To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* - - - - 1 Голосов

Офіційне знайомство

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2009 - 21:03

Галина ПОЛІЩУК: “Не будьте байдужими, не замикайтеся в собі, йдіть до влади з пропозиціями.
Разом дбаймо, щоб наше місто стало кращим”
Як повідомила наша газета тиждень тому, чергове, вже п’яте за одне скликання, перезавантаження міської влади відбулося: на 50-й сесії Фастівської міської ради секретарем міської ради, а за відсутністю чинного міського голови – виконуючим його обов’язки, було обрано депутата міської ради Галину Федорівну Поліщук.

Галину Федорівну у Фастові знають добре. Знають як директора міської дитячої музичної школи, як активну городянку – депутата міської ради, лідера фастівських соціалістів, розумну, енергійну, добру та чуйну людину. Та сьогодні ми пропонуємо читачам “Перемоги” дізнатися про точку зору, плани, наміри, сподівання Г.Ф.Поліщук в новій для неї іпостасі – очільниці міста з 50-тисячним населенням.
– Шановна Галино Федорівно, як депутат міської ради Ви, певно, як ніхто добре знали, які перипетії доводилося за останні три роки переживати міській раді. Що стало визначальним у Вашому остаточному рішенні дати згоду на обрання на посаду секретаря міської ради?

– Якщо відверто, то рішення для себе я прийняла раніше. Ще рік тому я вирішила, якщо будуть дострокові вибори Фастівського міського голови, то я буду пропонувати фастівчанам свою кандидатуру на цю посаду. Чому? А тому що набридло спостерігати той безлад, що відбувається в місті. Неодноразово на зустрічах з виборцями, а я їх на своєму окрузі проводила регулярно, мене питали: “Куди йде місто? Чому Фастів останнім часом на тлі інших міст області виглядає все убогіше? Чи не пора містом керувати по-справжньому: так, щоб у ньому було добре не купці можновладців, а його жителям?” Тому, зваживши на свій життєвий та громадський досвід, усвідомивши необхідність позитивних змін у життєдіяльності міста, я й вирішила: разом з фастівчанами у спільній копіткій щоденній праці у цей непростий час зміцнювати позиції нашого міста.

– Цікаво знати, яким досвідом керівної та депутатської діяльності Ви володієте?

– Маю двадцятирічний досвід керування трудовим колективом, а депутатом міської ради працюю вже третє скликання.

– Сьогодні закінчується Ваш перший тиждень роботи в якості виконуючого обов’язки міського голови. Як він пройшов? Які враження?

– Якщо стисло, то – насичено і плідно. Я б не сказала, що перші дні роботи на новій посаді супроводжувалися якимись незрозумілостями. Певно, спрацював попередній кількарічний досвід депутатської роботи у міській раді. Було б значно складніше, якби довелося починати з чистого аркуша.

– Минулої середи Ви провели перший для себе прийом громадян. Які проблеми він окреслив?

– Однозначної відповіді тут, певно, не може бути. З одного боку, під час прийому мешканців міста я бачила конструктив у діях: ось проблема, а – ось її рішення. І це дуже важливо, бо люди нарешті повинні повірити у владу, її наміри працювати на благо громади. З іншого боку, повторні звернення людей примушують задуматися: оскільки громадяни звертаються по декілька разів, значить, на їхні попередні звернення як слід не зреагували. А так не повинно бути! На мою думку, чиновники, які працюють у владних структурах, насамперед, – слуги народу, а слуги що повинні робити? Служити! А якщо хтось має іншу точку зору, то повинен просто піти з державної служби. І я буду дотримуватися саме такої позиції: чітке виконання службових обов’язків усіма працівниками апарату виконавчого комітету, спрямоване на захист мешканців нашого міста, їх прав, їх потреб. Приміром, серед інших було колективне звернення мешканців будинку по вул. Горького, 2: посеред опалювального сезону один з мешканців надумав собі встановити індивідуальне опалення, через що постачання тепла у будинок було припинене. Чому ж, питається, інші сусіди, в яких маленькі діти, повинні мерзнути дві-три доби у власних оселях! Хтось же, певно, дуже зацікавлений, давав дозвіл на виконання цих робіт? Для мене було шокуючим, коли під час прийому дехто з чиновників намагався окриком відреагувати на звернення заявників. З добра людина не прийде зі своїми проханнями до виконкому, то хоча б на кваліфіковане тактовне роз’яснення вона може розраховувати? Тому один із висновків першого прийому: практику неуважного ставлення до людей міста доведеться ламати. Будемо працювати за принципом: влада для людей, а не люди для влади.

Хочу додати, що найбільше питань під час прийому громадян стосувалося стану житлово-комунального господарства міста. Проблеми утримання 220 багатоповерхівок не повинні бути проблемами лише їхніх мешканців, а насамперед – чиновників, які за це відповідають згідно зі своїми функціональними обов’язками. Байдуже ставлення до людей у сфері їх обслуговування неприпустиме, і я намагатимуся, щоб працівники відповідних служб обличчям повернулися до людей з їхніми потребами.

– У продовження означеної теми буде логічним запитати, чи є наміри переглянути кадри, задіяні у міському управлінському апараті?

– Ні, я налаштована дещо по-іншому: маю намір примусити кадри правильно розуміти своє завдання у владі. Якщо ж якийсь чиновник цього не засвоїть, однозначно – його доведеться міняти на більш відповідального.

– Галино Федорівно, якими будуть Ваші конкретні перші дії як виконуючого обов’язки міського голови?

– Перший крок зроблено у напрямку благоустрою міста: міськвиконкомом видано розпорядження “Про проведення загальноміського весняного двомісячника благоустрою м. Фастова”.

По-друге, однією з найсерйозніших проблем у місті є сміттєзвалище, і нам найближчим часом слід визначитися, що з ним робити. Адже досить закривати очі на те, що населення мікрорайону Завокзалля потерпає від сусідства з ним.

Крім цього, життєво необхідним і, при цьому нагальним, є питання забезпечення фастівчан якісною водою: треба думати, яким чином, за які кошти відновлювати міську водопровідну мережу.

І нарешті, вже сьогодні треба розпочинати підготовку до опалювального сезону 2009-2010 рр., що з відомих причин буде дуже складним. На недавній нараді голова облдержадміністрації Віра Ульянченко орієнтувала на 15-відсоткову економію енергозберігаючих ресурсів, а це буде зробити, всі розуміють, ой як нелегко.

– Предметом особливої уваги останнім часом у Фастові, втім, як і повсюдно в Україні, стала земля. Ще не забулося звернення народного депутата України Валерія Писаренка стосовно непрозорості у земельних питаннях, як вже на слуху звістка про списки претендентів на фастівську землю в особі київських студентів? Ваша позиція у цьому питанні?

– Не можу не погодитися, що земля – справді дуже болюче для фастівчан питання. Перше, що нам треба зробити, це – оформити юридичні документи на усі міські землі, щоб знати, чим ми володіємо, які землі є у нашому розпорядженні. Не думаю, що хтось у місті бачив документи на ті 270 га, над якими вже який рік вирують земельні пристрасті.

По-друге, і на хвилину нікому не слід забувати, що земля у Фастові належить міській громаді, а не якимось окремим особам чи кланам. Тому я не допущу жодних закулісних ігор щодо її розподілу: все буде робитися прозоро, після дорадчих консультацій з громадою.

– А у Вас, вибачте, є земля?

– Так, моя сім’я володіє 4,7 сотки землі по вул. Гагаріна, до речі, купленої, а не виділеної міською радою. Якщо вже мова зайшла про мої земельні інтереси, то я хочу, щоб фастівчани знали, що жодних заяв на виділення землі я не писала і писати не буду, і жодного сантиметра землі я не візьму ні особисто для себе, ні для своєї сім’ї.

– Після знакової для Вас сесії міської ради пройшло вже понад 10 днів. Чи віддав Ваш попередник Віктор Сальніков печатку міської ради?

– Ні, і я вважаю це його помилкою. Якщо він так висловлює свій протест, то це, принаймні, неоригінально, бо ображатися йому немає на кого, окрім себе. Депутати міської ради його неодноразово попереджали бути секретарем міської ради, а не лобістом інтересів своїх однопартійців. Можна судитися, можна доводити свою правоту, але ж, вибачте, печатка тут до чого? Втім, я впевнена, що у Віктора Вікторовича вистачить здорового глузду, щоб повернути її до міської ради.

– Хотілося б знати Вашу особисту думку стосовно аж занадто частої зміни міської влади у Фастові.

– На мою думку, на зміну влади міста насамперед впливав вагомий фактор: це – дуже складний депутатський корпус. Навіть в обласній раді під час бесіди зі мною зауважено, що такої кількості бізнесменів, як у Фастівській міській раді, немає у жодному місті Київщини. Зрозуміло, що кланові інтереси заважають нашій раді нормально працювати. І це – серйозний сигнал нашим виборцям: треба принципово ставитися до тих, хто йде до міської ради, вивчати їхні біографії, знати їхні інтереси.

– Галино Федорівно, на останній сесії міської ради робота виконкому була визнана незадовільною. Яка його подальша доля?

– Сьогодні я можу сказати одне, що більшість депутатів схиляється до думки про розпуск виконкому. Певно, що саме так воно й буде.

– У своїй діяльності Ви будете більше політиком чи господарником?

– Я б не розділяла цих понять, бо як виконуюча обов’язки міського голови я буду здійснювати господарські функції, а як секретар міської ради, ким я й є, повинна працювати з усіма депутатами, які, як відомо, входять до різних фракцій. Отже, і від політики не можна повністю відійти.

– А якщо парламентські вибори таки відбудуться достроково, а, як нам відомо, Президія СПУ рекомендуватиме Вас до виборчих списків партії до Верховної Ради України, чи братимете участь у цих виборах?

– Будемо об’єктивними: якщо я й буду в партійних списках під якимось далеким від прохідного номером, то це нікому не завадить. У цей період понад усе для мене – моя основна робота.

– Який стиль роботи керівника Вам більше до вподоби: кабінетний чи публічний?

– В жодному разі – не кабінетний! Вже наступного тижня маю намір зустрітися з керівництвом та трудовими колективами швейної фабрики “Козак” та хлібокомбінату. Повсякденно буду намагатися вести діалог з усіма адміністраціями підприємств, що розташовані на території міста, щоб з’ясувати, чим місто може допомогти в їхній діяльності.

– А на чию підтримку розраховуєте: області, міських депутатів чи територіальної громади?

– Насамперед, я буду апелювати до громади міста, бо люди – це головне. По-друге, буду сподіватися на підтримку своїх колег – депутатів міської ради. І, звичайно, шукатиму підтримки і в обласних структурах. Приміром, зможемо ми закрити питання з води одноосібно, без області? Звісно, ні, тому намагатимусь залучити до співробітництва і депутатів обласної ради, і керівників структур облдержадміністрації, щоб знали слабкі місця нашого міста і допомагали.

Але основні мої сподівання все-таки на людей: їхня думка буде для мене вирішальною. Через газету хочу звернутися до всіх фастівчан: не будьте байдужими, не замикайтеся в собі, йдіть до влади з будь-якими пропозиціями. Разом дбаймо, щоб наше місто стало кращим.

– Дякую за можливість читачам нашої газети першими дізнатися про думки і сподівання нового керівника міста. Щиро бажаємо успіхів на шляху до стабілізації та покращення життя фастівчан.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

#2 Гость_coogeKite_*

Гость_coogeKite_*
  • Гости

Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 04:35

наш народ швидше пересяде на лінух і фряшний офіс ніж буде платити за ліцензійне ПЗ
а на рахунок перевірок... багато держ організацій сидять на неліцензійному софті, але якшо почнуть шманати, то я не здивуюся, якшо перших будуть трясти ПП

#3 Гость_SvetaCreaws_*

Гость_SvetaCreaws_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2010 - 19:33

Останнім часом міжнародною професійною спільнотою бухгалтерів багато уваги приділяється професійній освіті. Багатьом в Україні відома програма навчання СІРА. Хотілося б дізнатися різні точки зору з приводу цієї програми, особливо зараз, коли кваліфікаційні вимоги щодо неї швидше за все зміняться. Що думають бухгалтери з приводу програми, які пропозиції по її удосконаленню? Які недоліки?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru