To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Закладено Шевченківський парк

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2009 - 19:56

]]>Изображение]]>

9 квітня у селі Мала Снітинка закладено парк імені Тараса Шевченка. У цих місцях бував великий поет – у зв’язку з 195-річчям від дня його народження і проведено багатолюдний захід, в якому взяли участь голова Київської обласної ради В.В.Майбоженко, перший заступник – О.С.Качний, заступники голови облради О.І.Камлик, Л.М.Піотрович, керівник апарату обласної ради Т.Г.Жуль та працівники виконавчого апарату Київської обласної ради.

Головна ініціатива у цій справі належить Державному управлінню охорони навколишнього середовища у Київській області і безпосередньо його начальнику О.І.Чабанову.

Долучилися до благородної справи депутати, працівники апарату Фастівської районної ради та районної адміністрації під керівництвом голови ради П.Г.Куліша, голови адміністрації В.О.Хрищенюка та їхніх заступників.

У центрі села на території площею 2 га посаджено 500 дерев. У недалекому майбутньому забуяють зеленню червоний дуб, сосна, ялина, береза, горобина, цвістиме бузок.

План розташування дерев у парку розробив голова Малоснітинського осередку “Просвіта”, художник і скульптор Михайло Андрійович Дмитрів. Він пообіцяв установити в центрі погруддя Т.Г.Шевченка, витесане ним із каменю.

Дружно працювали всі учасники акції під звуки українських народних пісень, що линули із гучномовця і заповнювали село.

]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru