To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

"У Хвастові" Листопад 2007 р., № 107.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 18

#1 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 31 Октябрь 2007 - 23:39

Вісник фастівських міських організацій Української Народної Партії та Української Народної Молоді.

Изображение

Анонс номера - теми:

1. Володимир Смірнов: «Я звик відповідально ставитись до роботи»
2. Зняли вдруге
3. «Вовіку» світить тюрма
4. Суд зобов’язав призначити референдум
5. Біла Церква себе захистила. А ми?
6. Депутати рятують парк
7. Лєніна – в більш «лєнінське» місце
8. Ходив на «стрєлку»
9. Отямився – гіпс…
10. Виставка «Історія нескорених»
11. Нафта для Фастова «павловського» розливу

Володимир Смірнов:
«Я звик відповідально ставитись до роботи»

Виконуючий обов’язки міського голови, секретар міськради Володимир Смірнов заявляє, що «на цих засадах буде стояти і зараз», хоч передбачає, що «працювати буде важко».
Стосовно відставки мера В.Смірнов зазначає, що той не зумів консолідувати депутатський корпус і спрямувати владні повноваження на користь фастівчан, а натомість постійно «воював» з уявними ворогами і дестабілізовував ситуацію в Фастівській міській раді. Відставку пришвидшило й те, що слід терміново готувати місто до опалювального сезону, до якого воно, на жаль, зараз не готове.
Андрій Новицький.

Зняли вдруге

Кажуть, в одну річку двічі не ввійдеш. Та це не про Тимофієва. Йому закони не писані, а час та вік нічому не учить. Через десять років після першої ганебної відставки його знову зняли з посади мера.
На останній сесії міськради за це проголосували 32 депутати з фракцій БЮТ, «Відродження», «Наша Україна» та Української Народної Партії.
Тепер, відповідно до законодавства, новообрана Верховна Рада має призначити дострокові вибори мера Фастова.
Надія Грищенко.

«Вовіку» світить тюрма

Після ганебної відставки колишній мер Фастова поцупив гербові печатки і штампи міськради та виконкому. Через це міська влада не може проводити фінансові операції і належно виконувати свої функції, а працівники бюджетної сфери лишились без зарплат на невизначений час.
Фастівський суд зобов’язав гр. Тимофієва негайно повернути печатки (чим, по суті, визнав його злодієм), проте «Вовіку» закони не писані. Не допомогли навіть кількаразові візити до його помешкання судовиконавців.
«Володимир Опанасович вперто «шиє» собі статтю, – прокоментував ситуацію депутат міськради Іван Неживий. – Адже за невиконання судового рішення, згідно зі статтею 382 Кримінального Кодексу України, передбачено до п’яти років позбавлення волі».  Депутат не виключає  проведення обшуку в помешканні колишнього градоначальника, а можливо, й арешту. Підставою для таких припущень, на його думку, є обіцянки В.Тимофієва вбити юриста міської ради І.Ткаченка, який у жовтні 2007 року представляв інтереси міськради в суді проти «майора Тімохи». Свідками цього були депутати міськради В.Сальніков, С.Чижик, А.Снігур, Ю.Хацьола, С.Онищук та журналіст А.Корчак.

Сергій Нагороний.

Суд зобов’язав призначити референдум

Фастівський міськрайонний суд зобов’язав міську раду прийняти рішення про призначення міського референдуму, на якому жителі міста мають визначитись чи погоджуються вони на розміщення у нашому місті шкідливого виробництва ТОВ „Кнауф  Інсулейшн Україна”.
Як відомо, колишній мер В.Тимофієв блокував розгляд цього питання, не виносив його на розгляд сесії. І це при тому, що було витримано всі визначені законодавством процедури, зібрано понад норму підписи фастівчан тощо.
Активісти міськорганізації УНП заявляють, що у разі невиконання рішення суду вони звертатимуться з відповідними заявами до Міжнародного суду з прав людини.
Франц Безкидевич.

Біла Церква себе захистила. А ми?

95,4% жителів Білої Церкви – проти будівництва в цьому місті іноземною фірмою металургійного комбінату. Таке рішення білоцерківчани прийняли на місцевому референдумі, який відбувся у кінці вересня на вимогу місцевої територіальної громади. Поза сумнівом, аналогічне рішення приймуть і фастівчани, перешкодивши планам колишнього злодійкуватого мера В.Тимофієва та заїжджих фірмачів із фірми „Кнауф Інсулейшн” труїти прийдешні покоління смертоносною скловатою.
Ігор Коломієць.

Депутати рятують парк

Міськрада одноголосно підтримали проект депутата І.Неживого (фракція УНП) і скасували рішення тимофієвського виконкому, яким давався дозвіл на торгівлю в парку ім. Ю.Гагаріна. По суті виконком узаконював перетворення парку, в якому з покоління в покоління люблять відпочивати з дітьми фастівчани, на черговий базар.
На наступній сесії планується відмінити рішення того ж виконкому про збільшення тарифів на комунальні послуги.
Надія Грузденко.

Лєніна – в більш «лєнінське» місце

Фастів звільняється від назв комуністичного режиму. Соборною віднині називатиметься площа, на якій знаходиться будівля міськради та міськвиконкому. Таке рішення прийняла сесія міськради. За це проголосували одноголосно депутати з фракцій БЮТ, «Наша Україна» та УНП.
Після формування демократичної коаліції депутати мають намір звернутися до уряду з проханням вивести з реєстру охоронюваних державою об’єктів пам’ятник В.Ульянову (кличка Лєнін). Свої наміри депутати пояснюють тим, що після цього пам’ятник, встановлений на кістках учасників бойових дій під час німецько-фашистської окупації, можна буде демонтувати і перенести в інше місце. Тим самим запобігти обляпуванню його фарбою.
Семен Кушнір.

Ходив на «стрєлку»

Про бандитські замашки В.Тимофієва фастівчанам відомо вже давно. А тепер про це знатиме вся Україна. Виявляється, колишній мер не призначав людям ділові зустрічі чи побачення. Він забивав «стрєлку». Таким «зеківським» лексиконом Опанасович пояснював в ефірі телеканалу «1+1» свою ганебну відставку і призначення зустрічей з депутатами парламенту.
Марина Ковальська.

Отямився – гіпс…

По Фастову ширяться чутки про те, що з Володимиром Опанасовичем трапилась біда. Одні кажуть, що, тікаючи від вигаданих ним масонів, «групіровок» та «бандформірованій», В.Тимофієв заліз на грушу. Але бідне дерево не витримало. Тож доблесний майор нині пересувається з поламаною ногою на милицях.
Інші стверджують, що він просто стрілявся. Але куля відскочила від голови і рикошетом потрапила в ногу. А на «Вечірньому ринку» говорять, що вина всьому – «Кнауф». Мовляв, хотіли забрати невідпрацьовані гроші, а той не віддавав.
У працівників апарату міськвиконкому – своя версія. Дехто з них переконаний, що під товстим шаром гіпсу «Тімоха» переховує викрадені печатки міської ради, проект ультиматуму президенту Бушу-молодшому та бізнес-план розведення в Фастові 16-сантиметрових шовкопрядів.
Назар Боягузко.

Виставка «Історія нескорених»

У Фастівському краєзнавчому музеї до 65-річчя Української Повстанської Армії відкрилась пересувна виставка «Історія нескорених», що допомагає фастівчанам долати стіну відчуженості і ворожості до повстанського руху, так старанно споруджувану протягом багатьох років радянською владою.
У нашому місті під час війни повстанське оунівське підпілля діяло також, його засновала все равноідна група, що прямувала із Західної України до Києва. Підпільні оунівські осередки діяли як у самому Фастові, так і в селах району Пришивальні, Томашівці, Снітинці, Офірні, Веприку. Підпільники друкували листівки-звернення, в яких інформували про ворожі дії німців, роз’яснювали наміри окупантів, закликали чинити опір, не виїжджати на примусові роботи до Німеччини, перешкоджати вивезенню збіжжя. Протягом 1943 року більшість провідників націоналістичного руху на Фастівщині було заарештовано, а з приходом радянських військ націоналістичне підпілля припинило своє існування.
Закликаємо всіх небайдужих до власної історії фастівчан відвідати цю цікаву та неординарну виставку.
                                                              Олександр Чернишенко.
Нафта для Фастова «павловського» розливу

Відставка фастівського мера дозволила глибше пізнати багатогранність «талантів» та «широту» мислення цієї неординарної людини. Після нього залишилися гори документів, які варті увічнення в музеї маразмів сучасних можновладців. Ось один з них:
«Меру города Фастов Киевской области Вл. Тимофееву.
Уважаемый господин мер!
КонокоФиллипс является международной комплексной энергетической компании. Он является третьим по величине интегрированных энергетических компаний в Соединенных Штатах, на основе рыночной капитализации нефтяных и газовых запасов и производства. Является пятым по величине нефтеперерабатывающем заводом в мире. КонокоФиллипс является известный во всем мире своими технологическими знаниями в глубоководной разведке и добыче, резервуар управления и эксплуатации, 3Д технологии, высококачественного нефтяного кокса модернизацию и удаление серы.
…Космический спутник нашей компании исследуя грунты Восточной Европы, нашел в территориальном шельфе Киевской области и в частности в приделах города Фастова крупное месторождение нефти. Наша компания интерисуется новыми возможностями добычи нефти в Восточной Европе, и просит вашего разрешения приступить к пробным буровым работам на территории города Фастова.
С уважением, представитель компании в Украине Дж. Бауер.
Представительство в Украине: г. Киев ул. Фрунзе, 103, телефон: 044-468-41-85».
Отримавши цього листа, мер В.Тимофієв зобов’язав підлеглих негайно зустрітися з представниками фірми – передчуваючи, мабуть, з яким благоговінням можна буде через день-два розповідати фастівчанам чергову байку про успішні пошуки чергових інвесторів з мішками грошей та благ.
Однак закінчилося все черговим фарсом. Як розповів депутатам керуючий справами міськвиконкому В.Петренко, в листі було зазначено телефон та адресу… київської психлікарні ім. Павлова.

Сергій Нелукавий.

#2 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 12:37

"_«Вовіку»_ світить тюрма"
валяюсь.
Сразу видно, что печатью интелекта товарисч журналист(?) не обезображен, так же как и его "Вовик".

Александр, а почему все так на Тимофеева ополчились? Стадный инстинкт осенью обострился?
Нэзалежну газету кто финансирует? Если нужны стёбные и мерзкие статьишки, вроде приведенных Вами, не стесьняйтесь, обращайтесь ко мне. Эт запросто. На кого угодно накатаю такой бредятины. Но денег не возьму, не предлагайте. Я за так.
А Боягузко и Нелукавый это псевдонимы?

#3 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 840 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 15:02

А что тут удивительного? Боягузы всегда за псевдонимами прячутся +()
Omnia mea mecum porto

#4 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 15:05

df

Привіт Микола. Давно тебе не чув. Твоя справа погоджуватись чи непогоджуватись з тим, що там написано. Ти не байдужий до того, що там написано - це вже добре. ; )

#5 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 15:07

А стосовно тюрми - все цілком серйозно.

#6 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 15:24

Я читал о тюрьме, знаю.
Такой уж характер у Тимофеева противный.

А от Вас я не ожидал подобных публикаций.
Сами ведь понимаете, что помои это, чернуха и дрянь.
Ладно уж я могу ссылочку дать такую провокационную, людей прощупать, а Вы...

А кто знает, правда или нет, что Чижик своей жене место депутатки купил? Их уж как бы двое там Чижиков. Он - депутат Чижик и она тоже депутат Чижик? Т.е два Чижика выходит.

#7 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 15:41

Насчет покупки - не знаю, но что НЫНЕШНЯЯ жена Чижика - депутат міськради - 100% правда (у нее другая фамилия,
кажется - Орловская)

#8 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 15:58

Спасибо за ответ.

Очевидно, что Чижик не покупал место своей жене.
Как можно!
(правда смешно)

А вот фамилию она зря не взяла. Забавно бы было))
Только вот заметил: а так ведь еще забавней выходит))

#9 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 17:09

Газета справді справді досить жорстка і скандальна у висловлюваннях, особливо стосовно колишнього мера. Мене попросили її розмістити на цьому ресурсі.
Я думаю, якщо Тимофієв захоче розмістити на цьому ресурсі своє інформаційне видання, то він матиме на це повне право(звісно, якщо адмін не буде проти). А висновки-хто правий, хто винуватий хай кожен для себе робить сам.

#10 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 17:26

По поводу родичей - депутатах.У нас в Фастове не только "феномен Чижиков", еще есть мать и сын Сытники, братья Юшковы, отец и сын Смирновы...

#11 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 17:39

ОГО!
да это семейный бизнес какой-то, а не власть.
Может монархию введем на местном уровне? ))
Смэх да и только!

Как вы считаете, господа, это нормально?

#12 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 17:52

Это все потому, что приняли дебильный закон про выборы в местные советы на партийной основе.Если бы сохранился старый (по округам) - 80% нынешнего состава рады НИКОГДА бы не стали депутатами.Это сейчас народ "чешет репу":
почему тарифы сверхвысокие,почему вода ужасная и батареи холодные... А как может быть иначе, если у всех 46 депутатов - свое отопление и 75% живут в частных домах(шо им наши проблемы).Народ у нас еще не умеет думать головой (заполняя бюллетень на выборах)прежде всего,исходя из необходимости защиты своих шкурных интересов...

#13 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 18:02

Этточно(

Офтопик о дебильных законах
Я месяцок, вродь, назад слушал под подъездом своим некого Николая Ивановича, ЖЕКовец он, что ли. Много говорил, хорошо, складно так. Так вот, рассчет стоимости уборки лестничной клетки привязывается не к к-ву жильцов той или иной квартиры, а к к-ву метров площади оной. Смешно и грусно. Брэд ведь. Самый что ни на есть. А сколько его еще! Аж подумать страшно.

#14 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 840 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 21:08

Газета справді справді досить жорстка і скандальна у висловлюваннях, особливо стосовно колишнього мера. Мене попросили її розмістити на цьому ресурсі.
Я думаю, якщо Тимофієв захоче розмістити на цьому ресурсі своє інформаційне видання, то він матиме на це повне право(звісно, якщо адмін не буде проти). А висновки-хто правий, хто винуватий хай кожен для себе робить сам.

Я думаю, что выводы суд должен делать, а не газетёнка,ИМХО
Omnia mea mecum porto

#15 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 859 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 22:54

Інформація від адміністратора:

Сайт має таку сторінку
]]>http://fastiv.com.ua...?name=Copyright]]>
яка регламентує розміщення "сторонньої" інформаціЇ.

В різних випадках:

"Точка зору автора матеріалу може не співпадати з позицією редакції цього сайту."

Адмін не проти розміщення будь яких незалежних видань, тому що цей ресурс теж незалежне видання. Але з інформацією в рамках правил ресурсу та законодавства.
]]>http://fastiv.com.ua.../topic,7.0.html]]>

"
Стаття 42. Звільнення від відповідальності
Редакція, журналіст не несуть відповідальності за публікацію відомостей, які не відповідають дійсності, принижують честь і гідність громадян і організацій, порушують права і законні інтереси громадян або являють собою зловживання свободою діяльності друкованих засобів масової інформації і правами журналіста, якщо:
......................
4) вони є дослівним відтворенням матеріалів, опублікованих іншим друкованим засобом масової інформації з посиланням на нього;"

]]>http://ridnapartiya....1973fbc0d3c38eb]]>

Якщо хтось з учасників форума вважає що інформація порушує якісь права особистості, чи законодавства, або самі правила форуму, він має право звернути увагу адміністрації на це питання. Для цього є кнопка "Повідомити модератору ". В правилах це все оговорено.

А достовірність інформації так само як і висновки, будь який громадянин країни може оскаржити в суді.

В разі доказаної невідповідності такої інформації, "ми" по закону, зобов`язані розмістити спростування.

]]>http://ridnapartiya....1973fbc0d3c38eb]]>

Поки що все в рамках закону про пресу. Можу дати посилання на закон про пресу та свободу слова.

Всім удачі.

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

#16 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 684 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2007 - 23:50

DF, це сталось! Я приєднуюсь до вашого коментаря:

"_«Вовіку»_ світить тюрма"
валяюсь.
Сразу видно, что печатью интелекта товарисч журналист(?) не обезображен, так же как и его "Вовик".

Александр, а почему все так на Тимофеева ополчились? Стадный инстинкт осенью обострился?
Нэзалежну газету кто финансирует? Если нужны стёбные и мерзкие статьишки, вроде приведенных Вами, не стесьняйтесь, обращайтесь ко мне. Эт запросто. На кого угодно накатаю такой бредятины. Но денег не возьму, не предлагайте. Я за так.

Логічне питання: "а судьи - кто?" (с)

Я так думаю, що вся возня зі зняттям Тимофієва не втому, що він поводить себе, як, пардон, викрадений масонами, а в тому, що із-за ідіотизмів його поведінки і характеру, певні кола не змогли домовитись з ним про свою вигоду. Поставлять тепер таку людину, з якою зможуть домовитись...
Нє, ну ви як діти, чесслово...

А оці вирази в стилі передвиборного Януковича... Нє, наше місце не в цьому ряду...

А таке положення в нашій країні (не саме найкраще) саме із-за того, що НІХТО не збирається дотримуватись законів. От якби Тимофієв написав в якомусь виданні, що Неживий - дурень, то Неживий ьи одразу до суду побіг. А от коли навпаки - так це ж називається *висвітлення правди і відкриття народові очей".

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#17 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 02 Ноябрь 2007 - 10:18

"Поставлять тепер таку людину, з якою зможуть домовитись..."

Оч. хорошо сказано.
Прям в точку.

#18 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 02 Ноябрь 2007 - 16:28

Шо означає "поставлять"? На минулих виборах одні знову "хотіли поставить" Власенко, а інші - Салтикова, або Павловського, а люди "поставили" Тимофіїва...Так що не все так однозначно.Я ,наприклад, маю інформацію, що ніби всі домовились "підтримати" кандидатуру Пенькового при виборах нового мера міста, а от що мешканці скажуть з цього приводу - покаже голосування...

#19 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 02 Ноябрь 2007 - 17:11

"поставлять" значит темы (как хотели зделать "одни" в Вашем посте) или иными (Нэзалежна газета "У Хвастови") способами добьются назначения (избрания, если хотите) своего человеча, семейного, тскз, на пост холовы БД. И смута кончится.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru