To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому від 29 січня-5 лютого


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 08 Февраль 2009 - 17:44

29 січня делегація фастівчан, до складу якої входили представники окремих політичних партій та громадських організацій, побувала у с. Літки Броварського району на обласних заходах з вшанування пам'яті Героїв Крут. Вони поклали живі квіти до пам’ятника юних захисників України. Міська рада забезпечила делегацію транспортом.

Протягом січня у навчальних закладах міста проведено бесіди з учнями, виховні години, години класного керівника, уроки патріотизму, семінари на теми : «Крути – трагічна сторінка української історії», «Вічна вам пам'ять, вічна вам слава!», «День битви під Крутами – День Скорботи України!», засідання «круглих столів», під час яких висвітлювалися історичні події періоду Української революції 1917-1921 років, зокрема бою під Крутами. Також у школах проведено усні журнали «Пам'яті Героїв Крут», конкурси віршів на честь 91-ї річниці бою під Крутами, загальношкільні хвилини скорботи, присвячені пам'яті Героїв Крут, випущено стіннівки на дану тематику. У шкільних бібліотеках діяли тематичні виставки, присвячені юним захисникам України .
02 лютого у м. Фастів 1-й заступник міського голови В.С.Цюник провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. В.С.Цюник повідомив про зростанням у місті заборгованості по виплаті заробітної плати порівняно з аналогічним періодом минулого року майже вдвічі. На початок цього року вона вже становила 1631,8 тис.грн. Мають заборгованість по заробітній платі такі підприємства: ВАТ «Факел» (938,5 тис.грн.), ТОВ «Інжпромбудсервіс» ( 445,3 тис.грн.), ТОВ «Завод нафтогазових технологій» ( 248,0 тис.грн.). До Пенсійного Фонду недоїмку по страхових внесках мають 8 підприємств. Зростає і кількість безробітних фастівчан. Тому з метою вирішення невідкладних питань працевлаштування незайнятого населення, підвищення ефективності використання трудового потенціалу жителів міста розроблено Програму організації оплачуваних громадських робіт на 2009 рік в м. Фастові. Серед іншого нею передбачається укладання договорів з підприємствами, установами, організаціями різних форм власності на проведення оплачуваних громадських робіт з залученням безробітних. Зазначені роботи сприятимуть проведенню благоустрою, впорядкуванню та озелененню вулиць міста, пам'яток історії та культури, зон відпочинку тощо. Передбачається залучення до громадських робіт студентської та учнівської молоді під час канікул, що сприятиме формуванню професійних інтересів, трудовому вихованню та профілактиці правопорушень серед молоді. Цю Програму вже погоджено на засіданні міськвиконкому та вирішено винести її на затвердження сесії міської ради.

Заступник міського голови Л.М.Хабібуліна розповіла, що завдяки сприянню міської влади придбано обладнання, вкрай необхідне для роботи міського паспортного столу, завдяки якому фастівчани на місті отримуватимуть паспорти і їм не доведеться задля цього їздити до Києва. Також вирішується питання придбання нового обладнання для РТС «Веста», адже нещодавно місцеве радіо було пограбовано і залишилося без дуже потрібної апаратури.

Заступник міського голови В.О.Коваль розповів про організацію харчування дітей у навчальних закладах міста в цьому році, міські та обласні культурно-масові заходи, що проходили минулого тижня. Також він повідомив, що у школи міста має надійти 70 комплектів меблів.

Начальник Фастівської філії по експлуатації газового господарства ВАТ «Київоблгаз» П.О.Щербак розповів, що зараз для населення за газ зберігається ціна на рівні минулого року, для споживачів з бюджетних установ вона становитиме приблизно 2700 грн. за 1 тис. кубів.
З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни 13 та 14 січня 2009 року методичним кабінетом за підтримки адміністрацій спеціалізованої ЗОШ І-Шст.№9 був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, в якому були представлені 36 робіт учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів ( ЗОШ І-ІП ст. №1 - 1 робота, ЗОШ І-ПІ ст. №2 – 2, ЗОШ І—ІІІ ст. №3 - 1 , ЗОШ І-ІП ст. №4 - 2, ЗОШ І-ПІ ст. №5 – 2, ЗОШ І-ПІ ст. №7 - 5, СЗОШ І-ПІ ст.№9 - 5, ліцей –інтернат - 13, БТДЮ - 2, СЮТ - 1, ФШНМ - 2).

Аналіз результатів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН показав, що в закладах освіти міста склалася і стабільно функціонує система роботи по залученню обдарованих дітей до написання науково-дослідницьких робіт.

Пошукова робота МАН – невичерпне джерело творчості, де нові методи й підходи до засвоєння вибраного предмета відкривають нові горизонти науки й імена майбутніх вчених, політиків, підприємців. Ця робота важка, складна, але перспективна для нашого суспільства, тому що саме талановита молодь сьогодні – майбутні вчені, професіонали і лідери – поведуть вперед нашу державу.

Хочеться відзначити учнів, які стали переможцями 1-го етапу та будуть представляти наше місто на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Це – вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Ковба Маргарита, ЗОШ І-ІП ст. №4 Забара Анна, ЗОШ І-ІП ст. №2 – Христинко Наталя та Соколова Олена, ЗОШ І-ІП ст. №7 - Сахно Катерина, Солонцов Віталій, СЗОШ І-ІП ст. №9 - Єфіменко Владислав, Ліпська Ольга, Дерев'янко Ірина, Лисенко Анастасія, ліцею-інтернату Бойко Віра, Татченко Алла, Левченко Богдан, Максимчук Іван, Гнедко Валентина, Яблонський Андрій, Гой Олена. Божко Анастасія, учениця 11 класу ліцею-інтернату стала переможницею в двох секціях: в секції мультимедійні системи, комп'ютерна графіка, ігрові програми та як учениця Фастівської школи народної майстерності в секції мистецтвознавство.

Мала академія наук України - одна з найцікавіших форм пошуку, розвитку й підтримки талантів серед старшокласників. Саме тому розвиток творчих здібностей — одне з основних завдань сучасної школи.

Учні показали високі результати завдяки наполегливій праці педагогів, а саме, вчителя Коваль Надії Володимирівни (ЗОШ І-ПІ ст.№2), Лавровської Світлани Миколаївни (ЗОШ І-ПІ ст.№3), вчителя ЗОШ І-ІП ст. №7 Шеремети Ольги Йосипівни та директора Тимофіїва Івана Михайловича, вчителів СЗОШ І-ПІ ст.№9 Єфіменко Тетяни Михайлівни, Володарської Світлани Олегівни, Нагорної Зої Євгенівни та заступника директора Баранюк Тамари Дмитрівни, вчителів Фастівського ліцею-інтернату Марчук Валентини Анатоліївни, Ярошко Леоніда Михайловича, Божко Інни Григорівни, Наумової Юлії Миколаївни, Цепух Ірини Валеріївни та директора Коміренка Михайла Митрофановича, керівника гуртка будинку творчості дітей та юнацтва Петренко Ірини Анатоліївни.
04 лютого у м. Фастів в.о. міського голови, секретар міської ради В.В.Сальніков , за участю заступника міського голови О.Й.Цвібеля, головного інженера ЖЕКу С.М.Жорніка провів прийом громадян з особистих питань. Колективним було звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул.Г.Танкістів,2, які просили відремонтувати дах будинку та міжпанельні стики, через які у квартирах сирість, стіни покриваються цвіллю. Також вони просили відновити освітлення у під’їздах будинку, там, де його немає, і заізолювати оголений електропровід біля поштових скриньок.

Окремі фастівчани просили виділити їм земельні ділянки для індивідуального будівництва та ведення городництва, допомогти оформити субсидію.

З порушених питань дано консультації і роз’яснення, а також доручення відповідним службам.
04 лютого у м. Фастів головний спеціаліст служби у справах дітей міськвиконкому Н.Д.Сілова та спеціаліст цієї служби Н.І.Кирилко згідно Програми з питань запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності по м. Фастів на 2007-2010 р.р. провели брейн-ринг «Підліток і право» з учнями ЗОШ І-ІІ ст. №12.

Проведенню заходу передувала підготовка учнів спеціалістами служби, педагогами та директором школи Г.Ю.Максименко. Діти були ознайомлені з основним змістом Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, окремими законодавчими актами України. Також учасники гри, які були розділені на дві команди, підготували костюми та емблеми команд, придумали назви, вивчили вірші та гуморески на правову тематику.

Таким чином, учні, які ще не вивчають у школі право, відкрили для себе багато цікавого та корисного, відповідаючи на завдання вікторини, та слухаючи пояснення спеціалістів служби і педагогів. І не лише учні, учасники гри, а й їхні вболівальники вже знають, скільки часу може працювати підліток, з якого віку школяр несе відповідальність за скоєні правопорушення, з якого віку може подавати позов до суду та має право голосувати. Також учні дізналися багато корисного і про управління державою та містом, діяльність окремих служб міськвиконкому.

Діти проявили великий інтерес до гри, високу активність, адже відповідати на поставлені запитання хотіли не лише гравці команд, а й уболівальники. Самі команди показали однакові результати, набравши по 31 очку, і розділивши перше місце. За участь у грі учасники брейн-рингу отримали призи від служби у справах дітей міськвиконкому.

05 лютого у м. Фастів відбулося перше засідання ХLІХ (49) сесії Фастівської міської ради V скликання. На ньому внесено доповнення до рішення міської ради від 21.04.2006 року №4-ІІ-V «Про склад постійних комісій міської ради та обрання голів комісій, заступників та секретарів цих комісій», розглянуто окремі земельні питання. Також прийнято рішення «Про прийняття КП КОР «Фастівтепломережа» до комунальної власності територіальної громади м. Фастів. Затверджено акт прийому-передачі КП КОР «Фастівтепломережа» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності територіальної громади м. Фастів. Внесено зміни до рішення міської ради від 14.01.2009 року №7-ХLVІІ-V «Про створення комісії з питань передачі комунального підприємства Київської обласної ради «Фастівтепломережа» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності територіальної громади міста Фастів».

Наступне засідання ХLІХ (49) сесії Фастівської міської ради V скликання призначене на 12 лютого.
05 лютого у м. Фастів розпочато проведення циклу лекцій на тему : «Профілактика злочинності і правопорушень серед неповнолітніх та молоді». Такі лекції проводитимуть протягом лютого–березня спеціалісти Фастівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ФМЦСССДМ) спільно з правоохоронними органами, службами міськвиконкому. Першу лекцію у ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 для учнів 8 класів провели заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Фастівського міськрайвідділу МВС України в Київській області М.Г.Бігіч, начальник відділу соціальної роботи ФМЦСССДМ Ж.П.Бортовська , начальник відділу дільничних інспекторів Фастівського міськрайвідділу МВС України в Київській області І.В.Артемчук.
05 лютого у м. Фастів проведено засідання координаційної ради служби у справах дітей. На засіданні затверджено план роботи координаційної ради служби у справах дітей на 2009 рік та внесено зміни у її склад. Заслухано звіти про зроблене в рамках профілактики соціального сирітства та дитячої бездоглядності у 2008 році службою у справах дітей, управлінням освіти та відділом у справах сім'ї та молоді міськвиконкому, Фастівським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також йшлося про роботу по попередженню бездоглядності та безпритульності серед неповнолітніх, що проводиться у навчальних закладах міста спільно з відділами та службами міськвиконкому.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Н.Д.Сілова зазначила, що минулого року службою у справах дітей проведено 18 рейдів «Сім'я», «Підліток», «Вокзал», у загальноосвітніх школах проводилися брейн-ринги «Підліток і право», вікторини «Я знаю свої права», відкриті уроки та бесіди, «круглі столи», конкурси малюнків, турніри на правову тематику. Працівники служби брали участь у загальношкільних батьківських зборах у ЗОШ І-ІІІ ст. №1,2,5 з лекціями щодо попередження насильства в сім'ях, впровадження проекту реформування системи опіки та піклування, профілактики негативних явищ. Н.Д.Сілова відзначила ефективність проведення роз’яснювальних робіт по профілактиці злочинності у школах міста. У школах міста діють шкільні громадські комісії у справах неповнолітніх, до складу яких входять представники педагогічних колективів, батьківських комітетів та активів шкіл. Вони, тісно співпрацюючи з відповідними службами міськвиконкому та правоохоронними органами, проводять значну профілактичну роботу зі своїми вихованцями.

Працівниками служби спільно з міськрайонним управлінням юстиції розроблено то роздано по школах міста методичні рекомендації: «Попередження грабежу чи розбою», «Попередження хуліганства».

Не залишено поза увагою служби і дошкільнят. У дошкільних навчальних закладах проводилися ігри та бесіди з правового виховання, а також акції «З любов'ю до дітей».

На засіданні заслухано інформацію про стан злочинності в м. Фастів у 2008 році. Минулого року дванадцятьма неповнолітніми скоєно 20 злочинів. З метою профілактики злочинності відділами та службами міськвиконкому здійснено рейди по комп'ютерних клубах та ігрових закладах, проводяться засідання молодіжної ради, координаційної ради з питань супроводу сімей в кризових ситуаціях, комісії з питань попередження насильства в сім'ї, в засобах масової інформації висвітлюються проблеми молоді в місті та шляхи їх вирішення. Молодь активно залучається до різних міських та обласних конкурсів, зокрема, з журналістської майстерності, соціальної реклами, «Юних рятувальників» та ін., етнографічних експедицій. Приділяється велика увага і відпочинку та оздоровленню підлітків.

В ході наради зазначалось, що позитивною була робота з профілактики злочинності педагогічного колективу ЗОШ І-ІІІ ст. №10. Учні цієї школи не скоїли жодного злочину протягом п’яти останніх років. Заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №10 С.П.Феофанова розповіла, що учні школи знаходяться під постійним контролем учителів. При закладі діє рада у справах неповнолітніх, до складу якої входять вчителі та члени батьківського комітету. Всі діти, схильні до правопорушень, перебувають на внутрішньошкільному обліку. Створено базу даних сімей, що потребують посиленої уваги, зокрема, це сім'ї, в яких батьки працюють у Києві. Педагоги школи, тісно співпрацюючи з комітетом самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля, його головою О.В.Мороз, головами вуличних та будинкових комітетів, намагаються контролювати і дозвілля своїх вихованців, обмежити негативний вплив вулиці.

На засіданні вирішено активізувати роботу всіх відповідних служб по профілактиці злочинності, соціального сирітства та дитячої бездоглядності у місті, скоординувати роботу шкіл, служби у справах дітей, відділу у справах сім'ї та молоді, Фастівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з правоохоронними органами, проводити у школах бесіди та інші виховні заходи з залученням працівників прокуратури, міліції і суду.

Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы