To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новини міськвиконкому від 19-22 січня


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 28 Январь 2009 - 18:14

19 січня у м. Фастів в.о. міського голови, секретар міської ради В.В.Сальніков провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. В.В.Сальніков представив новообраного заступника міського голови Л.М.Хабібуліну та повідомив про рішення, прийняті на останній сесії міської ради, серед яких прийняття міського бюджету на 2009 рік і реєстрація депутата Фастівської міської ради Заграничного Андрія Петровича від НСНУ. На нараді обговорювалися житлово-комунальні питання, якість функціонування систем життєзабезпечення фастівчан. Перед комунальними службами було поставлене завдання покращити теплопостачання у ЗОШ І-ІІІ ст.№10. Там необхідно прочистити систему теплопостачання та зробити заміну окремих модулів котельні. Також потрібно відновити постачання гарячої води у міську лазню, яка тимчасово не подавалася через те, що комунальним підприємством КОР «Фастівводоканал» проводилися ремонтні роботи.
20 січня у м. Фастів з керівниками підприємств, установ, організацій міста проведено підсумкову нараду з цивільного захисту і запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на території міста. Нараду відкрив в.о. міського голови, начальник цивільної оборони В.В.Сальніков. Він підвів підсумки готовності колективів підприємств, установ, організацій по цивільній обороні в 2008 році та поставив завдання перед керівниками підприємств, установ, організацій міста на 2009 рік. В.В.Сальніков зазначив , що головним завданням цивільного захисту населення України в 2009 році є підвищення ефективності функціонування та посилення надійності єдиної системи цивільного захисту населення і територій, зниження негативних наслідків надзвичайних ситуацій. Також він наголосив на необхідності посилення з боку керівництва вимогливості до інженерно-технічних працівників, задіяних в системі цивільного захисту населення з метою підвищення їх готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології С.О.Долгій з огляду на головні завдання та основні напрями діяльності у сфері цивільного захисту у 2009 році, з метою забезпечення досягнення позитивних кінцевих результатів, визначив завдання керівникам підприємств, установ, організацій – начальникам цивільного захисту усіх рівнів та службам цивільної оборони міста.

На нараді проаналізовано виконання заходів цивільного захисту у 2008 році та визначено конкретні завдання на 2009 рік. Наголошено на необхідності забезпечення готовності аварійно-рятувальних та аварійно-відновних підрозділів до реагування на аварії і надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків, проведенні підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів, фахівців органів управління і сил цивільного захисту .
20 січня у приміщенні громадської організації ветеранів освіти, клубу «Ветеран» традиційно в післяноворічні дні відбулося засідання цієї організації. Ведуча заходу О.Х.Дрось розповіла про традиції святкування Нового року, гздва Христового та Водохреща, а Р.С.Коломієць прочитала власний вірш про Бика, який є символом прийдешнього 2009 року.

До присутніх учителів зі словами вдячності за їх педагогічну діяльність, виховання не одного покоління фастівчан, опікування і зараз освітянськими проблемами, долею своїх колег, активну участь у громадському житті міста, новорічними привітаннями звернулися депутат міської ради, директор музичної школи Г.Ф.Поліщук, завідуюча відділом з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення С.А.Янковська, голова клубу «Ветеран» Г.І.Валюшко. Багато гарних слів на адресу вчителів-ветеранів прозвучало від почесного громадянина міста В.М.Люцканова, голови клубу любителів поезії Ю.Юркової, представників організації інвалідів війни та Збройних Сил. Директор будинку творчості дітей та юнацтва В.І.Горинська привітали ветеранів освіти прекрасними українськими народними піснями, щедрівками та колядками. Члени клубу ділилися своїми спогадами про відзначення новорічних свят, читали власні вірші, спілкувалися у приємній невимушеній обстановці.

Захід відбувся за активної підтримки та сприяння райкому профспілки вчителів і об'єднання шкільних їдалень.
21 січня у м. Фастів в.о. міського голови, секретар міської ради В.В.Сальніков за участю заступника міського голови О.Й.Цвібель, працівників ЖЕКу та КП КОР «Фастівтепломережа» провів прийом громадян з особистих питань. Колективним було звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул.Соборна,56, які просили перерахувати їм плату за послуги з централізованого теплопостачання, що надаються КП КОР «Фастівтепломережа», оскільки в деяких кімнатах квартир будинку взагалі відсутнє опалення, а в тих, де воно є, низька температура. Ще вони скаржилися на пориви систем водовідведення в підвальних приміщеннях, через що у під'їздах сиро і стоїть сморід.

Окремі фастівчани просили виділити їм земельні ділянки для встановлення торговельного павільйону або ведення індивідуального селянського господарства, надати житло, вирішити спори між сусідами, допомогти зібрати необхідні для нарахування пенсії документи, оскільки підприємство, на якому працювала заявниця, змінило назву.

З порушених громадянами міста питань дано доручення відповідним службам.
За активної співпраці управління освіти Фастівського виконавчого комітету міської ради (начальник В.М.Камінський) та головного управління освіти і науки Київської ОДА (начальник В.Г.Бутнік) в рамках державної програми комп’ютеризації освітніх закладів нові комп’ютерні класи уже в цьому році отримали 6 загальноосвітніх шкіл Фастова. За цими новими сучасними комп’ютерами зможуть працювати учні першої, другої, третьої, дев'ятої, десятої та дванадцятої шкіл. Всього в школи міста надійшло 59 комп'ютерів. За такої ж співпраці практично всі школи у січні цього року отримали по кілька сучасних шкільних дошок .
22 січня у м. Фастів проведено єдиний день інформування населення до Дня Соборності України. Роздано інформаційні матеріали в школах, на підприємствах та організаціях, в комітетах самоорганізації населення, в яких йдеться про проголошення Акту злуки, який сповіщав про возз’єднання українських земель у єдину соборну Україну, та про те, як ця подія пов’язана безпосередньо з нашим містом.
22 січня у м. Фастів з нагоди відзначення Дня Соборності України проведено мітинг біля вагону-музею на колесах на станції Фастів. В мітингу взяли участь заступник голови Київської ОДА Р.М.Єрема, начальник управління культури і туризму Київської ОДА В.Г.Романчишин, заступник начальника управління з питань внутрішньої політики Київської ОДА С.Р.Юсупова, в.о. Фастівського міського голови, секретар міської ради В.В.Сальніков, 1-й заступник міського голови В.С.Цюник, голова Фастівської РДА В.О.Хрищенюк, голова Фастівської районної ради П.Г.Куліш, заступники Фастівського міського голови В.О.Коваль та Л.М.Хабібуліна, керуючий справами міськвиконкому В.С,Петренко, депутат міської ради, начальник управління освіти міськвиконкому В.М.Камінський, депутат міської ради, начальник ст. Фастів І.Л.Грищенко, депутати міської ради Б.В.Ситнік, В.П.Ситнік, В.П.Любарець, І.О.Неживий, керівники та члени окремих міських і районних партійних та громадських організацій, працівники апаратів міської ради та міськвиконкому, районної ради та райдержадміністрації, керівники підприємств та установ міста, учителі та учні загальноосвітніх шкіл, громадськість міста.

З вітальними словами до присутніх звернулися Р.М.Єрема, В.В.Сальніков, почесний громадянин міста, директор школи народної майстерності, скульптор А.А.Древецький, голова міської громадської організації «Музей на колесах» А.В.Корчак. Вони розповіли про події 1918-1919 років, значимість підписання Акту злуки УНР та ЗУНР в соборну державу і те, як тогочасні події переплітаються з сьогоденням, як вони пов’язані з Фастовом. Виступаючі подякували фастівчанам за їх старання і невтомну працю заради спільного блага і побажали, щоб у кожного вистачало сили духу і волі в розбудові могутньої процвітаючої держави, в якій завжди пануватимуть громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура, а повсякденна праця забезпечуватиме гідний рівень життя.

До пам’ятного знаку на честь злуки УНР та ЗУНР було покладено корзини живих квітів та вінки від Київської ОДА Київської облради , Фастівських міської ради та райдержадміністрації.

Благочинний Фастівського району, настоятель парафії Св. Миколая УПЦ Київського Патріархату о. Михайло, провів молебень за Україну.

Після мітингу гостей міста та фастівчан з експозиціями історичних, наукових та публіцистичних матеріалів «Музею на колесах» ознайомив його директор А.В.Корчак.

22 січня у м. Фастів у Фастівському державному краєзнавчому музеї з нагоди відзначення Дня Соборності України відкрито тематичну виставку «На шляхах відновлення української державності». На ній представлено книги, світлини, газети та інші експонати, що ілюструють події 1918-1919 років на Україні, зокрема, у Фастові.

22 січня у м. Фастів у Фастівському державному краєзнавчому музеї з нагоди відзначення Дня Соборності України проведено круглий стіл на тему «Досягнення та поразки на шляхах становлення Української держави» за участю співробітників музею, заслуженого журналіста України, режисера В.В.Портяка, доктора філософських наук, народознавця О.І.Неживого, депутата міської ради, кандидата історичних наук В.П,Ситніка, депутата районної ради Г.Г.Ковальчук, письменника, краєзнавця А.О.Мороза, голови громадської організації «Музей на колесах» А.В.Корчака, голови міського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» Е.А.Монзолевського, почесного громадянина міста, директора школи народної майстерності, скульптора А.А.Древецького, голови наукового відділу Київського крайового братства ОУН-УПА В.І.Підіпригори, вчителя історії В.І.Склярової, учнів старших класів шкіл міста.

Проводили круглий стіл директор музею Т.В.Неліна та старший науковий співробітник музею В.П.Кімліченко. Розпочався захід виступом вихованців будинку творчості дітей та юнацтва, які підготували літературно-музичну композицію, присвячену становленню української державності, героїчній боротьбі українського народу за свою свободу та незалежність. Потім присутні переглянули документальний фільм «Події в Україні 1918-1919 років», створений за матеріалами кінохроніки тих часів нашим земляком В.В.Портяком.

Після перегляду фільму учасники круглого столу поділилися своїм баченням подій 1918-1919 років на Україні, обговорили досягнення та помилки в державотворчій політиці тогочасних лідерів нашої держави, наголошуючи на тому, що ЗУНР та УНР знаходилися в скрутних умовах, шукали єднання між собою. І не важливо, що тоді вони не досягли бажаного результату, ми повинні пам’ятати тих діячів і бути вдячними їм за їхню діяльність. Враховуючи зроблені ними помилки, ми повинні сьогодні не допускати подібного і зробити все для того, щоб зберегти незалежність України та розбудувати її квітучою і процвітаючою державою.
Протягом жовтня-грудня минулого року управлінням освіти міськвиконкому, методичним кабінетом проведено учнівські олімпіади з базових дисциплін, що мають на меті пошук, підтримку, розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді міста.

У І шкільному етапі олімпіад взяли участь 4344 учні, у ІІ міському етапі – 850 учнів. Переможцями ІІ міського етапу стали 251 учень.

Результати ІІ етапу учнівських олімпіад свідчать про стабільність функціонування у школах міста системи пошуку, навчання, виховання й самовдосконалення обдарованих учнів.

Як і в попередні роки, найкращих результатів у 2008/2009 н.р. досягли спеціалізована СЗОШ І-ІІІ ст. №9, учні якої зайняли 81 призове місце, та Фастівський ліцей-інтернат – 45 призових місць. Підвищився рейтинг порівняно з минулим навчальним роком у ЗОШ І-ІІІ ст. №1,5,10. Стабільним залишився рейтинг ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Слід відмітити учнів, які зайняли призові місця в декількох олімпіадах. Це, насамперед, Анна Бойко – учениця 9 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №9, яка здобула десять призових місць, Ганна Дубас та Дмитро Макоївець – учні 9 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та СЗОШ І-ІІІ ст. №9 відповідно, які вибороли по 5 призових місць. По чотири призових місця мають учні СЗОШ І-ІІІ ст. №9 семикласники Ганін Єгор та Марина Шикун, восьмикласники Владислав Дяченко, одинадцятикласники Ліана Новикова та Артур Павленко.

На обласних олімпіадах, що проходять з 17 січня, відстоюють честь міста 67 учнів. Бажаємо учасникам обласних олімпіад перемог і високих результатів.
26 січня у м. Фастів 1-й заступник міського голови В.С.Цюник провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. На нараді йшлося про необхідність пошуку альтернативних газу джерел теплової енергії, переведення бюджетних установ на індивідуальні системи опалення. Начальник КП КОР «Фастівтепломережа» А.І.Бондарчук доповів присутнім інформацію про фінансово-економічний стан підприємства. При цьому він наголосив на тому, що затверджені на нинішній опалювальний сезон тарифи на послуги теплопостачання вже не відшкодовують затрати на його виробництво, оскільки зростають ціни на газ. Особливе занепокоєння викликає стан розрахунків населення за спожиту теплову енергію. Так, у листопаді і грудні фастівчани проплатили відповідно сорок дев'ять і п’ятдесят відсотків від необхідних коштів. При цьому досить часто злісними неплатниками є вельми забезпечені мешканці нашого міста. Окремі незаможні фастівчани могли б взяти субсидії, але прописані в своїх квартирах не самі. КП КОР «Фастівтепломережа» буде направляти листи боржникам – бюджетним установам та звертатися через ЗМІ до населення з проханням якомого швидше погасити наявні заборгованості.

Заступник міського голови О.Й.Цвібель акцентував увагу на тому, що не сплачують за послуги теплопостачання особливо ті споживачі, будинки яких підключені до котелень, що обігрівають школи та дитячі садки. Тому він висловив пропозицію перевести школи та дитячі садки на модульні котельні та відключати боржників від централізованого теплопостачання, якщо є технічна можливість.

Начальник Фастівської філії по експлуатації газового господарства ВАТ «Київоблгаз» П.О.Щербак повідомив, що зараз через відсутність ціни на газ споживачам з бюджетних установ виставлено попередні рахунки за спожитий у січні газ, які потім будуть перераховуватися. Він також наголосив на необхідності вчасно розраховуватися за газ, і повідомив, що боржників будуть відключати від газопостачання.

Заступник міського голови В.О.Коваль розповів, що за активної співпраці управління освіти Фастівського виконавчого комітету міської ради (начальник В.М.Камінський) та головного управління освіти і науки Київської ОДА (начальник В.Г.Бутнік) в рамках державної програми комп’ютеризації освітніх закладів нові комп’ютерні класи в цьому році отримали 6 загальноосвітніх шкіл Фастова. Всього в школи міста надійшло 59 комп'ютерів. За такої ж співпраці практично всі школи у січні цього року отримали по кілька сучасних. Також він подякував відділам та управлянням міськвиконкому, що були задіяні у підготовці до відзначення 90-ї річниці підписання Акту злуки УНР та ЗУНР в єдину соборну Українську державу.

Керуючий справами міськвиконкому В.С.Петренко наголосив на необхідності покращенні роботи структурних підрозділів міськвиконкому зі зверненнями громадян.

Недзвецька Людмила Василівна, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення міської ради та її органів.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!


#2 Гость_silverworld_*

Гость_silverworld_*
  • Гости

Отправлено 02 Август 2009 - 04:33

Що ж якщо нам підходить жовта преса, тоді можу викласти інформацію, якою володію.

Теперішній головний лікар санаторію "Карпат" у недалекому минулому приписував людям, які здавали аналізи ці аналізи не перевірялися різні болячки, а відповідно лікування: масажі, ліки. Тобто лікували те, що не знати чи у хворих було. Це все зі слів однієї його співробітниці. Виникає питання, невже для наших лікарів клятва Гіппократа - пусті слова ??? І кому довіритися?

P.S. Попрошу читачів читаючи не робите кардинальних висновків, адже завжди є ймовірність часткової правди.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы