сім'ям, особливо, якщо у них є малолітні та неповнолітні діти, попереджати зростання злочинності серед молоді мікрорайону.

Завершилося засідання привітаннями чоловіків-депутатів і голів вуличних комітетів з Днем захисника Вітчизни та святковим фуршетом з нагоди свята.
У м. Фастів до Дня захисника Вітчизни засновниками громадської організації «За фастівчан» (організація ще перебуває на стадії реєстрації) проведено благодійну акцію. За інформацією одного із співзасновників організації В.А.Орловського, святковими продуктовими наборами (581 набір) забезпечено інвалідів, вдів та учасників бойових дій у Великій вітчизняній війні. До пайка увійшли : по 1 кг гречки і макаронних виробів, м'ясні та рибні консерви, 1 л олії, згущене молоко. Списки названих категорій фастівчан надані відділенням Пенсійного фонду у м. Фастів та Фастівським військовим комісаріатом.

Крім того, для малозабезпечених сімей організовано передплату до кінця року ста примірників газети «Перемога», а для бюджетних установ – 30 примірників журналу «Наш городок».

Засновники громадської організації «За фастівчан» переконані, що майбутня діяльність організації повністю відповідатиме її назві.
25 лютого у м. Фастів в.о.міського голови В.В.Сальніков провів прийом громадян в за участю заступника міського голови О.Й.Цвібеля, спеціалістів міськвиконкому, керівників та представників комунальних підприємств міста. Мешканці багатоквартирних будинків по вул. Соборній, 54 та 56 звернулися зі схожими проблемами . Вони нарікали на незадовільний температурний режим у своїх квартирах, тому просили, по-перше, перерахувати плату за спожиту теплову енергію, по-друге, зробити так, щоб хоч наприкінці зими в їхніх помешканнях було тепло. Дуже турбує жителів цих будинків незадовільний стан систем водопостачання та водовідведення, особливо, у підвальних приміщеннях, де через часті пориви труб, витікання води та каналізаційних стоків утворюються ями внаслідок просідання грунту , виникають тріщини у фундаменті. Тому вони просили зробити капітальний ремонт зазначених систем та дезінфекцію підвальних приміщень.

Колективним було звернення фастівчан з багатоквартирних будинків по вул. С.Палія, 3,7,9,11,13,14,15,16,18 та вул. 1 Травня, 1, які скаржилися на погану якість питної води і принесли з собою зразок взятої з крану води жовтогарячого кольору. Така вода, за їх словами, тече з грудня минулого року. З цього питання вони вже зверталися до міської ради. О.Й.Цвібель розповів, що 9 січня поточного року представниками вимірювальної лабораторії по дослідженню питної води КП КОР «Фастівводоканал» були відібрані проби води з кранів у окремих квартирах будинків по вул. С.Палія, 13,15. Після дослідження цих проб було виявлено, що вода не відповідає вимогам ГОСТу 2874-82 «Вода питна. Гігієнічні вимоги якості» лише за вмістом заліза, але в межах дозволу Міжвідомчої тимчасової комісії з розгляду питань щодо надання тимчасових дозволів на реалізацію питної води з відхиленням від вимог нормативного документа.

Також він роз’яснив, що для покращення якості питної води в даних будинках необхідно провести роботи по заміні внутрішньобудинкових мереж водопостачання, тому що вода, яка поступає в крани квартир, погіршується від осаду, що накопичується на стінах труб. Мешканці зазначених будинків не уклали договорів на обслуговування внутрішньобудинкових мереж з КП КОР «Фастівводокнал», тому з заявкою на виконання даних робіт необхідно звернутися до Фастівського ЖЕКу.

В.В.Сальніков розповів, що системи водопостачання КП КОР «Фастівводоканал» потребують великих капіталовкладень, на їх реконструкцію планувалося залучити кошти від компанії «Кнауф Інсулейшн Україна» в разі будівництва нею заводу по виготовленню мінераловатної ізоляції, але економічна криза внесла свої негативні корективи. Зараз необхідних грошей немає, але міська рада вживатиме всі можливі заходи для покращення якості води. Тому доручено створити комісію з вивчення питання якості води, що постачається мешканцям будинків по вул. С.Палія та 1 Травня, та її покращення.

Також жителі міста цікавилися долею озера поблизу храму Покрова Богородиці, виступаючи проти передачі його в оренду, прохаючи залишити цю водойму у комунальній власності громади міста. Фастівчани просили виділити земельні ділянки для індивідуального будівництва, роз’яснити, яким чином будуть розподілятися земельні ділянки ДГ «Фастівське», надати юридичні консультації різного характеру.
26 лютого у м. Фастів проведено єдиний день інформування населення на тему :

«Перспективи соціально-економічного розвитку Фастова в 2009 році». Роздано інформаційні матеріали в школах, на підприємствах та організаціях, комітетах самоорганізації населення, використовуючи які, лектори розповіли про цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку міста у 2009 році, заходи щодо їх реалізації. Вони повідомили про демографічну ситуацію в місті, стан виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та в установах Фастова, пенсійне забезпечення мешканців міста, зайнятість населення та його соціальний захист.

Зокрема, вони розповіли, що відділом праці управління праці та соціального захисту населення спільно з міськрайонним центром зайнятості населення розроблена «Програма зайнятості населення на 2008-2009 роки», основною метою якої є сприяння зайнятості населення, зниження рівня безробіття та зменшення його тривалості.

Йшлося про основні завдання Управління ПФУ у м.Фастові на 2009 рік, серед яких - забезпечення своєчасного і повному обсязі фінансування та виплату пенсій та грошової допомоги на поховання; подальше проведення роботи з контролю за дотриманням страхувальниками законодавства про оплату праці; продовження роботи з керівниками підприємств-боржників щодо погашення недоїмки зі сплати страхових внесків.

Управління праці та соціального захисту населення у 2009 році буде проводити подальшу роботу за всіма напрямками соціального захисту населення: здійснення координації та контролю питань ринку праці, оплати праці, експертизи умов праці, колективно-договірного регулювання, а також виконання делегованих повноважень соціального захисту населення, потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи. В межах своїх повноважень управлінням будуть вирішуватися питання по відшкодуванню витрат пільговій категорії населення на житлово-комунальні послуги, тверде паливо, послуги зв’язку, проїзд транспортом та інше. В структурі управління продовжуватиме свою діяльність територіальний центр по обслуговуванню одиноких громадян похилого віку.

Відділом праці у 2009 році продовжуватиметься подальша робота по контролю за реалізацією заходів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці, запобігання погіршенню стану безпеки, гігієни праці, усунення причин виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Також лектори розповіли про заплановане в гуманітарній сфері, сферах економічного розвитку, ЖКГ, та заходи, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності.
Як повідомила директор Фастівського територіального центру по обслуговуванню одиноких громадян похилого віку В.О.Міщенко, 580 фастівчан цієї категорії перебувають на обліку у Фастівському терцентрі. 49 соціальних працівників центру опікуються фастівчанами похилого віку: допомагають їм по господарству, прибирають в їхніх оселях, перуть білизну, доставляють продукти харчування та готують їжу, роблять у помешканнях косметичні ремонти, доглядають за присадибними ділянками. Не залишають поза своєю увагою ці дбайливі та сердечні люди й осіб, які потрапили у скрутне становище, залишилися без даху над головою. Проводячи рейди по місцях, де, як правило, збираються люди без постійного місця проживання, соціальні працівники надають їм гуманітарну допомогу – одяг та взуття.

Тісно співпрацюють співробітники центру зі священнослужителями римо-католицької парафії Воздвиження Святого Хреста у Фастові, зокрема, отцем Михайлом, який організовує 15 одиноким малозабезпеченим громадянам-пенсіонерам безкоштовні гарячі обіди.
27 лютого у м. Фастів 1-й заступник міського голови В.С.Цюник провів засідання комісії міськвиконкому з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В роботі комісії взяв участь начальник головного управління промисловості, транспорту і зв’язку Київської ОДА В.Т.Крутоус.

В.С.Цюник довів до відома присутніх інформацію про стан погашення заборгованості в місті станом на 26.02.09. Так, мають заборгованість по заробітній платі ВАТ «Факел» (1279,5 тис.грн.), ТОВ «Інжпромбудсервіс» ( 480,2 тис.грн.), ТОВ «Завод нафтогазових технологій» ( 101,5 тис.грн.), ТОВ НВО ФЗХМ «Червоний Жовтень» (80,9 тис.грн.), ДЗ Вузлова лікарня ст. Фастів (157,9 тис.грн.). В.С.Цюник зазначив, що порівняно з початком року спостерігається зростання заборгованості по зарплаті у ВАТ «Факел» та ТОВ «Інжпромбудсервіс», з'явилися нові боржники - ТОВ НВО ФЗХМ «Червоний Жовтень», ДЗ Вузлова лікарня ст. Фастів. Але вже протягом лютого значно знизилася заборгованість у ТОВ «Завод нафтогазових технологій» ( на 261,1 тис.грн.) та ТОВ НВО ФЗХМ «Червоний Жовтень» ( на 81,9 тис.грн.). На ВАТ «Факел» заборгованість виникла у зв’язку з призупиненням розрахунків за замовлену іноземними фірмами продукцію. На підприємстві продукція виготовлена, але замовники її не забирають і не розраховуються. Складна ситуація на ТОВ «Інжпромбудсервіс», а це будівельна компанія, виникла через відсутність іпотечних кредитів і призупинення будівництва. Також на комісії проаналізовано причини виникнення заборгованостей на інших підприємствах, можливі шляхи виходу з кризової ситуації та співпраця органів місцевого самоврядування з керівниками підприємств в цьому питанні.

До Пенсійного Фонду недоїмку по страхових внесках станом на 24.02.09 р. мають 8 підприємств: ВАТ «Факел» (1272,5 тис.грн.), ЖЕК (264,5 тис.грн.), ТОВ «Інжпромбудсервіс» ( 351,5 тис.грн.), КП КОР «Фастівтепломережа» (348,8 тис.грн.), ТОВ «Фірма «Трейд-РД» (67,3 тис.грн.), ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія» ( 34,8 тис.грн.), ТОВ «Ресурс» (11,3 тис.грн.), ТОВ «Фірма «Барбет» (5,0 тис.грн.).

На засіданні наголошено на необхідності вжиття заходів щодо мобілізації всіх резервів для забезпечення в повному обсязі погашення боргів по заробітній платі та сплати платежів зазначеними суб’єктами господарювання. Необхідно посилити персональну відповідальність керівників підприємств щодо погашення заборгованостей. Але потрібно й співпрацювати з ними, допомагати у вирішення тих чи інших проблем .
28 лютого у м. Фастів в комітеті самоорганізації населення мікрорайону Казнівка відбулося засідання комітету. В засіданні взяв участь депутат міської ради М.Г.Гураль, голови осередків, які працюють при комітеті. Зі звітом про зроблене з початку року виступила голова КСОНу Н.І.Глущенко. Вона також розповіла, що на прийомах у комітеті минулого року побувало 1755 казнівчан, їм видано 1231 довідку, 160 довідок на субсидії. Доводилося членам комітету розбиратися і зі скаргами громадян, складати акти обстеження житлово-побутових умов. Займалися члени комітету і дозвіллям своїх земляків, проводили свята вулиць Федька, Петровського, Мічуріна. За сприяння комітету встановлені знаки «Діти» біля загальноосвітніх шкіл №4,7 зроблено ремонт асфальтного покриття вул.. Мічуріна, встановлені металеві урни для сміття на зупинках автобусного маршруту «Вокзал-Унава» спільно з комбінатом комунальних підприємств, проведені заходи по вшануванню пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

На засіданні затверджено план роботи комітету самоорганізації населення на березень, обрано відповідальних за підготовку до святкування 10 –ї річниці від дня заснування комітету.

Голови вуличних комітетів порушували питання щодо притягнення до відповідальності мешканців мікрорайону, які вивозять сміття у ліс, до річки, створюючи стихійні сміттєзвалища та забруднюючи навколишнє середовище.

Хвилиною мовчання члени комітету вшанували пам'ять про Почесного громадянина міста І.М.Гришина, який відійшов у вічність минулого тижня, а ще зовсім недавно був постійним активним учасником заходів, що проводилися в комітеті.

М.Г.Гураль розповів про співпрацю свою та колег по депутатському корпусу з казнівчанами і пообіцяв, що й надалі допомагатиме у вирішенні проблем мікрорайону. Дільничний інспектор, який був присутній на засіданні, розповів про своє бачення організації роботи по наведенню правопорядку в мікрорайоні та пообіцяв підтримати ініціативи казнівчан. А ще - відновити прийоми громадян, чергування добровільних дружин з залученням активістів мікрорайону та членів козацького куреня Українського козацтва по охороні громадського правопорядку

1 березня у м. Фастів у міському парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна відбулося традиційне театралізоване народне свято «Масляна». Привітав з початком весни та пробудженням природи фастівчан, які завітали на свято, заступник міського голови В.О.Коваль. Він побажав усім гарного весняного настрою, добробуту, здійснення мрій та сподівань.

Мешканці міста взяли участь у розвагах, іграх, конкурсах, послухали запальні народні пісні та цікаві гуморески. Вони проводжали зиму, спалювали солом'яне опудало, зустрічаючи весну.

Свято організували та провели на високому організаційному рівні працівники відділу культури міськвиконкому, міського Палацу культури та музичної школи. До театралізованого дійства було залучено учасників театру-студії «Дзвіночок», шоу-балету «Сатос», театру мініатюр «Кумасі», колективу народної пісні «Дзвінкова криниця», що діють при Палаці культури, та солістів музичної школи. Приємно відзначити, що цікаві та захоплюючі номери продемонстрували юні члени гуртка естрадно-циркового мистецтва, що нещодавно був створений при Палаці культури .

Відбулися святкові гуляння і на Завокзаллі. Їх організували та провели члени комітету самоорганізації населення мікрорайону на чолі з головою О.В.Мороз та секретарем Л.М.Діденко. Гуляння було проведено з ініціативи та фінансової підтримки місцевого підприємця Н. Ф. Ворони, яка звернулася за сприянням до комітету самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля. Ця ідея була підтримана і знайшла своє відображення в розважальному заході. Надія Федорівна виставила гостям свята бочку вина. Долучилися й інші підприємці, які організували продаж млинців та бутербродів. Члени хору «Мирославна», що діє при мікрорайоні (керівник Олександр Березанський), були вбрані в національний одяг, співали українські народні пісні та розважали учасників заходу.

02 березня у м. Фастів в.о.міського голови В.В.Сальніков провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. Мова йшла про зростання заборгованості по заробітній платі у місті. До підприємств-боржників долучилися ТОВ НВО ФЗХМ «Червоний Жовтень», ДЗ Вузлова лікарня ст. Фастів. По страхових внесках до Пенсійного Фонду недоїмку станом на 24.02.09 р. мають 8 підприємств. На нараді обговорено причини виникнення заборгованостей на підприємствах, можливі шляхи виходу з кризової ситуації та співпрацю органів місцевого самоврядування з керівниками підприємств у цьому питанні.

В.В.Сальніков довів до відома присутніх інформацію, що була оприлюднена минулого четверга на засіданні колегії Київської ОДА, щодо підсумків роботи міст і районів Київщини, яка оцінювалася по 48 показникам. Він відзначив високе друге місце, що посів Фастів, і проаналізував роботу окремих відділів, що позитивно чи негативно вплинула на рейтинг.

Керуючий справами міськвиконкому В.С.Петренко повідомив про нещодавно підписане розпорядження в.о. міського голови щодо розподілу обов’язків між в.о.міського голови, заступниками міського голови і керуючим справами міськвиконкому, та проаналізував зазначений документ.

На нараді йшлося про заходи, що проходили у місті минулого тижня, та про заплановане на поточний.
02 березня у м. Фастів в мікрорайоні Заріччя комісією, до складу якої увійшли: голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Заріччя Т.Г.Руденко, представник Фастівського районного відділу ГУ МНС у Київській області О.В.Мусієнко, представник міськрайвідділу ГУ МВС України у Київській області П.А.Бондаренко, громадський пожежник О.М.Руденко, здійснено профілактичний протипожежний рейд по оселям жителів мікрорайону .

Члени комітету самоорганізації населення склали реєстр мешканців мікрорайону, які є одинокими людьми похилого віку, інвалідами, реєстр багатодітних сімей та сімей, в яких зловживають спиртними напоями, для проведення в них профілактичної протипожежної роботи.

П’ять сімей із зазначених категорій відвідали члени комісії. Вони роз’яснили зарічанцям правила протипожежної безпеки, дали рекомендації, що потрібно зробити в їхніх помешканнях задля зниження ризику виникнення пожежі, та як себе поводити у випадку виникнення пожежі.

Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы