To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Державний прапор України ще достатньо блакитний і не занадто жовтий?


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 News_Robot

News_Robot

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2009 - 19:37

Недавно в одному третьосортному журнальчику (його, кажуть, у київських підземних переходах безкоштовно роздають) довелось побачити брудну карикатуру на Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко. Такі сюжети можна побачити на будь-кого з керівників держави. Звична ситуація. Політологи часто нагадують, що політика – брудна справа. Але ж поважливе ставлення громадян до своєї держави, її влади – це їхній громадянський обов’язок. А Юлія Володимирівна може захищати право на повагу до її гідності в суді відповідно до ст.28 Конституції України.


Якщо у Фастові вам потрапить до рук поетичний “шедевр” місцевого походження – гидкий віршик про Президента України В.А.Ющенка,– подумайте, що з ним зробити: показати ще комусь чи викинути на смітник.


Ми, звичайно, можемо бути незадоволені діяльністю можновладців, висловлювати незгоду щодо конкретних заходів чи їхньої поведінки в цілому (навіть без надії, що вони нас почують), але робити це треба, не принижуючи гідності людини. Неповага, словесна й образотворча наруга над державними особами – це найбільший вияв космополітизму. Тим більше, що сьогоднішню владу породив український народ своїм волевиявленням на Майдані! Як же ми тоді пишалися перемогою! І якщо хтось із державних діячів не оправдав народних сподівань, це має бути нашим болем, а не предметом глузувань і кепкувань. Як тут не згадати слова класика: “Над ким смієтесь, панове? Над собою смієтесь…”. Що ми робимо, коли народжена нами дитина не радує батьків своєю поведінкою? Мовчимо і страждаємо, намагаємось допомогти їй стати іншою. Щодо політиків – мовчати не мусимо, вимагаймо від них чесного виконання обов’язків, дбайливого ставлення до народу. Але якщо вони не виконують цих вимог, то будемо страждати достойно чи вживати законних заходів і засвоювати уроки на майбутнє. І не критикуймо навмання, лінуючись або не маючи змоги вникнути в суть справи, типу: “Та всі вони там однакові… Про себе думають, а не про народ”.


Політичні суперники видають низькопробні журнали, спрямовані проти конкурентів, противників. Політика справді брудна справа, і її представники часом не гребують ніякими засобами, лиш би скомпроментувати протилежну сторону, очорнити, забруднити, викликати до неї негативне ставлення народу, а то й знищити, особливо тоді, коли йде боротьба за владу, за вплив. А ми, простий народ, не даймо водити себе за ніс і не ковтаймо масну наживку. І щоб цього з нами не сталось, намагаймось уважніше дивитись політичні телепередачі, читати різні періодичні видання, щоб зрозуміти, чи “всі вони такі”, чи, може, не всі. Аналізуймо для себе конкретні кроки державних діячів, виробляймо свідомо свою позицію, своє ставлення до подій у країні.


Керівники держави, депутати, міністри, безперечно, винні в тому, що відбувається, вони часто принижують себе недостойною поведінкою: сваряться у прямому ефірі на телебаченні, прилюдно з’ясовують особисті стосунки, спрямовують безкінечні звинувачення один проти одного, зраджують соратників і друзів, змінюють свої ідейні погляди для власної вигоди.


Зацитую Наталку Поклад:


І засвітиться істинна суть


Отієї ще прапрограми:


Президенти приходять і йдуть,


А Вітчизна лишається з нами.


Не забуваймо, що ми – громадяни України. А то раптом комусь здасться, що прапор у нас не достатньо блакитний і занадто жовтий, або мелодія державного гімну почне різати слух… А ще як про це напишуть у якійсь газетці… Що тоді?
Оксана СІДЬКО, депутат Фастівської районної ради]]>Джерело інформації - Укр Тайм]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.