To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Погляд з фастівського “п’ятачка”


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2009 - 22:07

Вітер перемін. Чи скоро він стихне у Фастові?
Схоже, що у нашій міській раді йде постійне опробування фастівських депутатів на придатність керування містом або перевірку людських якостей. Певно, до кінця каденції хочуть перепробувати усіх і визначити найгіднішого для носіння, віримо, ну дуже важкого мерського портфеля. Кажуть-бо мудрі: якщо хочеш пізнати людину, пообіцяй їй владу і почекай. Потім дай владу і почекай. А потім – відбери і почекай. Якщо людина всі три етапи пройде гідно, то їй можна довіряти. Пошукаймо десь по всій Україні місто, де б за три роки крісло мера “примірили” на себе аж п’ятеро осіб! Почнеш встановлювати хронологію подій, не всіх і згадаєш одразу. Встанови сьогодні у державі номінацію на “Найоригінальніше місто в Україні”, переможця буде визначено у цю ж мить. Бо де ще аж двоє колишніх можновладців ходять з печатками міської влади та службовими посвідченнями, користуючись якими можна дійти аж до самого Президента?! Сторінки нинішніх газет аж вгинаються під вагою слів про бажання швидше стати повноцінною правовою державою, а тут простісіньке завдання про дотримання законності стало чомусь для правоохоронних органів важким іспитом. А, може, думають: хай граються хлопці, аби не завадили місту жити своїм життям?


А місто й живе собі. Базар вирує, накручуючи найдорожчі на Київщині ціни. Все частіше останнім часом сидить народ біля кранів з тарою для води, дивись – потече, то й запасемося аж на цілу добу. А з відсутністю хоча б одного путнього міського туалету люд давно змирився, хоча десь у душі заздрить заповзятому Поплавському, який і співати встигає, і п’ятизіркові туалети не те, що в місті, а “серед поля широкого” – по усій трасі Київ–Одеса вибудувати.


Та й 1 квітня фастівчани не нудьгували, а сміялися, як і всі українці, за принципом: “Сміються всі: народ з політиків, політики з народу”. А найприкольнішим жартом став такий:


– Ой, біжіть швидше до міської ради, там – таке!


– А що ж там?


– Турнір з армреслінгу: змагаються всі очільники міста цього скликання, і хто переможе, той і керуватиме Фастовом вже до кінця каденції ради.


За внутрішньоміськими подіями фастівчанам якось тьмянішими видалися зовнішні: сенсаційна заява Президента України, в якому, за словами спікера Володимира Литвина, одна з палат стане “заповідником українських олігархів”. Не таким вже й цікавим здалося й те, що мер столиці Леонід Черновецький протягом року поповнив власну казну 268 мільйонами гривень (майже три фастівських річних бюджети!). Що з того, що модним побажанням українців росіянам стало: “Кожному російському місту – по Черновецькому!”. Люд сміється, то йому й криза – не криза, знай собі багатіє. На тлі фастівських подій навіть новина про те, що в самісінький день сміху парламентарі скоротили час перебування Президента на посаді, призначивши президентські вибори на 25 жовтня цього року, залишилася без особливого реагування.


Хоча справедливості заради, далеко не всім фастівчанам за повсякденними турботами цікаво й те, що відбувається в місті. Втомилися.


Певно, від втоми не відразу знайшлися й ми з потрібними питаннями, вийшовши на фастівський “п’ятачок” цього разу. Хотілося запитати людей, що вони очікують від нової влади, але це вже було. Запитати поради в них, що слід першочергово зробити владі, щоб у місті жилося комфортніше? Але й це вже було. Як сприймають вони часту зміну перших осіб міста? Та знову ж таки: й цим ми вже цікавилися на нашому “п’ятачку”. Спробуй тут щось нове запропонувати і нашим респондентам, а заодно і читачам, коли у владних коридорах такі часті зміни.
Зрештою ми запитали у людей:


1. Чи знаєте ви, що у місті сталися владні зміни?


2. Які сподівання пов’язуєте зі зміною влади?


3. Який стиль управління вам більш до вподоби: “сильної руки” чи демократичного начала?


У відповідь почули:


Анатолій Олександрович Сіманкін, пенсіонер:


1. Так, про обрання нового секретаря міської ради знаю.


2. Давати якісь конкретні прогнози в такий складний час, вважаю, невдячною справою. Час покаже, чи справиться нова влада з своїми обов’язками. Знаю одне: новому керівникові містом, та ще й жінці, буде непросто. Лише проблема забезпечення фастівчан якісною водою чого варта: доводиться раз на тиждень міняти фільтр для її очищення.


3. На мою думку, слід поєднувати демократичні й авторитарні принципи управління.


Валерій Коваль, машиніст:


1. Про зміну влади у Фастові навіть не чув.


2. Вважаю, сьогодні хоч яку владу постав, на краще сподіватися марно.


3. Віддаю пріоритет демократичній владі.


Олена Володимирівна, менеджер:


1. Так, знаю.


2. Звичайно, хотілося б жити у місті, яке було б схоже на недалеку від нас Ковалівку. Нагадаю, там теж господарює жінка.


3. Підтримую тільки демократичний стиль керівництва.


Юлія, тимчасово не працює:


1. На жаль, не довелося почути про зміни у місті.


2. Сподіваюся, що нарешті у Фастові звернуть гідну увагу на організацію дозвілля дітей та молоді, а то – жодного кінотеатру, обмаль облаштованих дитячих майданчиків. На моє переконання, якщо до влади прийшла нормальна людина, то треба її всіляко підтримувати.


3. Схиляюся до думки, що тільки “сильна рука” може навести порядок і в Фастові, і в державі.


]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.