To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Міськвідділ внутрішніх справ повідомляє про злочини, скоєні на території міста і району з 3 по 10 квітня

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2009 - 19:29

Аж 52 тисячі гривень зникло з помешкання у Великій Снітинці. Злодій заліз до квартири через балкон. І аж зовсім не під покровом темряви: власниця запевняє, що крадіжку скоєно з 8 до 11 години ранку.

Так само серед білого дня скоєно крадіжку у Веприку. Шлях злодія до 8 тисяч гривень там пролягав через кватирку. Але особу цього крадія, на відміну від попереднього, вже з’ясовано.

До техніки зловмисники теж минулого тижня були ласі. З будинку у Мотовилівській Слобідці вкрадено ноутбук, а троє фастівчан залишилися без своїх мопедів “Хонда”.

Пограбування минулого тижня скоєне одне: у Боровій близько третьої години дня 4 квітня невідомий зловмисник силою відібрав у місцевої мешканки гроші, золоті прикраси та мобільний телефон. Працівники міліції встановили особу грабіжника. Йому всього лише 16 років.

А ось шахрая, який того ж дня близько 16 години у Фастові на вулиці Шевченка так задурив голову жительці міста, що вона залишилася без золотих прикрас, мобілки та 3250 гривень, ще розшукують.

Придивляйтеся до купюр, щоб часом не взяти від когось фальшивку. 7 квітня у кіоску по вулиці Шевченка у Фастові затримано мешканця Великих Гуляків, який збув стогривневу купюру приватному підприємцю – достеменно знаючи, що вона підробна.

В ніч на 5 квітня довелося понервувати господарю автомобіля Опель-Аскона. Його автівка зникла з-під вікон будинку на вулиці 9 Січня. Але нервував власник Опеля недовго – в ході оперативно-розшукових заходів автомобіль знайдено і повернуто.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru